Перейти к содержанию
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

В теме 4 603 сообщения

11 минут назад, Іван Михайлович сказал:

і добре зробили. виродки бувають усюди.

а я пропонував вам їх повернути безплатно. може булиб ще пожили і користь принесли. чому нехотіли забрати?.

Поделиться сообщением

Дещо по  групі SINGER.

SINGER 639 та 622 , дуже добре зимують, розвиток динамічний, на садах ще набирають темп  у розвитку. Загнати у роєвий стан проблемно  майже не можливо.

SINGER 664 та 670  все те саме, лише стартують швидше, вимагають доброго об"єму вулика ( 30 рамок Дадан), 

SINGER 197 та 192 ( фрау Зінгер) мають пізніший весняний старт, на акацію встигають і працюють дуже ефективно.

У цьому році Ян Краутер " прилив крові" від маток Тізлера , в цьому році  буде  SINGER 701. 

З усіх груп  SINGER , я віддаю перевагу 622, на жаль маточці 4-й рік і невідомо чи доживе ще сезон.

Поделиться сообщением

Тільки що, roman-1 сказав:

а я пропонував вам їх повернути безплатно. може булиб ще пожили і користь принесли. чому нехотіли забрати?.

я привіз інших, від іншої групи, і теж виявилися не самі спокійні.

Віддаю перевагу  47/А/1, 47/9/26 та 47/Н/47.  Не знайшов чогось кращого у  SKLENAR  ( від Йохана Фукса), на цей рік замовив маток від інших материнок.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

Не знайшов чогось кращого у  SKLENAR 

друга була тройзек 1075. спокійніша . меду так собі.  зато прополісу носили багато як нікотрі. і навіть дочки від неї із маточників тихої зміни \2шт\так само дуже прополісні. врезультаті бджоли її таки  вперто міняли. 

Поделиться сообщением

31 хвилину тому, roman-1 сказав:

друга була тройзек 1075. спокійніша . меду так собі.  зато прополісу носили багато як нікотрі

Однією з поверхневих породних ознак карніки є мізерне використання прополісу. Щось тут не складається ... :)

Мова йде про расову бджолу, чи про ефки ?

Поделиться сообщением

1 година тому, Іван Михайлович сказав:

SINGER 639 та 622 , дуже добре зимують, розвиток динамічний, на садах ще набирають темп  у розвитку. Загнати у роєвий стан проблемно  майже не можливо.

Не знаю, чи був то власне зінґер, але котрась карніка, вже станом на дев'яте травня, щільно працювала у Вас на 36 рамах Дадана (в перерахунку). А якщо б то був не корпусний вулик, як у Вас, а приміром 24-рамочний лежак :)? Виглядає на те, що для "правильної" бджоли потрібно мати ще й "правильного" вулика (пасічника) ... :)

Изменено пользователем Kumpel

Поделиться сообщением

6 часов назад, Іван Михайлович сказал:

я привіз інших, від іншої групи, і теж виявилися не самі спокійні.

Віддаю перевагу  47/А/1, 47/9/26 та 47/Н/47.  Не знайшов чогось кращого у  SKLENAR  ( від Йохана Фукса), на цей рік замовив маток від інших материнок.

У мене зараз душа розривається кому віддати першість, мій Скленар 47/9/26 просто робить дива. Дуже шкодую що раніше якось поверхнево відносився до нього, та і взагалі до всієї Австрійської карніки, окрім Пернера. А дарма. Якщо брати в загальному то Австрійська німецьку взуває. Взагалі важко визначати комусь першість якщо маєш багато матеріалу, вся карніка добра, якщо вона справжня

Поделиться сообщением

15 минут назад, Укроп сказал:

У мене зараз душа розривається кому віддати першість

Взагалі важко визначати комусь першість якщо маєш багато матеріалу,

А може просто матки кращi вийшли 

Не може ж бути всi виведенi матки на пасiцi однаковоi якостi 

Може рiзницю цю дiйсно вiднести як бiльш якiсна матка 

А не по Скленару чи Пернеру орiентуватись 

18 минут назад, Укроп сказал:

вся карніка добра, якщо вона справжня

А от дочки вiд них не всi однаковоi якостi виходять :IMHO:

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Мико сказал:

А може просто матки кращi вийшли 

Не може ж бути всi виведенi матки на пасiцi однаковоi якостi 

Може рiзницю цю дiйсно вiднести як бiльш якiсна матка 

А не по Скленару чи Пернеру орiентуватись 

А от дочки вiд них не всi однаковоi якостi виходять :IMHO:

Я не знаю як по всій карнікі з дочками, бо від того що маю ще і не від всього встигаю заряджатись. Але наприклад по Зінгерам можу сказати що дочки стабільно всі як одна йдуть нога в ногу. Є регіони України де краще,де трошки гірше, але стабільність присутня

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Укроп сказал:

Я не знаю як по всій карнікі з дочками,

Виходить вас можна вiтати ,бо досягли найвищого пiлотажу 

3 минуты назад, Укроп сказал:

можу сказати що дочки стабільно всі як одна йдуть нога в ногу

image.jpeg.7ca0fa5f50432fcefb99fd178b968be3.jpegimage.jpeg.64776cfb09f8de5f06d5d4bc2379cc6e.jpeg

Поделиться сообщением

Цікаві спостереження,матка штучного осіменіння від Пернера дає дочок світліших і темних, Скленар одна в одну чорні з коричньованими смужками, Хорст Херо трохи світліші за Скленар тигрові.Маховський пешець штучного осіменіння теж дає світліших і темних. Звісно що це абсолютно нічого не значить, але цікаво

Поделиться сообщением

У кого можно хороших маток карники взять?

Поделиться сообщением

чайка!

хорошие матки

у хороших матководов

всё.

Поделиться сообщением

21 час назад, Рудаков Юрий сказал:

чайка!

хорошие матки

у хороших матководов

всё.

Это понятно, что у хороших. Можете пару контактов ХОРОШИХ.

Поделиться сообщением

В 04.06.2018 в 00:06, chajka2005 сказал:

Присоединяюсь к вопросу!))

Поделиться сообщением

28 минут назад, Виталий12 сказал:

На форумі є зареєстровані оголошення, і там є контактні телефони, подзвоніть і домовтесь. Ніхто Вам не буде показувати на того чи іншого матковода якщо його обява не зареєстрована належним чином. Адже то порушення, а за порушення виносять покарання

Поделиться сообщением

1 час назад, Виталий12 сказал:

я с России и знаю в основном российских матководов

Идеальный вариант найти матковода вам с историей положительных отзывов

а то иначе можете и таких маток купить ( я бы не рискнул)

со спичечных коробков облетанных..

Изменено пользователем Рудаков Юрий

Поделиться сообщением

В 04.06.2018 в 00:06, chajka2005 сказав:

Ось тут.

http://tochok.info/forum/84-продажа-пчел-пакетов-маток/ 

Поделиться сообщением

В 31.05.2018 в 23:57, Іван Михайлович сказав:

Дещо по  групі SINGER.

SINGER 664 та 670  все те саме, лише стартують швидше, вимагають доброго об"єму вулика ( 30 рамок Дадан), 

SINGER 197 та 192 ( фрау Зінгер) мають пізніший весняний старт, на акацію встигають і працюють дуже ефективно.

У цьому році Ян Краутер " прилив крові" від маток Тізлера , в цьому році  буде  SINGER 701. 

З усіх груп  SINGER , я віддаю перевагу 622, на жаль маточці 4-й рік і невідомо чи доживе ще сезон.

Брав  минулого року зингер 639 та белку в укропа перезимували добре але до акац. в ройове зайшли!

Брав  минулого року зингер 639 та белку в укропа перезимували добре але до акац. в ройове зайшли!

Поделиться сообщением

В 07.06.2018 в 23:38, Ходок сказал:

Раньше говорили приблизительно так - Какой с него пчеловод? У него пчелы без конца разлетаются. Сейчас как времена поменялись. Требования что к стиральной стиральной машине. Забросил белье и достал. То что в роение зашли - значит  массу нагнали, матки хорошие, плодовитые. 

Поделиться сообщением

Может пережали? У меня 2 Сингера и тройзек мёда на акации не увидел но развитие у них хорошее в ройку пока не хотят все в расплод гонят на падсолнухе видно будет что с медом

Поделиться сообщением

У меня краинка - это ветка горной австрийской карники которой больше ста лет. Я уже где-то выше писал пчела в меру ройлива. Поэтому использую отводки как противороевой механизм. В апреле был первый отводок на зимовалую матку из нуклеуса. на данный момент уже облетелась матка в третьем отводке. Перед акацией первый отводок объединялся. В итоге 1 мая откачал по магазину меда с садов. 24 мая было откачено по 2 магазина с акации вчера по два магазина  остатки акации+липа и эспарцет. На главный взяток это снова все будет объединятся. Если лето не подведет будет еще 5 магазинов.  Вот вам и 100 кг. с зимовалой семьи. Можно и больше если иметь зимовалых маток в достаточном количестве и сушь.

Поделиться сообщением

Только что, Ходок сказал:

сколько рамок расплода было 

Роение припереводе на полную 300 4 рамки и 7 рамок это большая разница

Роениеи 7 рамок можу контролировать, а 4 :dntknw: это нереально я неясновидящий если больше 50 ульев:IMHO1:

Если в роение заходяд семьи в которых больше 7 рамок расплода виноват 100 % пчеловод

До 7 рамок это пчелы такие , надо менять

Поделиться сообщением

По карніці я замітив як які лінія у мене зараз 3 корпуса рут битком і не рояться.(матки 2017р), а є, що на двох корпусах і в мисочках вже яйця. Це при тому, що матки всі Ф1.Незнаю можливо впливає трутень місцевий на роїння.

Изменено пользователем FES

Поделиться сообщением

2 часа назад, КАЕ сказал:

. То что в роение зашли - значит  массу нагнали, матки хорошие, плодовитые. 

Странно получается,если в роевое зашла другая порода это плохо роевая,если карника это хорошо ,хорошие матки ,плодовитые.:umora:

Если застраивают воском другие породы это плохо,тяжело работать,если карника это хорошо она воск про запас складывает:umora:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти