Николай П.

Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

3 149 сообщений в этой теме

1 час назад, Паланочка сказал:

Рус, а по миролюбності різниця помітна чи ні ?

Сложно сказать, бакфаст весь у товарища, и он очень ими доволен. А карника ....."сало як сало - шо його пробувать")))))))

7 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

А крилець їхніх часом не маєте? Дуже кортить повивчати (на користь справи)...
Як буде час і натхнення то зроблю.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

1 година тому, Олег Мороз сказав:
7 годин тому, Kumpel сказав:
А крилець їхніх часом не маєте? Дуже кортить повивчати (на користь справи)...emoji4.png

Як буде час і натхнення то зроблю.

Якщо Ви про степову, то чудово, бо відповідний пост Івана Михайловича вже перемістили звідси в належне місце:). Можете навіть просто "заспиртованих" бджілок надіслати, а я вже їх сам обскублю, та ще й результатами поділюся...:)

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

В 13.08.2017 в 11:53, Укроп сказал:

По кількості розплоду у мене на пасіці серед всієї карніки зараз в лідерах Зінгери і Бєлка,( 8- 300 рамок) Остальні лінії мають розплоду трошки менше.Маю цікаву матку першої генерації від Еріка Аспецбергера, яку подарував мені Іван Михайлович. Я коли її отримав то якраз формував тестові групи, була вона підсаджена у відводок такий само по силі як і всі остальні. Матка не звично крупна, і що мене вразило наче аж занадто довга( зі слів Івана Михайловича всі матки народжуються від тієї матки такі крупні) Так От ця матка по кількості розплоду і принесеного меду явно тримається в лідерах, обставила вона абсолютно всих. Що саме цікаво, в минулому році Іван Михайлович коли йому прийшли ці матки наполегливо мене просив,щоб і я собі взяв одну. Я не знаю чому? Але відмовився, сказав що маю вдосталь матеріалу, а такий матковод як Ерік Аспецбергер не сильно на слуху. Тепер кусаю собі пальці що не послухав Івана Михайловича. В наступному сезоні обов'язково возьму, бо матеріал дійсно дуже хороший. 

Писати добре, але ви краще відео зняли і на ютуб виклали, щоб люди на власні очі побачили, ті белки по 8 рам розплоду? Ато якось дивно менш видатні пасічники мають канали і хоть щось показують!

3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

20 минут назад, Tedo сказал:

Писати добре, але ви краще відео зняли і на ютуб виклали, щоб люди на власні очі побачили, ті белки по 8 рам розплоду? Ато якось дивно менш видатні пасічники мають канали і хоть щось показують!

У меня сейчас помесь карпатки,карника альпийка и дворняги тоже имеют 5-8 рам расплода,но разве это показатель хорошей семьи ?показатель семьи-это конечный валовый продукт,то есть результат по медосбору за год.Так что ничего удивительного в таком количества расплода не вижу.

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

40 минут назад, Пасечник1984 сказал:

У меня сейчас помесь карпатки,карника альпийка и дворняги тоже имеют 5-8 рам расплода,но разве это показатель хорошей семьи ?показатель семьи-это конечный валовый продукт,то есть результат по медосбору за год.Так что ничего удивительного в таком количества расплода не вижу.

Я не акцентую увагу лише на розблід, А загалом кажу можа підтвердити свої слова відео матеріалом + реклама спрацює на 100% Краще раз бобачити чим сто раз прочитати! 

Поделиться сообщением

31 минуту назад, Пасечник1984 сказал:

У меня сейчас помесь карпатки,карника альпийка и дворняги тоже имеют 5-8 рам расплода,но разве это показатель хорошей семьи ?,то есть результат по медосбору за год.Так что ничего удивительного в таком количества расплода не вижу.

Бджола різна буває,та що кормить тільки розплод кому така потрібна? хіба що на пакети невимушено на комерційній основі" селекціонери"бджолу селекціонують.Так що Ваша правда:  показатель семьи-это конечный валовый продукт,ну и дополню + хорошее развитие без болячек+миролюбие,не ройливость,отличная зимовка,что и карника выдает.

Я не один год с карникой и могу сказать:человек который раз попробовал карнику,будет о ней говорить,будет о ней писать,будет за ее заступаться.Поэтому неважно: читая посты или смотрю фото или видео,принимаю это как должное.Потому что карника-это всегда меда больше нежели пчел.

Для себя имею подтверждение независимо от линий ,карника всегда с медом,да и конец лета порадовал:после подсолнуха дает жару золотарник.

DSC_0023.JPG

DSC_0027.JPG

17 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Только что, Ander сказал:

Бджола різна буває,та що кормить тільки розплод кому така потрібна? хіба що на пакети невимушено на комерційній основі" селекціонери"бджолу селекціонують.Так що Ваша правда:  показатель семьи-это конечный валовый продукт,ну и дополню + хорошее развитие без болячек+миролюбие,не ройливость,отличная зимовка,что и карника выдает.

Я не один год с карникой и могу сказать:человек который раз попробовал карнику,будет о ней говорить,будет о ней писать,будет за ее заступаться.Поэтому неважно: читая посты или смотрю фото или видео,принимаю это как должное.Потому что карника-это всегда меда больше нежели пчел.

Для себя имею подтверждение независимо от линий ,карника всегда с медом,да и конец лета порадовал:после подсолнуха дает жару золотарник.

DSC_0023.JPG

DSC_0027.JPG

невже це у вас золотарник запечатали?

Поделиться сообщением

1 час назад, Tedo сказал:

Це ідея, неодмінно на днях так і зроблю.Часу вільного появиться більше, сезон виводу маток завершено, тепер буду займатись до весни своїми бізнес справами. Ну і звичайно пасіку готовить до зими

Поделиться сообщением

16 минут назад, Ден сказал:

невже це у вас золотарник запечатали?

Відкачав другий раз два корпуси на 230 мед з соняха,залишив нижній на 300 та верхній на 230(можливо сила сімей у Вас більша?)Крайні рамки печатають повністю завжди раніше,середина не печатана повністю.Розбираєтесь в фото приблизьте,подивіться свіжак з низу рамки.Щось доказувать не буду,Ваше право вірить чи ні.Стосовно цієї сімї,то це карніка Пернеровська ф1,уже на стаціонарі дала до 80кг,ну і + золотарник.......получаїться дотягне можливо центнер.Таких сімей в мене хватає,да крім того медоносна база краща стала за останні декілька років.

Перейдіть з місцевих на карніку,попасічникуєте декілька років,дасть Бог і Ви побачите щото за бджола.

8 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Только что, Ander сказал:

Відкачав другий раз два корпуси на 230 мед з соняха,залишив нижній на 300 та верхній на 230(можливо сила сімей у Вас більша?)Крайні рамки печатають повністю завжди раніше,середина не печатана повністю.Розбираєтесь в фото приблизьте,подивіться свіжак з низу рамки.Щось доказувать не буду,Ваше право вірить чи ні.Стосовно цієї сімї,то це карніка Пернеровська ф1,уже на стаціонарі дала до 80кг,ну і + золотарник.......получаїться дотягне можливо центнер.Таких сімей в мене хватає,да крім того медоносна база краща стала за останні декілька років.

Перейдіть з місцевих на карніку,попасічникуєте декілька років,дасть Бог і Ви побачите щото за бджола.

Ямав наувазі що золотарник цвіте днів 10 і тут вас така печатка.Ну якщо дійсно так то буду думати про карніку, хоча мої матки облітуються на трутні карніки  і карпатки біля С Берлин.

Поделиться сообщением

19 минут назад, Ander сказал:

Вітя нікому нічого не доказуй, роби свою справу так як ти вмієш робити. А ти її робити вмієш

4 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

10 часов назад, Ander сказал:

Если можно сообщите от дочки какой материнские Пернера получены ф1

Поделиться сообщением

10 часов назад, Ander сказал:

Вікторе, яких дочок від маток Пернера маток ви у себе виділяєте з минулих років?

І що взяли цього року від Пернера?

Поделиться сообщением

1 час назад, КАЕ сказал:

Если можно сообщите от дочки какой материнские Пернера получены ф1

дочкі від материнкі 2а 99-120-71643-2014 облітана на Пустервальді.

ukrqueenbee.com/Pedigree/PVM16_Pedigree(UA).html

Изменено пользователем Ander

Поделиться сообщением

42 минуты назад, Андрій Сумчанин сказал:

Вікторе, яких дочок від маток Пернера маток ви у себе виділяєте з минулих років?

Напевно до Віті теж поїхала одна з перлин яка прийшла позавчора. 

Поделиться сообщением

44 минуты назад, Андрій Сумчанин сказал:

2а  99-120-71643-2014

В цьому році маю від Пернера інструменталки та з Пустервальда всі від материнкі 71635.

1 минуту назад, Укроп сказал:

Так....навєрно:ah:.

Поделиться сообщением

1 час назад, Ander сказал:

2а  99-120-71643-2014

Дочка от этой материнки и ф не так ограничивает, заливает гнездо как привык видеть у Карники(по моим наблюдениям) 

Поделиться сообщением

2 часа назад, Укроп сказал:

Так я Віті написав, тільки він не відповів в лічку нічого.

2 часа назад, Ander сказал:

2а  99-120-71643-2014

В цьому році маю від Пернера інструменталки та з Пустервальда всі від материнкі 71635.

Так....навєрно:ah:.

Материнка 99-120-71635-2014 видатна, маю цей родовід, ІОшки Ліпатова як раз від дочок тієї материнки. Бджола спокійна, доволі крупна.

Изменено пользователем Андрій Сумчанин

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

В 15.08.2017 в 21:43, Ander сказал:

Бджола різна буває,та що кормить тільки розплод кому така потрібна?

Так говорять люди, які самі торгують пакетами, і бідкаються щоб не дай Бог звичайний пасічник не додумався придбати собі 2-3 сімї італійок і використовівати їх для підсадки маток (маточників) карніки. А от я додумався і маю постійне нарощування пасіки як за кількісним так і за якісним складом. Кожен пасічник має тримати 2-4 мясних сімї. При необхідності він може зробити 10-20 відводків хоч у травні хоч у липні, а хочеш у серпні. Бувайте ....

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

20 минут назад, RAN сказал:

Так говорять люди, які самі торгують пакетами, і бідкаються щоб не дай Бог звичайний пасічник не додумався придбати собі 2-3 сімї італійок і використовівати їх для підсадки маток (маточників) карніки. А от я додумався і маю постійне нарощування пасіки як за кількісним так і за якісним складом. Кожен пасічник має тримати 2-4 мясних сімї. При необхідності він може зробити 10-20 відводків хоч у травні хоч у липні, а хочеш у серпні. Бувайте ....

Дивно читать чоловіка з пасічним стажем 16-25 р.Ви мої думки знаєте? до чого тут італійка?мова йде про бджіл котрі крім кількості у вулику нічого не дають навіть називаючись" карніка" чи інше. Добра бджола і з медом буде і не дивно коли в кінці літа розплоду в гнізді хватає.Ось про що говорилось вище.   Да, про пакети в іншій темі:hi:.

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

1 час назад, Ander сказал:

Да, про пакети в іншій темі:hi:

В 15 Серпень 2017 р. в 22:11, Ден сказал:

хіба що на пакети невимушено на комерційній основі"

Про пакети Ви сказали перший і не в іншій темі. Це називається актуалізація і виходячи з цієї актуалізації я і перейшов на пакети. Людина яка займається медом буде говорити про мед, людина яка займається пакетами буде говорити про пакети - чиста психологія. А карніка рулить це правда ....

Поделиться сообщением

2 часа назад, RAN сказал:

Про пакети Ви сказали перший і не в іншій темі. Це називається актуалізація і виходячи з цієї актуалізації я і перейшов на пакети. Людина яка займається медом буде говорити про мед, людина яка займається пакетами буде говорити про пакети - чиста психологія. А карніка рулить це правда ....

Карніка рулить і на мед, і на пакети. У першому я переконуюсь вже п'ятий сезон поспіль, навіть цього не дуже медового року.

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас