Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2016 рік


Рекомендуемые сообщения

Пропоную в сезоні 2016 року матки штучного осіменіння, порід бакфаст, карніка. Перші матки ШО орієнтовно початок червня.

Ціна на маток:

  1. Матки ШО перевіренні на яйцекладку до запечатання розплоду - 600 грн. (25$)
  2. Матки ШО не перевіренні на яйцекладку вартість –200 грн. Також пропоную послугу осіменити ваших маток.
  3. Матки Природнього обльоту плідні - 160 грн.
  4. Матки неплідні - 80 грн.(замовлення не пізніше ніж за три тижні до бажаної дати отримання) 

В сезоні 2016 працюю по 100% попередній оплаті замовлення. На чергу записую після оплати замовлення.

Лінії які пропонуються: Бакфаст .

  1. В21(МАА)= imq .14 – В350(TR) mrk KB177 : (Ця лінія на мою думку є найкраща серед мого матеріалу , по комплексу ознак)
  2. В50(МАА)= imq .15 – В366(MD) ins B648(JBB) :
  3. B32(МАА)= imq .14 - B46(AP) lthl B200(BB).
  4. B15(МАА)= ivq .15 - B142(КВ) ins B21(MAA)
   
  • МАА:Artem Maisterhuk (UA) TR:Thomas Rueppel (DE)  KB:Keld Brandstrup (DK) MD:Manfred Deichmann (DE)  JBB  J?rgen Brau?e (DE) JG:Jos & Annette Guth (LU) PJ:Paul Jungels (LU)
  • ivq :Virgin queen imported(неплідна маткаімпортуеться) imq :Laying queen imported (плідна матка імпортуеться). icl :Eggs imported (colony exchange) (яйця імпортуються(обмін сімями) .
  • bal :Baltrum island (DE) mrk :Marken island (NL) frkg :Friedrichskoog mating place (DE) lthl :Lautenthal (Harz, DE) hbg :Hausberg mountain (DE) ins :Instrumental insemination

  В21(МАА):

 В21(МАА): (коротко опис по 6-бальній шкалі)  миролюбність - 6; роїння - 6; медопродуктивність - 5; зимостійкість - 5 . забудова між корпусами - 5; відбудова вощини - 4; сила сімї - 5; (оцінка субєктивна) В21МАА досить збалансованна бджола , найкраща із того бакфаста що до мене потрапляв (через пасіку пройшло 8 ліній,)

В50(МАА)

В50(МАА): матка отримана мною в 2015 році, попередньо можна сказати бджола однорідна , миролюбність на 5 добре наростилась в зиму. Ставлю її в розведення так як чув про цю лінію тільки в іншій комбінації непоганні відгуки.

 

B32(МАА)

B32(МАА): (коротко опис по 6-бальній шкалі)  миролюбність - 5; роїння - 6; медопродуктивність - 4; зимостійкість - 6 . забудова між корпусами - 4; відбудова вощини - 4; сила сімї - 5; (оцінка субєктивна) Недолік цієї бджоли в тому що вона не звертаює увагу на непогоду весною. Досить сильно літала весною 2015 в результаті просіла втративши льотну бджолу , і відстала в розвитку, думаю якби весна була сприятлива то ця бджола непоступилася б по меду В21МАА.

B15(МАА): матка отриманна мною неплідною 2015 року з Білорусії і штучно осімененна В21МАА , бджола спокійна , досить успішно розвинулась. виставляю оцінки її матері білорусами "Сама материнка не роиться на 4, плодовитость 4, витальность пчелы 5, зимовка 5+. Ранний медосбор 3,5-4 в зависимости от климата, поздний на 5? строительство мостиков 4. Эти данные субьективны." (оцінка дана по 5 бальній шкалі) Що зацікавило мене в описі цієї бджоли це те що вона рано закінчує осінью вирощувати розплід і пізно починає весною (спостерігаю)

Карніка представленна двума лініями. (коди матерів тих маток що маю я)

C-Peschetz 17-85-5-2010

  • - Медопродуктивность 114 %
  • - Незлобливость 108 %
  • - Усидчивость на рамках 109 %
  • - Неройливость 115%
  • - Устойчивость к вароатозу 107 %
  • - Общая оценка по отношению к средним семьям 113%

C-L561-K4303 99120-71352-2012

  • - Медопродуктивность 128 %
  • - Незлобливость 147 %
  • - Усидчивость на рамках 146 %
  • - Неройливость 123%
  • - Устойчивость к вароатозу 147 %
  • - Общая оценка по отношению к средним семьям 152%

www.beebreed.eu система бібрід. http://www2.hu-berlin.de/beebreed/ZWS/Star...ucht-Start.html перейти по ссилці вибрати пункт Zuchtwerte далі Zuchtwertergebnisse f?r ausgew?hlte K?niginnen ввести в поля коди мами Landesverband: код землі (17) Z?chter: матковод (85) Zuchtbuch-Nr.:селекціоний номер матки (5) Jahrgang: рік народження (2010) нажати кнопку weiter відкриїться таблиця показників.  

Також маю можливість виростити чистопородного трутня карпатки, можливо домовитись на другу половину літа на осіменіння партії маток карпатки , якщо у вас є матеріал і вам потрібно контрольованне спарювання, це пропозиція для вас.

Шукаю чистопородний матеріал степової. Деякі напрацювання вже є. маю степову в якої аналіз кубітального індекса показав середній 2.36. і дискоїдальне зміщення 85% позитивних і 15% на нуль. відємних немає. але якщо дивитись по окремих бджолах то є вихід за межі стандарту куб індекса як і в більшу так і в меншу сторону , що показує деякі домішки чужої крові. На весну планую мати ще деякий матеріал, якщо вас цікавить степова пропоную співпрацю.

Доставка від мене чи до мене маток – через Нову Пошту. Послуги пошти за рахунок замовника. Замовлення прошу , або в темі , або в особисті повідомлення, якщо є щось не зрозуміло тел. 09882300 дев’яносто один. 09679223 сорок п'ять Для внесення в список замовлення мені потрібно ваше прізвище ім’я по батькові , номер телефону, адресу нової пошти куди відправляти маток. В сезоні 2016 працюю по 100% попередній оплаті. Це означає що в чергу записую після проплати коштів за матки на карту привата. Карту привата скидаю смс на телефон після прохання замовника.  після оплати телефонуєте до мене і я записую ваші дані, називаю вам номер замовлення.

Тут можна подивитись мою розповідь про деякі моменти роботи по ШО в 2015 році.

Тут можна подивитись відео про деякі моменти моєї роботи.

https://www.youtube.com/channel/UCRgEnFkCicio_kXbFwoB5Sg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артём, а не планируете, в новом сезоне, ещё какие-то линии себе брать, под вывод?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артём, а не планируете, в новом сезоне, ещё какие-то линии себе брать, под вывод?

думаю да, будет новый материал и по карнике и по бакфасту, но пока рано говорить . Хочу скленар взять по карнике и тройзек.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:ah: а приморского тёмного Бакфаста, не будет? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Осеменять маток "проверенных" и "непроверенных" будете одинаково?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Осеменять маток "проверенных" и "непроверенных" будете одинаково?

что вы имеете в виду ?

:ah: а приморского тёмного Бакфаста, не будет? 

нет приморской не интересовался. По отзывам приморская проявляет агресию. щас по интернету пошло гулять что В366(MD) темный бакфаст.  ета линия имеет меньше желтизны но конечно не полностю серая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

что вы имеете в виду ?

Думаю, имеется ввиду доза и кратность операции осеменения. Может добавить эту информацию в объявление? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю, имеется ввиду доза и кратность операции осеменения. Может добавить эту информацию в объявление? 

матки з перевіркою будуть осіменятися дозою в 8 мкл. одноразово. матки непровіренні 4 мкл одноразово. Звязано це з різною технологією. Різницю в технології опишу чуть пізніше , якщо буде зацікавленість. Sanich допиши в оголошенні в цих двох стрічках (8мкл х 1)(4мкл х 1)

  1. Матки ШО перевіренні на яйцекладку до запечатання розплоду - 600 грн. (25$) (8мкл х 1)
  2. Матки ШО не перевіренні на яйцекладку вартість –200 грн. (4мкл х 1)Також пропоную послугу осіменити ваших маток.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тьома не в образу. Пиши не ШО, а ШЗ, а так в цілому молодець, так тримати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тьома не в образу. Пиши не ШО, а ШЗ, а так в цілому молодець, так тримати

Вася , все таки правильно ШО , а не ШЗ. матку осіменяють , а запліднюється вже яйце в комірці. :)

раніше писав і ШЗ і ШО, та думаю треба вже писати  так як правильно :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вася , все таки правильно ШО , а не ШЗ. матку осіменяють , а запліднюється вже яйце в комірці. :)

раніше писав і ШЗ і ШО, та думаю треба вже писати  так як правильно :)

Не спорю так значить так.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вася , все таки правильно ШО , а не ШЗ. матку осіменяють , а запліднюється вже яйце в комірці. :)

раніше писав і ШЗ і ШО, та думаю треба вже писати  так як правильно :)

Повністю згоден!!!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый вечер!

А будет итальянка(кордован) и настоящая кавказянка?

Название темы читал внимательно,но решил спросить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый вечер!

А будет итальянка(кордован) и настоящая кавказянка?

Название темы читал внимательно,но решил спросить.

Кордован, кавказянка , не имею достойного материала для вывода маток. Кордован неплохой есть у Приза, если сговоримся возможно на лето и сделаем партию. Но ети матки не мои ничего гарантировать не могу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотелось бы услышать обоснование.

в цьому році я випробовував різні дози спреми, різні технології догляду за матками до запліднення і після запліднення. В результаті для себе визначив оптимальну технологію отримання маток з перевіркою і без. З перевіркою : маточник ставиться в нук де є вже печатний розплід і сила нука як мінімум 100гр бджоли, на льоток ставиться решітка і матка перебуває в нукові до запліденння , після процедури осіменіння матка повертається до свого нука. Засів саме раніше при такому способі я бачив на 5 день, але може бути і пізніше. При цій технології можливо матці ввести дозу 8 мкл, так як матка перебуває при умовах які забезпечують повноцінне очищення яцйеводів. Від часу поставки матки в нук до моменту коли матку можна забрати з печатного розплоду , проходить від 25 до 30 днів.При такому догляді , на матку витрачаеться більше "ресурсу" бджола, корм, час. По іншій технології , по якій отримую непровірених маток, на матку витрачається значно менше ресурсу , що робить матку дешевшою. Зрілі маточники поміщається в кліточку і  тримаються після виходжу до запліднення в банкові маток , після запліднення матки поміщаються в інкубатор , або зновуж таки в банк маток вже в кліточці з бджолами, після витримки троє і більше суток, відправляються до замовника , де підсаджуються для перевірки на засів. Матка при цій технології виходить дешевша , але умови догляду гірші чим при першому способі, тому їй не є можливим давати дозу 8мкл, так як в більшості маток буде неочищення повне або часткове.  При другій технології догляду доза сперми в 4 мкл , дає досить гарний вихід сіючих маток (тих що нормально очищаються) при цьому матка зостається порівняно дешевою. це якщо не дуже глибоко "копати"

По Войке при введенні 4 мкл в сперматеку матки в середньому попадає 3,6 млн сперматазоїдів. При введенні 8 мкл. 5.4 млн. При природньому спарюванні 5.3 млн. Що це означає практично ?  до прикладу якщо матка за сезон відкладає приблизно 250 000 запліденних яєць , при цьому витрачаючи на кожне 5-10 сперматазоїдів, то теоретично на сезон матці потрібно 1250000-2500000 сперматазоїдів.  Тобто теоретично дози в 4 мкл , матці повинно вистачати на 2 сезони, а 8 мкл на 3-4. (все це теоретично, на практиці може бути і відмінність)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка я конечно извиняюсь но вы так расписали маток без проверки, что на их фоне даже матки естественного спаривания смотрятся привлекательней.  И температурный режим у них в нуках выдержан и матка пчелой избалована да и спермы получает естественным путем больше. С папашкой тогда конечно непонятки но .....не перекрывает ли знание о происхождении отцов остальные минуса?

 

ну это кому чего надо. если бы я был в покупателях , то брал бы проверенные матки , пусть и одну-две хоть они и дороже, чем 5-10 но дешевле, но это я так думаю , есть люди которые считают по другому. На счет привлекательней , хозяин барин. матка ио это не матка в товарную семью , ето матка для получения чистопородных дочек. у матки с 4 мкл одно предназначение , дать однородных дочек. она дешевая , можно взять не одну , а несколько и сравнить. неправильно сравнивать матку ио и матку естественного облета (неконтролируемого) у них разные задачи у одной дать потомство у другой создать семью на мед. На счет "вы так расписали что" я стараюсь дать полную картину того что предлагаю , и если оно выглядит не очень привлекательно , то стараюсь не прятать, говорю как есть.:ah::wave:

Вот кстати видео снял канал Булатов100 в частности и про  маток которые осеменялись у меня в этом году . Матки осеменялись как раз по второй технологии, и отсылались заказчику назад непроверенные, не помню уже какая доза там была , возможно 4+3 , возможно 4. но технология эта.

https://youtu.be/dJafdyLqcP0

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А перевірені іо на коли планується доставка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну это кому чего надо. если бы я был в покупателях , то брал бы проверенные матки , пусть и одну-две хоть они и дороже, чем 5-10 но дешевле, но это я так думаю , есть люди которые считают по другому. На счет привлекательней , хозяин барин. матка ио это не матка в товарную семью , ето матка для получения чистопородных дочек. у матки с 4 мкл одно предназначение , дать однородных дочек. она дешевая , можно взять не одну , а несколько и срасравнить.

 А мені більш підходять ШО без перевірки, якщо "напрягтись" то можна отримать маток з перших закладок (Артем я 7-й по списку) і до кінця сезону замінить на пасіці породу, тай на пізньому соняшнику вже працюватиме  бакфаст F1 і хоть якісь висновки можна зробить, а з перевіреною ШО такий варіант не пройде. Ноголошую це суто в моєму випадку, в кожного свої задачі і цілі на сезон:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А перевірені іо на коли планується доставка?

перші матки початок червня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артеме, а як мені бути, порадь. Я зорганізував хлопців, декотрих ще треба обдзвонити, будемо брати в тебе маток ШО з перевіркою, можливо трохи і без перевірки. Та щоб стати в чергу потрібна 100% передплата, а гроші ще не зібрані, поки гроші зберу, то потрібен час, а нам в чергу потрібно стати на початок червня, шоб від цих маток дочок вивести і влітку вже перевіряти. Що скажеш чи порадиш? Маток братимемо кілька десятків можливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маток братимемо кілька десятків можливо.

Началось :umora:

Опять я не успел! :-):-):-):-):-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И я чувствую, что пролетаю. А так хотелось приобрести пару маточек.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артеме, а як мені бути, порадь. Я зорганізував хлопців, декотрих ще треба обдзвонити, будемо брати в тебе маток ШО з перевіркою, можливо трохи і без перевірки. Та щоб стати в чергу потрібна 100% передплата, а гроші ще не зібрані, поки гроші зберу, то потрібен час, а нам в чергу потрібно стати на початок червня, шоб від цих маток дочок вивести і влітку вже перевіряти. Що скажеш чи порадиш? Маток братимемо кілька десятків можливо.

Так як у вас гурт , і потрібен час, то давай зробим так , я записав на чергу Голод Андрій номер замовлення 18. перша декада червня.(орієнтовно) визначайтеся з кількістю і проплатою.

 

______________________________________________________________________________________-

Перша декада червня вже зайнята , записую на чергу на другу декаду червня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артеме, дякую. Займатимусь організаційно грошовими справами, і невдовзі тобі передзвоню стосовно кількості маток і проплати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артем, я так понял мои матки тоже по 200 будеш осеменять, или цена будет меньше. Меня интересует трутень В21.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...