Перейти к содержанию

Попередній прикид цін на пакети 2016 року


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Причина ,да та же по которой пчеловоды мед по 30 грн сдают.И не хотелку озвучивают,а здравый смысл.

Уже вроде посчитали,что в разнобой 500-600 грн получается и то с условием ,что купят.Так с какой радости кто то покупая это оптом в 2 раза больше,должен платить.

Ну ви знову в крайності, не по 30 а по ~ 35-36 (якщо не помиляюсь), та і не всі здають, деякі чекають на кращу ціну :ah:

І ще одно - якщо ви відписуєте на моє повідомлення, то озвучуйте ту ціну яку я назвав, а я ні в одному пості не називав ціну 1000-1200грн :hi:

Знову ж таки, не потрібно впадати в крайності :IMHO:

P.S. По секрету :al: - я взагалі за те щоб ціна була 200-300грн, тоді я сам прикуплю ще зо сотню пакетів, поміняю маток і буду готувати бочки на мед :az:

Шануймося :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.01.2016в13:40, Alexsey Ivanovi4 сказал:

Я ещё в том году писал что начитаешься  сказочников и чувствуешь себя  неполноценным!!! Надо больше писать правдивых историй!!

 

В 19.01.2016в13:30, андрейКАЕ сказал:

Оказывается с пакета люди берут и по 130 кг меда.! И это как я понимаю с Карпатки. Для себя понял-пролазил я около пчел с 1979 года(а это 37 лет) да так ничему и не научился. Стыдно. Лучше я буду молчать.

В народе считают самыми большими "фаетазерами" рыбаков, охотников и грибников. Я бы еще добавил в список пчеловодов!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Cosmox сказал:

 

В народе считают самыми большими "фаетазерами" рыбаков, охотников и грибников. Я бы еще добавил в список пчеловодов!

Повірте мені пасічники тут те ж нарівні з іншими на рахунок фантазій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SASHA.OK сказал:

 

P.S. По секрету :al: - я взагалі за те щоб ціна була 200-300грн, тоді я сам прикуплю ще зо сотню пакетів, поміняю маток і буду готувати бочки на мед :az:

Шануймося :hi:

Я за объективную цену,за ту которая будет выгодна обеим сторонам.200-300 это как и 1000-1200.Один в выигрыше ,а другой в проигрыше.

Покупатель ,должен знать конкретно,что пакет стоит к примеру 20 кг меда,тоесть мед 35 значчит пакет 700,мед 5 значит пакет 100.И вот эти 20 кг меда должны быть не изменны из года в год.А не устраивать вакханалию с ценами.И 15 или 20 кг это образно.

Многие пишут что продавать пакет дешевле чем за 1000 не выгодно,Так через год вы и за 500 не продадите,потому как пасека у Вас будет отсутствовать,Медовые пасеки просто перейдут на замкнутый цикл,Мелкие пасеки отсеются,по причине нерентабельности,И будут пакетчики только вспоминать те времена как пакеты продавали.Открою Вам секрет.половина тех пакетов ,что покупали россияне шла на сработку,вот и спрос был.

И форум для того и есть ,чтобы могли обсудить и договорится.Мы же просто пытаемся обуть друг друга в лапти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Гривна гривнею, тут якщо буде попит, а пропозиція мало тоді буде ціна. Або налагодять реалізацію пакетів на інші ринки. Поки не прогнозую сильного зростання ціни.

справа в тому що мед продають на експорт і багато вирішать що краще ті пакети собі залишити і мед качати, на який ціна також виросте... от і буде зменшення пропозиції по невисокій ціні (це якщо ніхто незахоче достойну ціну платити за пакети)


 

3 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Чем дешевле гривна,тем дешевле пакеты и причина проста ,от еды не кто не откажется ради покупки пакетов,а с удорожанием продуктов денег на покупку пакетов просто не останется,Или кто-то думается что человек будет голодать,замерзать и лапти плести,чтобы весной еле стоя на ногах и голый за пакетами очередь занимал.Говорят не выгодно дешевле 1000 продавать,а скажите выгодно работать за 1300 грн,но работают потому как другого выхода нет.Может кому и не выгодно за 500 грн продать пакеты,а намного выгодней не поесть,и накормить своих пчел,А кто то продаст 2 пакета с семьи ,заработает ту 1000 ,может и будет жалеть ,что дешево ,но зато будет сыт.

Пакеты не относятся к товарам первой необходимости и к ним хорошо подходит поговорка"Век бог мака не родил и голода не было"

 

памятайте що пакети бджіл саме виробляють їжу... і дадуть продукцію яка йде на експорт і ціна тієї продукції індексується в іноземній валюті...

 

і вони є вигідною інвестицією в час здешевлення гривні... 

 

(ті люди що з гривнею при знеціненні будуть намагатись купити що завгодно, бакси, машини, холодильники, пакети... бо просто так тримати гривню і довіряти розповідям що все буде добре ... вже багато раз так було, і всі рази народ дурили саме ті люди які мають не допускати такого сценарію... чи хтось ще залишився хто так буде довіряти...)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, realto сказал:

справа в тому що мед продають на експорт і багато вирішать що краще ті пакети собі залишити і мед качати, на який ціна також виросте... от і буде зменшення пропозиції по невисокій ціні (це якщо ніхто незахоче достойну ціну платити за пакети)


 

 

памятайте що пакети бджіл саме виробляють їжу... і дадуть продукцію яка йде на експорт і ціна тієї продукції індексується в іноземній валюті...

 

і вони є вигідною інвестицією в час здешевлення гривні... 

 

(ті люди що з гривнею при знеціненні будуть намагатись купити що завгодно, бакси, машини, холодильники, пакети... бо просто так тримати гривню і довіряти розповідям що все буде добре ... вже багато раз так було, і всі рази народ дурили саме ті люди які мають не допускати такого сценарію... чи хтось ще залишився хто так буде довіряти...)

Це у наших краях так буває. Все залежить від ціни висока ціна на мед їдуть на медозбір з ріпаку і навіть купуюиь пакети як в 2015 р., низька ціна на мед починають продавати пакети.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 За визначенням класиків "марксизму-ленінізму" - це перші признаки "дикого" капіталізму.:umora: І ціна пакетів теж "дика" ... з обох сторін...:crazy::umora:

:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Покупатель ,должен знать конкретно,что пакет стоит к примеру 20 кг меда,тоесть мед 35 значчит пакет 700,мед 5 значит пакет 100.И вот эти 20 кг меда должны быть не изменны из года в год.А не устраивать вакханалию с ценами

Ось бачите, уже і ви на 700 згідні, а то раніше за 500 говорили, а ще трошки і на 800 погодитесь і буде всім щастя :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минуты назад, realto сказал:

справа в тому що мед продають на експорт і багато вирішать що краще ті пакети собі залишити і мед качати, на який ціна також виросте... от і буде зменшення пропозиції по невисокій ціні (це якщо ніхто незахоче достойну ціну платити за пакети)


 

 

памятайте що пакети бджіл саме виробляють їжу... і дадуть продукцію яка йде на експорт і ціна тієї продукції індексується в іноземній валюті...

 

і вони є вигідною інвестицією в час здешевлення гривні... 

 

(ті люди що з гривнею при знеціненні будуть намагатись купити що завгодно, бакси, машини, холодильники, пакети... бо просто так тримати гривню і довіряти розповідям що все буде добре ... вже багато раз так було, і всі рази народ дурили саме ті люди які мають не допускати такого сценарію... чи хтось ще залишився хто так буде довіряти...)

Згоден з вами. Але мед є специфічною (привелегійованою) продукцією. Його купують лише коли все вже закупили - і сало-м"ясо і т.п. Або вже як ліки. З цього й потрібно виходити. А Кагарлик завжди продавав пакети. Я свої два теж придбав якось у вас, коли створював пасіку вже у себе на дачі.

Ще за "совітської" влади.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, SASHA.OK сказал:

Ось бачите, уже і ви на 700 згідні, а то раніше за 500 говорили :ah:

Как то вы странно выводы делаете. 

Иван Иваныч написал образно. И что цену нужно привязать, например к определенному количеству меда.

Перекупы уже принимают заказы по 850!

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минуты назад, realto сказал:

 

памятайте що пакети бджіл саме виробляють їжу... і дадуть продукцію яка йде на експорт і ціна тієї продукції індексується в іноземній валюті...

 

і вони є вигідною інвестицією в час здешевлення гривн

Давайте посчитаем выгодность.Мед весной 2015 -1.7 дол за кг.2016 год 1.25-1.3 дол за кг.допустим я весной купил пакет за 20 кг меда =800 грн

1,7/1.3=1.3  .20х1.3=26 ,то есть чтобы вернуть вложенную сумму надо уже не 20 кг,а 26.Если применить такой же коэффициент на этот год.То заплатив 35 кг

меда на возмещение понадобится 45.5.кг .и это ни считая больше ни каких затрат.Если купить в этом году по цене 1000-1200 и накачав с пакета 60 кг,Вы в лучшем случае выйдете в 0.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часа назад, Pansky сказал:

ціни на мед - падають. ціни на сахар - ростуть. ринок меду - провалюється. гривня падає. хто мав задум на промпасіки - так все в задумах і зостанеться.

прийде весна і пакетчику 20 баксів за пакет буде за щастя!:hi:

Як на мою думку то навпаки. Дешеві пакети будуть одним з головних важелів для створення великих  пасік що засвідчив 2014 рік коли пасічники при ціні пакету 250 грн.  створили пасіки 200-300 сімей. І повірте і ціна 28-30 грн. ім буде вигідна коли всі остані будуть чекати 40грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 За визначенням класиків "марксизму-ленінізму" - це перші признаки "дикого" капіталізму.:umora: І ціна пакетів теж "дика" ... з обох сторін...:crazy::umora:

:IMHO:

поки що у нас немає стабільної валюти, 
немає стабільного внутрішнього ринку (так як за рахунок людей держава вижила в останні роки - просто девальвували зарплату у людей в 3 рази... саме держава не індексувала проживчий мініму, спочивчий кошик, 
зарплати після невдалої монетарної політики нацбанку... і люди зараз отримують в три рази менше а платять за все в три рази більше...)

а механізм субсидій начебто щедро запропонований як вихід... це теж саме перекладання коштів в кармани монополій одразу (минуючи людей - бо може недай... зекономлять і не заплатять...)

таким чином у нас забрали внутрішній ринок меду, так як його люди не можуть собі дозволити в більш менш прийнятній кількості...

але є експорт продукції, це добре, є нестабільні умови, є високі % по всьому і тому така волатильність по цінам

така у нас ситуація.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

 

Перекупы уже принимают заказы по 850!

 

 

А это уже говорит о том ,что покупать они будут не дороже чем 500.Вот с перекупами и пусть пакетчики поторгуются,эти ребята быстро объяснят по чем пакеты стоят .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

Давайте посчитаем выгодность.Мед весной 2015 -1.7 дол за кг.2016 год 1.25-1.3 дол за кг.допустим я весной купил пакет за 20 кг меда =800 грн

1,7/1.3=1.3  .20х1.3=26 ,то есть чтобы вернуть вложенную сумму надо уже не 20 кг,а 26.Если применить такой же коэффициент на этот год.То заплатив 35 кг

меда на возмещение понадобится 45.5.кг .

 

ви неправильно рахуєте,


так як потрібно врахувати сімю що залишиться в вашій власності (+ 2000 грн)
+ той мед що ви зберете
це вам все окупить, 

(якщо ви добрий пасічник - перезимуєте і продасте сімю з прибутком, і купите ще пакет

чи зробите дві сімї...

додайте віск, який виділять бджоли, стільники які вони побудують
додайте трохи прополіса який можна зібрати
додайте трохи перги яку можна взяти

а ви ігноруючи все рахуєте лише один мед - чи ви бджіл на зиму витрушуєте і весь мед забираєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Згоден з вами. Але мед є специфічною (привелегійованою) продукцією. Його купують лише коли все вже закупили - і сало-м"ясо і т.п. Або вже як ліки. З цього й потрібно виходити. А Кагарлик завжди продавав пакети. Я свої два теж придбав якось у вас, коли створював пасіку вже у себе на дачі.

Ще за "совітської" влади.

 

написав зверху стосовно внутрішнього ринку...

такщо більшість купують мед як ліки...


особисто моя думка - думаю що у нас велика концентрація бджіл, 
(у мене стаціонар - по цьому і суджу) багато пасік, ( може так у багатьох в Україні)

але люди що пасічникували ще в ті часи кажуть що при бджолопромі було ще більше бджіл, в декілька разів...
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минуты назад, SASHA.OK сказал:

Ось бачите, уже і ви на 700 згідні, а то раніше за 500 говорили, а ще трошки і на 800 погодитесь і буде всім щастя :ah:

Не пытайтесь перекрутить мои слова в свою пользу,я не тот человек.Как говорится если не хотите вести конструктивный диалог,значит будем покупать дешево и не дороже чем 400,Пакеты продаются 3 недели,а не год и выбор не велик либо продаете за сколько предложат ,либо считаете сколько денег на сахар надо и что продать из домашней утвари

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, realto сказал:

 

ви неправильно рахуєте,


так як потрібно врахувати сімю що залишиться в вашій власності (+ 2000 грн)
+ той мед що ви зберете
це вам все окупить, 

(якщо ви добрий пасічник - перезимуєте і продасте сімю з прибутком, і купите ще пакет

чи зробите дві сімї...

додайте віск, який виділять бджоли, стільники які вони побудують
додайте трохи прополіса який можна зібрати
додайте трохи перги яку можна взяти

а ви ігноруючи все рахуєте лише один мед - чи ви бджіл на зиму витрушуєте і весь мед забираєте?

Иваныч все верно считает пчел у него нет остается это факт но у него маржа от 500 до 800 с одной стороны и от 800 до 1200 сдругой и не будет парится весь сезон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добавьте трудозатраты и материальные затраты, риски и т.д.   

Допустим, пакет 1000 грн. улей 800, рамки еще 80 грн, вощина 200, там всякие гвоздики, проволока, подушки, холстики, кормушки, заставные еще минимум 100. 

Уже по минимуму больше 2180 грн. Это без лекарств и трудозатрат.   Вкинуть столько что бы заработать 500 грн?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Влад_ сказал:

Иваныч все верно считает пчел у него нет остается это факт но у него маржа от 500 до 800 с одной стороны и от 800 до 1200 сдругой и не будет парится весь сезон.

 

я особисто, якби дізнався що мої пакети в кінці сезона спрацюють на мед, чи витрусять... продав би їх початківцю чи тому пасічнику який буде тримати сімї... 

і дякувати Богу поки таких багато і є вибір кому продавати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, Влад_ сказал:

Иваныч все верно считает пчел у него нет остается это факт но у него маржа от 500 до 800 с одной стороны и от 800 до 1200 сдругой и не будет парится весь сезон.

Можете записывать меня хоть в перекупщики хоть кем.Перекупщикам сами на подносе навар преподнесли,так что на них не обижайтесь.Если б я действительно был перекупщиком,вот скажите зачем мне за какую-то справедливую цену говорить.Мне тогда на много выгодней убеждать за пакет в 1200,а то что я куплю его намного дешевле так это знают все и зачем мне убеждать кого-то в дешевом пакете.Вот как раз перекупщикам и выгодно навязывать цену в 1000-1200.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, realto сказал:

 

я особисто, якби дізнався що мої пакети в кінці сезона спрацюють на мед, чи витрусять... продав би їх початківцю чи тому пасічнику який буде тримати сімї... 

і дякувати Богу поки таких багато і є вибір кому продавати.

Да бросьте,если уже за высокие моральные чувства говорить,так и продавать Вы не должны,а раз продали то не Вы и хозяин.И кто купил тот в праве уже решать что дальше с ними делать,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, realto сказал:

 

ви неправильно рахуєте,


так як потрібно врахувати сімю що залишиться в вашій власності (+ 2000 грн)
 

Вот и не продавайте,пакет за1000,а в зиму у Вас семья пойдет и Вы заработали на этом 1000.На следующий год не продавайте эту семью,а поделите на три и обратно отправите зимовать уже заработаете 3000 .И зарабатывайте так сколько душе угодно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Да бросьте,если уже за высокие моральные чувства говорить,так и продавать Вы не должны,а раз продали то не Вы и хозяин.И кто купил тот в праве уже решать что дальше с ними делать,

Та це ви бросьте...

я кажу як я поступаю, (ті що перекупщики чи пчелодери їх з першої хвилини дзвінка видно... пару питаннь і все зрозуміло)

та і з ними і по ціні непросто зійтись, хотять подешевше побільше і на їх умовах - відповідь одна - дякую донепобачення.)

і дякую Богу що є вибір кому продавати пакети.

42 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Вот и не продавайте,пакет за1000,а в зиму у Вас семья пойдет и Вы заработали на этом 1000.На следующий год не продавайте эту семью,а поделите на три и обратно отправите зимовать уже заработаете 3000 .И зарабатывайте так сколько душе угодно.

для кожного кількість бджолосімей які приємно і в радість пасічникувати особиста,

і поки така кількість набереться так люди і роблять, беруть відводок, зимують збільшують пасіку.

а потім продають сімї і пакети які зимували на продаж. без ажіотажу по підходящій ціні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуты назад, realto сказал:

Та це ви бросьте...

я кажу як я поступаю, (ті що перекупщики чи пчелодери їх з першої хвилини дзвінка видно... пару питаннь і все зрозумі

Откуда тогда эти перекупщики и пчелодеры пакеты привозят,как понял никто им не продает,Значит остается одно с Европы.На цену в 1000 только новичек и клюнет.Ни кто из пчеловодов на такие затраты не пойдет.Можете не стараться не с семьей что в зиму пойдет,ни 100 кг меда с пакета,каждый кто хоть год с пчелами уже знает сколько он может реально меда взять.И все эти детские убеждения на него не действуют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...