Перейти к содержанию
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

В теме 4 603 сообщения

вся суть рекламы и антирекламы

Поделиться сообщением

12 часов назад, новичок сказал:

Странно получается,если в роевое зашла другая порода это плохо роевая,если карника это хорошо ,хорошие матки ,плодовитые.:umora:

Если застраивают воском другие породы это плохо,тяжело работать,если карника это хорошо она воск про запас складывает:umora:

А про стиральную машину не забыли? Если брать на себя смелость делать заключения, то нужно было бы и описать предпосылки и условикоторые привели к подобному результату, включая и анализ своих действий. Любая порода будетроиться просто разные усилия для єтого нужны.Роение заложено природой. 

Поделиться сообщением

В 07.06.2018 в 23:38, Ходок сказал:

Брав  минулого року зингер 639 та белку в укропа перезимували добре але до акац. в ройове зайшли!

Брав у 2017 році зінгер 639, 622 та тройзек 1075 посадив весною у 12 рамочні дадани - взяв по два магазини акації, а тепер липа ще не відцвіла а батько каже качай знову бо вже магазини залили і почали гнізда заливати їм по два магазини мало а у мене більше не має. Всі магазини були з вощиною то ще і відтягли усі 145 рамки. "Так і мене ця бджола не влаштовує треба весь час відкачувати мед або втрачатись на магазини, може і корпуса прийдеться другі купувати, ще не подобається не рояться і матка не сіє у магазинах, ось така паршива бджола"

Поделиться сообщением

Колеги справа в тім що не має таких бджіл які не рояться, це природній інстинкт. Але є такі пасічники які не можуть правильно скористатись потенціалом сім’ї, і допускають роїння. Проблема тоді коли сім’я займає пів корпуса і входить в роїння, ото дійсно проблема, і таких треба просто зводить. А коли вулик тріщить від бджоли і пасічник не можить правильно розпорядитись цим, то то вже проблема в пасічникові

Поделиться сообщением

Коли в людини діагноз дурак то то на все життя, і не лікується. Кожного року Краутер висилає Зінгер, і кожного року одна і таж проблема. Тоді хоч вдавалося маток спасти, казалось йому що канді треба робити густіше, і він казав що врахує свої помилки. Але  виявляється що казати і робить це для нього зовсім різні речі. Як можна бути таким дебілом я навіть не уявляю? Людина повністю не шанує свою працю, а мені особисто мої нерви. Дуже шкода що так, адже матеріал він робить бомбезний. Остались ми без цього річного Зінгера. Як він працює в себе в країні я навіть не уявляю. Дурак, і ще раз дурак

955772CE-5909-412E-B8FE-C3A81C002A4F.jpeg

4F53C9F3-61E5-4506-864F-FD2694D5AAEE.jpeg

Поделиться сообщением

Капєц...

Іван Михайлович казав що чекає Зінгера, коли я був в нього на вихідних в гостях, говорив що вже мають прийти, бо був 6 чи 7 день як відіслали. Приїхали.... Краутер "накраутерив" знову, слів нема...

Шкода ваших сподівань і чекань, бо ви чекали того Зінгера, а старий німець наробив ділов

Поделиться сообщением

5 часов назад, Укроп сказал:

Коли в людини діагноз дурак то то на все життя, і не лікується. Кожного року Краутер висилає Зінгер, і кожного року одна і таж проблема. Тоді хоч вдавалося маток спасти, казалось йому що канді треба робити густіше, і він казав що врахує свої помилки. Але  виявляється що казати і робить це для нього зовсім різні речі. Як можна бути таким дебілом я навіть не уявляю? Людина повністю не шанує свою працю, а мені особисто мої нерви. Дуже шкода що так, адже матеріал він робить бомбезний. Остались ми без цього річного Зінгера. Як він працює в себе в країні я навіть не уявляю. Дурак, і ще раз дурак

955772CE-5909-412E-B8FE-C3A81C002A4F.jpeg

4F53C9F3-61E5-4506-864F-FD2694D5AAEE.jpeg

Німець бачив ці фото?

Поделиться сообщением

Хочу вступить в сообщество карниководов. Хочу попробовать Карнику. ))
Не подскажите, есть кто из Павлоградского района Днепропетровской области? Хочу привиться приехать или купить хороших маток на пробу. Есть кто из Днепра?
Сколько стоит рамку с яйцом купить?

Поделиться сообщением

надо взнос заплатить

за вступление

Поделиться сообщением

3 часа назад, senber сказал:

Не подскажите, есть кто из Павлоградского района Днепропетровской области? Хочу привиться приехать или купить хороших маток на пробу. Есть кто из Днепра?

Бывает при взятке личинки для прививки искать приходится, а так, чтобы прямо рамку с  яйцами, то это круто. Если нет опыта в выводе маток, то лучше купить плодных. Посчитайте затраты, время, риски и тогда решите что лучше. Есть вариант купить искусственного осеменения у наших специалистов. Следите за темами. Появляются очень интересные  варианты 

Поделиться сообщением

3 минуты назад, КАЕ сказал:

Бывает при взятке личинки для прививки искать приходится, а так, чтобы прямо рамку с  яйцами, то это круто. Если нет опыта в выводе маток, то лучше купить плодных. Посчитайте затраты, время, риски и тогда решите что лучше. Есть вариант купить искусственного осеменения у наших специалистов. Следите за темами. Появляются очень интересные  варианты 

Где искать те варианты?
Сейчас так форум перегружен. Столько писателей, что читать не успеваешь... А надо работать. Времени не хватает.

Имею опыт выведения маток (украинская степная), поэтому и придумал себе головняк, что сам хочу. Почему сам? 1. Боюсь заразу принести на пасеку. 2. Пробовал Бакфаст от наших "аксакалов"... Не понравилась работа, и результаты как маток, так и матковода. 3. Пересылка почтой у нас лоторея, т.к. жара.

Из этих моментов и состоит моё решение: найти карниковода рядом и решить на месте, каким способом мне записаться в ваше общество )).

П.С. Так есть кто из Днепра с хорошим материалом?

Поделиться сообщением

38 минут назад, КАЕ сказал:

4 часа назад, senber сказал:

Второй год беру сот с яйцом(в возрасте двое суток)у Андрея Пискорского,никаких проблем.Цена 400грн за рамку.Человек садит матку в изолятор поэтому имеем нужный засев.

Доставка:Передает маршруткой.

Упаковано все Акуратно.

Андрею спасибо!

IMG_20180530_191645-2340x3120.jpg

Поделиться сообщением

Вже не раз пояснював, що на пасіку 20-30 логічно і вигідно купити неплідок чи ф1 у перевіреного матководів.

70-100 євро за матку плати на таку пасіку невиправдана розкіш.

Торік мені випав шанс і ще шістьом форумчанам отримати карніки островного обльоту карніку Майн на Скленар (обмежене замовлення), по характеристиках мед носить непогано, спокійні, єдине з того, що бачу сильно обмежують гніздо і поки не добився розвитку до розмірів 24 рамок, середня по розміру, але медова сім'я, ф1 вивів достатньо певний результат буду мати на соняху.

Поделиться сообщением

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

на пасіку 20-30 логічно і вигідно купити неплідок чи ф1

На пасіку 20_30 сімей f1 чи неплідки,це дорого. Рахуєм 20 плідних на 200 грн = 4000 грн.

Або 20 неплідних на 100 грн=2000 грн. (Ще питання чи облетяться)

А так купив острівну чи земельного облітника 80-100e і виводь хоч сотню F1 і для себе і знайомим.За сезон відіб'ється.

Изменено пользователем FES

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, FES сказав:

На пасіку 20_30 сімей f1 чи неплідки,це дорого. Рахуєм 20 плідних на 200 грн = 4000 грн.

А так купив острівну чи земельного облітника 80-100e і виводь хоч сотню F1 і для себе і знайомим.За сезон відіб'ється.

Ще треба врахувати, що ту острівну потрібно підсадити, і щоб її після того, як почне сіяти, незмінили по-тихому, бо так буває, особливо, якщо підсаджувати іншу породу.

Інколи економія може боком вийти...

Поделиться сообщением

Только что, davolodya сказал:

Ще треба врахувати, що ту острівну потрібно підсадити, і щоб її після того, як почне сіяти, незмінили по-тихому, бо так буває, особливо, якщо підсаджувати іншу породу.

Інколи економія може боком вийти...

Та тут, все що підсаджуєш,то переймаєшся (будь,то ф1 чи острівна).Гроші в любому випадку на дорозі не валяються.

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, FES сказав:

Та тут, все що підсаджуєш,то переймаєшся (будь,то ф1 чи острівна).Гроші в любому випадку на дорозі не валяються.

Тільки якщо вб'ють ефку, чи острівну, дещо різні переймання будуть,  бо ці матки по вартості в рази відрізняються

Поделиться сообщением

16 минут назад, FES сказал:

Підсаджував неперевірену на розплід що лупиться у верхньому корпусі розділеним від сім'ї металевою сіткою, і гадки немав, що за ніч налізе мурашок. Грохнули і бджолу що налупилась і матку.

Поделиться сообщением

1 час назад, FES сказал:

Чтобы вывести 100 добавьте к расчётах ещё пару семей, которые нужно отвлечь от медосбора  и головную боль 

Изменено пользователем КАЕ

Поделиться сообщением

1 час назад, Серж 82 сказал:

грохнули і бджолу що налупилась і матку.

у мене те саме, але з утра побачив накормив сілью попериметру насади й під ніжками, слава богу зникли вмиг.

Поделиться сообщением

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Вже не раз пояснював, що на пасіку 20-30 логічно і вигідно купити неплідок чи ф1 у перевіреного матководів.

Торік мені випав шанс і ще шістьом форумчанам отримати карніки островного обльоту карніку Майн на Скленар (обмежене замовлення), по характеристиках мед носить непогано, спокійні, єдине з того, що бачу сильно обмежують гніздо і поки не добився розвитку до розмірів 24 рамок, середня по розміру, але медова сім'я, ф1 вивів достатньо певний результат буду мати на соняху.

А я бы отметил, что хорошо идёт в надставку.  А раз мед стремиться разместить в наставления, значит гнездо под расплод. Может просто у меня не было ещё такого взятка, чтобы залили Лет энергичный, По меду мне кажется тоже, что будут хороши 

Поделиться сообщением

12 часов назад, senber сказал:

Где искать те варианты?
Сейчас так форум перегружен. Столько писателей, что читать не успеваешь... А надо работать. Времени не хватает.

Имею опыт выведения маток (украинская степная), поэтому и придумал себе головняк, что сам хочу. Почему сам? 1. Боюсь заразу принести на пасеку. 2. Пробовал Бакфаст от наших "аксакалов"... Не понравилась работа, и результаты как маток, так и матковода. 3. Пересылка почтой у нас лоторея, т.к. жара.

Из этих моментов и состоит моё решение: найти карниковода рядом и решить на месте, каким способом мне записаться в ваше общество )).

П.С. Так есть кто из Днепра с хорошим материалом?

По графику у меня выход бесплодок 23-24 если нужны пишите в личку.

Изменено пользователем Сергей Днепр

Поделиться сообщением

10 часов назад, FES сказал:

А ще враховуйте навколишні пасіки. Бо може  бути таке що із 100 тільки 10 будуть добрі - решту непотріб або "сторожові". А ф1 у хорошого матковода  нічим не гірша від "земельноі". :IMHO:

Поделиться сообщением

20 часов назад, FES сказал:

С ценою у нас все не так просто . В Германии цена островной 65 е F-1 35 е . А вот привить личинку на пасеке матковода себе 2 е . А если пременить к нашим ценам будет 2 гр. И думаю что желающих не будет . Так вот 400гр .учитывается что будут выводится из них матки  не слабо. А цена одной рамки с пакета и с пчелами обсижиными  200 гр -300 гр . Так что бизнес у нас поставлен круче Немцев .:IMHO:

Поделиться сообщением

21 година тому, Wladimir_K сказав:

Також маю цю матку. Острівна заливаеться сильно, навіть при слабкому взятку , дочки F1 працюють краще е і мед і розплоду досить.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти