Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2016 рік


Рекомендуемые сообщения

8 часов назад, Паланочка сказал:

приблизительно одинаково что в том что в етом году. Точно не считал но приблизительно 2/3 бакфаст , 1/3 карника.

8 часов назад, кузмич сказал:

Чтоли корвалолу отослать Саше и Пахомовичу?:hmm:

:ay::umora::umora::az:

Підтримую вас і приєднуюсь з третім бокалом. Покажіть в повному обємі , як ви набираєте сперму. При заплідненні покажіть не з боку , а жальну камеру - сперма попала в яйцепровід , чи в жальну камеру. Який діаметр капіляра?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Пахомич сказал:

Покажіть в повному обємі

я вже і так не раз показував, а от ви тільки від інших просите покажи та покажи. от від вас тільки нічого не видно. Вам особисто не маю бажання щось доводити ви мені не цікаві Пахмович ;) Якщо і буду щось знімати на відео . то точно не вам. :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Паланочка сказал:

я вже і так не раз показував, а от ви тільки від інших просите покажи та покажи. от від вас тільки нічого не видно. Вам особисто не маю бажання щось доводити ви мені не цікаві Пахмович ;) Якщо і буду щось знімати на відео . то точно не вам. :dntknw: 

А ви не Пахомичу, своїм покупцям . Дивіться , от мічений трутень, от на один десятимісний капіляр задушено стільки то трутнів , от я вводжу капіляр в непарний яйцепровід і сперма не витікає в жальну камеру і тд. Бокал піднітий за корвалол прекрасно, но Пахомич в нормі і на шаровому масельці мозоля не відгриз.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Пахомич сказал:

А ви не Пахомичу, своїм покупцям .

не переживайте зі своїми покупцями я якось вже без вас ;):hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Паланочка сказал:

не переживайте зі своїми покупцями я якось вже без вас ;):hi:

Вибачайте , але без мене в вас аж ніяк не вийде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

нормі і на шаровому масельці мозоля не відгриз.  

Вот где собака порылась......:-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Паланочка сказал:

нормально ;) станок неплохой "продуманый". Спасибо Ивану (zapivan) за помощь в приобретении. :az:

Но для тех кто хочет попробовать вполне подойдет станок и подешевле. Но если есть деньги и уверен в своих стремлениях, стоит брать подороже.  :IMHO1:

тут Ви правильно кажете, впевненість і поклик...... Багато можуть але не хочуть, багато хочуть но не зможуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, miro сказал:

. Багато можуть але не хочуть, багато хочуть но не зможуть

Могу , хочу, но некогда и лень.

Да и Пахомовича жалко! Пусть ночами высыпается! :-)

А если серьёзно, пусть молодняк подтягивается, а там посмотрим:-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

Вибачайте , але без мене в вас аж ніяк не вийде.

Це ви вибачайте , в мене вже давно все вийшо. ;)

І ще Пахомович ви в мене не замовник ви мені і не товариш, обговорювати мені з вами немає що, тому ваша присутність в цій темі є недоречна. Попрошу вас немузолити мені очі. Я зрозуміло сказав ? Немає чого флудити мені в темі ! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Да нет......Я одну рамку из улика подымаю а боковым зрением на соседней рамке вижу как ползает эта большая рыжая матка....раньше когда была карпатка (вучьковская) было сложнее искать чорное на чорном...

Это пока боковым зрением можно увидеть. А вот когда труты рыжие появятся ,тогда боковым зрением только их и видно будет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

Це ви вибачайте , в мене вже д:IMHO1:авно все вийшо. ;)

І ще Пахомович ви в мене не замовник ви мені і не товариш, обговорювати мені з вами немає що, тому ваша присутність в цій темі є недоречна. Попрошу вас немузолити мені очі. Я зрозуміло сказав ? Немає чого флудити мені в темі ! :hi:

Я також в  друзі не набиваюсь. Хочу зрузуміти, а що ви хотіли показати? Якщо станок, то апарат хороший, якщо себе то кадри з вами також удачні. Можливо показати , який ви вправний сеціаліст , то тут немає слів:blink:. І:IMHO1:Тепер ще запитання напряму, а скільки маток залишилось живими. Добре, що ви зрозуміли,  продавати матки не превірені на червління являється обманом покупця:IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

Я також в  друзі не набиваюсь. Хочу зрузуміти, а що ви хотіли показати? Якщо станок, то апарат хороший, якщо себе то кадри з вами також удачні. Можливо показати , який ви вправний сеціаліст , то тут немає слів:blink:. І:IMHO1:Тепер ще запитання напряму, а скільки маток залишилось живими. Добре, що ви зрозуміли,  продавати матки не превірені на червління являється обманом покупця:IMHO1::hi:

Пахомич скиньте силочку ЮТУБА як Ви з десять маток за день ..попадаїте.. і так далі.Ну людина молода,за останні роки багато чого довів,а ще доведе при своїй упененості...саме головне результат,а хто ж не перепортив перші матки .В житті відразу усе шиком не пошито.Завість ,заздрість є нашім самим більшим гріхом,я б не мішав цій молодій людині портити нерви....Нехай йому щастить,да благословит его бог на его путь истенний!:hi::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Паланочка сказал:

не переживайте зі своїми покупцями я якось вже без вас ;):hi:

Тьома не вступай з ним в дискусію, бо він як вампір бере енергію від того що ти йому відповідаєш. Ти молодець, і це знають всі, а на невдах не звертай уваги

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, povar2702 сказал:

Пахомич скиньте силочку ЮТУБА як Ви з десять маток за день ..попадаїте.. і так далі.Ну людина молода,за останні роки багато чого довів,а ще доведе при своїй упененості...саме головне результат,а хто ж не перепортив перші матки .В житті відразу усе шиком не пошито.Завість ,заздрість є нашім самим більшим гріхом,я б не мішав цій молодій людині портити нерви....Нехай йому щастить,да благословит его бог на его путь истенний!:hi::wave:

Де ви на відео бачили запліднення?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пахомич сказал:

Де ви на відео бачили запліднення?

 

2 минуты назад, Пахомич сказал:

Де ви на відео бачили запліднення?

 

2 минуты назад, Пахомич сказал:

Де ви на відео бачили запліднення?

 

2 минуты назад, Пахомич сказал:

Де ви на відео бачили запліднення?

Почитайте ще разочок будь ласочка що я написав,..ПОКАЖІТЬ..:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, povar2702 сказал:

 

 

 

Почитайте ще разочок будь ласочка що я написав,..ПОКАЖІТЬ..:dntknw:

Чому пішла заруба? Кузьмич запитав за корваол Паланочка підтримав гальбою з пивом. Завідувати! Кому? Можна тільки співчувати. Трохи про матки І.О. Проблема не в самому заплідненні, а проблема виживання маток після запліднення. Матки в основному гинуть на 3 і також на 8 день. Як було вимовлено в кінці відео матки заплідненно малою дозою і без перевірки на червління і  одна анестезія після запліднення. При такій роботі , якщо Тьомі І вдається зберегти маток , то срок годності їх дуже короткий через слабке наповнення спермоприймача. Обробки 2 рази недостатьньо , щоб матки не хотіли вилітати. Якщо матка вціліла після станка і не запліднилась ,то вона приречена. Якщо вона піде на обльот , то також приречена. Якщо в неї роздутий живіт і падає на дно, це також кінець . Чому запліднюється малими дозами , варто замислитись?Набрати дози сперми з любих сімей не проблема, а трутня з батьківської то не так просто. Дуже багато порожнього трутня. Звичайно мова іде , коли все по чесному , а тут далеко до чесності. От так як з кордованом , ти йому в очі ляй воду  а воно каже , шо то дощ. Взагалі тьома втратив головного спеціалісто, який витягнув його на Олімп.       

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

Ти молодець, і це знають всі, а на невдах не звертай уваги

Пахомич займається в темі Паланочки експертною "критикою" тим і робить жести уваги, які є рекламою в антирекламному стилі.

А для чого це йому (Пахомичу) ?   А би так зле не діяв. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все добре у Паланочки получається. Не гірше від того що я бачив. Навіть скажу вправніше. Матка непровірена це звичайна матка яких в Польщі Лоц, Гембала, Лесняк продають тисячами. Технологія дотримана, мають працювати як звичайні вільного обльоту два сезони.   І помалу інші підтянуться до поставленої планки.  Люди цікавляться, карпатчики підтягуються також, шкода що в цьому сезоні нічим не  можу їм помогти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Любомир сказал:

Пахомич займається в темі Паланочки експертною "критикою" тим і робить жести уваги, які є рекламою в антирекламному стилі.

А для чого це йому (Пахомичу) ?   А би так зле не діяв. 

Я зайшов сюди по запрошеню і висловив свою думку. Тимбільш Паланочка смайликами підтримав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Пахомич сказал:

Чому пішла заруба? Кузьмич запитав за корваол Паланочка підтримав гальбою з пивом. Завідувати! Кому? Можна тільки співчувати. Трохи про матки І.О. Проблема не в самому заплідненні, а проблема виживання маток після запліднення. Матки в основному гинуть на 3 і також на 8 день. Як було вимовлено в кінці відео матки заплідненно малою дозою і без перевірки на червління і  одна анестезія після запліднення. При такій роботі , якщо Тьомі І вдається зберегти маток , то срок годності їх дуже короткий через слабке наповнення спермоприймача. Обробки 2 рази недостатьньо , щоб матки не хотіли вилітати. Якщо матка вціліла після станка і не запліднилась ,то вона приречена. Якщо вона піде на обльот , то також приречена. Якщо в неї роздутий живіт і падає на дно, це також кінець . Чому запліднюється малими дозами , варто замислитись?Набрати дози сперми з любих сімей не проблема, а трутня з батьківської то не так просто. Дуже багато порожнього трутня. Звичайно мова іде , коли все по чесному , а тут далеко до чесності. От так як з кордованом , ти йому в очі ляй воду  а воно каже , шо то дощ. Взагалі тьома втратив головного спеціалісто, який витягнув його на Олімп.       

 

Ну,якщо Ви читали ,так можна Вам прикупити і з  8мкл,але вже дорожче.Я собі того року прикупив по 4мкл,так тільки було б потрібно більше розуму з мого боку для її утримання (зимівлі).1 липня у мене був останній дощ ...а почався десь у вересні...Льоту не було відводки сиділи без перги,нектару..пришлося кормити .бджола пішла слабка в зиму,а тому і весною швидко зносилися.....Тому і матки ПАЛАНОЧКИ  підсилював чужою бджолою,сіяли плотно....А матки  від паланочки я брав із суто свого міркування саме з 4 мкл сперми.НАПОЛЕГЛИВО РАДЖУ ЯКЩО ВАМ МАЛО ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ПАЛАНОЧКИ,можливо він і накачає і 12 мкл,так що не будуть..пузаті..:hi::wave:ВИ БАЧИЛИ НА ВІДЕО ЯК ВІН НАБИВ РУКИ ВЖЕ,так ще на новому станку,і сперми я ніде не бачив що витікає,і в камеру він спочатку вводить в один граду,а потім міняє...ось коли покежете своє,тоді ми усі будемо Вам аплодувати,а так я Вам раджу свої слова (знання) підтвердити роботою...ІНАКШЕ ЯК ВИ ГОВОРИТЕ ЛЛИ В ОЧІ ВОДУ,а Ви говорите що дощ.:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Пахомич сказал:

Я зайшов сюди по запрошеню і висловив свою думку. Тимбільш Паланочка смайликами підтримав.

одне діло буквами розумничати, причому наче ніхто і не просив такого робити...

а інше маток виводити і людям відправляти замовлення...

думаю якщо ви такий спеціаліст - краще б відкрили вашу тему, зробили нормальну пропозицію,
набрали замовленнь і робили б добру справу,

а так як цього немає то видно є час на клавіші нажимати... і писати критики попутно намагаючись за критикою возвисити себе до небес, і теоретично намагатись посіяти якісь сумніви, які би може щось там тіпа...

ми з вами не знайомі Пахомич, 

але я минулого року брав дві матки у Артема, і цього року замовив.

короче Пахомич займіться краще виведенням маток, і не буде часу тоді так нудьгувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

5 часов назад, Укроп сказал:

Тьома не вступай з ним в дискусію, бо він як вампір бере енергію від того що ти йому відповідаєш.

Та мабуть треба комусь бути розумнішим :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, realto сказал:

 

короче Пахомич займіться краще виведенням маток, і не буде часу тоді так нудьгувати.

Или можно так:

Пахомович , 

Не будь слишком строг, и не выставляй себя

слишком мудрым; зачем тебе губить себя?

(Еккл. VII, 16)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По теме, сейчас маки И.О. 2015г. от Артёма работают, одна в отводке, вторая в семье, семья по объему гнезда и мёду была рекордисткой.Зимовка прошла отлично.

В этом году делал эксперимент, в течении получаса делал прививку от матки ИО, и от  F1 которой пчёлы делали тихую замену ( у неё трут красавец). Условия одинаковы, шпатель, рука и т.д.

В результате приём : от ИО из 21ти приняли 19шт

                                       отF1 из 19ти приняли 6шт, цвет и качество отвратное.

От ИОшки вышли ровненькие, и по цвету одинаковые.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, кузмич сказал:

По теме, сейчас маки И.О. 2015г. от Артёма работают, одна в отводке, вторая в семье, семья по объему гнезда и мёду была рекордисткой.Зимовка прошла отлично.

В этом году делал эксперимент, в течении получаса делал прививку от матки ИО, и от  F1 которой пчёлы делали тихую замену ( у неё трут красавец). Условия одинаковы, шпатель, рука и т.д.

В результате приём : от ИО из 21ти приняли 19шт

                                       отF1 из 19ти приняли 6шт, цвет и качество отвратное.

От ИОшки вышли ровненькие, и по цвету одинаковые.

 

 

це вже при тихій зміні була повністю нарощена своя бджола,підсилення чужою не було?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...