Перейти к содержанию

Бартнік / Бартник Хмельницька обл. м.Ізяслав


Рекомендуемые сообщения

@Сергей Тюркин хочу запитати ще раз: у Вас є негативний досвід здачі меду на "Бартнік"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, UkrUser сказав:

Я вже писав, що зареєструвався тут як простий пасічник, але недавно почав працювати у "Бартніку". Тему підняв, бо побачив, що нас поливають брудом і з цим не згоден.

Я маю підозру, що Ви лукавите! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не пойму что это так экспортеры, закупщики зашевелились.  Цена пошла, не много но вверх. Мало того она отличается на 10% и более, что довольно таки не мало.

Вдруг стали интересны пасечники, с ними начинают общаться, с ними хотят встретится... В тоже время одни прокладки закупают, вторые нет(что то ожидают)

Вода становится на столько мутной,  что не понятно куда мы плывем...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Mаксим сказав:

Як на мене, якість все одно потрібно перевірити, а за обсяги експортери не переймаються. Додали гривню до ціни і мед полився рікою.

Кількість так, а якість. Який зараз в пасічника стимул качати мед не вище 18% вологості, тобто, зрілий, повністю запечатаний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раніше,  ця тема (про здачу меду)  вже піднімалася і ви теж сильно переживали,  ще не бувши працівником. Як каже кісільов (совпаденіє).

Якщо це "совпаденіє" то як тоді Вам вірити?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, nibond сказал:

Кількість так, а якість. Який зараз в пасічника стимул качати мед не вище 18% вологості, тобто, зрілий, повністю запечатаний.

Ви знову звели до стимулу для пасічника. Стимул для експортера потрібен, щоб змінити відпрацьовані роками правила гри.

З якістю як на мене в експортерів проблем немає - погана якість, пішов геть або здавай за копійки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, UkrUser сказал:

@Сергей Тюркин хочу запитати ще раз: у Вас є негативний досвід здачі меду на "Бартнік"?

я где то это писал ???     кто  больше  платит  тому и здаю. поэтому  дальше  тел.звонков  пока что   дела  с  бартником  не  заходили....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, офіцер сказав:

Ще і  половину відер побитих привезли

Ті чутки, які ходять, стосовно пластикової тари, правда. Хочеться щоб пасічники розуміли, що тарою для меду є не мішок з-під цукру, а бочка. Зрозумійте, що мед є тим продуктом, який неможливо обробляти термічно і весь бруд, який може туди потрапити, його неможливо знезаразити. До нас приходить мед в мішках, целофанових мішках, у якихось каструлях з прив'язаними кришками. Тому ми боремося за культуру виробництва. Уявіть собі картину: до нас приїздять потенційні клієнти, наприклад з Англії. Ходять по складах і бачать таку картину, як думаєте, ми можемо пропонувати йому високу ціну? Тому ми хочемо стимулювати пасічників заготовляти мед у бочках, чи алюмінієвих бідонах. Ми надаємо тару під мед, приходьте, беріть. Можливо ми будемо продавати б/у бочки, тим хто не хоче буди прив'язаний до заготівельника. І повернення пластикової тари ми не гарантуємо: вона лопає від морозу і весь мед потім лишається в транспорті, чи на підлозі.

18 хвилин тому, офіцер сказав:

Я маю підозру, що Ви лукавите! 

Я не лукавлю. Ви з Хмелницької обл. мабуть усіх знаєте на "Бартніку", приходьте, познайомимось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, офіцер сказав:

Раніше,  ця тема (про здачу меду)  вже піднімалася і ви теж сильно переживали,  ще не бувши працівником. Як каже кісільов (совпаденіє).

Якщо це "совпаденіє" то як тоді Вам вірити?

Можете показати де я переживав за "Бартнік", ще не працюючи тут?

10 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

я где то это писал ???     кто  больше  платит  тому и здаю. поэтому  дальше  тел.звонков  пока что   дела  с  бартником  не  заходили....

Чому тоді стільки негативу стосовно нас?

18 хвилин тому, nibond сказав:

Кількість так, а якість. Який зараз в пасічника стимул качати мед не вище 18% вологості, тобто, зрілий, повністю запечатаний

Думаю, тому, що незрілий мед скисне, в ньому буде висока кількість оксиметилфурфуролу, і Ви його не здасте. Доречі, його кількість підвищується з кожним роком зберігання, також знижується рівень інвертази. Найкраща температура зберігання меду 10 град.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Є короткі відомості хто експортує по найвищій ціні і хто по найнижчій ціні, так само і відсотки по місцях.

І експортери з найнижчою ціною, як правило і купують по найвищій, що є на даний час на ринку.

Ми ж тут не обмежені інформацією.

Можна переглянути Ваші "короткі відомості", або хоча б скажіть про яких конкретно експортерів іде мова?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Я не пойму что это так экспортеры, закупщики зашевелились.  Цена пошла, не много но вверх. Мало того она отличается на 10% и более, что довольно таки не мало.

Вдруг стали интересны пасечники, с ними начинают общаться, с ними хотят встретится... В тоже время одни прокладки закупают, вторые нет(что то ожидают)

Вода становится на столько мутной,  что не понятно куда мы плывем...:hmm:

Ну так Ви повинні радіти, якщо пасічниками цікавляться. Значить за вас починається боротьба.:). А якщо чесно - нехочеться чути неправдиві звинувачення, в нашу сторону. А якщо вони правдиві - вирішити їх

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, UkrUser сказав:

Можете показати де я переживав за "Бартнік", ще не працюючи тут?

Чому тоді стільки негативу стосовно нас?

 

Коли Ви почали працювати  у Бартніка?  Негатив появляється тоді коли стобою поступають неадекватно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, UkrUser сказал:

Ну так Ви повинні радіти, якщо пасічниками цікавляться. Значить за вас починається боротьба.:). А якщо чесно - нехочеться чути неправдиві звинувачення, в нашу сторону. А якщо вони правдиві - вирішити їх

Нет дыма без огня. И не пытайтесь быть умней всех. Не может такого быть, чтобы было сколько недовольных на Бартник без оснований. Я лично морально пострадал от этой фирмы в 2015 г. Вернуть авторитет и достойное имя фирмы,дело самой фирмы. Лично я, вашу фирму буду обходить десятой дорогой и другим буду рассказывать, как вы пытались меня кинуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можете розповісти, конкретно описавши ситуацію та контакти людей? Якщо ці люди ще працюють у нас, я гарантую, я розберуть у проблемі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, UkrUser сказав:

Думаю, тому, що незрілий мед скисне, в ньому буде висока кількість оксиметилфурфуролу, і Ви його не здасте.

Він не встигає скиснути, бо його одразу здають. Та й 20% уже не скисне, але ж європа полюбляє той, що нижче 18%, який там коштує значно дорожче. Я не вірю, що Вам здають мед тільки 18% і нижче, а такий мед це вже зовсім інша якість, а відповідно і ціна. Основна кількість меду йде в межах 19-20. Та Ви й самі про це знаєте краще мене.

Ви так і не відповіли, чи плануєте працювати з пасічниками на довгостроковій основі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, UkrUser сказал:

Можете розповісти, конкретно описавши ситуацію та контакти людей? Якщо ці люди ще працюють у нас, я гарантую, я розберуть у проблемі.

Я вас умоляю, не чудите. Уже второй год разбераються. Тему покидаю, не хочу вспоминать неприятное прошлое.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, офіцер сказав:

Коли Ви почали працювати  у Бартніка?  

Я чекаю на відповідь.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, UkrUser сказал:

До нас приходить мед в мішках, целофанових мішках, у якихось каструлях з прив'язаними кришками. Тому ми боремося за культуру виробництва. Уявіть собі картину: до нас приїздять потенційні клієнти, наприклад з Англії. Ходять по складах і бачать таку картину, як думаєте, ми можемо пропонувати йому високу ціну? Тому ми хочемо стимулювати пасічників заготовляти мед у бочках, чи алюмінієвих бідонах. Ми надаємо тару під мед, приходьте, беріть. Можливо ми будемо продавати б/у бочки, тим хто не хоче буди прив'язаний до заготівельника.

Це тільки слова..., якщо дійсно вболіваєте за культуру виробництва, підніміть ціну для тих, хто здає в бочках, і в мішках здавати будуть значно менше! У мене зараз, частина меду, стоїть в ваших сірих бочках, ваша ціна не найкраща, більше ваших бочок брати не буду- не бачу сенсу!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, UkrUser сказал:

@Сергей Тюркин хочу запитати ще раз: у Вас є негативний досвід здачі меду на "Бартнік"?

 

6 часов назад, UkrUser сказал:

 

Чому тоді стільки негативу стосовно нас?

 

Вы.   Мне  3 раза   задали  этот  вопрос...  Где  я  хоть  раз  что то  подобное  написал...  Уверен  не в Ваших  интересах  создавать дополнительные проблемы пчеловодам..

Негатив  у меня ко Всем экспотёрам  будет  до тех  пор  пока Вы  экспортёры не увидите  в  нас  пчеловодах  партнеров  и  закупочная  цена  не  приблизится  к ценам соседних  стран  (Молдова )...  А  на данном  этапе  Вы (экспортёры) паразитируете  на пчеловодах...:IMHO: пользуясь  дешёвой раб силой (сырьём)...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, офіцер сказав:

Коли Ви почали працювати  у Бартніка?  Негатив появляється тоді коли стобою поступають неадекватно.

Працюю з жовтня 2016 року. З Вами поступили неадекватно? Розповідайте, я спробую розібратися.

 

6 годин тому, kontroler сказав:

И не пытайтесь быть умней всех

Це місце зайняте Вами? Таких людей, які кажуть, що з ними поступили нечесно, а коли їх питаєш конкретну інформацію про випадок, її не можуть надати і зразу покидають тему, я вважаю конкурентами. Якби Ви не хотіли пригадувати неприємні для Вас випадки. Ви б навіть і не починали говорити. А якщо вже почали, то кажіть до кінця, інакше Ваші слова сприймаються як спроба наклепу.

Хочу сказати, що

6 годин тому, kontroler сказав:

авторитет и достойное имя фирмы

ми, до вашого превеликого жалю, не втрачали. Нам немає через що опускати очі.

 

43 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Где  я  хоть  раз  что то  подобное  написал...  Уверен  не в Ваших  интересах  создавать дополнительные проблемы пчеловодам..

Це читається з Вашого контексту. Ви кажете. що "обходити Бартнік буду десятою дорогою".

 

44 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

закупочная  цена  не  приблизится  к ценам соседних  стран  (Молдова ).

Вона була вищою, ніж є зараз. Я вже описував свої думки з цього приводу. Багато нових експортерів занижують ціну зовнішню, для того, щоб закріпитися на ринку. Дайте відповідь для себе: для чого нам знижувати зовнішню ціну, якщо вона у нас була високою? Знижуючи зовнішню, ми змушені знижувати внутрішню, адже на шкоду собі ніхто не хоче працювати. Для чого нам це робити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Andruhan сказав:

Це тільки слова..., якщо дійсно вболіваєте за культуру виробництва, підніміть ціну для тих, хто здає в бочках, і в мішках здавати будуть значно менше!

Такі питання піднімалися, поки що безрезультатно. Намагаємося тримати ціну.

 

6 годин тому, Andruhan сказав:

У мене зараз, частина меду, стоїть в ваших сірих бочках, ваша ціна не найкраща, більше ваших бочок брати не буду- не бачу сенсу!

У нас найкраща ціна, просто менші гравці можуть собі дозволити працювати без заготівельників, а ми не можемо. Фактично ми сплачуємо дещо вищу ціну, ніж 32 грн/кг, адже заготовачі не безкоштовно працюють. Тому, якщо у вас є партія (20 т), або ви можете групою пасічників назбирати такий обсяг і ви можете привезти, телефонуйте до нас, можливо зторгуємось.

У Вас є наші бочки і Вас примушують здавати нам мед? Чи Ви хочете здати мед іншому заготівельнику? Тоді телефонуйте до нас, ми домовимося, сплатите нам кошти за бочки, або, якщо наш заготівельник ваш знайомий і може на себе взяти відповідальність, можливо він почекає повернення бочок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Wladimir_K сказав:

Маю на увазі, що зараз інформація поширюється досить швидко і на базі для пасічника ціна повинна бути хоча б на 1 грн. більша ніж у заготовача.

Вважаєте, що Вам буде вигідно? Затрати на завантаження і транспорт порахували? Якщо з Вашого подвір'я забирають по 32, а ви хочете привезти до нас по 33, то чи перекриє 1 грн/кг витрати на доставку до нас? Потім питання оплати: ми не можемо заплатити готівкою, а наші заготівельники можуть. Як Ви тоді будете обходити обмеження на продажу меду без податку (зараз ніби вже 160 000)? Будете возити двічі, тричі? Тоді це знову збільшить вартість доставки. Якщо маєте пропозиції - пропонуйте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, UkrUser сказал:

 

 

Це читається з Вашого контексту. Ви кажете. що "обходити Бартнік буду десятою дорогою".

 

 

Это вы в мою сторону уже 4й раз..     Вы внимательно прочитайте что я Вам написал...

8 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

я где то это писал ???     кто  больше  платит  тому и здаю. поэтому  дальше  тел.звонков  пока что   дела  с  бартником  не  заходили....

У меня  лежит до 10т. мёда...  7т в бочьках (200л) + 3т бидоны алюминий.  (то есть  тара как Вам нужна)..мёд  откачен из надставок .  рамок где не выращивался расплод...откачен по окончанию взятка полностью запечатаным . так что влажность минимальная..(  в  такой  мёд  ещё  можно  немного докупожировать  того что немного не вписывается в анализ..ну Вы в курсе )....   У товарища  также  5-10т.       представители  Бартника через день  ездят через  мой город.можете  заехать взять анализ  и  если Ваши предложения  окажутся мне  выгодней  других  то он  Ваш.....  с двух дворов  15-20 т....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Wladimir_K сказав:

Ви ж розраховуєтесь за мед після всіх аналізів на базі, тут не може бути проколу, якщо мед не пройшов аналізи, то пасічник його повезе назад так само і заготовачі.

Все так, але знайте, що у нас є власний автопарк і ми теж іздимо по пасічниках, які не мають змогу привезти, або в тому регіоні у нас немає представників, або людина просто хоче працювати з нами. І буває привозимо мед, а він з антибіотиком і ми його мусимо везти назад, втрачаючи кошти на транспорт та дослідження.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, UkrUser сказал:

Я не можу прокоментувати це. Не володію даними. На мою думку введення ліцензування не вигідне ні експортерам, ні пасічникам, адже ліцензування призведе до закриття пасік, залишаться тільки великі пасічники, що зменшить пропозиції меду. Для чого експортерам дефіцит меду, як ви думаєте? Чи може хтось знайти, хто подав проект постанови про ліцензування меду? Хоча там не тільки про мед, а й про ягоди, гриби та горіхи. Я думаю, що депутати хочуть сісти на "потоки"

Вот интересный материал по лицензированию http://agroportal.ua/ua/views/blogs/eksport-meda-ne-mozhet-podlezhat-litsenzirovaniyu/  Думается мне что, что уже пора запасаться шинами, чтобы нас услышали небожители!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...