Перейти к содержанию

О влиянии семьи воспитательницы на выводимых маток


zaporojec

Рекомендуемые сообщения

 

 

дивно ви якось ту процедуру називаєте... ну для вас мабуть такий варіант добрий.... 
якщо матки для вашої пасіки, то ви можете відводки 
і пізніше і раніше зробити... і на стадії ростучого місяця ;-)


а я собі планую добрий прийом личинок, хороше наповнення маточним молочком маточників
ну і здорове харчування бджіл. таки мед змішаний з пилком дає хороші результати.

А  ніяк не мав наміру Вас образити,:hi: дійсно моя пасіка суто медового напрямку ,  маток не продаю,  точні терміни виводу мені не потрібні, крім того  в пік сезону  хочеться мати  оптимальні  витрати часу і в дощ  їхати 30-40км до пасіки по грунтовці на пару хвилин:hi:для мене це дійсно гиморой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А  ніяк не мав наміру Вас образити,:hi: дійсно моя пасіка суто медового напрямку ,  маток не продаю,  точні терміни виводу мені не потрібні, крім того  в пік сезону  хочеться мати  оптимальні  витрати часу і в дощ  їхати 30-40км до пасіки по грунтовці на пару хвилин:hi:для мене це дійсно гиморой

;-) використовуйте добрі слова і люди будуть вас цитувати з добрими словами ;-)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Fabro changed the title to О влиянии семьи воспитательницы на выводимых маток
  • 5 months later...

В цьому році, виявилась нагода перевірить, чи передається "кольоровість" через маточне молочко. Була в мене вихователька на Італійці, бджоли в неї були всі рижі аж світились і сірих бджіл в неї не помічав. Тож зробив в неї прививку від УС, від якої всі бджоли мали сіре забарвлення, як виявилось матки вийшли типові УС породи і якісь відхилення в сторону жовтизни (навіть коричнюватості) не виявленно, навпаки матки мали однакове сіре забарвлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Василюк сказал:

В цьому році, виявилась нагода перевірить, чи передається "кольоровість" через маточне молочко. 

 

Так вроде уже писалось ,что если негритянка -кормилица кормит белого младенца, то он не чернеет 

Даже тогда когда она выступает в роли суррогатной матери (инкубатор )

думаю у пчёл тоже самое 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Мико сказал:

 

Так вроде уже писалось ,что если негритянка -кормилица кормит белого младенца, то он не чернеет 

Даже тогда когда она выступает в роли суррогатной матери (инкубатор )

думаю у пчёл тоже самое 

Завжди вірю своїм очам, тому напевно теорія без практики і мертва. Була в мене можливість перевірити, я це зробив і описав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...