Перейти к содержанию

Прошу до діалогу


Рекомендуемые сообщения

Я так зрозумів що основний посил цього відео що людині не можна давати звання почесного пасічника якщо ця людина не дотримується закону про бджільницво....   

Порушникам  Закону про бджільництво не  можна давати ніяких почесних звань. Спочатку зміни в Закон ,а потім звання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Порушникам  Закону про бджільництво не  можна давати ніяких почесних звань. Спочатку зміни в Закон ,а потім звання. 

І дадуть Вам звання і що з нього повісите десь і будет гордитися, не бачу в ньому ніякого змісту це як звання народного артиста останніми роками, що роздають за гроші направо і наліво кому попало. А так можна кричати і говорити, що є українська степова і ось вона, та не вірю я що десь дана порода лишилася, так як немає в степу і лісостепу ізоляції, а кочові пасіки їздять кожен рік з одного місця до іншого. Карпатку є шанс врятувати і утримувати, там хоч гори і є як не як ізоляція і карпатську карніку можливо знайти в чистоті і займатися селекцією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1. Це не клопотання, а совковий донос, тільки "ЧК" вже немає. 

2. Закон : Правило стало виключенням і навпаки.

3. Броніславович - це звання.

4. Могу копать, а могу и не копать. Ревізор.

5. Вже епоха електромобілів настає, а ми ще на "мерси" не пересіли.

6. У всьому тваринництві проводиться схрещування (поглинальне) для прилиття крові з корисними ознаками.

7. Монополія селекційної роботи - то день вчорашній. 

8. Сьогодні майстри ШО створюють  конкурентне середовище, яке неможливо приборкати на ринку.

9. Пройде ринковий відбір і капіталізація кращих селекціонерів, і саме того і бояться наші "аборигени".

10. Встановиться новий порядок, який буде закріплено в законі - реформа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Порушникам  Закону про бджільництво не  можна давати ніяких почесних звань. Спочатку зміни в Закон ,а потім звання. 

Та ніби-то всі погодилися, що ми всі порушники, то що - нікому не давати звання? А скільки почесних пасічників, чи пасічників із золотою відзнакою Кругу сплатили податок за проданий мед, матки? ;) Про те, що жоден із продавців медового вина формально не працює в правовому полі - я вже й промовчу. Хлопці, ви не з тієї сторони проблему зібралися вирішувати. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та ніби-то всі погодилися, що ми всі порушники, то що - нікому не давати звання? А скільки почесних пасічників, чи пасічників із золотою відзнакою кругу сплатили податок за проданий мед, матки? ;) А про те що жоден із продавців медового вине формально не працює в правовому полі - я вже й промовчу. Хлопці, ви не з тієї сторони проблему зібралися вирішувати. :IMHO:

А есть проблема? Зеленое земноводное и бизнес.

  Нужно взять маток у Савицкого,поехать на рипак," хапнуть" дозу яду, а потом в Канев, и будеш с медом.  Вот что я понял с видео. Аааа..... еще кляузу на кого-то накатать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А есть проблема? Зеленое земноводное и бизнес.

  Нужно взять маток у Савицкого,поехать на рипак," хапнуть" дозу яду, а потом в Канев, и будеш с медом.  Вот что я понял с видео. Аааа..... еще кляузу на кого-то накатать.

Я думаю, что это все таки не очень этично обсуждать того, кто не может ответить. :IMHO1: Кто-бы автора видео привел на форум, чтобы он прокоментировал наши возражения. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Порушникам  Закону про бджільництво не  можна давати ніяких почесних звань. Спочатку зміни в Закон ,а потім звання. 

Прежде чем состряпать какой нибудь закон,нужно создать условия для его выполнения,а уже потом наказывать за нарушение оного. В ролике была бегущая строка про необходимость соблюдения правил ПДД.Пример думаю уместный,но прежде чем написали правила ПДД повесили светофоры,нарисовали"зебру",повесили дорожные знаки и указатели и тд. Применительно к пчеловодству у меня вопрос-где научные центры по селекции украинки?,где ИО маток этой породы?(Егошины иСавицкие свободное спаривание,и к тому же комерческое направление),что за маразм-в одной области районируют две породы?При совдепии у нас еще и серую кавказкую районировали(правда не пошли по многим причинам) и нарушений закона не усматривали.:IMHO1: Думаю все намного проще. нарушено правило-сначала начальству,медальки и звания,а остальным-на наше усмотрение и на наше соблоговоление,вот и достал товарищ покрывшуюся пылью бумажку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

до перегляду сьогодні попалось відео , хотілося б почути тут і думку форумчан про нього, запрошу і автора долучитись до обговорення його петиції. Попередньо скажу що автор неправий на мою думку. Поговоримо ?

 

 

Герой сюжета пытался повернуть дышло закона в свою сторону.Мы ему не даём ибо видим.что матки от брата Адама совсем не плОхи а буквы циркуляра за жизнью не поспевают.

Оставим всё как есть.Закона о пчеловодстве десятилетиями не было и обходились.Сейчас он есть.Многими  помогает???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитирую с видео "Были матки УС, потравили пчел на рапсе. Тогда расплода было на 12 рамках. Высыпал почти по ведру пчел с улья. В ульях осталось молодая пчела и немного летной, которая летала не на рапс. Через неделю вышел расплод и переехав на акация я получил рекордный результат. Семьи не роились."
 Комментировать стоит? Какие рекорды могут быть после потравки ведра пчел с улья? Не роились? Конечно - ведро пчел в мае погибло... 
 Более того, вижу, что цветет подсолнух и только некоторые самые сильные семьи занимают дадан + 2 магазин - это что за результат?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю, что это все таки не очень этично обсуждать того, кто не может ответить. :IMHO1: Кто-бы автора видео привел на форум, чтобы он прокоментировал наши возражения. 

Юрий Овдиенко зашел ко мне на канал Ютуба і под видио об ио прокоментировал , своє фе в мою сторону. Я ответил уже. Ну а выйти сюда меж людей похоже боится...... я приглашал уже пару раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю, что это все таки не очень этично обсуждать того, кто не может ответить. :IMHO1: Кто-бы автора видео привел на форум, чтобы он прокоментировал наши возражения. 

А можно  прямо и на Ютубе приобщиться к обсуждению. Там, к стати, появились уже интересные посты.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А можно  прямо и на Ютубе приобщиться к обсуждению. Там, к стати, появились уже интересные посты.:ay:

Как надоели все эти общества ,организации,сообщества.,уполномоченные,председатели,секретари.Так все и лезут в надежде получить хоть какой то канал денежных потоков.Разрабатываются планы ,мероприятия -только б денег выделили.Нет результатов-ничего.НАДОЕЛО! Дайте людям выбирать то ,что они хотят.Нужно сохранить породу для науки? пожалуйста -отведите где нибудь необходимое место и занимайтесь наукой.Но где та наука? Тот пасечник,что комментирует видео??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відео, та уся ця політика з племінними пасіками, і породним районуванням розраховані на малограмотних в бджільництві пасічників, які вірять в різні міфи (природа створювала МІЛЬЙОНИ років аборигену бджолу і тому вона найкраща для нас....) і сумують за совком. Мабуть знімали Савіцькі на своїй пасіці, На відео навіть вулики не пронумеровані, не думаю що там є пасічний журнал чи вуликові картки. Я переконаний, науковцям вигідна наша не грамотність щоб ми не бачили що вони нічого не роблять, і не збираються робити. 

не памятаю чи розказував- дійшла до мене була анкета- опитування пасічників для наукової роботи. Особливо запамяталося - Чи проживаєте ви в районах де не було зареєстровано появи кліща вароа?

думаю варто було б запросити до розмови й науковців. Можливо вони й роблять щось корисне, а ми не знаєм...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не памятаю чи розказував- дійшла до мене була анкета- опитування пасічників для наукової роботи. Особливо запамяталося - Чи проживаєте ви в районах де не було зареєстровано появи кліща вароа?

думаю варто було б запросити до розмови й науковців. Можливо вони й роблять щось корисне, а ми не знаєм...

це на випадок , якщо анкету буде заповнювати австралієць....мабуть :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

це на випадок , якщо анкету буде заповнювати австралієць....мабуть :umora:

Ні в Австралії кажись кліщ вже є а ось в Новій Зеландії на одному з їх великих островів точно немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как надоели все эти общества ,организации,сообщества.,уполномоченные,председатели,секретари.Так все и лезут в надежде получить хоть какой то канал денежных потоков.Разрабатываются планы ,мероприятия -только б денег выделили.Нет результатов-ничего.НАДОЕЛО! Дайте людям выбирать то ,что они хотят.Нужно сохранить породу для науки? пожалуйста -отведите где нибудь необходимое место и занимайтесь наукой.Но где та наука? Тот пасечник,что комментирует видео??

А ось і моя відповідь на Ютубі тому пасічнику серед соняхів, опублікована там окремим постом. Повторюю тут , на точку, для зручності в прочитанні.

"А моя думка,- ну, абсолютно протилежна Вашій! Бо добре знайомий з роботою Броніславовича, його публікаціями. Ну, а до чого тут прості пасічники? Матководи та науковці від бджільництва повинні дбати про чистоту породи та віддалені (захищені) точки. Хай у них про це і болить голова. Ну, а де вони можуть їх організувати - то їх справа. По мені хай штучне запліднення освоюють, як "точківці", чи хоч і на Нову Землю їздять,- то їх бізнес! Та й у Карпатах таких місць - сотні! А то зробили інститут у столиці. Звідси й почались їх добре знайомі усім пасічникам "здобутки", які саме Ви й призвані та повинні й координувати та перевіряти. А якщо взялись за виведення маток, то нічого на диванчиках висиджувати! У нас вже цілі райони бур"янами поросли, а про гори чи острови типу Зміїний чи Дніпра і Дуная заплави, я і згадувати не буду, в т.ч. і про Чорнобильську зону - зона автохтонної поліської бджоли, про яку Ви,шанований, очевидно і не чули.Чого ж Ви її не захищаєте та не рвете тельняшку за неї у себе на грудях , ревізійнику Ви наш?А рядовий пасічник має право, хоч би як власник землі, на ній розводити і пробувати те, що він хоче, а не те що всякі хрущовські ревізорчики пори розвиненого соціалізму йому вказуватимуть. Може знову повернемось до старих часів, щоб і сіяти - косити (тобіш, робити обльоти, качати мед ,годувати і ставити в зимівники) знову за розпорядженням партійно-ревізійних органів?! На свой рідній , Богом даній землі, українська Людина вправі робити те, до чого прагне її душа, якраз дбаючи зробити заможним життя наших нащадків. А автохтонні породи хай зберігають науковці, а не навчають трутнів воду насити! Нині про це й закони говорять, в т.ч. й по боротьбі з корупцією. Не полінуйтесь, шановний ревізійнику, і їх перечитати перед тим як на людей з подібними випадами кидатися. Це вже давно не 36-й рік! А закони радянської України лишіть для себе та своєї пасіки. А тоді й далі травитимуть їх і не лише на ріпачку. А що Ви особисто зробили для цього , щоб цього не сталося, займаючи таку високу посаду? А це і є Ваш найпряміший обов"язок по відношенню до пасічників України, до яких Ви і звертаєтесь. 
--

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А закони радянської України лишіть для себе та своєї пасіки.

Навіщо лишати, іх потрібно міняти.

На зустрічі, Крузі є що обговорювати, вирішувати, ініціювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навіщо лишати, іх потрібно міняти.

На зустрічі, Крузі є що обговорювати, вирішувати, ініціювати.

Ну, я ж  саме це і мав на думці. То образно було сказано,- лишити у нього на пасіці, тобто забути  про їх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, я ж  саме це і мав на думці. То образно було сказано,- лишити у нього на пасіці, тобто забути  про їх.

Звісно, я лиш акцентував.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Берендей, да ни хиба Вереду не будет.  А что если все это Веред и заколотил?  Овдиенко просто "торпеда" вслепую, со своей верой в загрозу маткам Савицкого и всей пчеле Украины в виде Брониславовича.  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та все ж тому Овдієнку перед дачею такого інтерв"ю потрібно було б переглянути хоча б ті численні публікації  Броніславовича на тому ж Ютубі , не говорячи вже про ознайомлення Овдієнком з тими теж численними лекціями Геннадія для пасічників Слобожанщини і не тільки ! Та й взагалі особисто поспілкувавшись з ним, чого , я просто певен,він і не думав робити. Публікування інформації то є приорітет журналістики. Тобто спеціалістів, адже Слово може й вбити! І вони за неправедливу інфо, яка , як в даному випадку наносить шкоду особистій та  діловій репутації, можуть та й повинні нести і кримінальну відповідальність, :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Написал ответ,но потом понял ,что с утра голова не совсем хорошо варит-не разобрался.Так что извините за пустой пост.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Написал ответ,но потом понял ,что с утра голова не совсем хорошо варит-не разобрался.Так что извините за пустой пост.

он не пустой и смысл подходящий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...