Jump to content
ved

Оборудование для раздачи сиропа

59 posts in this topic

Бачив, що наливають шлангою, та мені через поливалку зручніше і швидше, одна рука вільна, можна кришку підняти і налить. 

Скачать видео

20 годин тому, Andruhan сказав:

Бачив, що наливають шлангою, та мені через поливалку зручніше і швидше, одна рука вільна, можна кришку підняти і налить. 

Скачать видео

Зробив і собі роздачу - бідон, шланг з краном, акумулятор і автомобільний компресор 12в, все вміщається на пасічному візку. Шланг товщиною  як у Вас. Але метод не пішов, довго наливається, збирається багато злодійок. Тиск більше 1атм не піднімеш, бо підриває кришку. Переробляти не було часу, інтуїтивно потрібно шланг не менше 1" дюйма і додаткова герметизація.  Практичніше вийшло наливати в приміщені порції по 5л у 10 літрові відерця з кришками, підвозити візком і розливати у лотки з соломою. Виливається така порція не довше 5 сек. Все закрито, бджоли не встигають і зрозуміти що до чого. Тільки довелось більше снувати.

Правда це не виключає привабливості методу роздачі шлангом, потрібно тільки добитись необхідної продуктивності.

Edited by nibond

30 минут назад, nibond сказал:

Правда це не виключає привабливості методу роздачі шлангом, потрібно тільки добитись необхідної продуктивності.

Мотопомпой раздавать очень быстро.Уже два года пользуюсь.Воду перестал греть....палкой в бочке минут 5-7 поколотил и готов.За 3 часа готовлю и раздаю 900 литров

Тільки що, ved сказав:

Мотопомпой раздавать очень быстро.Уже два года пользуюсь.Воду перестал греть....палкой в бочке минут 5-7 поколотил и готов.За 3 часа готовлю и раздаю 900 литров

А яка марка і модель мотопомпи. Чи підійде мотопомпа на 7 м куб/год, дюймові (25 мм) патрубки.

1 минуту назад, nibond сказал:

А яка марка і модель мотопомпи. Чи підійде мотопомпа на 7 м куб/год, дюймові (25 мм) патрубки.

Старк ВП 40 

23 години тому, Andruhan сказав:

Скачать видео

На стільки я зрозумів, це насос для дизпалива. Чи годиться він і для приготування сиропу (розмішування цукру).

1 час назад, nibond сказал:

На стільки я зрозумів, це насос для дизпалива. Чи годиться він і для приготування сиропу (розмішування цукру).

Так, це він. Для приготування, думаю, не піде. Можна ось так-  

Скачать видео

8 хвилин тому, Andruhan сказав:

Так, це він.

Чи відповідає його продуктивність на сиропі заявленій 50 л/хв

33 минуты назад, nibond сказал:

Чи відповідає його продуктивність на сиропі заявленій 50 л/хв

1:1 качає дуже добре, а от 1:2 - трудновато.