Перейти к содержанию

Карніка з Австрії на 2016


Рекомендуемые сообщения

Замовлення підтверджую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтвердили замовлення на

Скленар 47  =18 шт

Скленар  10 = 19 шт

Хефбергера   =  22 шт

Розенталь  = 7 шт

Пернера = 17 шт

Регіна  = 4 шт

Сінгер =7 шт

Імего =  3 шт

Оверкернтен = 3 шт

всього 100 шт.

одразу після свят (6-7 січня) будемо оплачувати 30%  вартості  замовлених маток . Картковий рахунок повідомлю кожному особисто. Решту суми будемо оплачувати  перед висилкою маток на Україну. Якщо є запитання чи уточнення, прошу телефонувати або писати  на електронну адресу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення підтверджую

не підтвердився хтось на імя  Сергій, хто такий  не знаю . Замовив Скленара 2 +2 . Я замовлення розмістив. Якщо не зголоситься , матки я оплачу і виставлю на аукціон його замовлення.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Іване Михайловичу, а пам"ятаєте я одразу Вам при першій розмові казав, що якщо затієте подібну аферу, то готуйтесь везти принаймні сотню маток :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Шановні колеги вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Помаленько свята завершуються і ми приступаємо до роботи.

Нами відкрито рахунки в Приватбанку для прийому попередніх платежів за замовленнями маток з Австрії

За кожну замовлену матку необхідно оплатити аванс 15 евро. Решту суми,  будемо оплачувати перед висилкою маток  з Австрії.

рахунок  в ЕВРО :

4149 4978 2110 5113    Куліінець Павло Володимирович .
На цей рахунок, в банку , можна покласти необхідну суму в евро  ( поповнення рахунку)

Якщо у Вас немає можливості оплатити в евро, оплачуєте в гривнях.

рахунок в ГРИВНЯХ : 

4149 4378 0880 9022   Доскоч  Іван Михайлович

оплачуємо з розрахунку 15 евро по комерційному курсі.

 курсe  продажу (сьогодні 28 грн )+ 1%  за зняття готівки в банку.  Cьогодні  wt становить 425 грн.

 Я буду знімати ці кошти,  купуватиму  евро  і поповнювати валютну картку Павла.
 З його картки ми будемо оплачувати  вартість маток в Европі.

Кінцева ціна матки буде відома перед відправкою , різницю  будемо  доплачувати перед висилкою маток з Австрії.

Прошу  при переказі грошей повідомляти мене в телефонному режимі, чи письмово ( електронна пошта), про перераховані суми і замовлені матки.

Якщо виникатимуть запитання,  можна телефонувати. 0983260683, 0634206660, 0503708663. Іван Михайлович.

Платежі приймаємо до 20 січня 2016 року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С Новым Годом и Рождеством и Вас!

Аванс перевел. Спасибо за беспокойство!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Іване Михайловичу, найближчими днями перерахуємо аванс за маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?11?.?01?.?2016в14:51, Іван Михайлович сказал:

 

Платежі приймаємо до 20 січня 2016 року.

З святом Вас, Іване Михайловичу! За мою просьбу не забули? Я ж буду в Україні лише аж після 24 січня. Тоді все й сплачу за одну племінну G-10. Окей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Аванс внесено.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.12.2015в00:19, Іван Михайлович сказал:

Оновлене замовлення  . Прошу переглянути, може когось пропустив

МАТКИ З АВСТРІЇ – ЗАМОВЛЕННЯ на 2016 рік.

Ціни вказані за маток на пасіці в Австрії.

До ціни необхідно додавати вартість пересилки до Відня 18-22 евро,  не залежно від кількості пересилаємих маток), тому краще замовляти більше, тоді вартість пересилки розподілимо на кожну матку  + вартість ветеринарного свідоцтва 5.50. Крім того, пересилка грошей з України в Австрію у нас  забрала  12 евро (оплачували за Сінгерів). . Тому будемо домовлятися про оплату на місці у Відні.

Загалом  додаткові витрати на одну матку сягають ( при купівлі 10 маток) 12-15 евро.

Якщо замовлятимемо меншу кількість ціна  зростатиме відповідно до витрат.

Доставка з Відня в Україну посилки з матками 10-15 евро ( водію на каву).

1.http://www.imkerei-krauter.de/#!/page_IMKEREI2 - то ті Зінгери, що пропонує і перезимувалі. Carnica-Singer ZB 639. Перепитав за місце заплідення.

Запліднює не на остові, а на тому спеціальному місці, де їх відвозять за гроші - Belegstelle M?ritzhof об"єднання пасічників в Mecklenburg-Vorpommern. Каже, що там чистокровність гарантована. Займається виклоючно цією лінією. Матка, що перезимувала (вже з березня продає) і запліднена в запліднику - 85 євро, а влітку така сама молода зі заплідника - 39,50 євро.

Замовив :
2 матки по 85  ( Доскоч , Поліщук) на  квітень-травень+1 (Стеблянко)
2 матки  по 39.50 ( Доскоч, Поліщук) червень-липень

 Ми оплатили , 100%  попередня оплата.

Більше замовлень не приймаємо на цих маток.

Щойно замовив в них зимувалі матки по 45 євро, а нові 2016 року по 26,5 євро.

Чому у Вас вони в два рази дорожчі?

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вы додайте доставку i порахуйте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доставка 20 євро службою DHL, якщо не за 2 дня а за 5-6

тим більше, посилка то одна, а якщо я беру 10 маток - тоді я маю заплатити по-вашому 850 євро?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Kindman сказал:

Доставка 20 євро службою DHL, якщо не за 2 дня а за 5-6

тим більше, посилка то одна, а якщо я беру 10 маток - тоді я маю заплатити по-вашому 850 євро?

І скільки ви замовили і яка сума до оплати з доставкою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, Kindman сказал:

Щойно замовив в них зимувалі матки по 45 євро, а нові 2016 року по 26,5 євро.

Оппачки! Так и я хочу зимовалых!!! Давайте объединяться. Урааа!!!:ole_ole:

Kindman, давайте создадим новую тему и соберем там желающих и на "доставку" может накапает, а?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 час назад, Kindman сказал:

Доставка 20 євро службою DHL, якщо не за 2 дня а за 5-6

тим більше, посилка то одна, а якщо я беру 10 маток - тоді я маю заплатити по-вашому 850 євро?

ні сума доставки поділиться на всіх маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто-нибудь объяснит, так доказать зимовалых ещё можно или уже нельзя?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друже Kindmen дуже слушна пропозиція!  Допоможіть людям з матками. Я вже  більше не приймаю замовленью.

Щодо ціни, уважно почитайте у них на сайті. Там різні ціни на різних маток. Я вибрав те, що мені підходять.

Мені не підходить DHL , я вже одержував через них. Буває без проблем, а буває карантин  хоче грошей і не мало. Одним словом - Пробуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, bombus сказал:

Кто-нибудь объяснит, так доказать зимовалых ещё можно или уже нельзя?

Та заказывать одно дело, другое то,что цены на маток падают как нефть на рынке.Где правда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, bombus сказал:

Кто-нибудь объяснит, так доказать зимовалых ещё можно или уже нельзя?

зверніться до kindman , він можливо дозамовить. і на вас. Дешевше вийде пересилка.

тут є ціни на маток які ми у них замовляли http://www.imkerei-krauter.de/#!/page_IMKEREI2

заходьте на сайт , тисніть HOME  і все до Ваших послуг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

тут є ціни на маток які ми у них замовляли http://www.imkerei-krauter.de/#!/page_IMKEREI2

заходьте на сайт , тисніть HOME  і все до Ваших послуг.

Так может мы откроем тут возможность дозаявиться желающим зимовалых, чтобы не рассиропливаться по одной-двум заявкам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, bombus сказал:

Так может мы откроем тут возможность дозаявиться желающим зимовалых, чтобы не рассиропливаться по одной-двум заявкам?

я замовляв зимовалих  у фрау Краутер , перевірених, для репродукції , на сайті вони по 90 евро.

Також є у них є зимувалі, рядові матки по 45 евро. Я їх не замовляв, мені не цікаво  просто купити  рядову матку  в Австрії.

Скооперуйтеся з kindman , якщо він вже замовляв,  може дозамовити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Ander сказал:

Та заказывать одно дело, другое то,что цены на маток падают как нефть на рынке.Где правда?

Де ви побачили падіння цін на маток? Я не бачу на сайті Краутер цього. У них матки користувальні зимувалі і поточного сезону, а також репродуктивні зимувалі та поточного сезону. Іван Михайлович вже відповів вище

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Андрей Сумчанин сказал:

Де ви побачили падіння цін на маток? Я не бачу на сайті Краутер цього. У них матки користувальні зимувалі і поточного сезону, а також репродуктивні зимувалі та поточного сезону. Іван Михайлович вже відповів вище

На сайті є повідомлення, що товариш Gerhard Thurau продає маток  зимувалих по 45 евро.+3.5 евро за упаковку кожної матки. В разі придбання 10 маток , пересилка за кошти матковода. 

Це матки не Краутера , це те саме, якщо  я напишу : мій  сусід продає маток від моєї  Подолянки.

Хто має бажання може замовити. Буде ще більше матеріалу з Австрії, і цілком можливо, приїде добрий матеріал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...