Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2016 рік


Рекомендуемые сообщения

В 26.07.2016 в 07:16, Паланочка сказал:

скленар G10

Дайте хоч якусь характеристику . Щоб оріентуватись що воно таке і з чим його їсти .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, vovchik13033 сказал:

Дайте хоч якусь характеристику . Щоб оріентуватись що воно таке і з чим його їсти .

https://www.mr-bien.at/reinzucht-koeniginnen/zucht-koeniginnen.html

 

G10 -сильні сімї, не проливає гніздо, миолюбна. це те що очікувать, а що буде побачимо..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:
1 час назад, Паланочка сказал:

G10 -сильні сімї

https://www.mr-bien.at/reinzucht-koeniginnen/zucht-koeniginnen.html

 

G10 -сильні сімї, не проливає гніздо, миолюбна. це те що очікувать, а що буде побачимо..

Матку отримав. Дуже Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артем, поясність будь ласка ,а трутень C27.(хто мама і тато)?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, vovchik13033 сказал:

 

За що тут вибачатися , якщо і їжаку зрозуміло що ті хто пленталися " позади планеты всей " 

 

Так ще цікавіше . 

От цікавість мене мучить ,хтожто по Вашому "позади планеты всей"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, FES сказал:

Артем, поясність будь ласка ,а трутень C27.(хто мама і тато)?:ah:

C27(MAA)= imq  .14 - C99-120-71352-2012(wbe) ACA-Bretstein-VT C99-53(wbe) [чистопородна карніка.C-L561-K4303]:  

мама скленар папа С27МАА (тобто від дочок 27 взято трутня)

       
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тоже получил, пойду знакомить с "аборигенами" 

IMG_0305.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Ander сказал:

От цікавість мене мучить ,хтожто по Вашому "позади планеты всей"?

В даному випадку я мав наувазі себе коханого ( просто скромність не дала цього написати ) . Розчухався пізно , дивом хватило мені місця в заказах , взагалі №113 сам про себе говорить .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

3 часа назад, Изя сказал:

тоже получил, пойду знакомить с "аборигенами" 

 

Удачной подсадки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, vovchik13033 сказал:

В даному випадку я мав наувазі себе коханого ( просто скромність не дала цього написати ) . Розчухався пізно , дивом хватило мені місця в заказах , взагалі №113 сам про себе говорить .

В мене 115. Чекаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Олег Мороз сказал:

В мене 115. Чекаю.

всі проплачені замовлення я відіслав....

В21 ШО готової до відправки не маю, можу відіслати В50 є маточка перевірена. Якщо згодні скину номер карти привата. Вартість матки 625 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Паланочка сказал:

всі проплачені замовлення я відіслав....

В21 ШО готової до відправки не маю, можу відіслати В50 є маточка перевірена. Якщо згодні скину номер карти привата. Вартість матки 625 грн.

Хоча ще рано робить якісь висновки, але моя В50 мені подобається. Беріть не пожалкуєте, думаю вона нічим не гірша за "розкручену" В21.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Олег Мороз сказал:

В мене 115. Чекаю.

Якщо є можливість ( тобто номер декларації ) перевірте місце знаходження посилки . В мене нова пошта працює непогано , але з цією посилкою накладка була . Посилка прийшла на день раніше від запланованої дати доставки , а смс з оповіщенням прийшло 17 год. 55 хв . при тому що відділення працює до 18 години. і мені туди " чесати " 18 км. Да , смс було датоване 16 годиною 06 хвилин. Трішки понервував ( все ж таки живий товар ) , але обійшлось .   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, vovchik13033 сказал:

 Посилка прийшла на день раніше від запланованої дати доставки ,

Вони так i роблять ,ставлять дату прибуття з запасом 

Для перевiрки мiсця знаходження посилки треба зателефонувати за № 0-800-500-609 

дiзнатися о котрiй годинi на ваше вiддiлення надходять вiдправлення

у них графiк не мiняеться 

i у вас буде час щоб доiхати до Н,П,

У мене до Н .П.40 км ,тому  подзвонивши iду , якщо вiдправлення вже iде на вiддiлення  :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Мико сказал:

дiзнатися о котрiй годинi на ваше вiддiлення надходять вiдправлення

В мене посилки приходять біля 16 години . Тому так і датували смс . Посилка прийшла на добу раніше заявленого терміну . Тобто , заявлено що посилка прийде 27,07 . Машина приходить з 15 до 16 години . Ось я й чекав її так ( комп,ютера під боком не було , а на гарячу лінію якось не додумався зателефонувати ) . А реально , посилка прийшла 26,07 о 16 год. 06 хв . і смс прислали 26,07 о 17 год . 55 хв . Це , в мене , перший випадок такої швидкості роботи перевізника . Завжди посилки приходять по заявленій даті прибуття .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, vovchik13033 сказал:

Якщо є можливість ( тобто номер декларації ) перевірте місце знаходження посилки .

115 не проплачене замовлення тому не відправлене. В замовлені фігурує В21МАА, а цих  в мене немає. тому навіть не телефонував і не питав чи замовлення в силі...Для 115 зараз дійсна пропозиція по В50 МАА

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Паланочка сказал:

115 не проплачене замовлення тому не відправлене. В замовлені фігурує В21МАА, а цих  в мене немає. тому навіть не телефонував і не питав чи замовлення в силі...Для 115 зараз дійсна пропозиція по В50 МАА

Если заказчик 115 откажется.я матку В50МАА куплю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите , через сколько неплодная матка должна начать сеять, плодных через колпачек подсадил все супер, ту выдержал 4 суток с лупящим расплодом в изоляторе 1 рамочном бегает живая и целая без дефектов , но яичек нет( пока

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

Как выпустил с изолятора прошло 4 суток

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Книги читал это так на всяк случай

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Mr_rara сказал:

Подскажите , через сколько неплодная матка должна начать сеять, плодных через колпачек подсадил все супер, ту выдержал 4 суток с лупящим расплодом в изоляторе 1 рамочном бегает живая и целая без дефектов , но яичек нет( пока

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

... ви у меня брали 2 матки плодные по 180 и одну не плодную за 80... если не ошыбаюсь... зачем вы неплодку в изоляторе держыте ? дайте ей облетется ! сеять матка если облетится в сроки начинает с 10 дня от рождения, а так бывает поразному, может и на 5 день от рождения засеять и через 3 недели...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... ви у меня брали 2 матки плодные по 180 и одну не плодную за 80... если не ошыбаюсь... зачем вы неплодку в изоляторе держыте ? дайте ей облетется ! сеять матка если облетится в сроки начинает с 10 дня от рождения, а так бывает поразному, может и на 5 день от рождения засеять и через 3 недели...

Уже не держу как 4 день, просто садил в изолятор на молодую пчелу которая лупится чтоб не грохнули, сам за ответ , все матки живые в это лучшая для вас реклама[emoji3]

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

Изв за автозамену текста тел

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

если жывая должна облетется если погода и трутень есть....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спс

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

Это был вопрос, может

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

Что не правильно сделал я

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

если жывая должна облетется если погода и трутень есть....

Все есть [emoji3]

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это вопросы начинающего , что бы понять ошибки свои, к вам притензий нет , надеюсь что я их не сделал

Отправлено с моего SM-G361H через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Mr_rara сказал:

Как выпустил с изолятора прошло 4 суток

Если хорошая погода , дайте ей дней 10 после выпуска с изолятора . А вообще то , чем слабее семья тем быстрее начинается яйцекладка .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...