Перейти к содержанию

Пункты облёта маток в Украине (Изолированный точок)


Граніт

Рекомендуемые сообщения

В 27.07.2016 в 06:29, ВАДОС сказал:

Так що, облітник вже працює? Чи працює тільки для ізбранних?

В этом году все в тестовом режиме. Много потерь.  На следующий год будет работать полный сезон. Нужно определиться  с нуклеусами для пересылки. 

 

Получил полячку от Левандовского. Будем проверять 

RSCN3239-min.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, tolik2362 сказал:

Сегодня получил маток  от  Гранита  двух комбинацый 100 на 100 и 22 на 100 теперь предстоит подсадка а затем проверка .:hi:

Удачной подсадки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матка бакфаст комбинации 100 на100 сегодня прибыла в Ромны и уже находится в отводке.Граниту большое спасибо.здоровья и удачи!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, военрук сказал:

Матка бакфаст комбинации 100 на100 сегодня прибыла в Ромны и уже находится в отводке.Граниту большое спасибо.здоровья и удачи!

Справедливости ради должен сказать, что матка В-100(КАА) принадлежит  Котелевскому Анатолию.   Благодаря  и ему на облетнике был  создан   нужный трутовой фон и удалось получить несколько  различных комбинаций бакфаста, которые будут в дальнейшем тестироваться. 

Комбинация 100 на 100 ( тетя-племяник) должна подчеркнуть лучшие качества  B105(CK)  и  B72(TR). Будет хороший материал для кроссов.

В 30.07.2016 в 07:51, Граніт сказал:

Получил полячку от Левандовского. Будем проверять 

Полячка резво засеяла пару рамок, осваивает третью

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Граніт сказал:

Справедливости ради должен сказать, что матка В-100(КАА) принадлежит  Котелевскому Анатолию.   Благодаря  и ему на облетнике был  создан   нужный трутовой фон и удалось получить несколько  различных комбинаций бакфаста, которые будут в дальнейшем тестироваться. 

Да я об этом знаю.Конечно его благодарить надо в первую очередь.Спасибо Анатолий Алексеевич за энтузиазм и трудолюбие.А маточку красавицу я уже подсадил.В восемь вечера уже бегала по сотам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.07.2016 в 07:51, Граніт сказал:

В этом году все в тестовом режиме. Много потерь.  На следующий год будет работать полный сезон. Нужно определиться  с нуклеусами для пересылки. 

матку подсадил. жду засев. Сравним с ИО сестрами :wave: жаль что одна, но ничего на следующий год наверстаем ;):az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Паланочка сказал:

матку подсадил. жду засев. Сравним с ИО сестрами :wave: жаль что одна, но ничего на следующий год наверстаем ;):az:

Конечно наверстаем. Уверен, что мы делаем все правильно и результат будет.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.07.2016 в 07:51, Граніт сказал:

В этом году все в тестовом режиме. Много потерь.  На следующий год будет работать полный сезон. Нужно определиться  с нуклеусами для пересылки.

Не плохо было бы.чтобы на Форуме определились с  единым нуклеусом для пересылки и может кто то взялся бы их изготовить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Попытка обсудить это уже была в этой теме

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Граніт сказал:

Попытка обсудить это уже была в этой теме

Читал. Пусть будут нуклеусы EWK.Главное чтобы все согласились с единым стандатом.Облетники я думаю будут добавляться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.08.2016 в 23:22, Паланочка сказал:

матку подсадил. жду засев

Облетелась еще матка от  В 1 (МАА). Я уже думал, что её потерял, но результат есть. С понедельника вышлю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Граніт сказал:

Облетелась еще матка от  В 1 (МАА). Я уже думал, что её потерял, но результат есть. С понедельника вышлю. 

хорошо.. жду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Гранита есть матки на продажу, но сам он попадет к компу не скоро, потому попросил написать меня. Кому интересно контакты Гранита тут.

http://ukrqueenbee.com/Stations/SAB16_Fedotova%20Kosa(UA)-2016.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На наступний рік, ми будемо приймати на  лісовий облітник  (батьківські  карніка  47/G/10), в стандартних нуклеусах EWK.

Маємо 60 місць.( 2-х місні корпуса).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Іван Михайлович сказал:

На наступний рік, ми будемо приймати на  лісовий облітник  (батьківські  карніка  47/G/10), в стандартних нуклеусах EWK.

Маємо 60 місць.( 2-х місні корпуса).

І яка ціна послуги ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

На наступний рік, ми будемо приймати на  лісовий облітник  (батьківські  карніка  47/G/10), в стандартних нуклеусах EWK.

Маємо 60 місць.( 2-х місні корпуса).

А як себе показала дана карніка у нашім регіоні. А саме до стійкості до різного виду хворіб, зимівлі, розвитку і звісно по медопродуктивності. І які комбінації покажуть позитивний результат? Дякую!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

весною повідомимо.

орієнтовно 150 грн за одне місце .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Іван Михайлович сказал:

весною повідомимо.

орієнтовно 150 грн за одне місце .

А якщо ваші матки+обліт на цьому точку, яка ціна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Yaroslav сказал:

А як себе показала дана карніка у нашім регіоні. А саме до стійкості до різного виду хворіб, зимівлі, розвитку і звісно по медопродуктивності. І які комбінації покажуть позитивний результат? Дякую!

 

у мене два роки 47/G/10 , хвороб не спостерігав, розвиток гарний, мед несуть , мирні .

Комбінації потрібно пробувати. Я не ставив за мету досліджувати комбінації. Цим займаються мої партнери в Миколаївській, Харківській, Одеській, Кіровоградській та Рівненській областях. В цьому році виведених маток облітував  на своєму трутовому фоні  (батьківські сімї  Подолянки). Поки  що ніхто не поскаржився.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

у мене два роки 47/G/10 , хвороб не спостерігав, розвиток гарний, мед несуть , мирні .

Комбінації потрібно пробувати. Я не ставив за мету досліджувати комбінації. Цим займаються мої партнери в Миколаївській, Харківській, Одеській, Кіровоградській та Рівненській областях. В цьому році виведених маток облітував  на своєму трутовому фоні  (батьківські сімї  Подолянки). Поки  що ніхто не поскаржився.

Іван Михайлович я хочу Подолянку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На наступний рік створено  і стоїть в плані вивчення на 2017 рік :

9 сімей , Говерла  (з  4 генеологічних груп) оригінальний матеріал ( Керек С).

8 сімей, Рахівського типу , сестринська група , оригінальний матеріал ( Мерцен І)

8 сімей,  Вучківських ,з  4 генеологічних груп ( В.Плиска),

8 сімей, група Синевір ,з  4 генеологічнмх групи ( В.Папп),

8 сімей,  група Захар , з 3 генеологічних груп  ( О.Берцик),

6 сімей,  група В.Русина  сестринська

6 сімей  група Галичанка  ( ШО від Б.Болюбаша ),

8 сімей група  від П.Лях

6 сімей  група від П.Воробця

10 сімей група Подолянки  3805-1/15-20

2 сімї  з місцевих, з дуже хорошими , якісними показниками  цього року.

Такий "колектив" карпатянки зібрано в цьому році на точок  з карпатською бджолою.  Я вважаю,що люди прислали свій кращий матеріал для тестових груп. Я в свою чергу , з усією відповідальністю зроблю все мождиве, для обєктивної оцінки та відбору матеріалу в наступному році. Ті сімї які будуть переважати сімї Подолянки,  одержать селекційні номера і вже тоді  я їх буду використовувати для комбінацій , з метою одержання внутрішньо породних гібридних комбінацій.  До цього часу я маю лише  перевірених і відібраних  дві   групи : Подолянку і Галичанку ( Б.Болюбаша) з якими ми працюємо вже 4 роки.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Укроп сказал:

Іван Михайлович я хочу Подолянку

на наступний рік вишлю або з групи зимовалих, або ШО .

сьогодні дочка зробила мені приємний сюрприз

паспорт на репродкуційну Белку.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Іван Михайлович сказал:

на наступний рік вишлю або з групи зимовалих, або ШО .

сьогодні дочка зробила мені приємний сюрприз

паспорт на репродкуційну Белку.jpg

Доця молодець, вся в тата

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Іван Михайлович сказал:

На наступний рік, ми будемо приймати на  лісовий облітник  (батьківські  карніка  47/G/10), в стандартних нуклеусах EWK.

Маємо 60 місць.( 2-х місні корпуса).

А какой % гарантии что матки облетятся с нужными трутнями...???                                                                                                                                                                                  Этот год облётник прошёл испытания ?  Если да то поподробней как проводилась проверка........Если можно.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Укроп сказал:

Іван Михайлович я хочу Подолянку

Я вже маю Подолянку від Івана Михайловича яку отримав не так давно з іншими неплідними матками карніки різніх ліній. По роботі та порівняльних характеристиках поки що  нічого не скажу, буде вже видно на наступний рік. Але відмічу той факт що, підсажував маток в сім*ї відразу після їх отримання без витримки, тобто, випускав маток відразу на щільник. Матки були прийняті без найменшого натяку на агресивність з боку бджіл. Подолянка почала працювати відразу. Для мене це є однією з ознак якості маток, коли навить неплідок беруть відразу в "сонечко", ну а далі будем дивитися. Дякую Вам, Іван Михайлович!:hi:

20160809_104330.jpg20160809_104528.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Пункты облёта маток в Украине (Изолированный точок)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...