Перейти к содержанию
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

В теме 4 634 сообщения

1 час назад, davolodya сказал:

Вона в нього і є, хотів почути ще відгуки , як вона в інших людей себе показує

Не чув щоб вона в когось масово була чи на медозборах перевірялася.

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Не чув щоб вона в когось масово була чи на медозборах перевірялася.

Значить буду особисто тестувати в своїх умовах

Поделиться сообщением

9 хвилин тому, davolodya сказав:

Значить буду особисто тестувати в своїх умовах

Матеріал досить популярний в поляків. Георг Матлок заводчик. Моя сама перша матка не перезимувала. Дочки є але інсеміновані різною карнікою і карпатка трутнями від Хінтерхофена. Відсіюю гірше, від кращого виводжу. І далі використовую на трутні. Поки що мене влаштовує. 

Поделиться сообщением

В 15.05.2018 в 08:00, Андрій Сумчанин сказал:

По G10 - не спішіть з висновками, @Іван Михайлович, бо дзвонив колега з Ромен, казав продава минулого року дочок від кухерської G10 медовщикам, дзвонять і замовляють знову і тільки від неї.

Брал я от той матки ефок - результат супер, да материала еще немного но у меня на пасеке G-10 поколение в лидерах и радует что высокие показатели по всех параметрах (меролюбие, ройливость, сила семей и медопродуктивность)

Поделиться сообщением

Скленар 47/9/26 дійсно дуже медовий і дуже добре йде в надставку. Сьогодні глянув, вощину добу назад поставлену відтягли і заливають медом. Тепер не заспокоюся поки не притягну до себе на пасіку всю лінійку Скленарів від Фукса. Дурний був що минулі роки ігнорував цю лінію, хоча Іван Михайлович завжди пропонував щоб я брав

Поделиться сообщением

В мене теж Скленар на висоті, зимівля чудова, розвиток теж, а по медозбору в лідерах, на тій лінійці Пехакер, та Пернер.

Поделиться сообщением

помітив в сім"ях  VT,  в контейнері з пилком трапляються мертві лічинки воскової молі. так що про міль і карніку поспішили з висновками. ну і розплід і мед все як має бути.:ay:

IMG_20180520_145203.jpg

Изменено пользователем СЄРЖ

Поделиться сообщением

23 часа назад, СЄРЖ сказал:

помітив в сім"ях  VT,  в контейнері з пилком трапляються мертві лічинки воскової молі. так що про міль і карніку поспішили з висновками. ну і розплід і мед все як має бути.:ay:

IMG_20180520_145203.jpg

Знайома картина, як по розплоду так і по поведінці бджіл. Доречі рамки гніздові, а верх на 145 медові. 

Поделиться сообщением

Запитання, до пана Василя, аккаунт "Укроп" : цікавить як там себе показує матка від Білецького і дочки від неї?

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Поделиться сообщением

31 минуту назад, medolyub сказал:

Запитання, до пана Василя, аккаунт "Укроп" : цікавить як там себе показує матка від Білецького і дочки від неї?

Зимувала самою більшою сім’єю з усих карнік що маю в наявності, перезимувала відмінно. Розвиток потужний, у неї і в Скленара побачив саму першу побілку рамок і мед з верби. Дочки по розвитку аналогічно показують себе мамі. Миролюбність на висоті, буває таке що якщо немає погоди то трапляється заскок і пригощає жалами. Таке трапилось у мене лише раз. Дуже медиста, але актуально по виходу меду сказати не можу тому що всі свої сім’ї обдираю як липку на нуклеуси, і формування пакетів. З усієї карніки що маю в наявності Бєлка, Скленар, Пернера штучного осіменіння, Зінгера і Маховська матка наймедовіші. Важко комусь віддати перевагу, але я на свій погляд віддав перевагу їм. Сім’ю з маткою від Івана Михайловича Еріка Ашспецбергера обдираю на нуклеуси найбільше, бджоли від неї плодяться як гриби в лісі. По миролюбності всі материнки які маю в наявності поступаються сім’ї з маткою штучного осіменіння від Пернера сильно замітно. Я не скажу що вони агресивні, зовсім ні. Але Пернеровські бджоли,еталон лагідності зі всієї карніки яка тільки існує в світі. По медові скажу актуально по всих материнках коли відпрацюють у лісі до кінця цвітіння липи, і якщо липа даватиме. Бо зараз постійно зі всих труситься бджола. У лісі зараз постійний підтримуючий взяток, у кого добрі сім’ї і працюють на мед то мають лісовий мед товарний. У мене зовсім інший напрямок,про мед думаю в останню чергу. Коротенько описав якось так

Поделиться сообщением

Дякую. Цікавить карніка що йде в магазини. А то мої сім'ї силою 2 корпуси на 8 рамок рута, так і сидять в гнізді і магазини не освоюють. Хоча сили достатньо ( якщо дивлюся увечері знизу під рамками висять бороди бджіл а в магазині бджілок 20 бігають). Приходиться для уникнення рійки, ставити магазини врозріз корпусів. Якось так.

Поделиться сообщением

3 години тому, medolyub сказав:

Дякую. Цікавить карніка що йде в магазини. А то мої сім'ї силою 2 корпуси на 8 рамок рута, так і сидять в гнізді і магазини не освоюють. Хоча сили достатньо ( якщо дивлюся увечері знизу під рамками висять бороди бджіл а в магазині бджілок 20 бігають). Приходиться для уникнення рійки, ставити магазини врозріз корпусів. Якось так.

У мене  що Пернера, що вароатолеранс в магазини  ідуть самі, просити непотрібно. Матки F1 від іошок Ліпатова

Поделиться сообщением

3 часа назад, medolyub сказал:

Щодо корпусів в розріз,то поганого нічого тут нема.Тим більше якщо сім,ї потребують розширення. По освоєнню в верх,то карніку особливо також припрошувать нетреба,хоча кожна лінія має свої особливості.В мене один Тр-07 не комфортно  себе відчуває коли магазинною наставкою чи корпусом на 300 її припрошую,хоча Ф1 по пасіці всі ідуть без проблем. Найбільше вразив Пешетц,гніздо тримає в розплоді щей на наставки матка претендує...да от туди бджоли не дають,лють медом.Так і мед качаю ,бджолу для пустих нуків трушу, а робота сімей продовжується,бджола скоро нарощується.

Також цікава імбрендна комбінація Пернеровського матеріалу.але вже маде ін Україна.

На фото Пешетц та Пернера бджоли в наставках з відбудованою вощиною та  медом.

DSC_0113.JPG

DSC_0114.JPG

DSC_0115.JPG

DSC_0116.JPG

DSC_0121.JPG

Поделиться сообщением

4 часа назад, medolyub сказал:

Будь-який достойний матеріал карніки йде у магазини, якщо є достатньо бджоли і є непоганий взяток.

А про лінією, то це вже більш лише назва, тут ключову роль більше відіграє пасічник, який займався даним матеріалом у Австрії чи Німечинні, для прикладу.

Поделиться сообщением

4 часа назад, medolyub сказал:

якую. Цікавить карніка що йде в магазини. А то мої сім'ї силою 2 корпуси на 8 рамок рута, так і сидять в гнізді і магазини не освоюють. Хоча сили достатньо ( якщо дивлюся увечері знизу під рамками висять бороди бджіл а в магазині бджілок 20 бігають). Приходиться для уникнення рійки, ставити магазини врозріз корпусів. Якось так

У мене одна з семи сімей карніки категорично "відмовляється" йти в магазин. Сидить на 9 рамках залитих нектаром, а в магазині пару десятків бджіл. Інші сім'ї працюють нормально.

Поделиться сообщением

В 25.05.2018 в 22:19, Петр Павлович сказал:

У мене одна з семи сімей карніки категорично "відмовляється" йти в магазин. Сидить на 9 рамках залитих нектаром, а в магазині пару десятків бджіл. Інші сім'ї працюють нормально.

Гнездовую подымите по центру вверх. Внизу пускай пока Трутневые тянут. Потом обрежете. 

Поделиться сообщением

15 часов назад, КАЕ сказал:

Гнездовую подымите по центру вверх. Внизу пускай пока Трутневые тянут. Потом обрежете.

Не підніму. Бо над гніздом розділювальна решітка. Я думаю, що проблема в матці. В минулому році я підсаджував її в основну сім'ю. Та бджоли брали її  в клубок і приймати не хотіли. Прийшлось підсадити  в невеличкий відводок, який розвився на соняшнику до нормальної сім'ї. Сім'я вийшла з зимівлі найкращою, займала 9 рамок Дадана, Потім стався провал у розвитку - зимувала бджола відійшла а молода нарощувалась дуже повільно.  Думаю , що в минулому році бджоли добряче пом'яли матку і вона зараз працює слабо. Прийдеться міняти.

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Петр Павлович сказав:

Не підніму. Бо над гніздом розділювальна решітка. Я думаю, що проблема в матці. В минулому році я підсаджував її в основну сім'ю. Та бджоли брали її  в клубок і приймати не хотіли. Прийшлось підсадити  в невеличкий відводок, який розвився на соняшнику до нормальної сім'ї. Сім'я вийшла з зимівлі найкращою, займала 9 рамок Дадана, Потім стався провал у розвитку - зимувала бджола відійшла а молода нарощувалась дуже повільно.  Думаю , що в минулому році бджоли добряче пом'яли матку і вона зараз працює слабо. Прийдеться міняти.

У мене вся карніка сама іде в магазини, без підняття розплоду. Якщо Ваша в магазин іти нехоче, може то така карніка?

Поделиться сообщением

4 минуты назад, davolodya сказал:

У мене вся карніка сама іде в магазини, без підняття розплоду. Якщо Ваша в магазин іти нехоче, може то така карніка?

Нормальна карніка. Інші сім'ї принесли по 4 надставки ( вулик Паливоди). Думаю це проблема з маткою.

Поделиться сообщением

10 часов назад, Петр Павлович сказал:

Если семья не достигла силы, то нет смысла писать, что не идёт в магазин. Нечего им там делать разве что на экскурсии побывать 

Поделиться сообщением

В 29.05.2018 в 06:03, КАЕ сказал:

Если семья не достигла силы, то нет смысла писать, что не идёт в магазин. Нечего им там делать разве что на экскурсии побывать 

Все зингеры зашли в магазины и 1075 тоже поднялся оттянул и залил. По медосбору кордован, карника зингер и карника 1075, но больше всех принесла семья бакфаст В158.

Поделиться сообщением

Все зингеры зашли в магазины и 1075 тоже поднялся оттянул и залил. По медосбору кордован, карника зингер и карника 1075, но больше всех принесла семья бакфаст В158.
Від кого зінгер і 1075?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

2 часа назад, Sesk сказал:

Від кого зінгер і 1075?

Укроп

Поделиться сообщением

Укропівські Зінгери - цього року в мене знову попереду всих, хоча їм в потилицю дихають 47Н47, 1075 і Пєшець - саме в такому порядку. Найбільше вразило мене  те, що в сім'ях де матки 2016 року найменшого натяку на роїння, хоча умови були складні і деякі сім'ї інших ліній звалювались в ройку. Минулого року від Зінгера  F1 експеременту ради вивів дочок, результатом більш ніж задоволений. Єдиний недолік у Зінгера, це їх жадібність - при невчасному розширенні заливають гніздо.

Поделиться сообщением

В 16.05.2018 в 00:58, roman-1 сказав:

ужас. я задушив. і більше чути нехочу. Ваша була.

і добре зробили. виродки бувають усюди.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти