Перейти к содержанию

Допоможіть вибрати породу бджіл


СТЕПАН

Рекомендуемые сообщения

:IMHO: у Вас В 33 F0. її батьки B100 (JG)  frkg  B104 (SL) 

Ви правильно написали як була отримана В33, але в нас уже дочки від В 33 (BZF) заплідненні трутнем В 79(SL) :IMHO:

Але тут не та тема :hi:

Наразі вона для мене  ЕТАЛОН  спокійності та миролюбства 

Ну по всім даним то ЕТАЛОН миролюбства це карніка Скленар 47/G/10 :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні пасічники ДЯКУЮ всім хто долучився до теми,та допоміг зробити мені вибір.А він такий:Карпатка Вучківського типу,КарнікаF1,БакфастF1-по 2 матки перевірені на  яйцекладку. Зроблю замовлення на початок червня від різних матководів з різних регіонів України і буду їх порівнювати (не помиляється той хто нічого не робить).ЩИРО ВСІМ ДЯКУЮ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

,КарнікаF1,БакфастF1-по 2 матки перевірені на  яйцекладку. Зроблю замовлення на початок червня від різних матководів з різних регіонів України і

 :IMHO: гарний вибiр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Семьи у меня находятся на прицепе, в три ряда, передвигаться можно только боком, и в сравнении УС с F1 баком большой разници по темпераменту не заметил, летом работаю в одних шортах, маску стал одевать, после того как во время обеда прилетел на пасеку на часик, и получил при осмотре под глаз, и после поехал с опухшим глазом сново на работу, и еще два дня коллегам объяснял, что это не бандитская пуля.  Ну ошибок конечно не простят.  

Да, бывает и такое....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...