Перейти к содержанию
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

В теме 4 469 сообщений

3 минуты назад, дочинец сказал:

Провірено і працює

Подтверждаю, 100 процентов работает. Когда то давно прочитал в журнале, что если натереть руки трутневым расплодом, то пчелы жалить руки не будут. Дальше я убедился, что не только пчелы не жалят, а и прополис не так пристает и кожу пальцев рук не сушит.:ay:

Поделиться сообщением

В 22.12.2017 в 20:30, Ысч сказал:

Если резко проводишь рукой над рамками то некоторые просто голову поворачивают в сторону руки и все. И то делают это с каким-запозданием. Я поначалу это охарактеризовал так - не пчелы а тормоза какие-то. Но потом понял что они смотрят на меня с презрением - "че ты тут размахался, делать шоли не хер? Дебил какой-то, машет тут."

Где достали такой материал? Отсыпте хотя бы пол клеточки Титова мне. Кто распространители? Я, хоть и курю только обычные сигареты, но пережить описанную Вами ситуацию это наверное нечто! Особенно если понимаешь что угол обзора у пчелы достаточно большой и ей чтобы увидеть вас голову поворачивать не надо.:umora: Наверное с Голандии, явно не дычка!

Изменено пользователем Волкотрубенко

Поделиться сообщением

35 минут назад, Волкотрубенко сказал:

Где достали такой материал? Отсыпте хотя бы пол клеточки Титова мне. Кто распространители? Я, хоть и курю только обычные сигареты, но пережить описанную Вами ситуацию это наверное нечто! Особенно если понимаешь что угол обзора у пчелы достаточно большой и ей чтобы увидеть вас голову поворачивать не надо.:umora: Наверное с Голандии, явно не дычка!

Из Австрии и Германии материал весь такой. Карника делится на мирную и очень мирную, первая просто глаза иногда поднимает глянуть, вторая даже не смотря уходит в улочки опускается вниз с рамок.

Вот этих вторых я показываю разного рода посетителям пасеки, которые смотрят на все это дело приблизительно так - :blink:

Поделиться сообщением

27 минут назад, Волкотрубенко сказал:

де достали такой материал? Отсыпте хотя бы пол клеточки Титова мне. Кто распространители?

Ну вот, выше я уже писал что обычные пчеловоды смотрят как на идиота когда расказываешь им подобные вещи.:umora:

Поначалу сам думал шо пчелы меня за идиота держат. К концу сезона привык. 

Если быть точнее то не "голову поворачивают" а сами поворачиваются в сторону движения руки,  типа готовятся к атаке.

20 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

Из Австрии и Германии материал весь такой.

Я пока не сильно разбираюсь в линиях и прочих тонкостях но материал действительно из Австрии и Германии. Эфок покупал у местных матководов.

От покупных налупил ф-2, облетались они с "местными" пацанами. Тихие, спокойные, как и мамаши. Думаю кровь хорошая.

На следующий год заказал пару маточек от Рауша, с лесного точка. Становлюсь на первую ступеньку карниководства.:)

Поделиться сообщением

18 хвилин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Из Австрии и Германии материал весь такой. Карника делится на мирную и очень мирную, первая просто глаза иногда поднимает глянуть, вторая даже не смотря уходит в улочки опускается вниз с рамок.

інколи до вимог на миролюбність бджолярі початківці не придають значення бджолі яка менш миролюбна, але на томість володіє кращими в процентному відношені показниками, це швидкий старт, здоровий розплід, збереження сили на медозборах до завершення сезону, кращі показники по збору нектару і практична відсутність роїння.Недавно мав розмову з колегою,розмовляли в цілому про пасічні справи і бджолу,потім перейшли до тієї бджоли яка була від мене, і я кажу якби в цієї бджоли понизити норовливість і на десяточку збільшити миролюбність, на що він відповів, що миролюбність цієї бджоли достатньо на своїм рівні і зауважень немає, вона зараз проходить останніі етапи тесту,це зимівлі і потім весняний розвиток.Хочу зауважити,що підхід у нас до бджоли у кожного різний в критерії оцінки миролюбності, хтось вважає,що треба краще працювати над миролюбністью,а хтось вважає,що вона достатня для нормальної роботи і віддає оцінку критеріям по стійкості до захворювань,медозбірності і сили сімї продовж сезону, тож ми маєм краще переглядати наші підходи до оцінки, в тому і є особливість карніки,що селекціонери в кожній її лінії заклали  миролюбность.

Поделиться сообщением

12 минут назад, miro сказал:

інколи до вимог на миролюбність бджолярі початківці не придають значення бджолі яка менш миролюбна, але на томість володіє кращими в процентному відношені показниками, це швидкий старт, здоровий розплід, збереження сили на медозборах до завершення сезону, кращі показники по збору нектару і практична відсутність роїння.Недавно мав розмову з колегою,розмовляли в цілому про пасічні справи і бджолу,потім перейшли до тієї бджоли яка була від мене, і я кажу якби в цієї бджоли понизити норовливість і на десяточку збільшити миролюбність, на що він відповів, що миролюбність цієї бджоли достатньо на своїм рівні і зауважень немає, вона зараз проходить останніі етапи тесту,це зимівлі і потім весняний розвиток.Хочу зауважити,що підхід у нас до бджоли у кожного різний в критерії оцінки миролюбності, хтось вважає,що треба краще працювати над миролюбністью,а хтось вважає,що вона достатня для нормальної роботи і віддає оцінку критеріям по стійкості до захворювань,медозбірності і сили сімї продовж сезону, тож ми маєм краще переглядати наші підходи до оцінки, в тому і є особливість карніки,що селекціонери в кожній її лінії заклали  миролюбность.

Гвідо Склєнар свого часу описував карніку трьома словами: "спокійна, сіра, миролюбна". То був головний девіз в роботі з карнікою у нього

Поделиться сообщением

11 хвилину тому, Ысч сказав:

Ну вот, выше я уже писал что обычные пчеловоды смотрят как на идиота когда расказываешь им подобные вещи.:umora:

Поначалу сам думал шо пчелы меня за идиота держат. К концу сезона привык. 

Если быть точнее то не "голову поворачивают" а сами поворачиваются в сторону движения руки,  типа готовятся к атаке.

Я пока не сильно разбираюсь в линиях и прочих тонкостях но материал действительно из Австрии и Германии. Эфок покупал у местных матководов.

От покупных налупил ф-2, облетались они с "местными" пацанами. Тихие, спокойные, как и мамаши. Думаю кровь хорошая.

На следующий год заказал пару маточек от Рауша, с лесного точка. Становлюсь на первую ступеньку карниководства.:)

"На следующий год заказал пару маточек от Рауша, с лесного точка. Становлюсь на первую ступеньку карниководства." пробуйте, шукайте своє, думаю,що Ви знайдете, тому-що селекція карніки особливо в Австрії і Німечинні:ay:, але і наші хлопці вже дають "на гора" чудові результати.

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, Андрій Сумчанин сказав:

Гвідо Склєнар свого часу описував карніку трьома словами: "спокійна, сіра, миролюбна"

до речі є у мене Склєнар47/47 і Пернер, по силі в сезоні однакові, по медозбірності:ay:,екстерєр в кожної з тих ліній чудовий, но Пернер мене чомусь більше тішить,хоч до Склєнара я можу в трусах і без капелюха йти, а от Пернер буває заходи хоч голяком,а є що треба йти одягати куртку з капелюхом,хоча притому я в шортах,но тут теж мабуть вдається європейський рівень виховання небити нижче пояса:umora:

Поделиться сообщением

21 година тому, Егор Юрьев сказав:

Не все баки с минимумом прополиса.У меня есть одна бригада штукатуров:umora: клеят мама не горюй.

О сравнениях.

Все будет ровно.:ay:

тема карніка:refery::huh:

Поделиться сообщением

2 часа назад, miro сказал:

тема карніка:refery::huh:

А ми про що?:dntknw:

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Егор Юрьев сказав:

А ми про що?:dntknw:

та-так проходив мимо теми:hunter:, мабуть показалось:unsure:

Изменено пользователем miro

Поделиться сообщением

В 25.12.2017 в 08:33, Андрій Сумчанин сказал:

Из Австрии ...

Андрей,а с Розенталя матки завозились к нам?Вроде бы как у тебя было что-то.Что можешь сказать?

Поделиться сообщением

В 25.12.2017 в 11:38, miro сказал:

та-так проходив мимо теми:hunter:, мабуть показалось:unsure:

Показалось.Перехрестися.

Поміняй своє ставлення бо навіть слово бак викликає реакцію що рука сама молоток шукає.:umora:

Треба трошки бути толерантним,пане Михайло,бо так і залишишся Вуйком з молотком.:umora:

Без образ.:hi:

Там було трохи відхилення від теми бо згадали ....Уважніше прочитай що  раніше  nadij  написала і до чого було оте моє висловлення.

Изменено пользователем Егор Юрьев

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Егор Юрьев сказав:

Показалось.Перехрестися.

Поміняй своє ставлення бо навіть слово бак викликає реакцію що рука сама молоток шукає.:umora:

Треба трошки бути толерантним,пане Михайло,бо так і залишишся Вуйком з молотком.

Без образ.

Там було трохи відхилення від теми бо згадали ....Уважніше прочитай що  раніше  nadij  написала і до чого було моє висловлення.

ні краще тут коло вас всіх тримати молотка із відпрацьованим рефлексом,аніж дати свавіллю розквітати, анекдот про кумів памятаєте,    ....... - а це я так куме на всяк випадок, щоб чогось не трапилось:umora:

ображати Вас я немав на меті, тому мусите вибачити за не скоєний вчинок:ah:, я молотком не розмахував:al:, я лише:ae:

Поделиться сообщением

3 минуты назад, miro сказал:

ні краще тут коло вас всіх тримати молотка із відпрацьованим рефлексом,аніж дати свавіллю розквітати, анекдот про кумів памятаєте,    ....... - а це я так куме на всяк випадок, щоб чогось не трапилось:umora:

ображати Вас я немав на меті, тому мусите вибачити за не скоєний вчинок:ah:, я молотком не розмахував:al:, я лише:ae:

Та все одно зауваження зроблене було.Як на мене то вважаю недоцільним бо була якась репліка на те що людині баки сподобалися що не прополісують,а я й відповів що не треба їх так славити.Ось спробує карніку і все зрозуміє.

А взагалі проїхали та й забули,тема Порода бджіл Карніка.

Поделиться сообщением

14 часов назад, новичок сказал:

А не замечали в каких семьях начинают сеять матки,от породы не зависит?

Краинка. Дочки островных немок. Наверное в германии зимы короче, чем у нас, да безоблётный период не по полгода.  Вот и привыкли.:hmm:

Изменено пользователем Владимир-522
дополнил

Поделиться сообщением

1 час назад, Владимир-522 сказал:

Краинка. Дочки островных немок. Наверное в германии зимы короче, чем у нас, да безоблётный период не по полгода.  Вот и привыкли.:hmm:

Интересно как с ранним розплодом по линиям карники.У меня тоже в карники есть засев.

Поделиться сообщением

1 час назад, новичок сказал:

Интересно как с ранним розплодом по линиям карники.У меня тоже в карники есть засев.

Все ,що відбуваеться в гнізді взимку мені не цікаво.Взимку бджолам треба дати спокій. Є там розплід або    немає там розплоду яка різниця.Головне щоб був мед, а регулювати своє життя  взимку бджоли вміють. В рамках однієї лінії може бути розплід ,а може і не бути розплоду.

Поделиться сообщением

19 минут назад, Stol сказал:

Є там розплід або    немає там розплоду яка різниця.

При украинской зиме действительно разницы нет. Весна ранняя, облетятся по любому. Хорошо там у вас с климатом, можно позавидовать.

Изменено пользователем Владимир-522

Поделиться сообщением

Только что, Владимир-522 сказал:

При украинской зиме

:az:А у Вас что,совсем не такая?

Поделиться сообщением

1 час назад, новичок сказал:

Интересно как с ранним розплодом

Снимите утепления

Поделиться сообщением

8 часов назад, Владимир-522 сказал:

Хорошо там у вас с климатом, можно позавидовать.

С таким климатом, как в этом году, завидовать нечему. Тем более не известно, что будет дальше.:hmm:

Поделиться сообщением

7 минут назад, kontroler сказал:

С таким климатом, как в этом году, завидовать нечему. Тем более не известно, что будет дальше.:hmm:

январь неделю  по среди месяца или под конец ,до минус 30 обещают , потом + и дождь...

Поделиться сообщением

В 11.01.2018 в 16:11, Yuriu сказав:

До того ж, на просторах інтернету, окрім відгуків АНДРІЯ СУМЧАНИНА, за що йому дуже дякую, реального опису тої чи іншої лінії породи не має.

Вам правду, чи порозповідати?

Скажу лише одну просту істину: приналежність до тієї чи іншої лінії німці рахують за мамою. І от я, молодий німецький маткар, на зорі своєї діяльності поїхав до пана Тізлера і привився від карніки Пешец (ще й не зрозуміло скільки поколінь назад там був той Пешец в чистому, первіснову виді). Це 2000 рік. Дочок від цих маток я відправив на Вангерог, де стояли тройзеки 07. В 2001 році протестував дочок, отримав на 1-2-5 з них клас А, вивів дочок і відпривив на Лангерог, де в 2002 році стояли 1075. Протестував в 2003, отримав результати, на 1-2-5 маток отримав клас А, вивід дочок, в 2004 відправив на Юст, де стояли скленари............ і так "ялозю" той "Пешец" вже 20+ років... і думаю всі розуміємо що та назва Пешец там приписана вкрай умовно. Самі німці рахують то чистим маркетингом і популізмом, і лише такі недалекі як ми, придбавши по 1 матці неконтрольваного запліднення вже через тиждень можемо розгорнуту характеристику лінії зробити. І що ще гірше - оприлюднити. Погодьтесь що якось не логічно, ага? Так, матеріал відрізняється... але свято впевнений що то явно не привязка до описаних засновниками ліній характеристик тих чи інших бджіл. Конкретні лінії навіть тими ж німцями, яких ми захвалюємо, вже втрачені давно. Окрім кількох дуже ініціативних а-ля Хофман і т.д. які і уваги не варті. Але і тим не довго жити. :IMHO:

То Вам, після того що вище вказав, написати про Пешец чи Тройзек? Бо як налляєте 200-300 віскаря то я мо.

Изменено пользователем konoval_am

Поделиться сообщением

13 години тому, konoval_am сказав:

Вам правду, чи порозповідати?

Скажу лише одну просту істину: приналежність до тієї чи іншої лінії німці рахують за мамою. І от я, молодий німецький маткар, на зорі своєї діяльності поїхав до пана Тізлера і привився від карніки Пешец (ще й не зрозуміло скільки поколінь назад там був той Пешец в чистому, первіснову виді). Це 2000 рік. Дочок від цих маток я відправив на Вангерог, де стояли тройзеки 07. В 2001 році протестував дочок, отримав на 1-2-5 з них клас А, вивів дочок і відпривив на Лангерог, де в 2002 році стояли 1075. Протестував в 2003, отримав результати, на 1-2-5 маток отримав клас А, вивід дочок, в 2004 відправив на Юст, де стояли скленари............ і так "ялозю" той "Пешец" вже 20+ років... і думаю всі розуміємо що та назва Пешец там приписана вкрай умовно. Самі німці рахують то чистим маркетингом і популізмом, і лише такі недалекі як ми, придбавши по 1 матці неконтрольваного запліднення вже через тиждень можемо розгорнуту характеристику лінії зробити. І що ще гірше - оприлюднити. Погодьтесь що якось не логічно, ага? Так, матеріал відрізняється... але свято впевнений що то явно не привязка до описаних засновниками ліній характеристик тих чи інших бджіл. Конкретні лінії навіть тими ж німцями, яких ми захвалюємо, вже втрачені давно. Окрім кількох дуже ініціативних а-ля Хофман і т.д. які і уваги не варті. Але і тим не довго жити. :IMHO:

То Вам, після того що вище вказав, написати про Пешец чи Тройзек? Бо як налляєте 200-300 віскаря то я мо.

То є правда, тому коли мені говорять хочу пешець бо в мене от колись був і сподобалося, то дійсно пешець бува різний ) і пешець в нашому сьогоденні то лише назва. Тому краще дивитись на властивості, і обирать за ними, ніж обирать за назвою. Та то таке, без 100 грам не розібратись ).
А взагалі то прохання в темі не флудить, для того є окремі гілки на цьому чи іншому форумах.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти