Николай П.

Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

2 434 сообщения в этой теме

3 часа назад, СЄРЖ сказал:

Вражає спокій на пасіці Віктора "Андер" 

IMG_20170615_174030.thumb.jpg.53137d05938a1541112746e619b0a218.jpgIMG_20170615_174114.thumb.jpg.6fee4a2d71c095225e31ef11db48d16b.jpg

І от розплід від його матокIMG_20170615_174114.thumb.jpg.6fee4a2d71c095225e31ef11db48d16b.jpg

IMG_20170618_112059.jpg

Я з вами цілком згідний, я маю нащадків  від  7- 45- 310 МАТКА № 63, але  мова велась  по діаграмі "пододянки". Надіюсь Іван Миихайлович розставить крапки над....:hi:.

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

Краутер вміє робити чудові матки, але не вміє робити нормальне канді в кліточки. Дзвонив Іван Михайлович, приїхала Зінгер і дві матки загинули( потекло канді) остальних Іван Михайлович спасає. Тепер ходжу хвилююсь все валиться з рук, так переживаю. Добре що хоч не загинула матка з к'юрингом А яка теж приїхала в цій партії. В минулому році теж були аналогічні проблеми, але матки всі приїхали живі. Не вміє Краутер нормально збирати в дорогу матки. Вони навіть у Відень у офіс до Івана Михайловича приїхали вже з потікшим канді. От такі не втішні справи 

4 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

1 час назад, Укроп сказал:

Краутер вміє робити чудові матки, але не вміє робити нормальне канді в кліточки. Дзвонив Іван Михайлович, приїхала Зінгер і дві матки загинули( потекло канді) остальних Іван Михайлович спасає. Тепер ходжу хвилююсь все валиться з рук, так переживаю. Добре що хоч не загинула матка з к'юрингом А яка теж приїхала в цій партії. В минулому році теж були аналогічні проблеми, але матки всі приїхали живі. Не вміє Краутер нормально збирати в дорогу матки. Вони навіть у Відень у офіс до Івана Михайловича приїхали вже з потікшим канді. От такі не втішні справи 

А матка класса А какой линии,Зингер?

Поделиться сообщением

34 минуты назад, КАЕ сказал:

Саме так, линії Зінгер. Це моя і Івана Михайлоча найлюдиміша лінія. Дуже класно працює в наших умовах

Поделиться сообщением

В 08.06.2017 в 18:33, КАЕ сказал:

Штучное осеменение какая комбинация была?Наверное Пискорского? Там отзывы были хорошие о б используемой комбинации на трутня  Кирхайн.

Есть информация или ссылка на объявление о продаже маток ИО Пискорским?

Поделиться сообщением

8 часов назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

Есть информация или ссылка на объявление о продаже маток ИО Пискорским?

Не искал, ответил в личку.

Поделиться сообщением

Мій свіжий Зінгер успішно підсаджений і вже сіє. Іван Михайлович хай Вас Благословляє і дає здоров'я Вам Бог. Сильно дуже переживав коли Ви сказали що частина маток в дорозі загинула. Але все обійшлось, тепер в нас є і Зінгер класу А. Цікаво буде зробити крос трутень Пернера класу А і навпаки. Думаю що має бути супер. 

10 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

супровід на матку від Пернера тут : 

71503.thumb.jpg.362a1c7fd721eaf9d7fac65080438e98.jpg

4 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

В 19.06.2017 в 21:21, КАЕ сказав:

Так.

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас