Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2016 рік


Рекомендуемые сообщения

18 часов назад, Vasiliy сказал:

Артем можно заказать 1 матку ШО не перевіренні на яйцекладку, 1 плодную матку  Природнього обльоту В21(МАА)= imq .14 – В350(TR) mrk KB177.

ШО зайвого не маю. природній обліт може бути але через недільку.

  Згоден. Розраховую на Вас. Буду чекати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Паланочка сказал:

вам номер декларації прийшов від мене ? подивіться де посилка.

19 часов назад, Vasiliy сказал:

Ніякий номер не прийшов і ніхто мені не дзвонить? Добре що вчора приїхав і зайшов на форум а так би нічого не знав !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.07.2016 в 20:15, Andruhan сказал:

 

Заказ №46, матку получил и уже посадил в отводок. Артём благодарю!:hi:

 

Вот и моя начала сеять, теперь спокойней, а-то жду-жду...:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Andruhan сказал:

Вот и моя начала сеять, теперь спокойней, а-то жду-жду...:blink:

Андрюха, через скільки почала сіять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сіяти почала у мене досить швидко десь на 3-4 день, а от весь час хотіли замінити. Останній тиждень нарешті заспокоїлися, коли вийшла власна молода бджола 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Сіяти почала у мене досить швидко десь на 3-4 день, а от весь час хотіли замінити. Останній тиждень нарешті заспокоїлися, коли вийшла власна молода бджола 

думаю если будут маточники тихой смены - их можно будет использовать в нуках или отводках !:umora: я попробую так выкрутить и из этого можно вытянуть пользу и положительный момент!)))!:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Мико сказал:

Тепер маю тигрове забарвлення маток вiд неi 

Також прийшла тигрова, вся поважна така! Головне щоб покоління дала хороше для того й держим породистих!

13 часа назад, Паланочка сказал:

вам номер декларації прийшов від мене ? подивіться де посилка.

Забрав і підсадив. У черзі на НП стояв більше години. Дякую Артем за матку на неї великі надії! А можна наступний раз переслать по Укрпошті?  Володя переслав полоски так красота кондиціонер, черги немає, великий зал із високим потолком і оплата 13 грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Кагарлик сказал:

Забрав і підсадив. У черзі на НП стояв більше години. Дякую Артем за матку на неї великі надії! А можна наступний раз переслать по Укрпошті?  Володя переслав полоски так красота кондиціонер, черги немає, великий зал із високим потолком і оплата 13 грн. 

Да нужно переходить на другого перевозчика ,а то в НП и пчёл перевозить нельзя и если получится пропхнуть маток ,то к ним отношение как к простому товару  - кидают коробочки , они падают , их ставят на солнце! если укр почта работала б побыстрей то её бы цены небыло б , и там комфортабельней намного и должное обращение к перевозке пчёл!:ay: нужно искать компромис! НП зажрались...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Ляшенко сказал:

Да нужно переходить на другого перевозчика ,а то в НП и пчёл перевозить нельзя и если получится пропхнуть маток ,то к ним отношение как к простому товару  - кидают коробочки , они падают , их ставят на солнце! если укр почта работала б побыстрей то её бы цены небыло б , и там комфортабельней намного и должное обращение к перевозке пчёл!:ay: нужно искать компромис! НП зажрались...

Интайм, у меня работает знакомый можно отправлять все гуд сделает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, mixaskm сказал:

Интайм, у меня работает знакомый можно отправлять все гуд сделает.

:ay:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Ляшенко сказал:

:ay:.

Если че говори помогу с отправкой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Кагарлик сказал:

А можна наступний раз переслать по Укрпошті?

З Укрпоштою не працював ні цього ні минулого року. матки йдуть довше. З вами в мене проблема була в номері телефона,я не правильно записав, і смс не приходила бо неправильно вказав телефон і сам відправив смс не на той телефон,... так що в вашому випадку нова пошта не винна, то мій недолік. Прошу вибачити :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Паланочка сказал:

З Укрпоштою не працював ні цього ні минулого року. матки йдуть довше. З вами в мене проблема була в номері телефона,я не правильно записав, і смс не приходила бо неправильно вказав телефон і сам відправив смс не на той телефон,... так що в вашому випадку нова пошта не винна, то мій недолік. Прошу вибачити :hi:

Я пооняв на рахунок номера телефону. Але НП у Кагарлику мені не подобається, постійні черги!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Ляшенко Стосовно тривалості пересилки Укрпоштою, то марні переживання, в минулому році мені матки НП йшли майже тиждень і нічого з ними не сталось. А от Інтайм мені взагалі не довподоби, відповідальності нуль і вантаж іде довго.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Seos сказал:

@Ляшенко Стосовно тривалості пересилки Укрпоштою, то марні переживання, в минулому році мені матки НП йшли майже тиждень і нічого з ними не сталось. А от Інтайм мені взагалі не довподоби, відповідальності нуль і вантаж іде довго.

Да за укрпочту нема чого переживати  дійсно все доіжає добре , вних пересилка бджіл дозволена , нетак як в новій треба шифрувати  під насіся сувеніри  але набагато довше чим новоюпочтою, яка може і за один день довезти . Наприклад з Мукачева в Умань від Гайдара  іхала тиждень .Там на укрпочті своі нюанси прийом посилок врайон з області по вівторках , тояк умене посилка прийшла в пятницю в Черкаси то до вівторка вони там 4 дня були поки іх привезли в Умань

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Шулянский Александр сказал:

Да за укрпочту нема чого переживати  дійсно все доіжає добре , вних пересилка бджіл дозволена , нетак як в новій треба шифрувати  під насіся сувеніри  але набагато довше чим новоюпочтою, яка може і за один день довезти . Наприклад з Мукачева в Умань від Гайдара  іхала тиждень .Там на укрпочті своі нюанси прийом посилок врайон з області по вівторках , тояк умене посилка прийшла в пятницю в Черкаси то до вівторка вони там 4 дня були поки іх привезли в Умань

В цьому році теж почав робити багато відправлень Укр поштою, сподобалось, і не треба шифруватись. На наступний рік напевно дам перевагу Укр пошті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодін відправив 16 відправлень. З них 11 по списку ШО, номера 72,73,88,92,93,98,99,101,102,103,110.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Паланочка сказал:

сьогодін відправив 16 відправлень. З них 11 по списку ШО, номера 72,73,88,92,93,98,99,101,102,103,110.

:ay:СМС получил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.07.2016 в 09:08, Кагарлик сказал:

Андрюха, через скільки почала сіять?

Кажись 8.07 выпустил,  а 13.07 начала сеять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.07.2016 в 14:22, Укроп сказал:

В цьому році теж почав робити багато відправлень Укр поштою, сподобалось, і не треба шифруватись. На наступний рік напевно дам перевагу Укр пошті

В 2014 г. Теплов отсылал маток Укрпочтой, шли 3 дня. Характерно что с почты сразу по приходу посылки звонили и просили забрать (своих пчел) и отдавали без очереди, на НП забывают прислать СМС о приходе посылки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, elesey71 сказал:

на НП забывают прислать СМС о приходе посылки

на НП: как только скан штрих-кода вошёл в комп программа автоматически отсылает СМС получателю и изменяет статус посылки на "прибывший". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.07.2016 в 23:11, Паланочка сказал:

сьогодін відправив 16 відправлень. З них 11 по списку ШО, номера 72,73,88,92,93,98,99,101,102,103,110.

О! Так и до меня уже не далеко .:ole_ole::umora:. Поскакал я улья готовить да отводки формировать .:Jumpy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поеду и я сегодня готовить отводки, пусть сиротеют. Как вы по тел. сказали что список по проверенным ИО на этот год полон, то хотелось бы определится с заказом на 2017, мне 1шт. С уважением.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Любомир НЕ одноразово стикався з тим, що на сайті НП вантаж уже прибув у пункт призначення, а смс приходить наступного дня по обіді. А одного разу навіть телефонували, мовляв "Ви збираєтесь забирать відправлення, а то вже третій день лежить." А смс до цього точно не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Seos сказал:

@Любомир НЕ одноразово стикався з тим, що на сайті НП вантаж уже прибув у пункт призначення, а смс приходить наступного дня по обіді. А одного разу навіть телефонували, мовляв "Ви збираєтесь забирать відправлення, а то вже третій день лежить." А смс до цього точно не було.

так, вони недавно це змінили.  раніше смс приходила одразу як прибуде посилка, у нас вони прибували біля 16.00

і люди після роботи йшли їх забирати... виходило велике скупчення людей, а зараз я помітив вони смс присилають на наступний день.

але у них є телефони звязку з оператором і по ним можна дізнатись де саме знаходиться посилка і коли прибуде.

відправка до великих міст доходить за сутки, (до 4 відправив, і настопного дня в 4 отримав) а в райцентри і на далекі села 2-3 суток. доречі на деякі села доставка коштує значно дорожче, і це регулює саме відділення отримувач...

відправлення можна оформити дома зі змартфона, можна навіть взяти в них коробочки і все запакувати вдома. - тоді пакування-відправка буде швидшою у відділеннi

правда приймають як пластикові вироби, чи зразки - тобто гарантують лише що пластикова кліточка не загубиться і буде цілою...

на укр пошті беруть довідку з вет лікарні, і приймають бджіл офіційно, але якщо матка по дорозі не доживе...
думаю ніхто нікому нічого не компенсує...  (чи може у кого є приклади таких компенсацій? будь ласка напишіть)

загалом зручний сервіс.  правда у нас поки одне відділення і воно перевантажене, але сподіваюсь скоро відкриють друге.

але маток все ж краще пересилати при навколишній температурі +20  до +30 так як мерзнуть і перегріваються в вантажівках...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...