Перейти к содержанию
Авторизация  
djdf

Перероблю вашу мерву

В теме 5 сообщений

перероблю вашу мерву після соняшної або парової воскотопки.

Принцип роботи такий ви відсилаєте мені мерву я оплочую перевезення.Переробляю  мерву  отримую віск% ??, оплочую на карточку ваших 60% від кількості воску.

Наприклад 100кг мерви вихід приблизно 40кг воску зних 24 кг ваші 95 гр за кг/воску = 2280гр ваші , моїх 16кг. 

Все залежить  від залишкової кількості воску в мерві.

З одної дадановської рамки  можна взяти 136г воску.

Одна дадановська рамка містить приблизно 140-150г воску зних 70-72г припадає на вощину, а 70-80г це те що бджоли відбудували.

З соняшної воскотопки вихід воску від 90г до 110г

З парової воскотопки вихід воску від 100-125г

З воскопреса вихід воску від 125-136г.(за звичай таку мерву наприймають заготівельники )

5г воску це те що невичавлюється  з мерви, такий віск називається технічним 

пропозиції надсилайте  в лічку. порядність гарантую.

мінімальна партія від  50кг

Поделиться сообщением

Наприклад 100кг мерви вихід приблизно 40кг воску зних 24 кг ваші 95 гр за кг/воску = 2280гр ваші , моїх 16кг. 

А може краще здати мерву по 25 і мати більше? А, маючи 100кг, можна і кращу ціну знайти.  Фактично ж Ви купуєте мерву по 22,8грн

Поделиться сообщением

А може краще здати мерву по 25 і мати більше? А, маючи 100кг, можна і кращу ціну знайти.  Фактично ж Ви купуєте мерву по 22,8грн

Я не казав що купую мерву по 22,8 я наводив приклад . Все залежить від кількості воску  який залишився в мерві інший приклад 100кг мерви вихід 50кг зних 30 кг ваші = 2850 (28.5гр)

Поделиться сообщением

Обычно в мерве 20-25% оставшегося воска,а чтобы было 40-50% это еще нужно постараться так перетопить.

дуже просто поставили в сонячну воскотопку  стару темну суш сонце своє діло зробило  витикло 90-100г воску а все остальне залишилося в мерві 

маю 100 кг мерви після воскопреса Кулакова таку берете на переробку, який буде вихід воску?

вихід воску 10-18 кг у вашому випадку . Вигоди переробляти вашу мерву немає ніякої в кращому випадку здасе 10-12 гр

Изменено пользователем djdf

Поделиться сообщением

Вы еще перерабатываете мерву ! Мой тел о978817692

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация