Перейти к содержанию

Пакеты пчёл на 2016 год. Цена и комплектация


Рекомендуемые сообщения

Спрогнозувати ціну точну досить важко або фактично нереально. Можна спрогнозувати тенденцію,  переважна більшість прогнозів на цьому базується. Щоб реально зробити прогноз потрібно бути незалежним від ціни на даний продукт. Ті хто продає зацікавленні у високій ціні, а ті що купують в низькій. 

 

Те кто продает  больше знают свои затраты и на какую цену  пляшут пакеты , а те кто покупают смотрят в кошелек подходи или нет. Прогадал или выиграл буде потом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Акация дает каждый год:IMHO1:

Та , да . Только вот понятие "дает " растяжимое .Может " дать " что бы самому понюхать , а может когда бидонами на продажу.Только не говорите что не было сезонов когда Вы его только "нюхали "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та , да . Только вот понятие "дает " растяжимое .Может " дать " что бы самому понюхать , а может когда бидонами на продажу.Только не говорите что не было сезонов когда Вы его только "нюхали "

Сезоны когда только нюхал встречаются часто, а вот что бы бидонами на продажу ,такого ещё ни разу за 35 лет не было 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цену могу озвучить 1000 гривен за пакет 3+1 .Продам оставленные по просьбе весенних покупателей 2015 года , шесть семей на рамку 230 И всё равно вываливаюсь с заявленного лимита 40 семей в личном пользовании .Так что о покупке речи не веду, всё только на продажу .На покупке ульи  ,донья, крыши .бочки 

Ну, Романовичу, все співпадає , крім красивих помічниць! :umora: І кількість сімей (41), і покупки,- теж замовив дашки- днища. І ціну з нинішнім курсом в таких же межах очікую. Якщо ж відкрию ще один точок при допомозі сина то може й куплятиму й сам пакети. Правда качаю мед у склянні  трилітрівки та шестилітрові пляшки, - замовники таке вимагають.

Акация дает каждый год:IMHO1: ,вот только не все могут её  взять  .Этот год не в счёт ,тут взяли даже те кто твердил :  "Акация мёда не даёт"

Прямо золоті слова. Я ж те саме стверджую тільки іншими словами. Якщо пасіка готова до взятку з акації - достатньо і кількох сприятливих днів для вдалого взятку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та , да . Только вот понятие "дает " растяжимое .Может " дать " что бы самому понюхать , а может когда бидонами на продажу.Только не говорите что не было сезонов когда Вы его только "нюхали "

У мене повністю сухих тут, на дачі, пока за 20 років точно не було. :dntknw: Може малина дикоростуча це забезпечує, не знаю. Бо і мед і колір обніжки у них з акацією мало чим різняться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

 

извиняюсь, но  не разбираюсь еще в форуме

 

Поднимаете курсор до самого верха Там появляется стрелочка красная загнутая влево .Нажав на неё появляется строка выше цитаты .Достатосно и одну букву написать Потом её выделяешь и тянешь вниз. Всё синеет и можно удалить известным способом .Всё поле очищается и можно нажимать на цитату Но только один раз ,иначе будет дублироваться цитата .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене повністю сухих тут, на дачі, пока за 20 років точно не було. :dntknw: Може малина дикоростуча це забезпечує, не знаю. Бо і мед і колір обніжки у них з акацією мало чим різняться.

Напевне тоді Ви пилок з малини ніколи і не збирали, і мед не порівнюйте.Сірий від білого легко відрізнити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба тут доцільно згадати й ціну на цукор. Без врахування його точно не обійдеться встановлення реальної ціни на пакети. Зараз в Києві за 50 кг мішок - 750гр. А мені щойно вже шепнули, що ціна невдовзі плигне ще на 40 відсотків.:crazy::helpme:  Так, мені теж не віриться. Але у цій країні ще й не таке може бути (я не про політику, соррі !).:rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напевне тоді Ви пилок з малини ніколи і не збирали, і мед не порівнюйте.Сірий від білого легко відрізнити.

Та вже очі не ті, ви праві.:dntknw: Але чисто сірого пилку майже немає. Якийсь грязно-білий ,- це є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

с Романичем соглашусь - с 100 ульев пости 2 тонны

малина - не имеет значения

 

серое от белого (акация)  я думаю отличим

 

Мабуть у вас вийшов збій з "пляшками". Ну , нічого, я не в обіді ,- навчитесь, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та вже очі не ті, ви праві.:dntknw: Але чисто сірого пилку майже немає. Якийсь грязно-білий ,- це є.

Акація пилку фактично не дає, малина, крушина а ще чорниця в цей час дають досить багато. На рахунок цукру, ціна буде рости так як врожай цього року ніякий і у світі дефіцит цукру. В ціні на пакети буде грати найбільшу вагу попит і пропозиція. Пропозиції буде більш ніж достатньо, а попит буде менший однозначно, без відшукання інших ринків збуту, бізнес по вирощуванні пакетів буде збитковим 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я практически сахар не даю -  

только отводка и то мед с забруса

 

Щаслива ви людина . А мені по специфіці медоносів без цього - ну. ніяк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Акація пилку фактично не дає, малина, крушина а ще чорниця в цей час дають досить багато. На рахунок цукру, ціна буде рости так як врожай цього року ніякий і у світі дефіцит цукру. В ціні на пакети буде грати найбільшу вагу попит і пропозиція. Пропозиції буде більш ніж достатньо, а попит буде менший однозначно, без відшукання інших ринків збуту, бізнес по вирощуванні пакетів буде збитковим 

Вашими вустами - мед пити!:ah::helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а я хотел узнать цвет пыльцы акации - за 15 лет не видел

Колір чисто білий, але її бджола в цей період фактично не збирає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как увидеть- вам поверить?

Вивезти бджіл до гарного масиву акації вздовж Дніпра або Бугу чи Дністра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я вам верю 

 

это книжный ответ

я в этом году 2 тонны акации выкачал

У мене акації не настільки багато, але коли збираю в цей період пилок, то він є різним і в тому числі білим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На медозборі з акації включать пильцевловлювачі це диверсія! :IMHO:

Особисто я в травні 2016 році пакети 3+1 дешевше 800 грн продавать не буду!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На медозборі з акації включать пильцевловлювачі це диверсія! :IMHO:

Особисто я в травні 2016 році пакети 3+1 дешевше 800 грн продавать не буду!

У наших краях акацію отримати нереально. Потрібно їхати південіше мінімум з 150 км. до Бугу. В цей період у нас 2 взятки або ліс з малини, крушини, акації, або ріпак з домішками тієї ж акації. Місць де бджола не могла знайти ріпак не було, крім лісу. А пилок в цей період носять гарно і не факт, що краще мед з ріпаку чи пилок. А на рахунок ціни поживемо побачим, але ціна буде не краща а навіть гірша ніж в цьому році.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У наших краях акацію отримати нереально. Потрібно їхати південіше мінімум з 150 км. до Бугу. В цей період у нас 2 взятки або ліс з малини, крушини, акації, або ріпак з домішками тієї ж акації. Місць де бджола не могла знайти ріпак не було, крім лісу. А пилок в цей період носять гарно і не факт, що краще мед з ріпаку чи пилок. А на рахунок ціни поживемо побачим, але ціна буде не краща а навіть гірша ніж в цьому році.

Згоден!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Также интересно, кто планирует пакеты на полурамке, а также бессотовые?

Я би хотів продати безсотові, однак пасіка невелика, тому необхідно кооперуватись, цікаво які мінімальні замовлення?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я би хотів продати безсотові, однак пасіка невелика, тому необхідно кооперуватись, цікаво які мінімальні замовлення?.

В яку ціну за кілограм без матки і скільки максимум можеш зробити кілограмів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В яку ціну за кілограм без матки і скільки максимум можеш зробити кілограмів?

На це питання зможу відповісти весною, оскільки ще не маю такого досвіду, щоб зараз спрогнозувати "свої кілограми бджіл" в травні. За зиму хочу вивчити технологію  виготовлення ящиків, формування самих таких пакетів, а вже навесні можна буде говорити конкретніше.

Хоча я за самовивіз - і я спокійний,  і замовник... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

П. Богдан, як для Вас, то приїдете в гості до Івана Михайловича, візьмете з собою пару ящичків, завітаєте і до мене, і вже разом натрусимо пару кілограмів, та вже якось і на місці домовимось :)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про кліща не зовсім вірно. Велика значення відіграють погодні умови в 2 половинні літа ну і якість обробітку осінню.

Що невірно? Про додаткове покоління кліща? Так це думка ветеренарів і я теж так важаю. До другої половини літа буде вже така інвазія, що погодні умови вже будуть ні дочого, а от весняний обробіток треба робить!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що невірно? Про додаткове покоління кліща? Так це думка ветеренарів і я теж так важаю. До другої половини літа буде вже така інвазія, що погодні умови вже будуть ні дочого, а от весняний обробіток треба робить!

Ви читали дію препаратів, які Ви застосовуєте весною, крім щавлевої кислоти у всіх інших діюча речовина попаде у перший мед. Тоді у мене на пасіці торік вже не повинно було бути бджіл, так весною ніколи не обробляю. Проблема глибша і розвиток кліща тісно пов'язаний з активністю червління маток в 2 половинні літа, якщо в цей період матки гарно червлять і в кінці серпня початку вересня якісно обробити проблем не буде, доведено на практиці. Важливе співвідношення кліща до кількості бджіл у сім'ї і кліщ те ж гине від старості і при загибелі господаря.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Пакеты пчёл на 2016 год. Цена и комплектация

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...