Перейти к содержанию
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

В теме 4 300 сообщений

2 часа назад, Урош сказал:

Действительно настоящая карника не злоблива и не агрессивна. Если карника агрессивна это уже не карника а не понятно какие помеси.

Вот Вам фото обучение чешских пчеловодов матководству, ни у кого нет ни защитных костюмов ни масок...

Вот Вам и Чешская краинка.

Cheh_matki.jpg

Просто  фото  ни  о чём не  говорит.   может  идёт  хороший взяток . и стоит  пару семей.

Поделиться сообщением

9 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Просто  фото  ни  о чём не  говорит.   может  идёт  хороший взяток . и стоит  пару семей.

Это фото из видео диска там от терминов до вывода маток. Видео предназначено для чешских пасечников. В 2015 я целый пчеловодный сезон был на чешской горной пасике. Подарили диск и пчелы у меня тоже от туда.

Замете на фото даже детей обучают матководству. Там целая государственная программа. 

Cheh_matki2.jpg

Поделиться сообщением

25 минут назад, Урош сказал:

Это фото из видео диска там от терминов до вывода маток. Видео предназначено для чешских пасечников. В 2015 я целый пчеловодный сезон был на чешской горной пасике. Подарили диск и пчелы у меня тоже от туда.

Замете на фото даже детей обучают матководству. Там целая государственная программа. 

Cheh_matki2.jpg

Чехи створили лінію Вігор на базі Вучківскої карпатки, щось підлилили, а можливо що і не підливали. Просто назвали по своєму Вігор і все. В цьому році буде можливість попробувати чеську карніку тоді можна буде лише щось сказати. Чи заслуговує вона на увагу чи ні. До прикладу Словеньська карніка мені не сподобалась. Хоча батьківщиною карніки вважається Словенія

Поделиться сообщением

А в чем причина такого явления? То есть если брать на пример карнику, и она облетится в баками, то будет кусючая ф1 карники?
В мене є карніка обльотана на бакфасті( комбінація Паланочки пернер-пешец) ніякої злобливості немає

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Укроп сказал:

Чехи створили лінію Вігор на базі Вучківскої карпатки, щось підлилили, а можливо що і не підливали. Просто назвали по своєму Вігор і все. В цьому році буде можливість попробувати чеську карніку тоді можна буде лише щось сказати. Чи заслуговує вона на увагу чи ні. До прикладу Словеньська карніка мені не сподобалась. Хоча батьківщиною карніки вважається Словенія

Я в липі 2017 їздив до Чехії за маткою Чеська країнка і.о. вивів 6 маток побачу що буде у цьому сезоні.  Може треба було почикати на вивод маток у цьому сезоні. Але не втримався вивів. Буду бачити що с того вийшло. Ті матки що привіз з Чехії мені дуже сподобалась їх миролюбність. Але трохи ройливі.

Поделиться сообщением

6 минут назад, Урош сказал:

Я в липі 2017 їздив до Чехії за маткою Чеська країнка і.о. вивів 6 маток побачу що буде у цьому сезоні.  Може треба було почикати на вивод маток у цьому сезоні. Але не втримався вивів. Буду бачити що с того вийшло. Ті матки що привіз з Чехії мені дуже сподобалась їх миролюбність. Але трохи ройливі.

Саме роїнням мені Словенка і не сподобалась. Якщо Чехи нашу Вучківську назвали Вігор і продають вже під своїм брендом то самі розумієте що можна її купити тут і не їхати в Чехію. Але не знаючи що то є так, тому стверджувати сто відсотково не можу. Сам попробую тоді зможу щось сказать

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Укроп сказал:

Саме роїнням мені Словенка і не сподобалась. Якщо Чехи нашу Вучківську назвали Вігор і продають вже під своїм брендом то самі розумієте що можна її купити тут і не їхати в Чехію. Але не знаючи що то є так, тому стверджувати сто відсотково не можу. Сам попробую тоді зможу щось сказать

Чеський країнці більше 100 років так мені розповідали чехи. Я зробив по 2 відводки а на 2 вуликах зробив по 3 відводки. Відводки заклали собі свіщових на головний взяток все це об'єднав. І ті 2 що були з трьома відводками дали 70 кг меде усі інщі десь біля 50 ось така аріфметика. ще маю противороьові корпуси. Це звичайний крпаус в якому з переду і заду великі сітчаті отвори. Зараз ці корпуси під зимуючою сімєю.

Поделиться сообщением

1 час назад, Урош сказал:

Чеський країнці більше 100 років так мені розповідали чехи. Я зробив по 2 відводки а на 2 вуликах зробив по 3 відводки. Відводки заклали собі свіщових на головний взяток все це об'єднав. І ті 2 що були з трьома відводками дали 70 кг меде усі інщі десь біля 50 ось така аріфметика. ще маю противороьові корпуси. Це звичайний крпаус в якому з переду і заду великі сітчаті отвори. Зараз ці корпуси під зимуючою сімєю.

И какие же то матки могли выйти свищевые в отводках.?Вы когда были в Чехии взяли такое на вооружение?

2 часа назад, Урош сказал:

Поделиться сообщением

1 час назад, Урош сказал:

Чеський країнці більше 100 років так мені розповідали чехи. 

Давайте будемо конкретні. Хто буде погано говорить про своїх бджіл? Так і з Чехами. Аборигенноі бджоли в них уже нема, карніка в них не місцева. Те чим хваляться, то можна приділить увагу племінним господарствам. Вони якраз продукують карніку Зінгер та Тройзек, матеріал в них з Австрії. На основі цих ліній створювались місцева бджола. Плюс бджоли з Вучкове... от Вам і "вігор ".Племінне господарство Петрусів займаються іменно цим. Бджола хороша,да іще словенка до цього відношення немає ніякого. 

Поделиться сообщением

1 час назад, КАЕ сказал:

И какие же то матки могли выйти свищевые в отводках.?Вы когда были в Чехии взяли такое на вооружение?

Взял из семьи 3 рамки для отводка на которых был открытый расплод.  На них были заложены маточники.

Поделиться сообщением

11 минут назад, Урош сказал:

Взял из семьи 3 рамки для отводка на которых был открытый расплод.  На них были заложены маточники.

Спасибо .Я просто хотел чтобы тот год который Вы провели в Чехии и три года которые Вы занимаетесь пчеловодством не прошли для Вас даром(в смысле приобретения знаний).Еще раз прочитайте мой пост (можно и свой ответ) ,подумайте и сделайте выводы.С ув.

Поделиться сообщением

50 минут назад, Ander сказал:

Давайте будемо конкретні. Хто буде погано говорить про своїх бджіл? Так і з Чехами. Аборигенноі бджоли в них уже нема, карніка в них не місцева. Те чим хваляться, то можна приділить увагу племінним господарствам. Вони якраз продукують карніку Зінгер та Тройзек, матеріал в них з Австрії. На основі цих ліній створювались місцева бджола. Плюс бджоли з Вучкове... от Вам і "вігор ".Племінне господарство Петрусів займаються іменно цим. Бджола хороша,да іще словенка до цього відношення немає ніякого. 

У Чехів є інститут бджолярства який має багато філій по усій Чехії ось там займаються племіною роботою. Ось в такий філія я і купував матку і.о. За племенні господарства не знаю ні чого. Доречі у Чехів 80% це не більше 10 вуликів т. як дотація йде тільки на 10 вуликів. А взвгалі мені усе одно з Австрії чи ще звідки. Мені потрібна бжола яка миролюбна та дає троху меду. 

Поделиться сообщением

20 минут назад, КАЕ сказал:

Спасибо .Я просто хотел чтобы тот год который Вы провели в Чехии и три года которые Вы занимаетесь пчеловодством не прошли для Вас даром(в смысле приобретения знаний).Еще раз прочитайте мой пост (можно и свой ответ) ,подумайте и сделайте выводы.С ув.

Да конечно я прочитаю. Знание по пчеловодству мне нужны. Тот год что провел в Чехии я еще не думал что буду заниматься пчелами. Но под конец когда я должен был уже ехать домой в Украину. Чехи мне подарили 2  улья с пчелами. Волонтеры перевезли мене их домой. Так и стал пчеловодом.  Теперь вот заново учусь. Чешские пчеловоды мне помогают. Пишут даже те кого я ни когда не знал. Тут в Украине чуть по-другому....

Поделиться сообщением

45 минут назад, Урош сказал:

Да конечно я прочитаю. Знание по пчеловодству мне нужны. Тот год что провел в Чехии я еще не думал что буду заниматься пчелами. Но под конец когда я должен был уже ехать домой в Украину. Чехи мне подарили 2  улья с пчелами. Волонтеры перевезли мене их домой. Так и стал пчеловодом.  Теперь вот заново учусь. Чешские пчеловоды мне помогают. Пишут даже те кого я ни когда не знал. Тут в Украине чуть по-другому....

Хорошо,тогда если так то я напишу Вам конкретнее,чтобы не думали,что "Тут в Украине чуть по-другому.."Вы отобрали отводки ,поставили в другие места .Из одной семьи сделали три.Летная пчела с отводков слетела на старое место. Сила отводков три рамки.В отводках потянули свищевые маточники.Как кормились будущие матки?На выходе Вы получили очень плохого качества матки.И теперь вопрос Зачем это читать остальным.? Если возникнут какие то вопросы-обращайтесь вличку .Я всегда отвечу.Я думал что Вы поймете мой вопрос .Во всяком случае зачем мне обьяснять как вы их получили?

Изменено пользователем КАЕ

Поделиться сообщением

53 хвилини тому, КАЕ сказав:

Малося на увазв відводок не дасть якісної матки:IMHO:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, samitnyj сказал:

Малося на увазв відводок не дасть якісної матки:IMHO:

Так і є. Чехи то називають технічний відводок. Щоб утримати від роїння ось і все. На головний взяток все об'єднується.

Поделиться сообщением

1 година тому, Урош сказав:

Чешские пчеловоды мне помогают. Пишут даже те кого я ни когда не знал. Тут в Украине чуть по-другому....

Якщо останнє речення про умови ведення бджіл то ОК.Якщо про людей то тут 99 ,/*всі нормально відносяться.Є нюанс- простих порад не буде бо бджільництво-рівняння з багатьма змінними і  невідомими.

Поделиться сообщением

5 минут назад, samitnyj сказал:

Якщо останнє речення про умови ведення бджіл то ОК.Якщо про людей то тут 99 ,/*всі нормально відносяться.Є нюанс- простих порад не буде бо бджільництво-рівняння з багатьма змінними і  невідомими.

Ні я про технічне оснащеня бжолярів у Чехії. Це інкубатори, експрес-лабораторії та їнше. Я ще не маю опита бджолярства щоб усе зрозуміти. Коли при купівлі обладнная їм майже усе компенсують. Є де-які категорії обладння що не датується.

Поделиться сообщением

3 часа назад, Ander сказал:

Вітя то я про Словенку написав щоб людина зрозуміла що не все так райдужно. Адже немовби Словенія Батьківщина карніки,  але те що я побачив то бажано щоб дуло краще. Так само і Чехи, думаю спочатку треба дивитись походження їхнього матеріалу. Якщо вони беруть Зінгер у Австрії і тройзек в  Германії то навіщо мені в них щось брати?  Якщо я зможу взяти у Австрійців, в німців, чи навіть у тих самих поляків. 

Поделиться сообщением

index.php?act=Attach&type=post&id=158051

ну чем не карника

Изменено пользователем Рудаков Юрий

Поделиться сообщением

8 минут назад, Укроп сказал:

Вітя то я про Словенку написав щоб людина зрозуміла що не все так райдужно. Адже немовби Словенія Батьківщина карніки,  але те що я побачив то бажано щоб дуло краще. Так само і Чехи, думаю спочатку треба дивитись походження їхнього матеріалу. Якщо вони беруть Зінгер у Австрії і тройзек в  Германії то навіщо мені в них щось брати?  Якщо я зможу взяти у Австрійців, в німців, чи навіть у тих самих поляків. 

Давайте спочатку я розкажу то що я знаю. Мені багато чого розповідали. Але багато чого я пропустив поза вуха чого зараз і жалкую. У Чехіії є інститут бджолярства який існує з 1918 чи 1919 року який займається тільки одною породою -це країнка. Ось цей самий інститут май біля 800 семей по усій Чехії який реалізує матки і.о. та двосусочні лічинки. Я був свідком коли отримували ці лічинкуи у спеціальний відводок на прививочну рамку

Поделиться сообщением

Сьогодні обновився бібрід, і в ньому з'явився протестований матеріал карніки з України, перших 48-м маток.

IMG-f4d8c8e52b03cac567081317475f896a-V.jpg

Найкраща з тих 48 маточок в Конопліна, комбінація Пернер*Майєн, код 81-3-75-2016. В першій десятці "українських карнік" фігурують матки комбінацій ВТ*Майєн (5 з 10) та Пернер*Майєн (3 з 10). Обидві ці аналогічні комбінації маю від Піскорського @DrBee і в себе, по одній маточці, саме від тих материнок, що ним вказані в бібриді. Тобто треба буде придивитися до цих маток в себе, особливо до ВТ*Майєн, Піскорський її нахвалював, і виявляється не дарма.

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Сьогодні обновився бібрід, і в ньому з'явився матеріал карніки з України, перших 48-м маток.

IMG-f4d8c8e52b03cac567081317475f896a-V.jpg

Найкраща з тих 48 маточок в Конопліна, комбінація Пернер*Майєн, код 81-3-75-2016

Теж сьогодні весь день в Бібриді сиджу ))).

Поделиться сообщением

По бібріду найкращі в першій сотні все ті ж відомі прізвища чи назви - німці Хольткамп, Рьох, Греве, Кройз, Хейзерот, інститути Майєн, Кірххайн, Вюрцбург, австрійці Пернер, Клаус, Штрьоммер, Пьолцль. Чемпіонська матка від Холькампа 17-208-188-2016, в першій ТОП10 маток як завжди матки Пернера.

Поделиться сообщением

Скиньте ссилку будь ласка на Бібрід.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти