Перейти к содержанию

Оборудование для раздачи сиропа


ved

Рекомендуемые сообщения

Бачив, що наливають шлангою, та мені через поливалку зручніше і швидше, одна рука вільна, можна кришку підняти і налить. 

Скачать видео

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Andruhan сказав:

Бачив, що наливають шлангою, та мені через поливалку зручніше і швидше, одна рука вільна, можна кришку підняти і налить. 

Скачать видео

 

Зробив і собі роздачу - бідон, шланг з краном, акумулятор і автомобільний компресор 12в, все вміщається на пасічному візку. Шланг товщиною  як у Вас. Але метод не пішов, довго наливається, збирається багато злодійок. Тиск більше 1атм не піднімеш, бо підриває кришку. Переробляти не було часу, інтуїтивно потрібно шланг не менше 1" дюйма і додаткова герметизація.  Практичніше вийшло наливати в приміщені порції по 5л у 10 літрові відерця з кришками, підвозити візком і розливати у лотки з соломою. Виливається така порція не довше 5 сек. Все закрито, бджоли не встигають і зрозуміти що до чого. Тільки довелось більше снувати.

Правда це не виключає привабливості методу роздачі шлангом, потрібно тільки добитись необхідної продуктивності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, nibond сказал:

Правда це не виключає привабливості методу роздачі шлангом, потрібно тільки добитись необхідної продуктивності.

Мотопомпой раздавать очень быстро.Уже два года пользуюсь.Воду перестал греть....палкой в бочке минут 5-7 поколотил и готов.За 3 часа готовлю и раздаю 900 литров

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ved сказав:

Мотопомпой раздавать очень быстро.Уже два года пользуюсь.Воду перестал греть....палкой в бочке минут 5-7 поколотил и готов.За 3 часа готовлю и раздаю 900 литров

А яка марка і модель мотопомпи. Чи підійде мотопомпа на 7 м куб/год, дюймові (25 мм) патрубки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, nibond сказал:

А яка марка і модель мотопомпи. Чи підійде мотопомпа на 7 м куб/год, дюймові (25 мм) патрубки.

Старк ВП 40 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Andruhan сказав:

Бачив, що наливають шлангою, та мені через поливалку зручніше і швидше, одна рука вільна, можна кришку підняти і налить. 

Скачать видео

 

На стільки я зрозумів, це насос для дизпалива. Чи годиться він і для приготування сиропу (розмішування цукру).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

На стільки я зрозумів, це насос для дизпалива. Чи годиться він і для приготування сиропу (розмішування цукру).

Так, це він. Для приготування, думаю, не піде. Можна ось так-  

Скачать видео

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Andruhan сказав:

Так, це він.

Чи відповідає його продуктивність на сиропі заявленій 50 л/хв

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, nibond сказал:

Чи відповідає його продуктивність на сиропі заявленій 50 л/хв

1:1 качає дуже добре, а от 1:2 - трудновато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...
В 09.11.2019 в 21:39, nibond сказал:

На стільки я зрозумів, це насос для дизпалива. Чи годиться він і для приготування сиропу (розмішування цукру).

Готовимся.  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Andruhan сказав:

Готовимся.  

 

Правильно буде PresentS. Вибачаюся, але різануло. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Правильно буде PresentS. Вибачаюся, але різануло. :)

Да, действительно, была ошибка в проекте АЕ,:blink: в новых видео исправлю.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...