Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2016 рік


Рекомендуемые сообщения

16 минут назад, povar2702 сказал:

це вже при тихій зміні була повністю нарощена своя бджола,підсилення чужою не було?:hi:

Да, пчела была своя, матка F1 с другой пасеки , плохо перезимовала в отводке.

F1 выведена от немки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, кузмич сказал:

Да, пчела была своя, матка F1 с другой пасеки , плохо перезимовала в отводке.

F1 выведена от немки.

Ось таке було і в мене осінню,жара льту не було..кормив та нарощував чужою .було майже достатньо своєї,але ще підсилив розплодом.Але при холодах перших не заглядував,а в ітозі весною замітив осінній маточник.Мабудь потрібно булоб до морозів заховати матку в ізолятор щоб яйця не було,та й продивлятися частіше раза 2 на тиждень,:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, realto сказал:


 

але я минулого року брав дві матки у Артема, і цього року замовив.

короче Пахомич займіться краще виведенням маток, і не буде часу тоді так нудьгувати.

Подтверждаю, так же брал 2 матки в том году и в этом заказал две. Матки супер
 

ф1 от бака ничем не отличаются от мамки. Правда ф2 уже имеют чуть более выраженые полоски на брюхе и визуально по расцветке не отличаются от пчел (только размером брюха), но ничего стружат как хороший ДШК. Матки ф2 в отводках настрочили по 4 рамки расплода и это при том, что там пчел 4 рамки.
 

по-миролюбию и специфике подсадки новой матки в семью я уже описал в теме про баков


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, кузмич сказал:

це вже при тихій зміні була повністю нарощена своя бджола,підсилення чужою не було?

В мене  на одну маточку ІО 2015 тягнуть тиху зміну.....починаючи з весни. раз в 10 днів 1-2 маточника по центру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поглядим как они себя поведут на подсолнухе. На данный момент задумываюсь о переводе всей пасеки на баков
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.10.2015 в 10:43, Кагарлик сказал:

Паланочка, мені згідно черги дві матки В-21 не провірених буду пробувать і я рижикх бджіл.  З повагою Володимир Гніденко!

Хотілось би знать чи можна заказать бакфаст + кордован? Заказував дві не провірені б-21 номер 66 коли моя черга а то нетерпиться привиться від них?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотілось би знать чи можна заказать бакфаст + кордован? Заказував дві не провірені б-21 номер 66 коли моя черга а то нетерпиться привиться від них?!

в мене немає нормального кордован трутня. ваша черга після 65. сьогодні відправляв і завтра буде відправка, назавтра буде приблизно біля 40 номерів із 115 відправлено.... але не все підряд, наприклад відправлене замовлення 71...62..67.. а 26 наприклад ще не відправлений.....пару відправленно лише частково...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, FES сказал:

В мене  на одну маточку ІО 2015 тягнуть тиху зміну.....починаючи з весни. раз в 10 днів 1-2 маточника по центру.

То вам повезло,- ТЗ одержите без всяких турбот. Чи ви ШЗ матку використовуєте на добутку меду ?:dntknw: 

Це часто буває з ШЗ матками. У мене така була особисто і від Марії Гембал...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Паланочка сказал:

в мене немає нормального кордован трутня. ваша черга після 65. сьогодні відправляв і завтра буде відправка, назавтра буде приблизно біля 40 номерів із 115 відправлено.... але не все підряд, наприклад відправлене замовлення 71...62..67.. а 26 наприклад ще не відправлений.....пару відправленно лише частково...

Нічого не поняв! Поняв тільки що моя черга після №65 і що немає трутня кордован!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Чи ви ШЗ матку використовуєте на добутку меду ?:dntknw: 

Це часто буває з ШЗ матками. У мене така була особисто і від Марії Гембал

Ні, від одної розводив F1 (зараз чекаю на обліт), а цю поки тестую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Кагарлик сказал:

Нічого не поняв! Поняв тільки що моя черга після №65 і що немає трутня кордован!

..... що ви хочете почути ? дату ? я вам її не назву. яка ситуація з чергою я написав. будуть матки готові я наберу..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как я рад, как я рад, что поеду..., короче завтра получаю свою посылочку. Никак не мог проследить легенду о том, что первая пчелка выходит через 19 дней после засева. будет возможность проверить. Сегодня буду делать отводки. Для гарантированого приема пчелу для отводка буду трусить от баков. Трусить на сушь+ рамочку меда и водичку в губке, на следующий вечер подсадка на 3 дня в клетке, после выпускаем. И не забываем о разделительной решетке на прилетке (дабы не выгнали иошечку на облет). А после прививки и еще раз прививки. Цель -поменять УСЕХ маток в зиму.:ae:

 

насчет того, что баки лучше примут ИОШКУ- не сомневаюсь- я уже описывал эксперимент приема дочки в отводок. Короче-такое впечатление что приймут даже овада, если правильно подсадить в клетке. Остальные породы (карника и карпатка) упираються и очень туго принимают, Ясен-красен у них мулаточки, а тут суют блондиночку с большой грудью. 
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, АТВ сказал:

 И не забываем о разделительной решетке на прилетке 

 

Если леток круглый , или закрыт на пару пчёл, решетку крутим внутри улья.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дві ІОшки від Паланочки вже почали сіять. Одну, що садив в ізолятор з розплодом на виході, убили. Сам винен, лечинку на рамці пропустив. Ті що підсажував в безрозплодні відводки (+доба серітства) нормально приняті і де хто сіє. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на сьогодні відправив 38 із 115 зпмовлень. Зокрема і Сумчанинубільшу частину замовлення, а воно (замовлення) саме на 10 інших потяне.  черга помалу рухаеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ВАДОС сказал:

Дві ІОшки від Паланочки вже почали сіять. Одну, що садив в ізолятор з розплодом на виході, убили. Сам винен, лечинку на рамці пропустив. Ті що підсажував в безрозплодні відводки (+доба серітства) нормально приняті і де хто сіє.

Провереные или нет? Через сколько после подсадки начали сеять? Просто в том году у меня непроверенные начали сеять дней через 9


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ВАДОС сказал:

 Одну, убили. Сам винен, лечинку на рамці пропустив. 

Дивно . У мене попадався  i вiдкритий розплiд i личинки  ,i вже через добу випустив .Насiяла поки одну рамку .В свiжевiдбудовану не хоче ,хоч i комiрка повнiстю вiдбудована .Замiнив на свiтлокоричневi .Знайшов яйце у мисочцi на нижньому бруску ,убрав .На те вона i  ШЗ ,щоб пасiчник не дрiмав на диванi ,,а контролював процесс .прикутий кайданами до" галери "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ВАДОС сказал:

Дві ІОшки від Паланочки вже почали сіять. Одну, що садив в ізолятор з розплодом на виході, убили. Сам винен, лечинку на рамці пропустив. Ті що підсажував в безрозплодні відводки (+доба серітства) нормально приняті і де хто сіє. 

аналогічно   неперевірену убили а перевірену прийняли   відводки робив з місцевих дворняг  так як сімей бакфаста  лише 4 тож вирішив їх не чіпати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Дивно . У мене попадався  i вiдкритий розплiд i личинки  ,i вже через добу випустив .Насiяла поки одну рамку

у вас матки які вже сіяли у Вадоса ні. тому прийом у вас теж повинен бути легший ніж  у нього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.06.2016 в 17:29, Пахомич сказал:

продавати матки не превірені на червління являється обманом покупця:IMHO1:

Добре, що ви поставили вкінці цей смайлик, бо це твердження являється дуже суперечним. Я в минулому році купив 2 матки ШО не перевірені. Так, одна до зими не дожила. Проте друга чудово перезимувала, показала чудовий розвиток в цю неблагополучну весну і вже дочки від неї успішно хазяйнують в відводках і надіюсь, що дочки покажуть достойний результат наступного сезону. Покупкою задоволений, ніхто мене не обманював. Артем про всі ризики своїх покупців попереджує, так що ваші пости являються просто "пустословием":ae: і виглядають в цій темі антирекламою. Хоча скажу вам по секрету, що вони якраз працюють в протилежному напрямку!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Паланочка сказал:

на сьогодні відправив 38 із 115 зпмовлень. Зокрема і Сумчанинубільшу частину замовлення, а воно (замовлення) саме на 10 інших потяне.  черга помалу рухаеться.

Артеме, скільки з 38 маток ти нам відправив?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Андрей Сумчанин сказал:

Артеме, скільки з 38 маток ти нам відправив?

30 штук. відправив все крім 7- в50 непровірених і 1 -в50 провіреної .декларації буду вечером розсилать. тобі відправив на 8 відділення. незнаю чи правильно. обшукався в записах.. незнаю мабуть незаписав відділення, а ти телефон не береш. кузміч порадив на 8 так і відіслав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sergei 08 сказал:

аналогічно   неперевірену убили а перевірену прийняли   відводки робив з місцевих дворняг  так як сімей бакфаста  лише 4 тож вирішив їх не чіпати

Ці місцеві дворняги ,щось не дуже полюбляють бакфаст,а карніку приняли класно :umora:і матки засіли від бруска до бруска:ay:. По бакфасту  вмене були підсажені неплідки на місцеву  облетілись матка начала сіяти і через тиждень затягли свищі , наприклад В21 місцева бджола замінилаF1 і убила F2,а В50 також замінили F1 , той тиждень вивели матки то цей тиждень приїду провірю як там вони облетілись ті три штучки  . А матку ШО  яб тільки садивби на свою породу , цеж такий ціний матеріал жалко втрачати :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене і карніку ф2,ф1 приймають з супротивом, молода матка вже червить від "бруска до бруска" а вони всерівно тягнуть мисочки. Коли вже з'являється власна бджола тоді вже настає спокій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Шулянский Александр сказал:

Ці місцеві дворняги ,щось не дуже полюбляють бакфаст,а карніку приняли класно :umora:і матки засіли від бруска до бруска:ay:. По бакфасту  вмене були підсажені неплідки на місцеву  облетілись матка начала сіяти і через тиждень затягли свищі , наприклад В21 місцева бджола замінилаF1 і убила F2,а В50 також замінили F1 , той тиждень вивели матки то цей тиждень приїду провірю як там вони облетілись ті три штучки  . А матку ШО  яб тільки садивби на свою породу , цеж такий ціний матеріал жалко втрачати :IMHO:

в минулому році у відводки підсадив дві карніки ШО(одна провірена) і два бакфаста  прийняли усі а от у сімї підсажував 5 баків --втратив три   двох убили  а третю  я так і незнайшов ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...