Перейти к содержанию

Бартнік / Бартник Хмельницька обл. м.Ізяслав


Рекомендуемые сообщения

Ціна  меду за кг. на 21.02.2018 р. 45 грн.

тел. 0966662171, 0504367005

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Круто! Все как всегда. Можно представить по чем закупают их региональные представители. Звонил к таким - ждут заключения контрактов в октябре. Сейчас не закупают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

30 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Друзі, перечитую форум, дізнаюсь, шо "Бартнику" вже оголосили бойкот. Нам закидають і просування ліцензування на експорт і виробництво меду; заниження цін, як на внутрішньому так і на зовнішньому ринку; створення спілки експортерів, з метою регулювання ціни на мед і багато іншого бруду. Від цього нікуди не дінешся, так завжди буває, коли ти попереду, а інші шепочуться за твоєю спиною. Це добре, шо на цьому форумі активізувалися наші конкуренти, дякую вам, ви робите нас ще сильнішими. Хочу побажати пасічникам мати і свою голову і трохи фільтрувати усе, що їм намагаються туди втовкмачити. Просто подумайте і порахуйте: Бартник має не найвищі і не найнижчі контракти, вони середні, при цьому тримає найвищу закупівельну ціну, на даний час, на мед. Питання ось у чому, чому наші конкуренти не хочуть підвищити внутрішню ціну на мед, маючи кращі контракти, ніж у нас?

Хочу трохи розповісти своє бачення ситуації навколо меду. На мою думку бджільництво, це та галузь виробництва, які держава ще поки не "допомагає" і вона більш-менш нормально існує. Бджільництвом вигідно займатись зараз, як виробництвом, так і експортом. Багато нових людей намагаються влізти в експорт і пасічники думають, що це добре, адже за них буде вестись боротьба. Нажаль, зараз це не так. Боротьба ведеться за зовнішній ринок, нові гравці намагаються знизити експортну ціну, щоб хоча б якось закріпитись на ринку, знайти собі хоча б трохи клієнтів. Ось, насправді, чому ціна іде донизу. У 2016 році на експортному ринку працювало 69 гравців і кожен новий намагався розширити свою клієнтську базу за кордоном, знижуючи ціну "там" і "тут". Повірте мені, від нових гравців, які демпінгують ціну, ми будемо позбуватись високою ціною на внутрішньому ринку.

Чому ви вважаєте, що на зборах експортерів ми домовляємось про ціну на мед? Я хочу ще раз сказати: у нас вона найвища. Асоціація експортерів, якщо я не помиляюся, існує з 2008 року, як ви вважаєте якби там домовлялися б про ціну на мед, то наші конкуренти про це давно дізналися б і подали на Асоціацію до суду, адже це заборонено законодавчо? Якщо у вас є що пред'явити - пред'являйте, інакше це просто слова і нечесна конкуренція.

Я пропоную пасічникам, які мають претензії особисто до "Бартніка" висвітлювати їх тут. Я буду регулярно перечитувати цю тему і буду намагатись вирішити, або пояснити їх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@UkrUser, Ви будете висвітлювати власну позицію чи позицію власника або керуючого справами?

По якій зараз приймає "Бартнік" мед?

Пасічники мають досить обмежену інформацію зі сторони експортерів, ось і звідси всі домисли.

Скільки зараз експортерів в асоціації, якщо не секрет?

І для чого просувати ліцензування меду, що від цього ціна підвищиться чи мед стане дорожчий?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, UkrUser сказал:

Я пропоную пасічникам, які мають претензії особисто до "Бартніка" висвітлювати їх тут. Я буду регулярно перечитувати цю тему і буду намагатись вирішити, або пояснити їх.

Будь ласка, надайте Ваші актуальні закупівельні ціни на соняшниковий мед на умовах доставки пасічником на Ваш склад з поділом по тонажу. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, UkrUser сказав:

Я пропоную пасічникам, які мають претензії особисто до "Бартніка" висвітлювати їх тут. Я буду регулярно перечитувати цю тему і буду намагатись вирішити, або пояснити їх.

Якщо Ви є офіційним представником "Бартніка", то зручніше  було б всім знати, як звертатись до Вас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Пасічники мають досить обмежену інформацію зі сторони експортерів, ось і звідси всі домисли.

Доповню, що ці зустрічі регулярно відбуваються, але про них 0 інформації. Таке враження, що це ультрасекретні дані. Навіть підтвердити їх проведення не хочуть. От, наприклад, пан @asaltan просто ігнорує будь-які запитання на цю тему. А про те, що там обговорюють і яке рішення приймають - то називається "придумайте самі"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть, будь ласка, яким чином на даний час формується ціна на внутрішньому й на заввнішньому ринку. При яких умовах слід чекати кращої ціни на мед?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

@UkrUser, Ви будете висвітлювати власну позицію чи позицію власника або керуючого справами?

Буду висвітлювати власну позицію, але повинні розуміти, шо є таке поняття як "комерційна таємниця".

 

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

І для чого просувати ліцензування меду, що від цього ціна підвищиться чи мед стане дорожчий?

Ми самі хотіли б знати кому це вигідно, і для чого це робити. Зараз якраз ця тема "на столі".

 

7 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Скільки зараз експортерів в асоціації, якщо не секрет?

Для того, щоб більше не було домислів з-приводу діяльності, створюється сайт Асоціації, де будь-хто зможе отримати інформацію, щодо її діяльності.

 

9 хвилин тому, Mаксим сказав:

Будь ласка, надайте Ваші актуальні закупівельні ціни на соняшниковий мед на умовах доставки пасічником на Ваш склад з поділом по тонажу. Дякую

32 грн, ваша доставка. За великий об'єм можна поторгуватися. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, UkrUser сказал:

Буду висвітлювати власну позицію, але повинні розуміти, шо є таке поняття як "комерційна таємниця".

Як кажуть Ваше право так дати відповідь, але суть зрозумів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, UkrUser сказал:

Ми самі хотіли б знати кому це вигідно, і для чого це робити. Зараз якраз ця тема "на столі".

В інтернеті зустрічав інформації, що це просувають великі експортери, щоб монополізувати ринок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, UkrUser сказал:

Я пропоную пасічникам, які мають претензії особисто до "Бартніка" висвітлювати їх тут. Я буду регулярно перечитувати цю тему і буду намагатись вирішити, або пояснити їх.

Ходить інформація про неврожай меду в Аргентині. Як би Ви її прокоментували і які маєте думки щодо змін сітової ціни у цьому зв"язку, якщо Ваша ласка. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, UkrUser сказал:

 

 

32 грн, ваша доставка. За великий об'єм можна поторгуватися. ;)

І ви ствержуєте що у вас найвища ціна по 32 додому приїздять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, targal сказал:

І ви ствержуєте що у вас найвища ціна по 32 додому приїздять

Я б тут вніс би певну ясність, великі експортери працюють через мережу заготовачів і у них інша на базі ціна і цим користуються невеликі експортери, які завжди накинуть 1-2 грн. на базі у себе і фактично не працюють з заговачами.

У мене, ще досі на пам'яті ідея організації великих партій по "кращій ціні" з залучення надійних форумчан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Я б тут вніс би певну ясність, великі експортери працюють через мережу заготовачів і у них інша на базі ціна і цим користуються невеликі експортери, які завжди накинуть 1-2 грн. на базі у себе і фактично не працюють з заговачами.

Так, це правда. І наші заготовачі не безкоштовно працюють. З іншого боку, сплачуючи заготовачам винагороду, ми хоча б трохи перестраховуємося від антибіотику в меді. Нажаль серед пасічників трапляються нечесні, які підмішують мед з антибіотиком на дно тари, а зверху ллють чистий мед. Буває і таке, що цементують дно бочки, прагнучи збільшити вагу. Багато є схем. Ми намагаємося з такими пасічниками більше не співпрацювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

В інтернеті зустрічав інформації, що це просувають великі експортери, щоб монополізувати ринок.

Я не можу прокоментувати це. Не володію даними. На мою думку введення ліцензування не вигідне ні експортерам, ні пасічникам, адже ліцензування призведе до закриття пасік, залишаться тільки великі пасічники, що зменшить пропозиції меду. Для чого експортерам дефіцит меду, як ви думаєте? Чи може хтось знайти, хто подав проект постанови про ліцензування меду? Хоча там не тільки про мед, а й про ягоди, гриби та горіхи. Я думаю, що депутати хочуть сісти на "потоки"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, UkrUser сказал:

Так, це правда. І наші заготовачі не безкоштовно працюють. З іншого боку, сплачуючи заготовачам винагороду, ми хоча б трохи перестраховуємося від антибіотику в меді. Нажаль серед пасічників трапляються нечесні, які підмішують мед з антибіотиком на дно тари, а зверху ллють чистий мед. Буває і таке, що цементують дно бочки, прагнучи збільшити вагу. Багато є схем. Ми намагаємося з такими пасічниками більше не співпрацювати.

Ви ж розраховуєтесь за мед після всіх аналізів на базі, тут не може бути проколу, якщо мед не пройшов аналізи, то пасічник його повезе назад так само і заготовачі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Ви ж розраховуєтесь за мед після всіх аналізів на базі, тут не може бути проколу, якщо мед не пройшов аналізи, то пасічник його повезе назад так само і заготовачі.

Але ризики зменшуються, коли частину роботи по аналізам робить агент, відповідно менше проблем з поверненням меду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Mаксим сказал:

Але ризики зменшуються, коли частину роботи по аналізам робить агент

Та ні, просто працюють з невеликою кількістю людей, на яких перекладаються обов'язки роботи і контактування з пасічниками.

Але заготовач з досвідом має вже власну базу пасічників і завжди може завезти "приємний об'єм" експортеру, що дасть більше.

По глухих селах напевне ще досі здають по 28 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Ви ж розраховуєтесь за мед після всіх аналізів на базі, тут не може бути проколу, якщо мед не пройшов аналізи, то пасічник його повезе назад так само і заготовачі

На базі розраховуємося після досліджень, так. Мова йде про заготовачів.

 

14 хвилини тому, Mаксим сказав:

Але ризики зменшуються, коли частину роботи по аналізам робить агент, відповідно менше проблем з поверненням меду

 

13 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Але заготовач з досвідом має вже власну базу пасічників і завжди може завести "приємний об'єм" експортеру, що дасть більше.

Приємний об'єм для нас це поставки більше 600 кг меду. Менше просто не приймаємо. Винагорода заготовача фіксована і від об'єму поставки не залежить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, UkrUser сказал:

На базі розраховуємося після досліджень, так. Мова йде про заготовачів.

 

 

Приємний об'єм для нас це поставки більше 600 кг меду. Менше просто не приймаємо. Винагорода заготовача фіксована і від об'єму поставки не залежить.

Вказали б час протягом якого досліджуєте мед і чи попередньо можна аналізи пройти?

Заготовачу так, а звичайному пасічнику з об'ємом 20-25 т. це вже інша справа, хто більше дасть туди і везеться мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Заготовачу так, а звичайному пасічнику з об'ємом 20-25 т. це вже інша справа, хто більше дасть туди і везеться мед.

Трохи я не зрозумів, що Ви намагаєтесь сказати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Yuriu сказав:

Підкажіть, будь ласка, яким чином на даний час формується ціна на внутрішньому й на заввнішньому ринку. При яких умовах слід чекати кращої ціни на мед?

 

1 година тому, Mаксим сказав:

Ходить інформація про неврожай меду в Аргентині. Як би Ви її прокоментували і які маєте думки щодо змін сітової ціни у цьому зв"язку, якщо Ваша ласка. Дякую.

На мою думку, ціна у 2017 трохи піде вгору, при умові, що уряд нам не буде допомагати. В Аргентині не тільки неврожай, я читав, що вони збільшили посіви сої, зменшивши посіви соняха. Також маємо надію, що нові гравці, як прийшли, так і підуть і перестануть занижувати ціну. Який сенс для великих експортерів занижувати ціну, якщо ми цю ціну мали вищу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, UkrUser сказал:

Який сенс для великих експортерів занижувати ціну, якщо ми цю ціну мали вищу?

Сенс завжди є. Наприклад, з 31грн. опустили до 26 грн. і щоб мати найвищу ціну добавили 1-2 грн., тобто 27-28грн. Ось вже і маєте 2-3 грн. на кілограммі  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...