Перейти к содержанию

Что СПУ хочет получить от пчеловодов?


Bombus

Рекомендуемые сообщения

Дивитись з 20 хв.

Тільки про внески, а про те що зробить СПУ для бджоляра нічогісенько. Звісно що 100 грн.на рік в даний час то не гроші але все ж таки, як по мені то не з тієї  сторони "вони" заходять:IMHO: Якщо ж все таки ассоціація, спілка чи ще там щось мають наміри про "добру справу", то чому на таких зібраннях не говорити відкрито про все від А до Я. А так вийшов, розповів з  букви Я, а далі самі додумуйтеся що буде робити спілка від А до Ю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минуту назад, Fabro сказал:

Дивитись з 20 хв.

Тільки про внески, а про те що зробить СПУ для бджоляра нічогісенько. Звісно що 100 грн.на рік в даний час то не гроші але все ж таки, як по мені то не з тієї  сторони "вони" заходять:IMHO: Якщо ж все таки ассоціація, спілка чи ще там щось мають наміри про "добру справу", то чому на таких зібраннях не говорити відкрито про все від А до Я. А так вийшов, розповів з  букви Я, а далі самі додумуйтеся що буде робити спілка від А до Ю. 

На рахунок 100 гр.По перше; Можна більше заманити в спілку людей. По друге; за міліон 10000 мертвих душ приписати, тоді вже дійсно все Українська спілка, так би мовити гравець на ринку законів. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, teplov сказал:

На рахунок 100 гр.По перше; Можна більше заманити в спілку людей. По друге; за міліон 10000 мертвих душ приписати, тоді вже дійсно все Українська спілка, так би мовити гравець на ринку законів. :IMHO:

Якщо СПУ якимось чином вдастся зробити так що без "корочки" (на кшталт індефікаційного коду) ні бджіл держати, ні медом торгувати  та ін. не можна буде, то мертві душі їм не знадобляться. Вона сразу стане всеукраїнська:IMHO: Невже Ви гадаете що Стретович став презедентом СПУ випадково? Я гадаю що ні!:IMHO: Ми попали в поле зору "нехорошим" людям і нас потехеньку беруть в оборот:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, Fabro сказал:

Якщо СПУ якимось чином вдастся зробити так що без "корочки" (на кшталт індефікаційного коду) ні бджіл держати, ні медом торгувати  та ін. не можна буде, то мертві душі їм не знадобляться. Вона сразу стане всеукраїнська:IMHO: Невже Ви гадаете що Стретович став презедентом СПУ випадково? Я гадаю що ні!:IMHO: Ми попали в поле зору "нехорошим" людям і нас потехеньку беруть в оборот:IMHO:

Ветслужба обзванивает пчеловодов ,чтобы оформляли документы и как оказалось у нас пчел нет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Vbifyz сказал:

Ветслужба обзванивает пчеловодов ,чтобы оформляли документы и как оказалось у нас пчел нет

Их то может и не быть, если Вы держите 1-10 пс. для себя и соседей. А те кто работает на опт,, например, вынужденны будут и паспорта делать и в спилку вступать:IMHO1: Мы же уже видим что твориться с экспортерами, они походу тоже уже все под одним крылом:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, Fabro сказал:

Их то может и не быть, если Вы держите 1-10 пс. для себя и соседей. А те кто работает на опт,, например, вынужденны будут и паспорта делать и в спилку вступать:IMHO1: Мы же уже видим что твориться с экспортерами, они походу тоже уже все под одним крылом:IMHO1:

Не помню точно в каком году,но при этих,когда они у руля были тоже говорили что без паспорта на рынке мед не продашь.Я тоже тогда пошел оформлять,но так дело до оформления у меня и не дошло.И вот до этой поры он так и не понадобился.А если и будет так все плохо то до осени и потерпеть можно,а там видно будет.Зачем, что- то оформлять,когда сдавать нечего.Не надо сажать кого то на свою шею, до осени посидят на бобах и на том и успокоятся,а вот если на поводу пойти то будем еще за что нибудь должны

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Fabro сказал:

Якщо СПУ якимось чином вдастся зробити так що без "корочки" (на кшталт індефікаційного коду) ні бджіл держати, ні медом торгувати  та ін. не можна буде, то мертві душі їм не знадобляться. Вона сразу стане всеукраїнська:IMHO: Невже Ви гадаете що Стретович став презедентом СПУ випадково? Я гадаю що ні!:IMHO: Ми попали в поле зору "нехорошим" людям і нас потехеньку беруть в оборот:IMHO:

А я про що? Як завгодно називай спілку, та будь хто може створити, головна та в якій бджолярів більше. Якщо УСП буде 10000 пасічників зі всіх областей, вона буде вносити пропозиції до різних інстанцій, вішати ярмо нам на шию. До поки мало членів СПУ пусте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, teplov сказал:

До поки мало членів СПУ пусте.

Нині в СПУ мало членів? Вони вважають, що мають їх найбільше з усіх організацій. А дехто вважає і я схиляюсь до думки що СПУ це спілка не пасічників, а експортерів меду. Тому ми і не знаємо, що там "гудуть" та чим живуть і на що пасічнику орієнтуватися.

А таке питання:  в чому різниця між С експортерів і С пасічникіів?

Експортери - ПОКУПЦІ, а пасічники ПРОДАВЦІ, а це, як кажуть в Одесі , дві великі різниці  :mf_swordfight: 

 

3 часа назад, teplov сказал:

головна та в якій

куми брати свати і всі що на Ти... в мінагрополітиТи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...