Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2016 рік


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Yaroslav сказал:

І багато продали ви маток по 250 грн? 

Спробуйте продати i дiзнаетесь :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матководство не очень то и доходное дело как может показаться на первый взгляд:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Матководство не очень то и доходное дело как может показаться на первый взгляд

Хлопотное это точно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто из матководов итальянки и др. Живёт в Приморске Запорожской обл.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Матководство не очень то и доходное дело как может показаться на первый взгляд:hi:

 

2 часа назад, Владимир Татомир сказал:

Хлопотное это точно.

Особенно этот сезон ,с его необлётами и блужданием маток 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Мико сказал:

Навiть якщо купити матку Ш.О за 600 гривень i вивести собi 3 матки ,вигiднiше ,нiж купувати три матки за 750 гривень . Приварок 150 гривень залишиться дома .А якщо ще i продати три ,то тодi i мед качати не потрiбно 

 

6 часов назад, Yaroslav сказал:

І багато продали ви маток по 250 грн? 

 

4 часа назад, Мико сказал:

Спробуйте продати i дiзнаетесь :hmm:

Що знав, те і довідався;) Я маток не продаю, просто запитав.:hi: Я не податкова:umora: На ваш хліб не претендую. Купую дешевше маток карпаток і карніку і задоволенний. На бакфаст не зазіхаю:wave: Удачі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Матководство не очень то и доходное дело как может показаться на первый взгляд:hi:

:IMHO:Маючи поза 30 сімей хоч не хоч, але маток потрібно самому виводити. Цього року спробув і не прогадав. Також купив матку ШО. Отже освоюю потихоньку матководство, але це тільки для потреб своєї пасіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Особенно этот сезон ,с его необлётами и блужданием маток 

В этот год начал заниматься выводом маток, и конечно много вопросов, так как не всегда понятно, то ли сам накосячил, то ли природа так решила.И что бы был результат, есть много моментов которые нельзя упускать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Yaroslav сказал:

:IMHO:Маючи поза 30 сімей хоч не хоч, але маток потрібно самому виводити. Цього року спробув і не прогадав. Також купив матку ШО. Отже освоюю потихоньку матководство, але це тільки для потреб своєї пасіки.

Выводить надо и тогда можно будит говорить о хлебе матковода  и какова его цена.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Паланочка Артем, В21 вже сіє, підсаджував в минулий четвер, брав перевірену, сподіваюсь і з австрійкою буде все добре. 69 замовлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ммм фундук )) тоже нормальная тема 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Jabar сказал:

ммм фундук )) тоже нормальная тема 

перший лайк ;-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, андрейКАЕ сказал:

Было сказано ,что погода плохая солнца нет,ну и и голова зачем то нужна.Главное -сама идея.

 

 

дуже дякую за коментар ;-) зачет!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Создал новую тему. @Паланочка, спасибо за ценный опыт! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

одно но, у меня в двух пойманных роях этого года очень похожие пчелы и матки, правда и другого  окраса пчелы есть, но меня сегодня это удивило, есть с чем теперь сравнить

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mr_rara сказал:

 

Большое спс,

 

да не за что. Надеюсь что матки сработают и дадут семьи лучше чем пойманые рои :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Mr_rara сказал:

одно но, у меня в двух пойманных роях этого года очень похожие пчелы и матки, правда и другого  окраса пчелы есть, но меня сегодня это удивило, есть с чем теперь сравнить

 

Совет!Сразу туда куда будешь заселять,летки из нутри забивай разделительной решоткой!

Артём!Твоя в21 сеет всплошняком!И выросла в ОЧЕНЬ КРАСИВУЮ ДЕВУ!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Дима Бердянск сказал:

Совет!Сразу туда куда будешь заселять,летки из нутри забивай разделительной решоткой!

Ну і поясни для чого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Дима Бердянск сказал:

Совет!Сразу туда куда будешь заселять,летки из нутри забивай разделительной решоткой!

на фото матки естественого облета, не ио ..

7 минут назад, igorstep сказал:

Ну і поясни для чого?

мабуть щоб у вулику тепліше було :crazy::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, igorstep сказал:

Ну і поясни для чого?

Если естественного облёта то не для чего.А так если матки ценные, то что бы их не грохнула какая-нибудь заблудившаяся с облёта!или что бы сами не слетели!как это было у меня!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Дима Бердянск сказал:

Если естественного облёта то не для чего.А так если матки ценные, то что бы их не грохнула какая-нибудь заблудившаяся с облёта!или что бы сами не слетели!как это было у меня!

Для кожного пасічникавсі матки в тій1 чи іншій мірі цінні , А особливо для початківця. Мій принцип такий -щось не так зразу набік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Mr_rara сказал:

Большое спс, ea6d719044023dc6dc6ebf1de0284f07.jpga4216a8fbb5e0cf5ed9bae790e415bf4.jpg3512185da5849d2de081b5e0e0baebef.jpg4d6a99def54dbdc262b9de4e76354a3d.jpg3c9160e79142ecfa2802e634e260385a.jpgea6ac2a78f3a9db27d151557865cbff2.jpg

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

Паланочка, про вже візитівку переробить. Так як матки осімінюються, а запліднюється яйце сперміями, ну ти і сам в курсі діла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ВАДОС сказал:

Паланочка, про вже візитівку переробить. Так як матки осімінюються, а запліднюється яйце сперміями, ну ти і сам в курсі діла.

візитка перероблялась зі старої, автоматом переесли помилку. так то не страшно, головне сайт ітелефон парвильний ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Паланочка сказал:

да не за что. Надеюсь что матки сработают и дадут семьи лучше чем пойманые рои 

Чим природне виведення  маток уступає штучному в питаннях селекції ?  Слово "надіюсь" не переконливе в питаннях селекції.

Тут або  "природа" у словосполученні  селекція, або те,  що кожен з нас називає в простонародні  Удачею.  Це не просто набір слів, і на перший погляд комусь з читачів цього посту покажеться, наче мені так пече заперечити одному з рейтингових матководів, якого я поважаю і  знаю, що його слова теж не безпідставні. Але із практики, а вона не мала, для товарного медодобування, ще раз підкреслю, природній відбір в матководстві  в поєднанні з штучним,  дає набагато більший ефект в товарному медозборі.

Знаю на перед, заперечення автора цитати. Тому, щоб упередити зайву дискусію, скажу відверто,те що робить і запроваджує Артем  на моє переконання, має перспективу.   Одна дружня порада, хочеш щоб тебе поважали і з тобою вели партнерський діалог, менше  вживай  словосполучення  "да не за что" .......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...