Перейти к содержанию

Прошу помощи от всех пчеловодов Украины


Рекомендуемые сообщения

Прочитайте внимательно моё первое сообщение )))

Ось це?

15 ульев которая приносила неплохой дополнительный доход. Но пришла такая жизненная позиция, что пришлось многое продать чтобы оформить документы на домик который достался мне по завещанию от бабушки

Якщо так, то я не зовсім розумію логіку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ось це?

Якщо так, то я не зовсім розумію логіку. 

объясните?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

объясните?

Вийшло так. Ви продали пасіку, щоб оформити папери на будинок. Тепер влазите в борги, щоб купити пасіку назад. 

Як у приказці: "Продати курку, що несе золоті яйця". А влізти в борги, щоб владнати справи не можливо було? Принаймні пасіка була б.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Вийшло так. Ви продали пасіку, щоб оформити папери на будинок. Тепер влазите в борги, щоб купити пасіку назад. 

Як у приказці: "Продати курку, що несе золоті яйця". А влізти в борги, щоб владнати справи не можливо було? Принаймні пасіка була б.

 

На тот момент была такова ситуация, я был безработный , и за какие долги вы говорите ?? у меня не было и нет у кого позычить. До этого проживал в общежитии. Но как так вы пишете  "Продати курку, що несе золоті яйця" зачем?? вы же не собираетесь помогать, зачем вам это всё , вам просто интересно на домной насмехаться ? как можно по лучше опустить пере всеми людьми? Кто хотел помочь , те люди сразу отозвались и я им очень благодарен. А вы что делаете? просто любите людям кости по перемывать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На тот момент была такова ситуация,

І Вас ніхто не проконсультував, що достатньо було прийняти спадшину (подати нотаріусу заяву протягом 6 місяців), і Ви могли і мали б право користуватись спадковим майном, а документи можна було б оформити протягом всього Вашого життя. Так мені в свій час пояснили в нотаріальній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На тот момент была такова ситуация, я был безработный , и за какие долги вы говорите ?? у меня не было и нет у кого позычить. До этого проживал в общежитии. Но как так вы пишете  "Продати курку, що несе золоті яйця" зачем?? вы же не собираетесь помогать, зачем вам это всё , вам просто интересно на домной насмехаться ? как можно по лучше опустить пере всеми людьми? Кто хотел помочь , те люди сразу отозвались и я им очень благодарен. А вы что делаете? просто любите людям кости по перемывать?

Хамить то чего? :dntknw:

Вы, незнакомый человек, пришли просить о помощи, поэтому будьте готовы ответить на неудобные вопросы. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І Вас ніхто не проконсультував, що достатньо було прийняти спадшину (подати нотаріусу заяву протягом 6 місяців), і Ви могли і мали б право користуватись спадковим майном, а документи можна було б оформити протягом 70 років. Так мені в свій час пояснили в нотаріальній.

Да но есть одно но мы не могли прописаться, а с общежития выставляли. Всё делалось за ради приписки, в нотариусе ответили что пока не оформлю я немоту там прописаться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хамить то чего? :dntknw:

Вы, незнакомый человек, пришли просить о помощи, поэтому будьте готовы ответить на неудобные вопросы. :IMHO1:

А где вы увидели что я хамлю? Или я не имею право выразить свое мнение? Этот человек уже не впервые за сегодняшний день мне пишет, на вопросы я любые готов отвечать , а цитирую  "Продати курку, що несе золоті яйця" это вопрос? И почитайте другие сообщения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На тот момент была такова ситуация, я был безработный , и за какие долги вы говорите ?? у меня не было и нет у кого позычить. До этого проживал в общежитии. Но как так вы пишете  "Продати курку, що несе золоті яйця" зачем?? вы же не собираетесь помогать, зачем вам это всё , вам просто интересно на домной насмехаться ? как можно по лучше опустить пере всеми людьми? Кто хотел помочь , те люди сразу отозвались и я им очень благодарен. А вы что делаете? просто любите людям кости по перемывать?

Не хочу влазити в суперечку: ні до чого доброго вона не приведе.

Єдине, що хочу сказати: Насміхатись над Вами не думав і навіть не бачу натяків на це. "Опускати" перед людьми, уточнивши стан справ, - по моєму це не так робиться. Перемивають кості - також трохи по іншому. Про курку - то всього лиш народний фольклор.

Але тим не менше, якщо Вас це все образило, прошу вибачення. :hi:

П.С. Порада.(абсолютно без натяку на насміхання) Люди різні. І звідки Вам відомо, що я не хотів допомогти? От після такого, дійсно не хочу. І дехто ще перехоче. :IMHO:Будьте терпиміші

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что-то мне подсказывает, что человек просто еще очень молод и вспыльчив. Уважаемый Владимир, а если не секрет, вам сколько годиков от рождения?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не хочу влазити в суперечку: ні до чого доброго вона не приведе.

Єдине, що хочу сказати: Насміхатись над Вами не думав і навіть не бачу натяків на це. "Опускати" перед людьми, уточнивши стан справ, - по моєму це не так робиться. Перемивають кості - також трохи по іншому. Про курку - то всього лиш народний фольклор.

Але тим не менше, якщо Вас це все образило, прошу вибачення. :hi:

П.С. Порада.(абсолютно без натяку на насміхання) Люди різні. І звідки Вам відомо, що я не хотів допомогти? От після такого, дійсно не хочу. І дехто ще перехоче. :IMHO:Будьте терпиміші

Извините и меня если неправильно вас понял, но за целый день такого понаписывали что и на голову не натянешь, и помощи прошу только в одно дать в рассрочку , а многие считают что " на халяву" И я довольно хорошо по немаю что мне немало придётся потрудится чтобы всё что взял вернуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А где вы увидели что я хамлю? Или я не имею право выразить свое мнение? Этот человек уже не впервые за сегодняшний день мне пишет, на вопросы я любые готов отвечать , а цитирую  "Продати курку, що несе золоті яйця" это вопрос? И почитайте другие сообщения.

Если абстрагироваться от чувств и эмоций - ваша история вызывает закономерные вопросы. Это нормальный вопрос - зачем вы продали всех пчел,или если хотите курицу, которая несла "золотые яйца". Не вижу в этом ничего плохого. 

Ведь вы должны понимать, что таким же образом могут действовать и шахраи - получить пчел под видом помощи и их продать. :dntknw: Я ни в коем случае никого ни в чем не обвиняю, но тут все взрослые люди и все должны понимать, что верить всему что пишется не всегда можно. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что-то мне подсказывает, что человек просто еще очень молод и вспыльчив. Уважаемый Владимир, а если не секрет, вам сколько годиков от рождения?

29)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ух тышечки, и мне...

29)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если абстрагироваться от чувств и эмоций - ваша история вызывает закономерные вопросы. Это нормальный вопрос - зачем вы продали всех пчел,или если хотите курицу, которая несла "золотые яйца". Не вижу в этом ничего плохого. 

Ведь вы должны понимать, что таким же образом могут действовать и шахраи - получить пчел под видом помощи и их продать. :dntknw: Я ни в коем случае никого ни в чем не обвиняю, но тут все взрослые люди и все должны понимать, что верить всему что пишется не всегда можно. :IMHO1:

Я уже извинился ,я не сразу понял смысл, добавлю что я готов заверить нотариально.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... не известно какой рой с поймаешь, все мы знаем что от ловли роев уже не один человек двинул ноги))) Не хочу чтоб моя семья осталась и без мужа.

Що то є? Звідки Ви черпаєте таку інформацію? Вам 29 років. Мені 66. За останні три роки я спіймав більше 100 роїв. Тягаю на собі драбину, ловушки, мотузки, крючки. Лажу по деревах. І не тільки тому, що вони мені так потрібні, тут  має місце ще і мисливський азарт. Мені б ваші 29.  А Вам хтось наторочив нісенітниці, то Ви вже і руки опустив. Наробіть ловушок з ДВП (ціна невелика) і весною  на вихідних по дві під руки і вперед  по посадках і озерах. А ранні рої можуть дати навіть якусь кількість товарного меду, не говорячи вже про те, що можуть запастися на зиму медом.

І ще. Ви ж токар. При переобладнанні медогонок на електропривід пасічники потребують токарних деталей. Киньте оголошення на форумах, що можете виконати прості токарні роботи, домовтеля з своїм начальством і матимете деякі грошенята. Я пригадую з пів року тому молодий хлопчина-школяр (здається Вадімака) успішно виконував замовлення на виготовлення різних вуликових рамок.

Варіанти для реалізації ваших задумок є. Ви молодий, енергійний! Удачі Вам!

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що то є? Звідки Ви черпаєте таку інформацію? Вам 29 років. Мені 66. За останні три роки я спіймав більше 100 роїв. Тягаю на собі драбину, ловушки, мотузки, крючки. Лажу по деревах. І не тільки тому, що вони мені так потрібні, тут  має місце ще і мисливський азарт. Мені б ваші 29.  А Вам хтось наторочив нісенітниці, то Ви вже і руки опустив. Наробіть ловушок з ДВП (ціна невелика) і весною  на вихідних по дві під руки і вперед  по посадках і озерах. А ранні рої можуть дати навіть якусь кількість товарного меду, не говорячи вже про те, що можуть запастися на зиму медом.

І ще. Ви ж токар. При переобладнанні медогонок на електропривід пасічники потребують токарних деталей. Киньте оголошення на форумах, що можете виконати прості токарні роботи, домовтеля з своїм начальством і матимете деякі грошенята. Я пригадую з пів року тому молодий хлопчина-школяр (здається Вадімака) успішно виконував замовлення на виготовлення різних вуликових рамок.

Варіанти для реалізації ваших задумок є. Ви молодий, енергійний! Удачі Вам!

 

 

За рои не только люди говорили но и по телеканалу Рудана, если не ошибаюсь в 2010 показывали, родственники говорили что он споймал рой, и когда пересаживал они на него напали и от передозировки яда скончался, скорая не успела спасти.

На счёт токаря . не так то уже и просто, проход на завод по чипу , По всему заводу и на рабочем месте камеры, При выходе проверяют метало искателем, уже не те времена когда токаря шабашки делали(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За рои не только люди говорили но и по телеканалу Рудана, если не ошибаюсь в 2010 показывали, родственники говорили что он споймал рой, и когда пересаживал они на него напали и от передозировки яда скончался, скорая не успела спасти.

На счёт токаря . не так то уже и просто, проход на завод по чипу , По всему заводу и на рабочем месте камеры, При выходе проверяют метало искателем, уже не те времена когда токаря шабашки делали(

Дубнюк Владимир извините но це дурня, если Вы боитесь пчел то зачем тогда ими заниматься,  рой пчел чаще всего миролюбивее любой семьи (это связано с его физиологией), а тем более когда пчела уже будет сидеть в ловушке на рамках пересадка труда не составит.

А случай был в этом году на Житомирщине пойму там парень на подпитии без сетки и других средств защиты полез роя снимать ну и не стало его... глупость наказуема. 

У самого есть аллергия на ужаления, особенно весной когда первые "укусы" приводят к зуду по всему телу, увлечению сердцебиения и др. вопрос решаю посредством хорошей защиты, перчатки на руки обязательно. 

Если Вы нас услышали то до мая месяца ждем от Вас фото ловушек которые Вы сделаете и ульев. Работать лучше начать сейчас так как потом времени не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Меня честно говоря немножко смущает факт, что человек со стажем 8-15 лет боится роев. Причем не то что они его пару раз укусят, а с летальным исходом :vinny:. Это с рубрики "сказки для начинающих пчеловодов". :IMHO: Не обижайтесь, просто складывается такое впечатление.

 

У самого есть аллергия на ужаления, особенно весной когда первые "укусы" приводят к зуду по всему телу, увлечению сердцебиения и др. вопрос решаю посредством хорошей защиты, перчатки на руки обязательно. 

 

А я решаю посредством 50 грамм. Внутрипузочно. :umora::veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

А я решаю посредством 50 грамм. Внутрипузочно. :umora::veselo:

На каждое жало? Или в общем?:ah::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На каждое жало? Или в общем?:ah::az:

Все под настроение ) Бывает даже наперед накину, чтоб потом не бегать. :friend_drink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ловіть рої і використовуйте всі засоби захисту (перчатки, чоботи, екіперовка) і насмерть ніхто вас не зажалить. Так само і бджолопакети можуть бути агресивні і при пересадці в вулик можуть зажалить, чи не так? Тож тотримуємся техніки безпеки і ловим рої.

Їздив по од'їзній Кривбасовскій, там скільки викинутой мебелі (ДСП), що можна і 100 вуликів, лвушок зробить, тож закачуєм рукава і працюєм.

Закликаю Вас ненаберайте кредиту, бо з Вашою зарплатою в 2500 грн, якщо пасіка згорить чи че яке че лихо, то як тоді відавать той кредит?

Зізвоніться з Олександром з Ізмаїлу, він проконсультує, як наловить роїв і як наробить ящиків, що головне практично бескоштовно.

Отправлено с моего Lenovo A399 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Бывает даже наперед накину, чтоб потом не бегать. :friend_drink:

ну так можно" накидаться "- что пчелы еще больше жалить будут

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ой щось мені серце підказує що ви дуже і дуже далекий від бджіл. Якщо так боятись бджіл то напевне треба Вам попробувати взяти спочатку одну сімейку і трошки отримати хочаб поверхні знання. І взагагалі та людина яка зразу думає про прибутки з бджіл, на превеликий жаль вона приречена бути без бджіл. Адже всі пасічники безмежно закохуються в цих комах, а вже потім думають про прибутки. Доживем до весни я готовий Вам допомогти але треба Вам поміняти підхід до цієї справи. До речі, розкажіть де кочували, скільки меду відкачували, тобто  побільше опишіть свій метод пасічникування

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"...родственники говорили что он споймал рой, и когда пересаживал они на него напали и от передозировки яда скончался, скорая не успела спасти...."

 

Втопитися можна і у власній ванні. Але це не значить, що митися не потрібно.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Прошу помощи от всех пчеловодов Украины

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...