Перейти к содержанию

Родоводи бджолиних маток


Бортник

Рекомендуемые сообщения

Ти пробував занести родовід своїх маток на цей сайт? 

У меня пока что пасека из аборигенов в основном.,пока что пристреливаюсь к породе.я новичёк в содержании элитных ,но мне они нравятся. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Росжововать я не буду.Кто понял тот покинул Родовод.

Тем не менее потихоньку народ добавляется;).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При Паланочка резко проснулись. Pliz

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При Паланочка резко проснулись. Pliz

Що ви маєте на увазі, резко проснулісь? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В родоводі Бортніка 5 матководів. А іх  по Україні +-100 .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В родоводі Бортніка 5 матководів. А іх  по Україні +-100 .

На Родоводах Бортнику отведена одна страничка, равно как и другим. Информацию о своем племенном материале представляют сами матководы или обычные пасечники, желающие разместить эту информацию для широкого доступа. От Вас письма пока не видели, хотя объем почты с каждым днем возрастает.

Желающим разместить информацию об имеющемся в их распоряжении племенном материале достаточно отправить письмо по адресу, указанному на сайте: pedigrees@i.ua

Давайте, наконец, общаться конструктивно.

Еще раз озвучу позицию основателей сайта Родоводы. Это не сайт бакфастчиков против карпатчиков или карпатчиков против степовиков. Большое общее дело можно и нужно делать сообща, не взирая даже на личностные конфликты, у нас у всех есть отличная возможность создать общую базу племенного материала в Украине. Это чисто информационный ресурс, о необходимости которого говорили многие и долго. Теперь он уже есть. Насколько он будет информативным - зависит от всех нас. 

С уважением, Бортник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В родоводі Бортніка 5 матководів. А іх  по Україні +-100 .

 

Там в низу є електрона адреса, відсилаєш туди лист де пишеш родоводи маток яких маєш, номер телефону, посилання на свій сайт якщо маєш. Дальше, якщо то бакфаст, то Броніславович з Ніколасом і з вашою допомогою запишуть щоб було однотипно та зрозуміло. Карніка то DrBee (Андрій Піскорский) порадить якщо що. По Карпатці ? Степовій? Як що хто займається Поліською, відкриється відділ Поліської. Кавказька теж саме, яку я шукаю до речі.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Кавказька теж саме, яку я шукаю до речі.  

Я тоже ищу ,давайте искать вместе? оптом дешевле выйдет :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже ищу ,давайте искать вместе? оптом дешевле выйдет :IMHO1:

Я шукаю зимувалих маток, щоб трутня взяти, щоб не далеко від Хмельницького. А маток можна з Польщі ІО. що мабуть я і зроблю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Кавказька теж саме, яку я шукаю до речі.  

Кавказька завжди є у Комісара. Племінний матеріал він отримує з Кавказу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не пойму из-за чего весь сыр бор :hmm:, ну сделали ребята первые сайт , который в принципе " нужен был еще вчера ", денег не просят , вроде бы все добровольно , заносите инфу и корректируйте , они ее по моему вообще в этом варианте могут брать из любых источников- нет , журналы , газеты с источников рекламы авторов обьявлений  и тп , просто добавляя ссылку об этом ,:IMHO1: а время покажет жизнеспособен сайт или нет или его нужно модернизировать . Появятся другие можно будет выбирать и сравнивать , а так ну не могу понять  " амбиции  отдельных представителей  ":dntknw::hi:

 

В родоводі Бортніка 5 матководів. А іх  по Україні +-100 .

Вот и помогите заполнить недостающие части , хотя бы своей фамилией , вам ведь реклама то же не помешает:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Є побажання до адміністрації сайту збільшити якість зображень паспортів маток, бо неможливо нічого прочитати:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Цікавить таке питання, пропозиція, а чи можна зробити такі значки щоб поділитись в однокласниках, фейсбуці...? На кожній сторінці бажано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Niсkolas сказал:

Дякую:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 23.11.2015в10:33, beemovie сказал:

Є побажання до адміністрації сайту збільшити якість зображень паспортів маток, бо неможливо нічого прочитати:IMHO:

Думаю одного паспорта замало. Якщо немає діаграми кубітальних індексів бджіл і трутнів,  то можна говорити про кота в мішку (це не відноситься до бакфаст). Я шукаю краінку неплідну чистопородну і щоб не втратити більше року , то я з ким повинен мати справу.? Булаб діаграма і все видно. Від придбаної матки перевірив трутнів і зразу видно , мама чистопородна чи ні . На зародкові стадії такої справи довірятись одним словам ризиковано. Чистопородна карпатянка типу........ , або УС і перелік номерів вуликів материрських сімей нічого не говорить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Адміністрація сайту "Родоводи маток.База даних племінного матеріалу і селекційних програм матководів України." пропонує Вам розмістити,

а при необхідності оновити та доповнити інформацію про племінний матеріал Вашої матковивідної пасіки на сайті      http://pedigrees.gktsn.com/ .

    Чекаємо ваш лист  -  pedigrees@i.ua

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 06.11.2016 в 19:15, Брониславович сказал:

 

Адміністрація сайту "Родоводи маток.База даних племінного матеріалу і селекційних програм матководів України." пропонує Вам розмістити,

а при необхідності оновити та доповнити інформацію про племінний матеріал Вашої матковивідної пасіки на сайті      http://pedigrees.gktsn.com/ .

    Чекаємо ваш лист  -  pedigrees@i.ua

 

Брониславович , а ты тоже в "администрацыи"  ?, а то у меня появились вопросы к етой базе.. вот думаю кому их задать ? ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
В 28.10.2015 в 22:09, Бортник сказал:

rm1.jpg

Реалії сучасного бджільництва в Україні, окреслені масовим запровадженням штучного запліднення бджоломаток, потребують обміну інформацією яка б знаходилася у вільному доступі. Назріла необхідність створення ресурсу на кшталт того що у європейців. Під час спілкування з колегами на цю тему під час цьогорічного Кругу, та й до нього, стало ясно що баритися із створенням такого сайту не варто. Бо інформації загалом дуже багато, її треба систематизувати; з нею треба працювати.

Тому представляю на розгляд усіх зацікавлених версію сайту, яка є результатом копіткої роботи колективу однодумців та фанатів (у доброму розумінні цього слова). Прошу висловити думки, можливо критичні але конструктивні.

З повагою до товариства, Бортник.

http://pedigrees.gktsn.com/  

Декілька раз хотів зайти на сайт, а він не завантажується. Може сайт на перемодернізації і того тимчасово не працює? Чи вже можна про нього забуться? Дуже шкода, якщо так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Страница пропала на сервере, хозяин ресурса не смог ее найти ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...