Перейти к содержанию

Бартнік / Бартник Хмельницька обл. м.Ізяслав


Рекомендуемые сообщения

6 хвилин тому, Kostya-Костя сказав:

Я так розумію , що марно поки мати з вами розмову поки є можливість шантажу  та  змогу кинути. 

Можливість шантажу є завжди в усіх видах виробництва і наданні послуг. вся справа лише в довірі. Або в документах.  Тому і я прошу, дайте мені конкретні претензії. Але я їх не бачу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, UkrUser сказав:

Можливість шантажу є завжди в усіх видах виробництва і наданні послуг. вся справа лише в довірі. Або в документах.  Тому і я прошу, дайте мені конкретні претензії. Але я їх не бачу

А чого ви чекаєте претензій ? :)   Я як би пропоную вам і нам якийсь вихід , щоб не було сутичок...

бачу , що не хочете то  і добре ...  якось буде... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, UkrUser сказал:

 

Пломби нічого не дадуть , зрозумійте. Це просто окозамилювання. Бо наш заготівельник не може взяти проби за всіма правилами, бо йому не дозволять зробити це самі пасічники, тому, що він навикручує щупом багато проб і зробить вам решето в бочці. 

ящо це окозамильвання , то так правду завжди і кажіть- ВСІ НАШІ  ПОПЕРЕДНІ ПРОБИ, АНАЛІЗИ ЦЕ ОКОЗАМИЛЮВАННЯ заготівельник бере проби не за всіма правилами. Ми заберемо мед, а потім скажемо те , що  захочемо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Борис К. сказав:

ящо це окозамильвання , то так правду завжди і кажіть- ВСІ НАШІ  ПОПЕРЕДНІ ПРОБИ, АНАЛІЗИ ЦЕ ОКОЗАМИЛЮВАННЯ заготівельник бере проби не за всіма правилами. Ми заберемо мед, а потім скажемо те , що  захочемо

на даний момент виходить , що так ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і не треба товкти воду в ступі . Ви сказали ясно - ПРОБИ БЕРУТЬ  НЕ ЗА ПРАВИЛАМИ  і в такому випадку всі подальші аналізи -- ОКОЗАМИЛЮВАННЯ  Окозамилювання з вашого боку і боку заготівельника , а в чому ж вина пасічника?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, UkrUser сказал:

 

Пломби нічого не дадуть , зрозумійте. Це просто окозамилювання. Бо наш заготівельник не може взяти проби за всіма правилами, бо йому не дозволять зробити це самі пасічники, тому, що він навикручує щупом багато проб і зробить вам решето в бочці. 

Костя, подивіться , віцн же сам це написав- ОКОЗАМИЛЮВАННЯ.Вони наперед знають , що проби беруться як - небудь і подальші їх аналізи це  окозамилювання та вони не роблят тих проб скоріш за все, бо  ж не ідіоти(які аналізи, якщо проби зі стелі?) просто звозят мед,  групують партію ,а тоді досліджують, а пасічник з його бідонами в заручниках

хотів написати не роблят тих попередніх аналізів --проби то пасічник взяв не за правилами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пока скупщики меда не будут нам результаты анализов выдавать на бумаге до тех пор будут ездить нам по ушам по поводу антибиотика.ведь когда мы сдаем  подмор на анализ ветлаболатория нам дает заключение  письменно.мы сдаем в больницесвои анализы тоже ответ  на бумаге а у скупщиков все ответы по телефону почему мы обязаны им верить на слово .выход очень прост-я вам даю документы на мед на руки ивы предоставьте мне результаты анализов моего меда а за кусок бумаги я вам заплачуа иначе эта объ........ка никогда не закончится.а сэтой бумагой я могу  сдать анализы в независимую лабораторию

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Kostya-Костя сказав:

А чого ви чекаєте претензій ? :)   Я як би пропоную вам і нам якийсь вихід , щоб не було сутичок..

Чекаю претензій, бо побачив, що Бартніку оголошували бойкот кілька форумчан. Тому і попросив освітлювати тут претензії, щоб я мав змогу пояснити і розібратись. На форумі я був зареєстрований до того, як став працювати на "Бартнік".

 

1 година тому, Борис К. сказав:

не треба товкти воду в ступі . Ви сказали ясно - ПРОБИ БЕРУТЬ  НЕ ЗА ПРАВИЛАМИ  і в такому випадку всі подальші аналізи -- ОКОЗАМИЛЮВАННЯ  Окозамилювання з вашого боку і боку заготівельника , а в чому ж вина пасічника?

Читайте уважно, що я пишу і постарайтесь зрозуміти суть. Якщо я пишу, що проби беруть не за правилами, то я потім дописую чому так. Тому що пасічники не дозволять це зробити. Попередні дослідження тому і називаються попередніми, бо по ним визначаються орієнтовні якісні показники. Остаточні результати лише у нас на базі.

 

26 хвилин тому, Lech сказав:

пока скупщики меда не будут нам результаты анализов выдавать на бумаге до тех пор будут ездить нам по ушам по поводу антибиотика.ведь когда мы сдаем  подмор на анализ ветлаболатория нам дает заключение  письменно.мы сдаем в больницесвои анализы тоже ответ  на бумаге а у скупщиков все ответы по телефону почему мы обязаны им верить на слово .выход очень прост-я вам даю документы на мед на руки ивы предоставьте мне результаты анализов моего меда а за кусок бумаги я вам заплачуа иначе эта объ........ка никогда не закончится.а сэтой бумагой я могу  сдать анализы в независимую лабораторию

Насправді ми видаємо результати досліджень. Ви сплачуєте послуги по прейскуранту, і у випадку, якщо ми знайдемо антибіотик в медові - то видаємо документ з печатками і підписами про те, який і скільки антибіотика є у медові. Підмор вам же не безкоштовно досліджують? І лікарні теж не безкоштовно працюють. Якщо навіть і ви не платите, то платить держава з коштів платників податків.

1 година тому, Kostya-Костя сказав:

Я як би пропоную вам і нам якийсь вихід

Який вихід Ви пропонуєте. Гарантії ціни ніхто ніде в світі не дасть. В якості лабораторії не сумніваються в Німеччині, але сумніваєтесь Ви?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

значит получается если результат анализа по телефону он бесплатный и можно мне вешать лапшу какую вы хотите а если на бумаге я должен оплатить несколько тысяч это один из вариантов шантажа и кстати за  анализ подмора и в больнице я не плачу такие бешеные сумы .если меня не устраивает анализ крови в одной больнице ия не доверяю врачу я еду  в другую и там совершенно другой диагноз уменя есть выбор где лечиться а в этой схеме или плати пару тысяч или получай лапшу на уши.и чаще всего эта схема работает с перепугаными ещес советских времен дедами они свой мед готовы даром отдать.план пятилетки нужно выполнить любым путем а за интернет нужно еще и платить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Lech особисто Вам надавали неправдиву інформацію, чи Ваше повідомлення просто Ваші фантазії? Потрудіться писати не одним реченням, без жодної коми чи крапки. Проявіть повагу, до тих, хто намагається зрозуміти Вашу писанину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Lech сказав:

а за кусок бумаги я вам заплачуа иначе эта объ........ка никогда не закончится.а сэтой бумагой я могу  сдать анализы в независимую лабораторию

То Ви пишете, що згідні заплатити

 

20 хвилин тому, Lech сказав:

а если на бумаге я должен оплатить несколько тысяч это один из вариантов шантажа

То пишете, що це шантаж. А я ж ніде не писав вартість досліджень, хоча Ви нафантазували, що дослідження коштують кілька тисяч.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня когда-то давно  содружество взяли мед целый месяц делали анализы причем перед этим говорили одна .максимум две недели  а когда мы стали требовать деньги за мед нам сказали забирайте его назад там нашли не антибиотики а  что-тое ще такие названия без интернета никак не поймешь даже с высшим образованиемнеперь с такими фирмами не работаем .вопрос-зачем держать без оплаты целый месяц мед у себя.непоняли ваш ответ-сколько стоит анализ на бумаге и по телефону и какая  между ними разница

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Lech сказав:

что-тое ще такие названия без интернета никак не поймешь даже с высшим образованием

Мабуть, у Вашому меді знайшли оксиметилфурфурол? ОМФ тобто? Це речовина, яка утворюється при тривалому зберіганні меду, чи його нагріванні. Можливо Ваш мед тривалий час стояв "на сонці" і в ньому утворилась ця речовина. Чому "Содружество" тримало місяць Ваш мед без оплати, я не знаю, хоча можу припустити, що через велике навантаження в сезон на лабораторію, могли і затримати оплату. Але місяць трохи довго.

 

11 хвилину тому, Lech сказав:

сколько стоит анализ на бумаге и по телефону и какая  между ними разница

Прейскурант великий, залежить від досліджень. Різниці між тим, що по телефону і тим, що на папері немає. Методи досліджень однакові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вы не уточнили одну небольшую деталь почему результат анализа по телефону бесплатный для меня а на бумаге платный и недешевый. выходит бумага стоит очень дорого так мы вместе с медом можем сдавать вам и бумагу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, UkrUser сказав:

Читайте уважно, що я пишу і постарайтесь зрозуміти суть. Якщо я пишу, що проби беруть не за правилами, то я потім дописую чому так. Тому що пасічники не дозволять це зробити.

 Що ,і тут пасічник перешкоджає заготовачу правильно брати проби?яким боком і тут пасічник виноватий?

Після весілля  перед першою шлюбною нічью:

Донька запитує у мами ,яким яким боком лягати до чоловіка

Мама відповідає: доню яким боком не ляжеш всерівно ххххххх

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Борода-1 сказал:

 Що ,і тут пасічник перешкоджає заготовачу правильно брати проби?яким боком і тут пасічник виноватий?

Після весілля  перед першою шлюбною нічью:

Донька запитує у мами ,яким яким боком лягати до чоловіка

Мама відповідає: доню яким боком не ляжеш всерівно ххххххх

Ваш  анекдот сподобався , а кнопку нажав не ту, вибачте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Борода-1 сказав:

Що ,і тут пасічник перешкоджає заготовачу правильно брати проби?яким боком і тут пасічник виноватий?

5 годин тому, UkrUser сказав:

Що буде, якщо до пасічника прийде заготівельник і буде відбирати проби за всіма правилами? Ви його виженете з двору. Уявіть, що він бере проби з 5-6 місці щупом до  самого дна з кожної ємності. Скільки меду він вам викрутить? А якщо ви вирішите запросити ще одного заготівельника?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та нема чим журитись, відавати в подвійних мішках і посудою шантажувати не будуть

то нащо ті проби взагалі, ящо  то окозамилювання? нехай бере так як треба, всі бачитимуть, що серйозна , відповідальна людина ніхто не прожене

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, UkrUser сказав:

Що буде, якщо до пасічника прийде заготівельник і буде відбирати проби за всіма правилами? Ви його виженете з двору. Уявіть, що він бере проби з 5-6 місці щупом до  самого дна з кожної ємності. Скільки меду він вам викрутить? А якщо ви вирішите запросити ще одного заготівельника?

Тобто ,як я розумію у Василя Березюка Ваші заготовачі неправильно брали проби відповідно вони збрехали пасічнику,що аналізи наромальні  і що мед якісний і ми його забераємо? :hmm:

В десятий раз запитую навіщо брати проби якщо вони невірно забрані,з порушенням правил?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як писав Борода яким боком не берись  всерівно в Бартніка  пасічник буде  винен

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Борис К. сказав:

то нащо ті проби взагалі, ящо  то окозамилювання?

Де Ви прочитали, що проби окозамилювання. Мова йшла про пломби. 

 

5 хвилин тому, Борода-1 сказав:

В десятий раз запитую навіщо брати проби якщо вони невірно забрані,з порушенням правил?

 

2 години тому, UkrUser сказав:

Попередні дослідження тому і називаються попередніми, бо по ним визначаються орієнтовні якісні показники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Борода-1 сказал:

Тобто ,як я розумію у Василя Березюка Ваші заготовачі неправильно брали проби відповідно вони збрехали пасічнику,що аналізи наромальні  і що мед якісний і ми його забераємо? :hmm:

В десятий раз запитую навіщо брати проби якщо вони невірно забрані,з порушенням правил?

 

та не робили вони тих аналізів на  350 кг меду , якщо велика кількість то  може роблят а так збирають а там чекайте ДЗВІНКІВ ЩАСТЯ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну я не розумію, якщо вас так усіх дурять заготівельники, то чого ви відмовляєтесь привезти мед прямо на базу експортеру?

5 хвилин тому, Борис К. сказав:

та не робили вони тих аналізів на  350 кг меду , якщо велика кількість то  може роблят а так збирають а там чекайте ДЗВІНКІВ ЩАСТЯ

Як не робили. Я можу сказати коли, в який день прийшли проби від Березюка, коли від нього прийшла партія меду. Які були якісні показники в пробах і в партії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, UkrUser сказал:

Ну я не розумію, якщо вас так усіх дурять заготівельники, то чого ви відмовляєтесь привезти мед прямо на базу експортеру?

Як не робили. Я можу сказати коли, в який день прийшли проби від Березюка, коли від нього прийшла партія меду. Які були якісні показники в пробах і в партії.

Ось з тим, що потрібно вести напряму на базу згідний, але тут є одне, але пасічники хочуть мати субсидію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Ось з тим, що потрібно вести напряму на базу згідний, але тут є одне, але пасічники хочуть мати субсидію.

Що заважає здати мед і мати субсидію? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...