Перейти к содержанию

Павловнія


miro

Рекомендуемые сообщения

Відстежуєм посилку                                                                                                                                                           12.12.2017 16:02:00 68609 ІЗМАЇЛ 9 Україна Приймання
13.12.2017 11:33:00 68609 ІЗМАЇЛ 9 Україна Відправлення
13.12.2017 12:40:33 68699 ЦПЗ № 5 ІЗМАЇЛ Україна Надходження
13.12.2017 15:39:17 68699 ЦПЗ № 5 ІЗМАЇЛ Україна Відправлення
14.12.2017 00:03:29 65399 ЦЕХОП ОДЕСА Україна Надходження
14.12.2017 23:23:01 65399 ЦЕХОП ОДЕСА Україна Відправлення
15.12.2017 09:23:09 03909 ДОПП КИЇВ Україна Надходження
15.12.2017 21:43:46 03909 ДОПП КИЇВ Україна Відправлення
16.12.2017 08:39:36 79999 ЦОП ЛЬВІВ Україна Надходження
16.12.2017 09:36:07 79999 ЦОП ЛЬВІВ Україна Відправлення
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надіюсь завтра одержати.Щиро дякую,Саша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саша, велике дякую за насіння :az::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одержав посилку:ay:.Дай ,Боже,Тобі здоров*я,Саша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Миколайчик вчора приніс листа у подарунок) забрати правда тільки сьогодні вдалося) 

Дуже дякую, Олександре, за Ваші клопоти! :baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саша спасибо.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо Александру за семена Павловнии, Софоры, Бундука, Катальпы и Гледичии. Такими темпами скоро зацветут они и на Марсе.))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перевірив по трек-коду посилку, то мені теж Св. Миколай доставив її вчора на поштове відділення, але не вручив в звязку з погодними умовами. По факту через погодні умови поштова машина до села не доїхала, надіюсь завтра приїде... або в суботу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот и хорошо что письма и посылки все получают, на завтра планирую еще 10 отправок с павлонией остальных семян уже нет.

Единственно просили еще бундук 4-5 форумчан но мне хватило только @Слесарь немного отправить если выйдет соберу еще дам знать.

На следующий год обещать ничего не буду но если будет семена на руках дам знать, и то в этом году за павлонией пришлось три раза ходить а вместо 3-4 коробочек насыпать по две а это до 150 семян, так как всего было до 60 отправлений павлонии по Украине и одну передал автобусом в Кишинев. Главное чтобы всходы были. Сообщайте в теме о результатах.  Хороших всходов. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Олександр Васильєв сказал:

Главное чтобы всходы были. Сообщайте в теме о результатах.  Хороших всходов. 

У меня уже 10 дней семена находятся в воде (дождевой). Уже кое-где на семенах можно рассмотреть листочки, но меня смущает цвет корешка, темноватый он какой-то.:hmm: На видео, где показывали подобное проращивание, корешки были белые. Думаю - не болячка ли какая? У кого есть опыт проращивания? Поделитесь наблюдениями. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, shersand сказав:

У меня уже 10 дней семена находятся в воде (дождевой). Уже кое-где на семенах можно рассмотреть листочки, но меня смущает цвет корешка, темноватый он какой-то.:hmm: На видео, где показывали подобное проращивание, корешки были белые. Думаю - не болячка ли какая? У кого есть опыт проращивания? Поделитесь наблюдениями. 

Спробуйте додати марганцовки, щоб вода стала блідо-рожева, може допомогти.

Не заскоро почали пророщення?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, davolodya сказал:

Не заскоро почали пророщення?

Якщо чесно, то не знаю. :dntknw: В нас буває вже в травні спека стоїть за +30 і опадів може вже і до липня не бути (поки косовиця не почнеться :)). Тому невелику частину насіння (дякувати Олександру :hi:) вирішив проростити зразу - перевірити на схожість насіння та подивитись загальну картину розвитку. Ну і маю надію, що протягом зими рослинки достатньо зміцніють, щоб витримати нашу спеку в подальшому, при висадці в грунт.  Сам собі думаю - пророщу раніше, якщо не вдасться з першого разу, то  буде час повторити процес. Буде досадно, якщо з цієї затії нічого не вийде. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, shersand сказал:

Якщо чесно, то не знаю. :dntknw: В нас буває вже в травні спека стоїть за +30 і опадів може вже і до липня не бути (поки косовиця не почнеться :)). Тому невелику частину насіння (дякувати Олександру :hi:) вирішив проростити зразу - перевірити на схожість насіння та подивитись загальну картину розвитку. Ну і маю надію, що протягом зими рослинки достатньо зміцніють, щоб витримати нашу спеку в подальшому, при висадці в грунт.  Сам собі думаю - пророщу раніше, якщо не вдасться з першого разу, то  буде час повторити процес. Буде досадно, якщо з цієї затії нічого не вийде. 

Где думаете высаживать и сколько? 

У меня и место есть под боком хорошое, но смущает то что всякая алкашня может запросто спилить на дрова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Джаз сказал:

Где думаете высаживать и сколько? 

У меня и место есть под боком хорошое, но смущает то что всякая алкашня может запросто спилить на дрова.

С десяток возле двора посажу (у меня двор северной стороной граничит с дорогой, обочина вся моя :)), при удачном стечении обстоятельств, поделюсь с друзьями-пчеловодами. Ну а если будет избыток, то у меня 10 га есть, можно по периметру высаживать сколько хочешь. Одна беда - палят траву каждый год нещадно. Дровосеки то такое, отрастет. А вот огонь - это катастрофа. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також вчора висадив насіння.До Різдва повинно зійти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знову не встиг на отримання насіння, другий рік вже так) підпишусь на тему та слідкуватиму за всіма оновленнями. Куплю насіння десь та спробую виростити чудомедоглазолюбо дерево)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, shersand сказав:

С десяток возле двора посажу (у меня двор северной стороной граничит с дорогой, обочина вся моя :)), при удачном стечении обстоятельств, поделюсь с друзьями-пчеловодами. Ну а если будет избыток, то у меня 10 га есть, можно по периметру высаживать сколько хочешь. Одна беда - палят траву каждый год нещадно. Дровосеки то такое, отрастет. А вот огонь - это катастрофа. :(

Доведеться придбати газонокосарку. Немає трави то горіти не буде.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Лавр сказал:

Доведеться придбати газонокосарку. Немає трави то горіти не буде.:IMHO:

Так возле дома так и делаю, а в поле не накосишся, и без того работы летом хватает. Глазами бы сделал, а сил не хватает. :( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.12.2017 в 14:45, Олександр Васильєв сказал:

Не ожидал что заявок будет так много

IMG_20171128_224219817.thumb.jpg.21d9d7ba37aa2d7f95ce3572375f84f6.jpg

пришлось еще разжиться семенами павлонии.

 IMG_20171204_143459794.thumb.jpg.7ce929411b85c4971b222c54a143f1e2.jpg

Стратегический запас софоры:

IMG_20171130_145928640.thumb.jpg.62183f72e0323296ac049f8ed368f644.jpg

 

Олександр щиро дякую за семена.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хто в прошлому році висівав насіння які результати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

створивши дану тему, відзвітував був проте як засіяв павловнію і тд, насіння отримав Від Олександра Васильєва був, та в Ужгороді в самому центрі росте павловнія,я десь писав як хлопці зимою її рвали насіння:umora:.  Хочу щераз підкреслити павловнія має гарний схід в теплому,світлому і вологому місці, пробував висівав прямо на воду, сходить на всі сто, і лише один ворог павловнії, і одна замітка нам,це після сходу корінь павловнії вражається хворобою так звана чорна ніжка, тому в магазинах продають спеціальні компоненти ,що мають захисну функцію від чорної ніжки,також грунт купляв в магазині,коробки для печива по три гривні штука,післявисіву закривав для збереження вологи,робив маленьку вентиляцію ,тобто не щільно закривав коробку, все це на фото в цій темі ,пошукайте на перших сторінках,всім вдалого результату, готов буду купити маленький саджанець,дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, miro сказал:

створивши дану тему, відзвітував був проте як засіяв павловнію і тд, насіння отримав Від Олександра Васильєва був, та в Ужгороді в самому центрі росте павловнія,я десь писав як хлопці зимою її рвали насіння:umora:.  Хочу щераз підкреслити павловнія має гарний схід в теплому,світлому і вологому місці, пробував висівав прямо на воду, сходить на всі сто, і лише один ворог павловнії, і одна замітка нам,це після сходу корінь павловнії вражається хворобою так звана чорна ніжка, тому в магазинах продають спеціальні компоненти ,що мають захисну функцію від чорної ніжки,також грунт купляв в магазині,коробки для печива по три гривні штука,післявисіву закривав для збереження вологи,робив маленьку вентиляцію ,тобто не щільно закривав коробку, все це на фото в цій темі ,пошукайте на перших сторінках,всім вдалого результату, готов буду купити маленький саджанець,дякую

Що насіння зійшло я бачив. Питання що дальше який процес

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, targal сказав:

Що насіння зійшло я бачив. Питання що дальше який процес

майже ,як з петрушкою було б ,але треба обробити певними препаратами від чорної ніжки,помоєму так обробляють ще певні сорта сосни, ну процес прост, з росинки раз помоєму на два дні попшикав, тай ось такий процес, після росту двох сантиметрів кришку зверху помалу ,щораз вище піднімати:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

майже ,як з петрушкою було б ,але треба обробити певними препаратами від чорної ніжки,помоєму так обробляють ще певні сорта сосни, ну процес прост, з росинки раз помоєму на два дні попшикав, тай ось такий процес, після росту двох сантиметрів кришку зверху помалу ,щораз вище піднімати:hi:

То ви ве навесні будите висажувати на пасіці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, targal сказав:

То ви ве навесні будите висажувати на пасіці

нічого висажувати не буду оскільки, 5000 саджанців були вражені чорною ніжкою, і як казала одна кобіта, всьо пропало:ak:, тому і кажу якщо хтось матиме на продаж саджанці я б купив для проби, тож всім вдало від початку до самого дерева успіху,но памятайте за попередження про чорну ніжку       :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...