Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2016 рік


Рекомендуемые сообщения

В 31.05.2016 в 09:32, Кагарлик сказал:

... І ще питання Тройзек небуде?

Артем, присоединяюсь к второй части вопроса Владимира - будет ли Карника Тройзек в ассортименте... Если да, то можно ли будет её дополнять/заменять свои заказы на более поздний период?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ВАДОС сказал:

Артем, а який трут у в21 ?

Матки пакували вже в ночі , просто часу невистачало, тому трута на кліточці просто забули вказати (через поспіх),  комбінації неперевірених маток такі В21 х В50, В32 х В50, В15 х В50, В50 х В21. В провірених вказано комбінацію в паспорті. Дата осіменіння непровірених вказана на кліточці  другий наркоз на другий день після осіменіння. 

тройзека у меня нет.

нова почта в цьому році має іновацію, писати дату прибуття на день пізніше від реальної доставки посилки.... треба просто це знати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, кузмич сказал:

Потому что  коробочка берется заранее фирменная, или пчёлы упаковываются вне помещения, чтоб камеры наблюдения не зафиксировали.После упаковки , с умным видом говорится , что там запчасть электротехники.:-):-):-):-):-):-):-):-)

А жужжит часовой механизм!?))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Rubis сказал:

А жужжит часовой механизм!?))))

Больше бумаги глушит звук.:-)

У меня десять неплодок запели один раз! :-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, кузмич сказал:

У меня десять неплодок запели один раз! :-)

ага.. а 40 шт в одном ящичке ;):umora: хор "веревки" отдыхает :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

шановні замовники, те що я почав відправляти маток не означає що я можу спрогнозувати коли буде відправка номер "66" я не можу цього сказати бо сам не знаю. поки матки не засіяли нічого не можу гарантувати, а партії бувають різні , частина маток можуть гинути , при непровірених поки я не витримав маток після оіменіння 3-4 суток я не можу казати що в мене вони є , бо сьогодні є а завтра половини немає, а тримати їх далі в себе після витримки теж змісту немає. Тому будуть матки я зателефоную. "попередьте за тиждень" так не можу я вас попереджати за тиждень по непровірених по причині вище озвученій. по матках перевірених це можливо , але зновуж таки не за тиждень а за декілька днів , коли вже визначені матки до відправки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.10.2015 в 23:12, Паланочка сказал:

Пропоную в сезоні 2016 року матки..........................

  В21(МАА):

 В21(МАА): (коротко опис по 6-бальній шкалі)  миролюбність - 6; роїння - 6; медопродуктивність - 5; зимостійкість - 5 . забудова між корпусами - 5; відбудова вощини - 4; сила сімї - 5; (оцінка субєктивна) В21МАА досить збалансованна бджола , найкраща із того бакфаста що до мене потрапляв (через пасіку пройшло 8 ліній,)

В50(МАА)

В50(МАА): матка отримана мною в 2015 році, попередньо можна сказати бджола однорідна , миролюбність на 5 добре наростилась в зиму. Ставлю її в розведення так як чув про цю лінію тільки в іншій комбінації непоганні відгуки.

Артеме,  по В50  можете якось   доповнити інформацію?, особливо хотілося почути в порівнянні з В21

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.06.2016 в 21:43, Мико сказал:

Телефон  на столе молчит и присылает СМС - непринятые звонки

на скільки сімок ваш телефон?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Олег Мороз сказал:

на скільки сімок ваш телефон?

На двi 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Свою підсадив в відводочок від карніки  з бджолою на виході, для стаховки під ковпак. Вже на ранок бджола обсіла ковпак і тягнулась миролюбно до матки, але для страховки протримаю ще декілька днів спішить немає куди. Номер в матки 69. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

 але для страховки протримаю ще декілька днів 

Зранку вже гулала по гнiзду :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

Зранку вже гулала по гнiзду :ay:

Розумію, але Ви раніше підсадили. 

Напевне спробую на наступний рік В21. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Розумію, але Ви раніше підсадили. 

 

Нiч на рамках зверху На ранок малий отвiр вiдкрив ,на нiч великий 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Мико сказал:

Нiч на рамках зверху На ранок малий отвiр вiдкрив ,на нiч великий 

Когда маток начнем выводить нужны будут под  и о.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Мико сказал:

Нiч на рамках зверху На ранок малий отвiр вiдкрив ,на нiч великий 

Романич, Ви якимись ускореними темпами підсажуєте. Мені теж лечинка треба, але я якось повільніше підсажую. Хоча одна В21 в ізоляторі 1-рамкі з розплодом на виході, там осемінення 31.05, в безрозплідньом відводкі, думаю найблищим часом просіється.

Артем, дякую за маток, маю надію на подальшу співпрацю.:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теплова матки уже сеют в воскресение будет закладка от комбинацеи 100 на 100.посмотрим что выйдет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.05.2016 в 20:09, Паланочка сказал:

Розплід від бруска до бруска, рамка 300. матка №85 В21МАА ins(maa) B32(MAA) . Доречі 10 травня ця матка з пакетом їде до нового власника ;)

Изображение 006.jpg

ця ж матка ближче.

Изображение 005.jpg

 

і рамочка трутня печатного від цієї ж матки з верхнього корпусу. ;)

Изображение 002.jpg

 

 

Артем.Пожалуйста если это возможно заказ №50 просьба исполнить в такой же комбинации.тоесть осеменить трутом от В32(МАА)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, военрук сказал:

Артем.Пожалуйста если это возможно заказ №50 просьба исполнить в такой же комбинации.тоесть осеменить трутом от В32(МАА)

записал

3 часа назад, ВАДОС сказал:

Артем, дякую за маток, маю надію на подальшу співпрацю.:ay:

 

дякую Вадос ,дай Бог щоб все нормально.. на слідуючий сезон мабуть не буду робити непровірених, а то тільки переживай засіє - незасіє. з перевіреними відправляеш знаеш що, а тут ...:hmm:

зняв сьогодні відео як осіменяв вечером. вийшло 3,8 гб, скину на канал , побачите як роблю "непровірених" маток.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ВАДОС сказал:

Романич, Ви якимись ускореними темпами підсажуєте. Мені теж лечинка треба, але я якось повільніше підсажую.

 

Та менi не дуже сильно потрiбна личинка ,Бо минулорiчна Ш.О. поки справляеться .Але хай буде .Маемо намiр i пакетну пасiку всю перевести на бакiв  

7 часов назад, tolik2362 сказал:

Когда маток начнем выводить нужны будут под  и о.

Как пройдёт карантин ,пару дней и сразу в работу :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Паланочка сказал:

 на слідуючий сезон мабуть не буду робити непровірених, а то тільки переживай засіє - незасіє. з перевіреними відправляеш знаеш що, а тут ...:hmm:

Я чомусь себе накрутив, що неперевірені висилатимуться одні з першиш (не треба жать печатки), а воно сталось не так як гадалось. То ж будем замовлят перевіренні, без проблем.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ВАДОС сказал:

Я чомусь себе накрутив, що неперевірені висилатимуться одні з першиш (не треба жать печатки), а воно сталось не так як гадалось. То ж будем замовлят перевіренні, без проблем.

 

Бо з двох минулорiчних неперевiрених ,одна так i не почала сiяти 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Бо з двох минулорiчних неперевiрених ,одна так i не почала сiяти 

По своїм, пізніше видпишусь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.05.2016 в 20:09, Паланочка сказал:

Розплід від бруска до бруска, рамка 300. матка №85 В21МАА ins(maa) B32(MAA) . Доречі 10 травня ця матка з пакетом їде до нового власника ;)

Изображение 006.jpg

ця ж матка ближче.

Изображение 005.jpg

 

і рамочка трутня печатного від цієї ж матки з верхнього корпусу. ;)

Изображение 002.jpg

Новый власник, это я.Очень доволен работой этой матки.Червление на высоком уровне, миролюбивость, не стесняются медок и пергу нести.Сейчас занимают два корпуса на триста.В нижнем восемь рамок.Первые дочки уже начали червление.Артем, спасибо за королеву.

12 часа назад, ВАДОС сказал:

По своїм, пізніше видпишусь.

Вадим, получишь маток от Артема, и в гости не захочешь ехать.Времени скажешь мало.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Торік те ж отримав декілька маток, умовно бракованих, від Артема, так я пообіцяв їх знайомим, то і їх роздав. Зараз у знайомого В21 має 40 рамок при переведенні на 300 і це не межа так як є ще 10 вже закритого розплоду, який вийде на днях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...