Перейти к содержанию

Нужен пчеловод на создающуюся пасеку в 2000 семей вСинельниковском р-не,Днепропетровской обл.


Винодел

Рекомендуемые сообщения

не хотел в тему вклиниваться, но......

Если эта дама не глупа ,

Пожалеть о своём желании нежелания не пришлось?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таких дам десяток на днепропетровщину и хана нам, господа пчеловоды, имеющие от 10 до 110 семей. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таких дам десяток на днепропетровщину и хана нам, господа пчеловоды, имеющие от 10 до 110 семей. :)

А чем хана? :) не очень понял. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чем хана? :) не очень понял. :dntknw:

Задавлять кількістю меду і кількістю сімей.  Пасічникам-любителям буде невигідно тримати бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Задавлять кількістю меду і кількістю сімей.  Пасічникам-любителям буде невигідно тримати бджіл.

В розницу они не смогут конкурировать с любителями, а при перенаселении региона пчелами сами будут нести бОльшие потери, нежели любители. Любитель он же может и потерпеть, так как он ЛЮБИТЕЛЬ. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В розницу они не смогут конкурировать с любителями, а при перенаселении региона пчелами сами будут нести бОльшие потери, нежели любители. Любитель он же может и потерпеть, так как он ЛЮБИТЕЛЬ. :IMHO1:

Если рынок насыщен продуктом, то и в рознице ценв будет низкой. А большое колличество пасек у любителей это одна из причин по которой у нет фактически промышленных пасек и наверное масово в ближайшее время не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Любитель он же может и потерпеть, так как он ЛЮБИТЕЛЬ. :IMHO1:

Угу

3photo_1440565972.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если рынок насыщен продуктом, то и в рознице ценв будет низкой. А большое колличество пасек у любителей это одна из причин по которой у нет фактически промышленных пасек.

Если у нас не будет импотра, то хоть будут промышленные пасеки, хоть не будут - цены на мед не будет. Промышленная пасека в реалиях Украины имеет смысл, если мед сдавать на экспорт. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если у нас не будет импотра, то хоть будут промышленные пасеки, хоть не будут - цены на мед не будет. Промышленная пасека в реалиях Украины имеет смысл, если мед сдавать на экспорт. :IMHO1:

Импорт будет всегда вопрос только в цене, тоесть собестоимости продукта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таких дам десяток на днепропетровщину и хана нам, господа пчеловоды, имеющие от 10 до 110 семей. :)

Как Вы думаете, а сколько пчелосемей насчитывается у любителей в  нашей   области?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Импорт будет всегда вопрос только в цене, тоесть собестоимости продукта.

Думаєте промисловець зможе дати собівартість нижче 1,5 дол? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаєте промисловець зможе дати собівартість нижче 1,5 дол? 

Тут впливає багато факторів і в першу чергу погода, але у промислової пасіки більше шансів забезпечити собівартість нижче 1,5. Це проблема чисто економічна і робота зі цифрами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут впливає багато факторів і в першу чергу погода, але у промислової пасіки більше шансів забезпечити собівартість нижче 1,5. Це проблема чисто економічна і робота зі цифрами.

Спірне питання, так як пасічник, хто сам веде своє господарство може знижувати прибутковість і зарплатну складову до 0 при необхідності і, особливо, якщо це любитель, тоді як інвестор обмежений в цих питаннях. :IMHO: Тобто, я за свої 20-30 сімей не турбуюся - мене промисловець не може зжити як пасічника, так як я буду тримати бджіл навіть якщо вони будуть приносити по 5 літрів меду, а от промисловець збанкрутіє враз при таких урожаях. :dntknw: 

Хоча, в загальному я погоджуюся, що нам любителям немає причини підтримувати промисловців, тому що вони несуть потенційні ризики нашій справі і мене дивує, коли різні спілки чи інститути в свої програми додають пункт "Створення великих промислових пасік", тому що це має відлякувати 99% пасічників України, у кого немає на меті створити пасіку в 1000 сімей. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спірне питання, так як пасічник, хто сам веде своє господарство може знижувати прибутковість і зарплатну складову до 0 при необхідності і, особливо, якщо це любитель, тоді як інвестор обмежений в цих питаннях. :IMHO: Тобто, я за свої 20-30 сімей не турбуюся - мене промисловець не може зжити як пасічника, так як я буду тримати бджіл навіть якщо вони будуть приносити по 5 літрів меду, а от промисловець збанкрутіє враз при таких урожаях. :dntknw: 

Хоча, в загальному я погоджуюся, що нам любителям немає причини підтримувати промисловців, тому що вони несуть потенційні ризики нашій справі і мене дивує, коли різні спілки чи інститути в свої програми додають пункт "Створення великих промислових пасік", тому що це має відлякувати 99% пасічників України, у кого немає на меті створити пасіку в 1000 сімей. :IMHO:

Проблема для промисловців в кількості сімей, які є пасічників-любителів, щоб утримувати пасіку більше 1000 потрібно мати певний банк землі і сіяти медоноси для своєї пасіки і постійно відгонити пасічників-любителів. А так посіяли поле гречку, а її обступили не 500 сімей а декілька тисяч і у всіх медозбіру нуль. Перевага пасічника-любителя в одному, в тому що пасіка не основний вид заробітку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как Вы думаете, а сколько пчелосемей насчитывается у любителей в  нашей   области?

Не знаю.

Думаєте промисловець зможе дати собівартість нижче 1,5 дол? 

Сможет. Себестоимость  у промышленника будет ниже чем у маленького пчеловода, а рентабельность выше. Промышленник закупает оптом полоски, воск, ульи, рамки и прочее - оптовая закупка у промышленника дешевле чем моя. Промышленник продает больше десяти тонн меда. Оптовая продажа промышленника дороже, чем моя.

И второе, Если промышленники встанут на ноги и увидят, что мелкие им мешают. То они год-два-три подержат разорительно-низкие для мелких пасечников оптовые цены. И вуаля. Привет пасечникам, идущим внаймы к промышленникам.

Капитализм, друзья. Он хищный.

Не забывайте, что промышленник имеет большие бабки. Значит - он умен, он предприимчив, он умеет выдавливать деньгу из всего.

У меня надежда только на то, что пчеловодство достаточно рискованное занятие, и промышленники обломают свои хищные когти, вторгнувшись в эту область.

А может случиться и так, что мелким придется объединяться в крупных. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю.

Сможет. Себестоимость и рентабельность у промышленника будет ниже чем у маленького пчеловода. Промышленник закупает оптом полоски, воск, ульи, рамки и прочее - оптовая закупка у промышленника дешевле чем моя. Промышленник продает больше десяти тонн меда. Оптовая продажа промышленника дороже, чем моя.

И второе, Если промышленники встанут на ноги и увидят, что мелкие им мешают. То они год-два-три подержат разорительно-низкие для мелких пасечников оптовые цены.

Капитализм, друзья. Он хищный.

Может случиться и так, что мелким придется объединяться в крупных. :)

У нас прийнято вкласти гроші і зразу отримати прибуток, а от в промислових пасіках прийдеться чекати декілька років мінімум, тому ніхто і не створює таких пасік. Тут є інших варіант серед пасічників-любителів є вже зараз потенційні промисловці от вони і створять такі пасіки, а схеми по оптовій купівлі і продажу вже відпрацьовані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я там изменил кое-что в своем сообщении, а именно - себестоимость ниже, а рентабельность выше. :)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас прийнято вкласти гроші і зразу отримати прибуток, а от в промислових пасіках прийдеться чекати декілька років мінімум, тому ніхто і не створює таких пасік. 

Створення промислової  пасіки це проблема не стільки  економічна,  скільки психологічна. Не кожний готовий  до цього.Тому і промислових пасік одиниці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Створення промислової  пасіки це проблема не стільки  економічна,  скільки психологічна. Не кожний готовий  до цього.Тому і промислових пасік одиниці.

Великі агрохолдинги те ж проблема психологічна. Якщо від промислових пасік був прогнозований великий прибуток вони вже давно були б. Досить великі ризики і на початковому етапі потрібні значні капіталовклалення і ніякої гарантії отримати прибуток. У мене цього року агрофірма по 100 ц. взяла з га. пшениці  - порахуйте прибуток. І що вірите, що вона вклала б гроші в промислову пасіку, у них є пасіка де потрібно опилювати 300 га. промислового саду.Поки навпаки сусідня фірма розформовує пасіку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Якщо від промислових пасік був прогнозований великий прибуток вони вже давно були б. 

Я б сказав трохи по інакшому.Прогнузувати можна що загодно. Але якби в Україні можливо було РЕАЛЬНО створити промислові пасіки, то вони б уже були

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я бы добавил ещё: если бы в Украине в принципе было можно что-либо прогнозировать...... Дальше по тексту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, а є вже в Україні пасічники які вийшли на такий рівень?

В Одессе семья держит 2000 семей. Работают все - дети, их жены, внуки. И пчеломагазины держат

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В розницу они не смогут конкурировать с любителями, а при перенаселении региона пчелами сами будут нести бОльшие потери, нежели любители. Любитель он же может и потерпеть, так как он ЛЮБИТЕЛЬ. :IMHO1:

Я не думаю что будет перенаселение. Они ж то не дураки, держать все в одном месте. Сделают 10 точков по 300 семей и буде им счастье.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас в країні ще довго не буде поваги до приватної власності, тому, що 80 років назад, нею знехтували в одному напрямку,- колективізували, а 20 в іншому, прихватизували. Тому мені важко уявити один точок на 2000 бджолосімей, а витрати на цілодобову охорону 50 точків, можуть бути захмарними. Бо доведеться оформлювати мінімум 200 охоронців,з мінімальною зарплатою і витратами на ЄСВ, місячний бюджет такої пасіки на охорону повинен бути мінімум 1378*200+1378*200*34,7= 371233,2 гривень, тобто приблизно 5 кіло меду на бджолосім'ю, З кожного вулика потрібно за рік віддавати 60 кіло, навіть при рекордних канадських медозборах в 100 кг то більше половини.   Тож організовувати у нас пасіку по канадським методам ведення бджільництва витратно і малоймовірно. Альтернатива - радянські методи. Перше, щоб я порадив власниці господарства, це прочитати підручник для технікумів "Бджільництво" радянських років випуску. Потім прочитати публікації про промислові пасіки Штатів, Канади, Австралії та інших  "забугорників". І в порівнянні буде зрозуміла різниці, -"як там у них" і,"що можемо у нас."  І вже потім робити якийсь симбіоз враховуючи досвід, передові напрацювання і ті реалії, які є зараз в Україні. Що робив би я в такій ситуації, То визначився б з відповіддю на питання, "а навіщо мені така пасіка?" І вже виходячи з відповіді розробляв би стратегію і бізнес-план, в мене така консультація коштує 100 баксів за робочий день, за місяців два вивчення ситуації  видам рішення з усіма обгрунтуваннями, розкладами і бізнес-процесами на парерових і електронних носіях. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас в країні ще довго не буде поваги до приватної власності, тому, що 80 років назад, нею знехтували в одному напрямку,- колективізували, а 20 в іншому, прихватизували. Тому мені важко уявити один точок на 2000 бджолосімей, а витрати на цілодобову охорону 50 точків, можуть бути захмарними. Бо доведеться оформлювати мінімум 200 охоронців,з мінімальною зарплатою і витратами на ЄСВ, місячний бюджет такої пасіки на охорону повинен бути мінімум 1378*200+1378*200*34,7= 371233,2 гривень, тобто приблизно 5 кіло меду на бджолосім'ю, З кожного вулика потрібно за рік віддавати 60 кіло, навіть при рекордних канадських медозборах в 100 кг то більше половини.   Тож організовувати у нас пасіку по канадським методам ведення бджільництва витратно і малоймовірно. Альтернатива - радянські методи. Перше, щоб я порадив власниці господарства, це прочитати підручник для технікумів "Бджільництво" радянських років випуску. Потім прочитати публікації про промислові пасіки Штатів, Канади, Австралії та інших  "забугорників". І в порівнянні буде зрозуміла різниці, -"як там у них" і,"що можемо у нас."  І вже потім робити якийсь симбіоз враховуючи досвід, передові напрацювання і ті реалії, які є зараз в Україні. Що робив би я в такій ситуації, То визначився б з відповіддю на питання, "а навіщо мені така пасіка?" І вже виходячи з відповіді розробляв би стратегію і бізнес-план, в мене така консультація коштує 100 баксів за робочий день, за місяців два вивчення ситуації  видам рішення з усіма обгрунтуваннями, розкладами і бізнес-процесами на парерових і електронних носіях. :)

Что-то вы насчитали баснословные цены. Такое ощущение что вы охраняете стратегический объект. 2000 семей запросто поделить на 10 точков, это нормальное кол-во для работы и охраны 3 людей. Люди там работают и охраняют. При таких масштабах рамки не трусят, а сдувают корпусами. Крутит медогонка. Один сдувает, другой носит, третий стоит на срезке и медогонке. тару меняет тоже, что и носит. При таком образе работы за день откачивается около 40 семей, это с перерывами на обед и пивко. Это все не с потолка. Так работают мои компаньоны с которыми я стою. Андриенки с Николаева. Умудряются за день до тонны взять. вот и считайте 3 человека, даже если им платить по 7 000=21000. умножаем на 10 точков= 210000. И это я взял приличную зарплату. На грузчиках можно экономить. платить 3000 Как-то так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...