Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2016 рік


Рекомендуемые сообщения

16 минуту назад, ЮМос сказал:

Так, подивлюсь обовязково. Але Артем вже пообіцяв викласти свій спосіб по новому, можливо вдосконалений. Чекаємо!

Я тільки за. Подивмось новий спосіб, буде дуже цікаво.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

особливо розписувати часу небагато, тому ось відео маю , як міняв маток в сім'ях . Міняю не звертаючи увагу яка порода у вулику і яку породу підсаджую. По цих матках підсаджених в серпні і з'єднаних з сім'ями у вересні , всі прийняті і пішли в зиму, тобто метод спрацював в даному випадку на 100%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

варіант по складнощі з найлегших, все зрозуміло. Єдине, як на мене, пропущено про льоточки.Коли  і які  закриті- відкриті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минуты назад, Лавр сказал:

варіант по складнощі з найлегших, все зрозуміло. Єдине, як на мене, пропущено про льоточки.Коли  і які  закриті- відкриті.

в моєму випадку льотки відкриті і в відводку і в сім'ї постійно, аж до скорочення в два корпуси.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

 

особливо розписувати часу небагато, тому ось відео маю , як міняв маток в сім'ях . Міняю не звертаючи увагу яка порода у вулику і яку породу підсаджую. По цих матках підсаджених в серпні і з'єднаних з сім'ями у вересні , всі прийняті і пішли в зиму, тобто метод спрацював в даному випадку на 100%

 

хороший метод,

мене цікавить саме момент після обєднання, тобто весною коли матка карніка почне вирощувати розплід, чи не буде її міняти бджола бакфаст тихою зміною? чи є такий досвід?

я у себе маток бакфаст підсадив до карпатки вже після того як бджоли сіли в клуб, просто висипав відводки з молодими матками зверху на сімю, (старих маток перед цим знайшов і забрав), чи просто пускав матку в клуб - прийом 100%, але от цікавить питання як воно буде на весні. чи не стануть їх міняти тихою зміною (тому що матка зимує в сімї іншої породи)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

матки іншої породи чим бджоли в вулику підсаджував і в попередні роки осінню, тільки природного обльоту. Спроб зміни весною не було, правда це не така і велика практика, міняв так маток в невеликих кількостях, менше десятка в сезон. до прикладу, підсаджував кавказьку матку в 2013 році (придбав на апімондії)  спроб заміни не було, при тому що там її осінньої бджоли не було взагалі. Але це не означає що спроб не може бути в принципі. Тут + цього способу в тому що матка місяць (+ - тиждень)вже сіє в своїй сімї, і якщо у матки є який не помітний дефект то за місяць можна його помітити і матку вибракувати, а в сім'ї матка на місці. При цьому такий відводок , гарно приймає маток , він не великий , підігрівається знизу основною сім'єю. відводок на печатному на виході розплоді, льотна злетить , зостанеться тільки молода. Відводок робимо зранку-вдень і в вечері даємо матку, в кліточці чи під ковпачок. З ковпачком мені подобається більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Паланочка сказал:

 

особливо розписувати часу небагато, тому ось відео маю , як міняв маток в сім'ях . Міняю не звертаючи увагу яка порода у вулику і яку породу підсаджую. По цих матках підсаджених в серпні і з'єднаних з сім'ями у вересні , всі прийняті і пішли в зиму, тобто метод спрацював в даному випадку на 100%

Рік тому теж дойшов до такого способу. Вважаю найефективнішим з способів підсадки. Планую його використовувати як основний при підсадці маток ШО разом з бджолою нуклеуса в якому вона перебуває.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, zapivan сказал:

Рік тому теж дойшов до такого способу. Вважаю найефективнішим з способів підсадки. Планую його використовувати як основний при підсадці маток ШО разом з бджолою нуклеуса в якому вона перебуває.

а если это делать ранее (не в конце лета) то старуху можно ещё в отводок определить и на зиму соединить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці, Ви так розійшлися наче винайшли новий вулик або породу бджіл. Незнаю як хто, а я уже не перший рік практикую таке. Тільки з тією різницею що об"єдную не в серпні (хоча різне буває), а перед соняшником. А метод і справді хоч і не найпростіший але дієвий, і допомогає наростити додаткову бджолу. Іноді і чекаю кінця червління і тоді об"єдную. Купа варіантів саме за такою технологією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

добрый вечер!

Есть ли планы на этот сезон сделать осеменение кордован,и какие варианты?

Интересует пара-тройка иошек в комбинациях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.02.2016в21:35, antovit сказал:

добрый вечер!

Есть ли планы на этот сезон сделать осеменение кордован,и какие варианты?

Интересует пара-тройка иошек в комбинациях.

планы есть , но кордован , ето вторая половина лета. Сейчас не готов дать исчерпывающий ответ. Какой материал кордована будет в сезоне 2016 еще не совсем ясно, и будет ли на него время. Потому если будет желание поинтересуйтесь в мае-июне , там всеже будет уже какаято картина более ясная .

_____________________

пару фото. сегодня облетывалась пасека. осмотрел 2 семьи и три отводка. 2 отводка ИО дочки В21МАА в обеих есть засев и молодая личинка. подмора стакан с вершком. впринцыпе перезимовали нормально, сила 5-6 рамок дад.. еще один отводок , матка кордована ИО на трутне бакфаста подмора очень мало отдельние пчелы. Есть печатный расплод, по кормах пару центральных рамок выели под ноль , но мед есть на крайних. Сила 4-5 рамок дадана. Также посмотрел свою племеную В21МАА , засева нет, подмора мало(скину фото) сидят в двух корпусах(145) сила 8 рам дадан. Осмотрел и еще В32МАА картинка таже что и у В21МАА но сидят в нижнем корпусе верхний с медом нетронут.

56be5256e0ab2_12.02.2016.42145.thumb.jpg12.02.2016. матка ШО дочка В21МАА вулик номер 4556be526551f02_12.02.2016.211.thumb.jpg.f12.02.2016. В21МАА матка56be5275c982c_12.02.2016.32.thumb.jpg.d312.02.2016. В32МАА матка56be528511abe_12.02.2016.2145.thumb.jpg.12.02.2016. матка ШО дочка В21МАА вулик номер 45.56be5298df2e6_12.02.2016.2145.thumb.jpg.12.02.2016.дочка В21МАА ШО підмор вулик номер 45.56be52a3bc8a5_21122016.thumb.jpg.a59b3dcПідмор В21МАА 12 лютого 2016.56be53a9c9962_12.02.2016..thumb.jpg.35d112.02.2016. матка кордован ШО трут В.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

огляд 12.02.2016 сім'ї матки ШО дочки В21МАА .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...а корпуса на дно стали не плотно...зимовка хорошая, расплода практически нет - это хорошо. Я бы поставил две теплые диафрагмы ( а еще лучше 4 маленьких по 145мм).:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Брониславович сказал:

...а корпуса на дно стали не плотно...зимовка хорошая, расплода практически нет - это хорошо. Я бы поставил две теплые диафрагмы ( а еще лучше 4 маленьких по 145мм).:hi:

;) Ух Брониславович хорошо смотрел ;) Я потом рядом смотрел еще и 45 от которой фото выше и заметил что в 46 корпус на дно стал плохо , поправил.:wave:

хотел еще видео поснимать , да акамуляторы сели, хватило только еще на 10 фоток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Паланочка сказал:

ИО дочки В21МАА

Смотрел сестру этих дочек,сидят тихо ,расплода не было ,сидят у передней стенки(2кор.рут) ,до верха только коснулись.По подмору не смотрел.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Паланочка сказал:

;) Ух Брониславович хорошо смотрел

Я тоже хорошо смотрел ,только написал в комментах 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Мико сказал:

Я тоже хорошо смотрел ,только написал в комментах 

;) я уже отписал в коментариях :wave: Мико тоже хорошо смотрел :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, кузмич сказал:

Смотрел сестру этих дочек,сидят тихо ,расплода не было ,сидят у передней стенки(2кор.рут) ,до верха только коснулись.По подмору не смотрел.:hi:

А я буду смотреть только после выноски с зимовника .Понравилось малое к-во подмора и запасы корма .Вот только с крышей что то не понятно. Что там увидел Артём и почему нам не показал ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

А я буду смотреть только после выноски с зимовника .Понравилось малое к-во подмора и запасы корма .Вот только с крышей что то не понятно. Что там увидел Артём и почему нам не показал ?

там просто утепление плотно пристало, обычно снимается крышка а утепление отдельно , а тут вместе снялось ;):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минуты назад, Паланочка сказал:

там просто утепление плотно пристало, обычно снимается крышка а утепление отдельно , а тут вместе снялось ;):umora:

Тьома думаю що комбінація кордован+бакфаст буде бомбезна. Попробуй в цьому році зробить навпаки, Бакфаст +Кордован, повинно бути ще краще. Я так зрозумів що зимівля в них пройшла успішно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Укроп сказал:

Я так зрозумів що зимівля в них пройшла успішно?

В цілому можна сказати що так.(комбінація корд х бакфаст) підмору мало, але є печатний розплід, слідів калу в гнізді не має, по кормах підїли гарно, але це і зрозуміло розплід у них давно вже. Ще варто відзначити що ця матка на фото з тих маток які були темніші , ну і по бджолі видно що вона не така світла як в чистого кордовану. Ця матка не чистопородна кордован. За зимівлю чистого кордовану, почекаємо відео від Дениса :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Паланочка сказал:

В цілому можна сказати що так.(комбінація корд х бакфаст) підмору мало, але є печатний розплід, слідів калу в гнізді не має, по кормах підїли гарно, але це і зрозуміло розплід у них давно вже. Ще варто відзначити що ця матка на фото з тих маток які були темніші , ну і по бджолі видно що вона не така світла як в чистого кордовану. Ця матка не чистопородна кордован. За зимівлю чистого кордовану, почекаємо відео від Дениса :wave:

Розплоду багато? Якщо піде тепло і масовий принос пилку то по розвитку карніка і бакфаст по зрівнянню з кордованом відпочивають. Я бачив в Америці як вони стрімко нарощуються, це просто фантастика. Як буде в наших умовах-побачим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Укроп сказал:

Розплоду багато?

не дуже, в одній вуличці на двох рамках по долоні печатного. Але там відводок, можливо ранній розплід по причині слабої сімейки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часа назад, Паланочка сказал:

планы есть , но кордован , ето вторая половина лета. Сейчас не готов дать исчерпывающий ответ. Какой материал кордована будет в сезоне 2016 еще не совсем ясно, и будет ли на него время. Потому если будет желание поинтересуйтесь в мае-июне , там всеже будет уже какаято картина более ясная .

Вопрос для меня интересный,сроки непринципиальны.

не знаю, попали куда-нибудь  севернее ваши матки,но в наших условиях пока чувствуют себя неплохо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, antovit сказал:

Вопрос для меня интересный,сроки непринципиальны.

не знаю, попали куда-нибудь  севернее ваши матки,но в наших условиях пока чувствуют себя неплохо 

севернее не попали, я рад что чуствуют себя не плохо :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...