Перейти к содержанию

Сховище для зберігання рамок


venchyk

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Херсонец сказал:

Цікаво! І яка кількість таблеток на 1 кв.м. Розкладається повністю? Бо для цього препарату неохбхідна оптимальна вологість. Іще питання коли починаєте обробітку від молі?

Згідно інструкії до препарату 3 табл на і куб м,розкладається на білий порошок ,для вологості мій довід в мене в сховищі підлога лінолеум перед розкладкою протираю вологою ганчіркою ,обробіток згідно інструкції не нижче 10+ градусів,суш стоїть за заставною у вуликах до того моменту поки маю утеплювати сім"ю ,відразу забираю у сховище і обробляю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Мастер Данила сказал:

Не всі можуть дозволити собі холодильну камеру ,так як і велике приміщення для зберігання ,треба виходити з того що є

Дом в селе. Обыкновенный саманный  с потолками 2,5м. По традиции разделен на две половины через сени /коридор/. Вот чистая половина /зала/ и приспособлена под хранилище. Так что ничего строить и не пришлось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, MaXUA123 сказал:

І в принципі ніякого запаху ззовні невідчувається?

Як що носа до дверей то є характерний запах слабого аміаку ,можна взагалі позбутись запаху але це займе час ,я робив по началу так купував великі сміттєві пакети на 160-190літрів складав в них рамки одна на одну перекладаючи рейками 1*1см і так аж до верху щоб можна було зав"язати міцно зав"язкою брав пляшку  пеп 0,5л шилом набивав дирок в ню 1 таблетку і закривав кришкою і в мішок,все це стояло на дворі під навісом через 10 днів пляшку витягував порошок витрусив нову таблетку і знов у мішок після держав у мішку до морозів ,витягував і у сховище на стелажі ,такий варіант бюджетний в роздріб таблетки де як за 10 штук від 50до 100гн правлять ,я купую 1кг його вистачае на 3 роки і дешевше виходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Мастер Данила сказал:

Згідно інструкії до препарату 3 табл на і куб м,розкладається на білий порошок ,для вологості мій довід в мене в сховищі підлога лінолеум перед розкладкою протираю вологою ганчіркою ,обробіток згідно інструкції не нижче 10+ градусів,суш стоїть за заставною у вуликах до того моменту поки маю утеплювати сім"ю ,відразу забираю у сховище і обробляю

А якщо одразу забирати після отсанньої відкачки і обробляти? Вологість можна підтримавати забприскуванням приміщення. Це просто думки. Чи вже краще сіркою їй все одно, яка температура і вологість. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Иосифович сказал:

Дом в селе. Обыкновенный саманный  с потолками 2,5м. По традиции разделен на две половины через сени /коридор/. Вот чистая половина /зала/ и приспособлена под хранилище. Так что ничего строить и не пришлось.

я вообще не собирался хранилище строить получилось случайно была старая летняя кухня глинобитная стояла на погребе ,начала валится решил построить новую на другом месте ,построил, старую разобрал погреб остался открытый надо много земли ,решил построить по периметру погреба кладовку ,а пасекой только-только начал увлекатся ,купил мучко блок и пошло ,а в результате получилось что получилось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Херсонец сказал:

А якщо одразу забирати після отсанньої відкачки і обробляти? Вологість можна підтримавати забприскуванням приміщення. Це просто думки. Чи вже краще сіркою їй все одно, яка температура і вологість. 

Це ваша справа чим і коли у всього є свої плюси і мінуси я вийшов на такий варіант тому що я працюю в обл енерго день в дома день на роботі ,і я думаю ви мене зрозумієте ,з часом великий напряг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.02.2018 в 19:35, Мастер Данила сказав:

Я також як і всі пасічники шукав вихід в цьому питанні ,перекладав в мішках суш цвітом полину і листям горіха ,результат личинка виводилась і на весні тільки павутиння залишалось,сіркою пробував -добре але є велике але все металеве що знаходиться в сховищі швидко покривається іржею (цвяхи на рамках дріт) і всеж знайшов 100 відсотковий вихід майже 10 років користуюсь без нарікань,є така штука в магазинах для захисту рослин як ФОСФІД АЛЮМІНІЮ(є багато аналогів все одне й теж) суш зберігаю в підвішеному стані на стелажах ,розкладаю таблетки згідно кубічних метрів приміщення, двері герметично оббиваю плівкою ,процес повторюю через 10-15 днів ,після кожного обробітку провітрювання протягом 3 х днів,гине все на різних стадіях розвитку ,продукт газування не залишається в суші(ПРАЦЮЮ В ПРОТИГАЗІ ЦЕ ОБОВ"ЯЗКОВО) спробуйте і забудете про головний біль https://kiev.prom.ua/p334198286-fumigant-selfos-fostoksin;all.html

А як опісля таких обробіток суш освоюють ваші бджоли?  Чи не залишається чого шкідливого в рамках?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За 10 років без нарікань ,ми чай каву після такого обробітку купуєм ,це є газ,від жовтня до весни він повністю зникає,https://greentoro.prom.ua/p619287308-fumigant-fumifos-fosfid.html,пошукайте в неті властивості

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А як опісля таких обробіток суш освоюють ваші бджоли?  Чи не залишається чого шкідливого в рамках?:ah:

http://agro-professional.com.ua/index.php/szr/prochie/2341-fostoksin прочитайте реалізація продуктів після 20днів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2018 в 10:50, Мастер Данила сказав:

http://agro-professional.com.ua/index.php/szr/prochie/2341-fostoksin прочитайте реалізація продуктів після 20днів

Щось подібне шукав.... обробка сіркою не подобаєтся  так як стільники оброблені восени навіть наступного літа мают запах отого обробітку та і (можливо то лише так здаєтся та всеж) матки не дуже охоче, якщо є вибір ті стільники засівають; від парів уксусної кислоти ржавіють проволока, цвяхи, скоби.    

 Проте всеж питання залишаются: як матки освоюють стільники оброблені таким припаратом, і чи не накопичуються залишки отого припарату в медові,  перзі? Цукор і чай та одне, а ось мед то зовсім інше....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 16.02.2018 в 11:06, Иосифович сказал:

Вот чистая половина /зала/ и приспособлена под хранилище. Так что ничего строить и не пришлось.

Круто. А я для рамок с сущью приспособил старые одёжные шкафы. Стоят в пристройке. Сделал вентитляцию снизу и сверху. т.е. прорезал дырки и защитил их сеткой от вредителей.  В сезон вешаю в шкаф полоски отпугивающие моль.

SDC10907_thumb.jpg

SDC10906_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Владимир-522 сказал:

Круто. А я для рамок с сущью приспособил старые одёжные шкафы. Стоят в пристройке. Сделал вентитляцию снизу и сверху. т.е. прорезал дырки и защитил их сеткой от вредителей.  В сезон вешаю в шкаф полоски отпугивающие моль.

Неплохо придумано, но это если рамок сотня - другая, а если тысячами мерить то шкафов не хватит. А какие это полоски вы вешали? Это интересно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Иосифович сказал:

А какие это полоски вы вешали?

Последний раз "Стоп моль" . Покупал на рынке. Там много разных. Хотя в пчеловодческом магазине продаются специально для суши, но это в областной центр ехать надо.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Иосифович сказал:

но это если рамок сотня - другая,

У меня пасека небольшая, так что хватает. Например в шкафу для дадановских рамок три "этажерки" по пять ярусов. В каждом ярусе по 20 -22 рамки. У меня они без разделителей гофмана. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В 06.03.2018 в 17:15, Иосифович сказал:

а если тысячами мерить то шкафов не хватит

Тогда нужно сотохранилище и обработка серой. Мы этот способ, обработка серой, практикуем очень давно и могу сказать,что самый эффективный способ.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже класно валить міль ацетон. Питання лише в екологічності - чи вивітриться він до весни із сот і чи не залишається його залишки в сотах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

Дуже класно валить міль ацетон. Питання лише в екологічності - чи вивітриться він до весни із сот і чи не залишається його залишки в сотах. 

Чия ідея і втілення ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Лавр сказав:

Чия ідея і втілення ?

Ідея одного форумчанина, у якого я купив перші свої бджоли. Правда, через те, що Ацетон в ті роки якраз попав під заборону і пропав з продажу, то повторити дослід більше не довелося. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Sanich сказав:

Ідея одного форумчанина, у якого я купив перші свої бджоли. Правда, через те, що Ацетон в ті роки якраз попав під заборону і пропав з продажу, то повторити дослід більше не довелося. 

А як бджоли освоюють стільники після такої обробки?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

А як бджоли освоюють стільники після такої обробки?:ah:

Люди "усвоюють" нормально так що і бдолам ничого не буде

Ще можна , щоб  убить запах ацетону ,  конопльой обкурить рамки :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, AVA сказав:

Люди "усвоюють" нормально так що і бдолам ничого не буде

Ще можна , щоб  убить запах ацетону ,  конопльой обкурить рамки :umora:

То ви, я бачу, - тут спец! :umora:

Але до запахів бджоли дуже й дуже чутливі. Неохоче он у мене освоюють стільники оброблені оцтом навіть  ще з осені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

То ви, я бачу, - тут спец! :umora:

Але до запахів бджоли дуже й дуже чутливі. Неохоче он у мене освоюють стільники оброблені оцтом навіть  ще з осені.

А може це і є та чудудійна рослина яка назавжди ізбавить нас від молі :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, AVA сказав:

 конопльой обкурить рамки

А якщо не тільки обкурювати рамки, а ще трохи покурювати, то і бджіл не потрібно тримати, задоволення від конопельки отримуєш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Strelec сказал:

Тогда нужно сотохранилище и обработка серой. Мы этот способ, обработка серой, практикуем очень давно и могу сказать,что самый эффективный способ.

 

Конечным продуктом горения серы, пары серной кислоты.

Для обработки хранилищ, может и хорошо.

А вот обрабатывать сушь, вопрос очень спорный. Ещё никто не проверял остаточное количество серной кислоты на рамках после обработки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Фомич сказал:

Конечным продуктом горения серы, пары серной кислоты.

Для обработки хранилищ, может и хорошо.

А вот обрабатывать сушь, вопрос очень спорный. Ещё никто не проверял остаточное количество серной кислоты на рамках после обработки.

Фомич! Ну подивись у шкільний підручник! І не неси охінею. Сульфітна це не сульфатна тобто сірчана. А метод відомий сто років і ніхто не заморочується. Все працює. І працює ефективно як у Стрільця. Десь є його відео. Клас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...