Jump to content
Паланочка

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2016 рік

1,026 posts in this topic

може не в тему вибачайте но на перших ваших постах говорилось про усп шукаю щось миролюбне хоть розумію що че неймовірно  може у вас щось є. Від  хмельницьких матководів мав майже все по медопродуктивності краще за своїх не було крім двох маток від герцака  но  ф 1 не дали очікуваних результатів ні в меді ні в незлобливості переїхав на новий точок тому й назріло питання сусіди виходять на город як стемніє я думаю ви мене зрозуміли карпатку пробував 2005 2007 2011по 5 маток на гречці повний 0000 на соняшнику  половина від остальних  карніки  не пробував боюсь з зимою Тому шукаю усп менш злобливу зараз утримую вс і сімї з сірою бджолю чистоплота сміття немає навіть на прильотній молі не бачив років з 8  медопродуктивність  зимувалої сімї гречка 40 кг соняшник +різнотрав 50+- може це не показник но стабільний ріпак 1 раз на два роки 10 -18 кг залежить від погоди хвороби 2006 параліч 5 сім 2009  аскоф 2 сім.нозема 1-3 за рік вибраковую зразу нешукаючи причини.Шукаю щось не гірше немає різниці чи шо чи природн аби достойне ні пакетів ні  маток не продаю маток роздавав поокрузі медом дуже довольні бджолами ні на точку не давно ящо щось нете написав хай адміністратори вибачать

46 минуты назад, Славик сказал:

може не в тему вибачайте но на перших ваших постах говорилось про усп шукаю щось миролюбне хоть розумію що че неймовірно  може у вас щось є. Від  хмельницьких матководів мав майже все по медопродуктивності краще за своїх не було крім двох маток від герцака  но  ф 1 не дали очікуваних результатів ні в меді ні в незлобливості переїхав на новий точок тому й назріло питання сусіди виходять на город як стемніє я думаю ви мене зрозуміли карпатку пробував 2005 2007 2011по 5 маток на гречці повний 0000 на соняшнику  половина від остальних  карніки  не пробував боюсь з зимою Тому шукаю усп менш злобливу зараз утримую вс і сімї з сірою бджолю чистоплота сміття немає навіть на прильотній молі не бачив років з 8  медопродуктивність  зимувалої сімї гречка 40 кг соняшник +різнотрав 50+- може це не показник но стабільний ріпак 1 раз на два роки 10 -18 кг залежить від погоди хвороби 2006 параліч 5 сім 2009  аскоф 2 сім.нозема 1-3 за рік вибраковую зразу нешукаючи причини.Шукаю щось не гірше немає різниці чи шо чи природн аби достойне ні пакетів ні  маток не продаю маток роздавав поокрузі медом дуже довольні бджолами ні на точку не давно ящо щось нете написав хай адміністратори вибачать

все ви те написали. Славик зараз вже пізно, завтра після 14 позвони 0988230091, розкажу що  і як.

В 13.02.2016в09:14, кузмич сказал:

Смотрел сестру этих дочек,сидят тихо ,расплода не было ,сидят у передней стенки(2кор.рут) ,до верха только коснулись.По подмору не смотрел.:hi:

В мене зимує 4 ІОшки. Дочки від В21 зимують нормально, одна дещо більше корму підїла, але сидить тихо. Дочки від В32 сидять тихо, корму зїли чверть від зимового запасу. Всі зимують на меду.

Закінчиться зимівля, весною прицінимося, і будемо виводити ф1.

Сьогодні знайшов на дні  мертву матку ШО карніки 2015р. Цікаво в кого і як зимують матки ШО.

7 минут назад, о.Александр сказал:

Сьогодні знайшов на дні  мертву матку ШО карніки 2015р. Цікаво в кого і як зимують матки ШО.

сегодня смотрел - полет нормальный

так як попередні замовлення по суті набранні, але люди все рівно цікавляться, а я відправляю їх на другу половину літа на живу чергу, вважаю за потрібне прояснити питання по вартості маток. Вартість маток в стартовому оголошені давалась з розрахунку вартості гривні в 24 грн. за долар. і по тих цінах набрані  замовлення проплачені.  На даний час вартість така : (літом також може бути інша.)

1. Матки ШО перевіренні на яйцекладку до запечатання розплоду - 675 грн. (25$)
  2. Матки ШО не перевіренні на яйцекладку вартість –225 грн. (8,3$)
  3. Матки Природнього обльоту плідні - 180 грн. (6,6$)
  4. Матки неплідні - 80 грн. ціну зоставляю незміною по цій позиції, і набираю по неплідних матках замовлення і надалі.

В 04.03.2016в22:42, Паланочка сказал:

так як попередні замовлення по суті набранні, але люди все рівно цікавляться, а я відправляю їх на другу половину літа на живу чергу

Skip

1. Матки неплідні - 80 грн. ціну зоставляю незміною по цій позиції, і набираю по неплідних матках замовлення і надалі.

Ця позиція теж на другу половину лита? Чи можна дозамовити до вже існуючого замовлення ?

2 часа назад, G.Valera сказал:

Ця позиція теж на другу половину лита? Чи можна дозамовити до вже існуючого замовлення ?

так можна дозамовити.

Артем, а можно Вас попросить сделать индивидуальный заказ - матку от  В350(TR)  осеменить трутнем  В350(TR) ?

Саша К , я заказы набрал, пока ничего выше записывать не буду. Обратитесь в середине июля, если сохранится желание , будет у меня время на дополнительную работу сделаю , если не будет, извиняйте.

В 15.02.2016в20:47, о.Александр сказал:

Сьогодні був обліт, перевіряв - все добре. ШО карніка почувається добре, бачив з сотню запечатоного розплоду, і яйце є.

В 16.10.2015в20:59, Михаил 2006 сказал:

Артем запиши будь ласка й мене в чергу на 10 маток Карніка (L-561) Ш.О. не провірених на засів - по 200гр.

Паланочка чи можливо перезамовити   замовлення ? Замість десяти маток L-561 хотів би  замовити якщо можливо  по пять з кожної Карніки  - пять маток Peschetz та пять маток L-561 Ш.О. не провірених на засів. 

Цитата

Цитата

В 08.03.2016в19:55, Михаил 2006 сказал:

Паланочка чи можливо перезамовити   замовлення ? Замість десяти маток L-561 хотів би  замовити якщо можливо  по пять з кожної Карніки  - пять маток Peschetz та пять маток L-561 Ш.О. не провірених на засів. 

змінив. в приват відписав.

Хочу замовити у вас 2карпатки і 2 карніки неплідних коли треба робити проплату?

Теж хочу змінити замовлення, кількість не змінна, а лінії хочу другі. Відпишусь у приват.

1. Цитата

Матки неплідні - 80 грн. ціну зоставляю незміною по цій позиції, і набираю по неплідних матках замовлення і надалі.

Від яких ліній Бакфаст пропонуєте неплідних.

В 11.03.2016в14:00, 1971сергей сказал:

Хочу замовити у вас 2карпатки і 2 карніки неплідних коли треба робити проплату?

напишіть мені в приват, я дам карту привата і відпишу що і як.

35 минуты назад, Рій АНД Рій сказал:

Від яких ліній Бакфаст пропонуєте неплідних.

http://ukrqueenbee.com/Pedigree/MAA15_Pedigree%28UA%29.html

4 лінії по посиланні вище повні родоводи.

В 14.02.2016в20:47, о.Александр сказал:

Поки залишив у вулику,сам! зам!нят

001.jpg

5 часов назад, ВадимЛ. сказал:

Поки залишив у вулику,сам! зам!нят

Зачем менять ,продали бы.

Матка какой породы?

В 18.04.2016в12:42, кузмич сказал:

Зачем менять ,продали бы.

Матка какой породы?

Матка карн!ка.П1сля зими розплод горбатий.

28 минуты назад, ВадимЛ. сказал:

Матка карн!ка.П1сля зими розплод горбатий.

Якої сила була сім'я в котрій зимувала матка ?

7 минут назад, Хадзуми сказал:

Якої сила була сім'я в котрій зимувала матка ?

На 6 рамках п!шла в зиму ! так вийшла на весну. Подмору практично не було .

Цитата

http://ukrqueenbee.com/Pedigree/MAA15_Pedigree%28UA%29.html

4 лінії по посиланні вище повні родоводи.

Артем, я просив зробить комбінацію В21(МАА) ins B50(MAA), зміни будь-ласка на B21(MAA) ins B32(MAA). Моє замовлення #7.

В 20.04.2016 в 07:52, ВАДОС сказал:

зміни будь-ласка

змінив.

маю 15 плідних минулорічних маток, матки з сімей які я по весні докупляв, місцеві аборигени. Завтра матки відбираю з сімей , можу продати по 50 грн за штуку, відправлю новою поштою понеділок - вівторок в залежності від роботи нової пошти. Матки можна використати для формування тимчасових відводків як допоміжні. Якщо комусь цікаво прошу пишіть приват.

Guest
This topic is now closed to further replies.