Перейти к содержанию

Пакеты пчёл на 2016 год. Цена и комплектация


Рекомендуемые сообщения

Здесь будет обсуждаться цена и комплектация пакетов пчёл на 2016 год Чтобы не флудить в темах, созданных для продажи пакетов 

Предлагаю всем заинтересованным в продаже и покупке пакетов ,в том числе и оптовым купцам пакетов ,писать здесь 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Пакеты пчёл на 2016 год. Цена и комплектация.

Здесь будет обсуждаться цена и комплектация пакетов пчёл на 2016 год Чтобы не флудить в темах, созданных для продажи пакетов 

Предлагаю всем заинтересованным в продаже и покупке пакетов ,в том числе и оптовым купцам пакетов ,писать здесь 

Ну, а ви , Романовичу, цього сезону - продавець, а чи покупець ? :crazy: А чи ще й не визначилися? :hmm: І які ваші прогнози на ціни?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, а ви , Романовичу, цього сезону - продавець, а чи покупець ? :crazy: А чи ще й не визначилися? :hmm: І які ваші прогнози на ціни?:hi:

ДобровоЛ . Я с Вас улыбаюсь ( в хорошем смысле ) ...Вы все , бедняга , ни как не определитесь , что делать ...:hmm::umora: Быть или не быть , вот в чем вопрос .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Также интересно, кто планирует пакеты на полурамке, а также бессотовые?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пакети на наступний рік будуть або по ті й ціні що цього року, але найбільш ймовірно подешевшають. Мій прогноз середня ціна опуститься до 500 грн. за 4 рамочний, при умові що курс грн буде в межах 25 до дол.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ . Я с Вас улыбаюсь ( в хорошем смысле ) ...Вы все , бедняга , ни как не определитесь , что делать ...:hmm::umora: Быть или не быть , вот в чем вопрос .

 алекс-к,  А мені подобається ваш оптимізм!:ay:Я вже визначився давно (це для вас по-секрету). Перше - акація на стаціонарі. Перед нею реалізую десяток-другий пакетів з матками від моєї В-73(АР) . У мене зимують по дві сім"ї в 24-рамкових і більше даданах. З них, з"єднуючи перед взятком з акації в одного медовика, відбираю відводок, що і буде пакетом.  Далі липа на кочівлі і т.д. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пакети на наступний рік будуть або по ті й ціні що цього року, але найбільш ймовірно подешевшають. Мій прогноз середня ціна опуститься до 500 грн. за 4 рамочний, при умові що курс грн буде в межах 25 до дол.

     Wladimir_K,  :umora: треба запам"ятати і десь числа 29 квітня показати. Мабуть буде смішно.:IMHO: Прогноз - справа тонка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 алекс-к,  А мені подобається ваш оптимізм!:ay:Я вже визначився давно (це для вас по-секрету). Перше - акація на стаціонарі. Перед нею реалізую десяток-другий пакетів з матками від моєї В-73(АР) . У мене зимують по дві сім"ї в 24-рамкових і більше даданах. З них, з"єднуючи перед взятком з акації в одного медовика, відбираю відводок, що і буде пакетом.  Далі липа на кочівлі і т.д. :umora:

Понял ,вопросов нет . только  на следующий год акация скорее всего не даст :dntknw:и медовик то делать будет не целесообразно .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поживемо побачим, цього року середня ціна була в районі 600 грн, мається на увазі регіони де масово пакети продають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поживемо побачим, цього року середня ціна була в районі 600 грн, мається на увазі регіони де масово пакети продають.

Я саме так і купляв і + вартість посуди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понял ,вопросов нет . только  на следующий год акация скорее всего не даст :dntknw:и медовик то делать будет не целесообразно .

алекс-к,  У мене акація щороку нектарить. Сам ще цілий гай її завів та вже потроху й розової  насадив. А у лісі за 100 метрів від пасіки - зарості дикої малини, яка абсолютно ніколи ще не підвела.А за останні років з двадцять акація так теж не підводила. Було більше, було і менше. Ну, а так щоб абсолютно пусто - ще, дякувати Богу, не було. :UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поживемо побачим, цього року середня ціна була в районі 600 грн, мається на увазі регіони де масово пакети продають.

Внас масово так і продавали хоча я дорожче на наступнний рік буде аналогічна ситуація якщо зимівля пройде нормально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Внас масово так і продавали хоча я дорожче на наступнний рік буде аналогічна ситуація якщо зимівля пройде нормально.

Продавали і по 800, але середня була 600. Поясню свою позицію, стосовно ціни, перспективи раннього медозбору погані, низька закупівельна ціна меду, стан пасік і бджіл кращий набагато, якщо зима буде не холодною, а весна знову ранньою, то буде перенасичення ринку пропозицією пакетів і ціна ще просяде і пасічники будуть продавати у збиток, не дивлячись на те, що ціна цукру буде високою так і зростання інших витрат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я і неспорю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Даже если во всех перезимуют отлично ниже 1000 не будет  рыночные 20 кг меда,а не берет или в убыток это отговорки чтоб замутить пасечнику голову.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продавали і по 800, але середня була 600. Поясню свою позицію, стосовно ціни, перспективи раннього медозбору погані, низька закупівельна ціна меду, стан пасік і бджіл кращий набагато, якщо зима буде не холодною, а весна знову ранньою, то буде перенасичення ринку пропозицією пакетів і ціна ще просяде і пасічники будуть продавати у збиток, не дивлячись на те, що ціна цукру буде високою так і зростання інших витрат.

Та хіба ж цьогоріч весну можна вважати ранньою? :dntknw: Згадайте, коли ми змогли вивести перших маток.... :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та хіба ж цьогоріч весну можна вважати ранньою? :dntknw: Згадайте, коли ми змогли вивести перших маток.... :hmm:

Рання для мене весна, це коли бджоли зробили очисний обліт і пасічник встиг зробити хоча б оглядову ревізію, а далі рання не завжди тепла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рання для мене весна, це коли бджоли зробили очисний обліт і пасічник встиг зробити хоча б оглядову ревізію, а далі рання не завжди тепла.

 Ну, а  для мене весна, її кінцеве й переможне настання, крім, звичайно,  першого обльоту та першого взятку бджіл -  це коли перші сівалки взмозі вже вийти в поле.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році, весна була скоріше пізня ніж рання, що недало можливості вивестись ще одній генерації кліща (як в 2014 році), та й бджолярі більш прискіпливо віднеслись до обробки бджіл.

В цьому році, сім'ї в зиму йдуть набгато сильніші, то ж зимівля пройде краще ніж торік.

Думаю ціна навряднавряд чи знизиться (але все може буть) і зостанеться такою, яка й була цього року 500-700 грн.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, а ви , Романовичу, цього сезону - продавець, а чи покупець ? :crazy: А чи ще й не визначилися? :hmm: І які ваші прогнози на ціни?:hi:

Цену могу озвучить 1000 гривен за пакет 3+1 .Продам оставленные по просьбе весенних покупателей 2015 года , шесть семей на рамку 230 И всё равно вываливаюсь с заявленного лимита 40 семей в личном пользовании .Так что о покупке речи не веду, всё только на продажу .На покупке ульи  ,донья, крыши .бочки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понял ,вопросов нет . только  на следующий год акация скорее всего не даст :dntknw:и медовик то делать будет не целесообразно .

Акация дает каждый год:IMHO1: ,вот только не все могут её  взять  .Этот год не в счёт ,тут взяли даже те кто твердил :  "Акация мёда не даёт"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

этот год (отличный) не показатель

бывало давала всего 3 дня

 Вот Алексей Иванович по другому считает 

У нас безответственность  что в политике так и в жизни. Сейчас уже можно подвести итоги  и кто был  прав. Не было того взятка  и цен на мёд  И сейчас снова идёт   извините за выражения трёп.

А акация у нас обычно и даёт всего три дня .Отсюда и урожай с неё 8-12 кг ,да и тот многим не под силу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да некоторые семьи может и 20 дали

 

Почти всегда считаю вкруговую, на зимовалую семью 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спрогнозувати ціну точну досить важко або фактично нереально. Можна спрогнозувати тенденцію,  переважна більшість прогнозів на цьому базується. Щоб реально зробити прогноз потрібно бути незалежним від ціни на даний продукт. Ті хто продає зацікавленні у високій ціні, а ті що купують в низькій. 

Особисто я на наступний рік не планую, як продавати так і купувати пакети.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році, весна була скоріше пізня ніж рання, що недало можливості вивестись ще одній генерації кліща (як в 2014 році), та й бджолярі більш прискіпливо віднеслись до обробки бджіл.

В цьому році, сім'ї в зиму йдуть набгато сильніші, то ж зимівля пройде краще ніж торік.

Думаю ціна навряднавряд чи знизиться (але все може буть) і зостанеться такою, яка й була цього року 500-700 грн.:IMHO:

Про кліща не зовсім вірно. Велика значення відіграють погодні умови в 2 половинні літа ну і якість обробітку осінню.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Пакеты пчёл на 2016 год. Цена и комплектация

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...