Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2016 рік


Рекомендуемые сообщения

Забув спитати, а на коли приблизно  ждати моє замовлення ? №15. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Хадзуми сказал:

Забув спитати, а на коли ждати моє замовлення ? №15. 

як черга дійде, я зателефоную. Дати я вам не назву. перші матки ШО планую отримати з 5-10 червня, а там як піде справа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Паланочка сказал:

як черга дійде, я зателефоную. Дати я вам не назву. перші матки ШО планую отримати з 5-10 червня, а там як піде справа.

О! Оце по-людськи! А мене, Артеме,  гвалтують з травневими матками! :(  Хоч усі знають, що і за рубежем маток виводять в червні-липні... Бо про якість треба думати. :dntknw: А дехто й байки розказує про матку, що облетілась чуть не в березні...:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.05.2016 в 20:09, Паланочка сказал:

Розплід від бруска до бруска, рамка 300. матка №85 В21МАА ins(maa) B32(MAA) . Доречі 10 травня ця матка з пакетом їде до нового власника ;)

Изображение 006.jpg

ця ж матка ближче.

Изображение 005.jpg

 

і рамочка трутня печатного від цієї ж матки з верхнього корпусу. ;)

Изображение 002.jpg

 

 

Бомбезний розплід:ay: А кажуть, що у бакфста трута бракує, що навіть трутові переробляють у бджолинні, що скажете на це о. Артеміє? Хотілось би ще і побачити у найвищій магазинній рамці і медок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Yaroslav сказал:

А кажуть, що у бакфста трута бракує, що навіть трутові переробляють у бджолинні, що скажете на це о. Артеміє?

трутня вдосталь, це ще один міф навколо бакфаста. просто бакфаст вирощує трутня трішки пізніше за місцевих. На рахунок переробляють в бджолині, таки є таке, моя В21 трутневу вощину стала будувати бджолиними комірками , прийшлось викинути і дати суш, на суші діло пішло. Медок там є , правда минулорічний ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Паланочка сказал:

трутня вдосталь, це ще один міф навколо бакфаста. просто бакфаст вирощує трутня трішки пізніше за місцевих. На рахунок переробляють в бджолині, таки є таке, моя В21 трутневу вощину стала будувати бджолиними комірками , прийшлось викинути і дати суш, на суші діло пішло. Медок там є , правда минулорічний ;)

А я Стільники трутневі поставив у центр гнізда ще зразу по обльоті до двох сімей бакфаста В-75 ШО від Юри Теплова. Матки там 14 року. І то поклали яйця лише в  третину, хоч і підгодовував. Точно, що не дуже то й балують трутня баки, є це у них в крові. :IMHO:

А трутні - то у мене теж ЗАМШЕВІ! :ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

. І то поклали яйця лише в  третину, хоч і підгодовував. 

Поджать надо было.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Паланочка сказал:

як черга дійде, я зателефоную. Дати я вам не назву. перші матки ШО планую отримати з 5-10 червня, а там як піде справа.

Ждем не дождемся. Об'зуюсь не дзвонить і не підганять, щоб не забирать попусту час.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А я Стільники трутневі поставив у центр гнізда ще зразу по обльоті до двох сімей бакфаста В-75 ШО від Юри Теплова. Матки там 14 року. І то поклали яйця лише в  третину, хоч і підгодовував. Точно, що не дуже то й балують трутня баки, є це у них в крові. :IMHO:

А трутні - то у мене теж ЗАМШЕВІ! :ay::umora:

Ну и зачем Вы им трутовые соты ставили,если И.О не занимаетесь.Трутень уже не бакфаста летает или Вы какой-то новый способ облета изобрели.Так что с ваших замшевых трутней проку ноль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Vbifyz сказал:

 Ну и зачем Вы им трутовые соты ставили,если И.О не занимаетесь.Трутень уже не бакфаста летает или Вы какой-то новый способ облета изобрели.Так что с ваших замшевых трутней проку ноль.

У моїй окрузі ближні пасічники теж мають бакфаст і не без моєї допомоги... Ну, а у мене на пасіці тепер трутнів бака десь відсотків з 70-80, більшість їх від В-75 від Теплова ШО(саме завдячуючи тим стільникам, які я передаю потім  в інші сім"ї). Тож процент обльоту хоч і  не на контрольованому, але значно збільшеному у відсотках  баковому фоні значно підвищується від нуля й до безкінечності...:ay::umora: 

11 час назад, кузмич сказал:

Поджать надо было.:hi:

Чекав, потім передав у інші сім"ї. А їм чергову партію підсунув.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А я  І то поклали яйця лише в  третину, хоч і підгодовував. 

:ay::umora:

А я не годував.  Поставив i поiхав додому . Приiхав все засiяно i потiм запечатано. Вiдос зняв :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

 Тож процент обльоту хоч і  не на контрольованому, але значно збільшеному у відсотках  баковому фоні значно підвищується від нуля й до безкінечності...:ay::umora: 

 

Можно было и остановиться на 100%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 06.05.2016 в 21:36, Хадзуми сказал:

Забув спитати, а на коли приблизно  ждати моє замовлення ? №15. 

Артем, можна узнать який я на черзі бо забув? І ще питання Тройзек небуде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В темі ІО читав, що процес інсемінації набирає обертів, а ця тема затихла!

Артемій на коли плануєш перших неперевіриних відправлять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть зразу за перевiренними :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.05.2016 в 09:32, Кагарлик сказал:

Артем, можна узнать який я на черзі бо забув? І ще питання Тройзек небуде?

прізвище своє напишіть приват я подивлюсь. по нікам не записував , а поо прізвищам.

3 часа назад, ВАДОС сказал:

 

В темі ІО читав, що процес інсемінації набирає обертів, а ця тема затихла!

Артемій на коли плануєш перших неперевіриних відправлять?

 

мені особливо писати немає тут коли :) по справі зайшов до компа :)  от в тебе замовлено "каждой тваре по паре" а я покищо тільки в21 непровірених осіменяв. ось на днях добавляться 32 і 50 , а там і 15 чуть пізніше.. от їх же треба до купи скласти :hmm:

________________________

в мене немає погоди постійно йдуть дощі. це збиває з роботи сьогодні мали осіменити 32 непровірених і австрійок . і в нуках 12  21 так погода ніяка, маю набраний капіляр на 80мкл в21 і на карніку є набраний. а треба було дорбати ще 12 по 8 мкл так в вулик не заглянеш... от якщо розпогодиться... одним словом як тільки так і зразу. .. І в цій темі писав що планую відсилати перших ШО десь після 5 червня. так воно і буде. вчора дивились в нуки перші пару партій частина маток (15шт) сіє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Мабуть зразу за перевiренними 

ну ваші вже сіють , тиждень посіють і відправлю :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.10.2015 в 23:12, Паланочка сказал:

В21(МАА)= imq .14 – В350(TR) mrk KB177 :

Материнка на 1 липня .Забрали Нiкот .Ставили в пусту рамку 

воспиталка на 1 июля (4).JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Мико сказал:

Материнка на 1 липня .Забрали Нiкот .Ставили в пусту рамку 

воспиталка на 1 июля (4).JPG

Непоняв! Ця материнка у Паланочки. 

В 07.10.2015 в 23:12, Паланочка сказал:

В21(МАА)= imq .14 – В350(TR) mrk KB177 :

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Мико сказал:

Материнка на 1 липня .Забрали Нiкот .Ставили в пусту рамку 

воспиталка на 1 июля (4).JPG

от як вступить в дію закон про місце райовуання, тоді на всіх бакфастчиків буде компромат на лице, одразу почнуться арешти, ні щоб розводили місцеву шмельц, вони передових досягнень Європи хочуть, треба своє вирощувати і селекціонувати, ух яка б бджола получилась:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, miro сказал:

 вони передових досягнень Європи хочуть, треба своє вирощувати і селекціонувати, ух яка б бджола получилась:umora:

А вы знаете, мне уже нравится положение веСЧей у # небакфастчиков , завезли карнику похожую на карпатку, материал готовенький , даже позорники индексы начали менять в сторону карники.

И с умным видом машут досягненьнями # укрселекции.

Дык я на это Фсё смотрю и думаю, мож и мне взять пример с # небакфастчиковукрселикционеров 

возьму матку ИО приморскую  польских кровей, промеры у неё идентичны с УС , подыму гордо свой не бритый фейс, напялю вышиванку( сейчас в бренде) , и каааак заору на Фсю слобожанщину , мол ЯЯЯЯ, и только я # суперпуперукрселикционЭр УСпатриот!!!!!!!!!!!!!

И ии, да Михаил, взрослый и серьёзный муЗчина, не солидно эту тему в ступе толочь! 

С уважением! :-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ВАДОС сказал:

Непоняв! Ця материнка у Паланочки. 

 

 

Посилали свою на ШЗ  Мабуть треба там якiсь свои букоФФки поставити . Але я не дуже в цьому розумiюся ,та i не хочу вчитися 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Посилали свою на ШЗ  Мабуть треба там якiсь свои букоФФки поставити . Але я не дуже в цьому розумiюся ,та i не хочу вчитися 

Тепер пойняв.;) Напевно комбінейшен В21(BZF) ins B21(MAA) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, кузмич сказал:

А вы знаете, мне уже нравится положение веСЧей у # небакфастчиков , завезли карнику похожую на карпатку, материал готовенький , даже позорники индексы начали менять в сторону карники.

И с умным видом машут досягненьнями # укрселекции.

Дык я на это Фсё смотрю и думаю, мож и мне взять пример с # небакфастчиковукрселикционеров 

возьму матку ИО приморскую  польских кровей, промеры у неё идентичны с УС , подыму гордо свой не бритый фейс, напялю вышиванку( сейчас в бренде) , и каааак заору на Фсю слобожанщину , мол ЯЯЯЯ, и только я # суперпуперукрселикционЭр УСпатриот!!!!!!!!!!!!!

И ии, да Михаил, взрослый и серьёзный муЗчина, не солидно эту тему в ступе толочь! 

С уважением! :-)

о, Ви правильно все ..................:ay:тільки не треба так............:al:, виводим "карп-катку", і тих бакфастчиків усуваєм:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

о, Ви правильно все ..................:ay:тільки не треба так............:al:, виводим "карп-катку", і тих бакфастчиків усуваєм:umora:

А я не буду никого устранять,и меряться ....

Чем смогу,подмогу селекционерам карпатки,и УС.

Шануймося![emoji121]

Отправлено с моего HUMMER H5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...