Перейти к содержанию
Николай П.

Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

В теме 3 896 сообщений

3 часа назад, СЄРЖ сказал:

Вражає спокій на пасіці Віктора "Андер" 

IMG_20170615_174030.thumb.jpg.53137d05938a1541112746e619b0a218.jpgIMG_20170615_174114.thumb.jpg.6fee4a2d71c095225e31ef11db48d16b.jpg

І от розплід від його матокIMG_20170615_174114.thumb.jpg.6fee4a2d71c095225e31ef11db48d16b.jpg

IMG_20170618_112059.jpg

Я з вами цілком згідний, я маю нащадків  від  7- 45- 310 МАТКА № 63, але  мова велась  по діаграмі "пододянки". Надіюсь Іван Миихайлович розставить крапки над....:hi:.

Поделиться сообщением

Краутер вміє робити чудові матки, але не вміє робити нормальне канді в кліточки. Дзвонив Іван Михайлович, приїхала Зінгер і дві матки загинули( потекло канді) остальних Іван Михайлович спасає. Тепер ходжу хвилююсь все валиться з рук, так переживаю. Добре що хоч не загинула матка з к'юрингом А яка теж приїхала в цій партії. В минулому році теж були аналогічні проблеми, але матки всі приїхали живі. Не вміє Краутер нормально збирати в дорогу матки. Вони навіть у Відень у офіс до Івана Михайловича приїхали вже з потікшим канді. От такі не втішні справи 

Поделиться сообщением

1 час назад, Укроп сказал:

Краутер вміє робити чудові матки, але не вміє робити нормальне канді в кліточки. Дзвонив Іван Михайлович, приїхала Зінгер і дві матки загинули( потекло канді) остальних Іван Михайлович спасає. Тепер ходжу хвилююсь все валиться з рук, так переживаю. Добре що хоч не загинула матка з к'юрингом А яка теж приїхала в цій партії. В минулому році теж були аналогічні проблеми, але матки всі приїхали живі. Не вміє Краутер нормально збирати в дорогу матки. Вони навіть у Відень у офіс до Івана Михайловича приїхали вже з потікшим канді. От такі не втішні справи 

А матка класса А какой линии,Зингер?

Поделиться сообщением

34 минуты назад, КАЕ сказал:

Саме так, линії Зінгер. Це моя і Івана Михайлоча найлюдиміша лінія. Дуже класно працює в наших умовах

Поделиться сообщением

В 08.06.2017 в 18:33, КАЕ сказал:

Штучное осеменение какая комбинация была?Наверное Пискорского? Там отзывы были хорошие о б используемой комбинации на трутня  Кирхайн.

Есть информация или ссылка на объявление о продаже маток ИО Пискорским?

Поделиться сообщением

8 часов назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

Не искал, ответил в личку.

Поделиться сообщением

Мій свіжий Зінгер успішно підсаджений і вже сіє. Іван Михайлович хай Вас Благословляє і дає здоров'я Вам Бог. Сильно дуже переживав коли Ви сказали що частина маток в дорозі загинула. Але все обійшлось, тепер в нас є і Зінгер класу А. Цікаво буде зробити крос трутень Пернера класу А і навпаки. Думаю що має бути супер. 

Поделиться сообщением

супровід на матку від Пернера тут : 

71503.thumb.jpg.362a1c7fd721eaf9d7fac65080438e98.jpg

Поделиться сообщением

В 19.06.2017 в 21:21, КАЕ сказав:

Так.

Поделиться сообщением

Шановні колеги може в кого є посилання на сайт Французьких заводчиків карніки Ренсон,то поділіться будь ласка інформацією. Лінія ця селекціювалась у Франції, як промислова. Сьогодні мене посітила така думка що є така лінія а я її ще не попробував. Це не діло, треба обов'язково попробувати. У мене є знайома людина яка постійно живе у Франції, як попрошу для мене зробить. Тільки погано що від бджіл далека, треба їй пальцем показати, де купувати мені маток

Поделиться сообщением

13 часа назад, Укроп сказал:

Шановні колеги може в кого є посилання на сайт Французьких заводчиків карніки Ренсон,то поділіться будь ласка інформацією. Лінія ця селекціювалась у Франції, як промислова. Сьогодні мене посітила така думка що є така лінія а я її ще не попробував. Це не діло, треба обов'язково попробувати. У мене є знайома людина яка постійно живе у Франції, як попрошу для мене зробить. Тільки погано що від бджіл далека, треба їй пальцем показати, де купувати мені маток

Треба по бельгійцям шукати або в них питати.

З Хаагдоренсом зв'язався?

Поделиться сообщением

14 години тому, Укроп сказав:

нічого особливого. у мене вона була, правда не від визнаних батьків . 

як тобі  буде дочка від  12-37-1181-2014 облітана на 11 -1-11941-2014 к ?

12-37.pdf

11-1.pdf

Поделиться сообщением

4 часа назад, Іван Михайлович сказал:

нічого особливого. у мене вона була, правда не від визнаних батьків . 

як тобі  буде дочка від  12-37-1181-2014 облітана на 11 -1-11941-2014 к ?

12-37.pdf

11-1.pdf

Ура, у мене буде суперовий ще один матеріал. Іван Михайлович хай благоловляє і береже Вас Бог. Ви людина просто унікальна

Поделиться сообщением

Шановний Іван Михайлович, сердечно Вам дякую за надіслані бджоли!

Нехай Господь благословляє   Вашу працю і дає Вам міцного здоров'я!

Бджоли були вислані 29.06.2017, а 30.06.2017 я вже їх отримав, правда трохи доведось понервувати, "Нова пошта" привезла під мої двері о 22.34, хоча з телефонної розмови було обіцяно в період з 20.00 до 21.00. Звичайно, що я переживав, як вони доїхали, але приклавши вухо до пересилочного ящика - почув тихий рівномірний гул і заспокоївся.

Вулики заселяв сьогодні 1.07.2017 вранці, не зважаючи на те, що погода була похмурою, час від часу накрапав дощ, дочекавшись погожої пори, відкрив ящики пакетів і почав переносити рамки в підготовлені вулики. Відразу вразило те, що бджоли вели себе дуже спокійно, тримаючись на рамках, не зважаючи на похмуру погоду. Стільники в обох пакетах щільно покриті бджолою, матки мічені, рамки новенькі. Коротше кажучи, враження,- один позитив!

Через хвилин 40, після заселення, виглянуло сонце, бджоли почали обліт, першою вийшла карпаточка, за нею хвилин за 20-ть облетілась карніка.image.thumb.jpeg.1de81cb42e34f1703d0b6f9cb90c74b5.jpegimage.thumb.jpeg.7a9e2eb2ab2941dfcd0481277f918b7f.jpegimage.thumb.jpeg.05930af5fc6195d3e881b364413c25ef.jpegimage.thumb.jpeg.49cb76fffcdad1ec47dd527d0ed8dc1f.jpegimage.thumb.jpeg.bddd4c57aa3254d5e0287623cd2f991c.jpeg

image.jpeg

Поделиться сообщением

Отримав сьогодні від Івана Михайловича маточку карніки з Австрії. Іван Михайлович Вам честь і пошана. Як таку людину не шанувати і не поважати, я навіть не уявляю. Такої логістики і оперативності доставки маток з Європи немає ні в кого в Україні

IMG_0797.JPG

Поделиться сообщением

Матка від Ортвіна Лампрехта, селекціонер з АСА, має звання Imkermeister (яке заробити дуже не просто). Матеріал по відсоткам індексів доволі гарний. Обліт на Латтерстейгі трутовими сім'ями від Ансельма Путца, також відомого селекціонера з АСА.

Кілька років назад були завози маток від Лампрехта, але незначні, та відгуків не було чутно.

Поделиться сообщением

7 часов назад, Укроп сказал:

Отримав сьогодні від Івана Михайловича маточку карніки з Австрії. Іван Михайлович Вам честь і пошана. Як таку людину не шанувати і не поважати, я навіть не уявляю. Такої логістики і оперативності доставки маток з Європи немає ні в кого в Україні

IMG_0797.JPG

2 часа назад, Андрей Сумчанин сказал:

Матка від Ортвіна Лампрехта, селекціонер з АСА, має звання Imkermeister (яке заробити дуже не просто). Матеріал по відсоткам індексів доволі гарний. Обліт на Латтерстейгі трутовими сім'ями від Ансельма Путца, також відомого селекціонера з АСА.

Кілька років назад були завози маток від Лампрехта, але незначні, та відгуків не було чутно.

Там матка материнка 99-156-696344-2015  получена от  комбинации 99 193 1185 2015  на отцовскую Пернера 71501 2012 года.На украину в этом году завезли  маток С того же  облетника Латерстейг от матки 99-193 1921 2015. Эта матка получена от комбинации очень интересной  как мне кажется (99-193-1157-2015 на отцовскую Пернера все ту же 99 120 71501 2012.К сожалению мне не досталась.На сколько же удачной оказалась матка от Пернера 501.Хоть по отцовской ,хоть по материнской линии она хорошо передает свои ХПП,во многих случаях являясь улучшателем.

Изменено пользователем КАЕ

Поделиться сообщением

58 минут назад, КАЕ сказал:

Там матка материнка 99-156-696344-2015  получена от  комбинации 99 193 1185 2015  на отцовскую Пернера 71501 2012 года.На украину в этом году завезли  маток С того же  облетника Латерстейг от матки 99-193 1921 2015. Эта матка получена от комбинации очень интересной  как мне кажется (99-193-1157-2015 на отцовскую Пернера все ту же 99 120 71501 2012.К сожалению мне не досталась.На сколько же удачной оказалась матка от Пернера 501.Хоть по отцовской ,хоть по материнской линии она хорошо передает свои ХПП,во многих случаях являясь улучшателем.

Карінтійська школа бджільництва 99-193 не тільки людей навчає, а ще й селекцією займається.

Матка Пернера 71501-2012 мала клас D з загальним селекційним індексом 139% і була отримана від кросу Пернер*Майєн. Попереду неї була лише славнозвісна 71532-2012 з загальним селекційним індексом 149%, і від неї ми у 2014 році отримували дочок.

У Пернера свій матеріал стабільно показує індекс GZW на рівні 110-130%, а коли Пернер починає підливати іншу кров, як він робив і робить, від карніки Майєн чи карніки від Штрьоммера, то вискакують матки з GZW більшим за 130% і коефіцієнтами 0,49-0,67

Поделиться сообщением

1 час назад, Андрей Сумчанин сказал:

Карінтійська школа бджільництва 99-193 не тільки людей навчає, а ще й селекцією займається.

Матка Пернера 71501-2012 мала клас D з загальним селекційним індексом 139% і була отримана від кросу Пернер*Майєн. Попереду неї була лише славнозвісна 71532-2012 з загальним селекційним індексом 149%, і від неї ми у 2014 році отримували дочок.

У Пернера свій матеріал стабільно показує індекс GZW на рівні 110-130%, а коли Пернер починає підливати іншу кров, як він робив і робить, від карніки Майєн чи карніки від Штрьоммера, то вискакують матки з GZW більшим за 130% і коефіцієнтами 0,49-0,67

Андрюха воно то так. Але є у мене матки з меншим індексом ніж Пернеровські, а результат по медові показують значно кращий. Я нічого не маю проти визнаного селекціонера  Карла Пернера, але факт є факт. Так само підтверджує мої слова і Іван Михайлович, у нього така само картина. У нього взагалі в його умовах Зінгери і Бєлка показують найкращі результати. От ми маєм дві матки класу А, одну від Пернера, одну від Краутера Зінгер. Так Зінгер за індексом нижчий за Пернеровську матку, і тепер буде можливість зрівняти їх,і їхнє потомство щоб зробити якісь висновки

Поделиться сообщением

58 минут назад, Укроп сказал:

Андрюха воно то так. Але є у мене матки з меншим індексом ніж Пернеровські, а результат по медові показують значно кращий. Я нічого не маю проти визнаного селекціонера  Карла Пернера, але факт є факт. Так само підтверджує мої слова і Іван Михайлович, у нього така само картина. У нього взагалі в його умовах Зінгери і Бєлка показують найкращі результати. От ми маєм дві матки класу А, одну від Пернера, одну від Краутера Зінгер. Так Зінгер за індексом нижчий за Пернеровську матку, і тепер буде можливість зрівняти їх,і їхнє потомство щоб зробити якісь висновки

Мені періодично віддзвонюються товариші і кажуть що по весні і влітку у них по медові виділялися саме пернерські ф1 (Недригайлівський, Лебединський, Білопольський р-н). І в трубку мені кричать "давай нам маток від отого Карла"

Поделиться сообщением

2 часа назад, Андрей Сумчанин сказал:

В цьому році Франц Клаус в себе на станції осіменіння виставив групу батьківських 99-120-71352-2012,також має дві лінії батьківських від Заатхоффа. Показники майже одинакові. На даний час це матеріал стоящий до любої комбінації.

Поделиться сообщением

В Monday, June 19, 2017 в 22:05, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

Набери в поиске Пасека дядьки Андрея Пискорский и там есть все что тебя интересует

Поделиться сообщением

50 минут назад, Ander сказал:

В цьому році Франц Клаус в себе на станції осіменіння виставив групу батьківських 99-120-71352-2012,також має дві лінії батьківських від Заатхоффа. Показники майже одинакові. На даний час це матеріал стоящий до любої комбінації.

А мне ещё очень интересный вариант отцовских от матковода 99-377.забыл на каком острове выставлены. По моему у Пернера. Прийдут матки оттуда если Перноровские будет интересный вариант. И тут я пролетел понадеявшис ь на матку с Каринтии. От Пернера есть материал, каждый год заказывал, решил попробовать что то новое, но увы 

Поделиться сообщением

2 часа назад, КАЕ сказал:

А мне ещё очень интересный вариант отцовских от матковода 99-377.забыл на каком острове выставлены. По моему у Пернера. Прийдут матки оттуда если Перноровские будет интересный вариант. И тут я пролетел понадеявшис ь на матку с Каринтии. От Пернера есть материал, каждый год заказывал, решил попробовать что то новое, но увы 

Облітник Пустервальд,керує Пернер. В 2017р.іменно батьківськи сім,ї  99-377 Штрьоммера стоять.

Поделиться сообщением

У Ліпатова є дві материнки ІОшки від Пернера 99-120-71635-2014*99-377-72519-2014 (Пернер*Штрьоммер), від однієї з них "17" він робить маток ШО.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти