Перейти к содержанию

Бартнік / Бартник Хмельницька обл. м.Ізяслав


Рекомендуемые сообщения

9 годин тому, UkrUser сказав:

 

.....Ось так і народжуються чутки і плітки. Один щось почув, незрозумів, переказав по - своєму...........

........Покажіть мені хоча б одне повідомлення, де пасічнику не виплатили грошей в повному обсязі.....

 

До речі -Вам відома нова схема вибивання додакових 3 грн за мед з антибіотиками Вашими заготовачами?

Так от хочу озвучити цю схему для бджолярського загалу.

Це тактика дрібного шантажу заключається в тому що ,телефонують пасічнику і погрожуть що якщо він не доплатить несчасних 3 грн за кг зданного меду то подадуть на нього данні в ДФС(так як у них копія паспорта та індифікаційний код) що він здав меду на 130 тисяч грн і з нього знімуть всі соціальні пільги ,ая - яй ,як некрасиво.:dntknw:

Чому тільки на 130 тисяч грн не розумію?

ЗИ Обіцяні Вами відра та фляги не вернули-верніть тару ,а не займайтесь шантажем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як би вам пояснити, щоб ви зрозуміли. Якщо наша лабораторія знайшла антибіотик в медові, то він там є. Якщо пасічник нехоче забирати його назад, то заготівельник буде любим чином вмовляти пасічника це зробити. Тільки от мабуть не всі заготівельники знабть що насправді вони мають робити. Все дуже просто навіть йти нікуди нетреба. Достатньо просто написати листа в вет інспекцію, що в медові такого-то громадянина знайдено антибіотик. І все.

Надіслано від мого HUAWEI Y541-U02, використовуючи Tapatalk

Якщо хтось не згоден з результатами, ви завжди можете отримати документ, який засвідчує скільки і який антибіотик знайдено у вашому меді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, UkrUser сказав:

Як би вам пояснити, щоб ви зрозуміли.

1 година тому, UkrUser сказав:

Якщо наша лабораторія знайшла антибіотик в медові, то

він там є. Якщо пасічник нехоче забирати його назад, то заготівельник буде любим чином вмовляти пасічника це зробити. Тільки от мабуть . Все дуже просто навіть йти нікуди нетреба. Достатньо просто написати листа в вет інспекцію, що в медові такого-то громадянина знайдено антибіотик. І все.

Надіслано від мого HUAWEI Y541-U02, використовуючи Tapatalk
 

Якщо хтось не згоден з результатами, ви завжди можете отримати документ, який засвідчує скільки і який антибіотик знайдено у вашому меді.

Так Ви в одному з постів декларували що саме ВИ контролєте роботу заготівельників.Так що Ви контролюєте? Шо?

1 година тому, UkrUser сказав:

не всі заготівельники знабть що насправді вони мають робити

 

1 година тому, UkrUser сказав:

Достатньо просто написати листа в вет інспекцію, що в медові такого-то громадянина знайдено антибіотик. І все.

Та не все....Давайте посміємось разом ,як колеги, Ви ж по освіті лікар ветеринарної медицини як і я.

Обясніть мені як колега колезі,що буде пасічнику якщо Ви знайшли антибіотик в меді?

Ну Ваші ж заготовачі ж  відбирали проби правильно,опломбовували тару з медом в пасічника,Ви правильно досліджували і знайшли антибіотик?

якщо ваші заготовачі після того як Ваша лабораторія знайшла антибіотики в пробах меду-забрали цей мед то це косяк Ваших заготовачів. Ви ж самі про це писали.

Але ж Ви проби не досліджуєте-це Вам не вигідно.

ЗИ я просто дивуюсь ще раз, навіщо ви своїми постами робите антирекламу вашому колись шановному підприємству.

Щоб робити такі дописи на форумі ,які Ви оприлюднюєте ,потрібно бути влаником або хоча б дуже приближеною людиною до нього ,а не простим клерком.

Бо професійний мененджер такого не дозволить собі писати:hi: ......

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насправді, жодне опломбування не гарантує 100% результату.  І Ви @Борода-1 мабуть жодного разу навіть і не бачили пломби, якими ми пломбуємо мед на експорт. Вони мають порядковий номер і якщо ви навіть і захочете перепломбувати, то у вас нічого не вийде. Адже зміниться номер пломби. Я колись писав про те, як ми маркуємо тару. Ми підписуємо її маркерами, які неможливо змити. Пишеться прізвище, номер тари (наприклад 1з6, тобто бочка номер 1 з 6 наявних), і якщо наш заготівельник захоче додати свою бочку з антибіотиком, то він цього не зможе зробити, бо зміниться нумерація бочок. А якщо пасічник буде сам пломбувати свою тару, більше того, напише на тарі своє прізвище, пронумерує бочку, то, поясніть мені, як наш заготівельник зможе підмінити її. Я розумію так: експортер так само як і пасічник продає свій продукт. Ми впевнені у своїй якості і тому ми маркуємо свою продукцію. Чому цього не хоче зробити пасічник?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Борода-1 сказав:

Обясніть мені як колега колезі,що буде пасічнику якщо Ви знайшли антибіотик в меді?

 

Пояснюю. Якщо наші заготовачі правильно відібрали проби, то не виключено, що пасічник свідомо приховав кілька відер з минулорічним медом з антибіотиком. Наша лабораторія  дослідила проби меду і антибіотика там не знайшла. Наш заготівельник бере партію меду від пасічника, разом з новими відрами, в яких антибіотик, ті, що пасічник раніше приховав. Відправляє нам партію. Ми знаходимо антибіотик. Повертаємо партію заготівельнику, він, в свою чергу, просить пасічника забрати мед "без шуму". Якщо пасічник відмовляється, то заготівельник чи експортер пише лист в вет.інспекцію, @Борода-1, не в лікарню. Після чого проводяться розслідування, на предмет причини потрапляння антибіотика в мед. Дана партія меду конфіскується, пасічник не зможе продати мед (майбутній, не цей, щ конфіскований), доти, поки він не доведе, що його мед належної якості. Читайте: поки не пройде масу бюрократичних інстанцій та досліджень. Але це при умові, що на пасіці не знайдуть гнилець. А що буде, якщо знайдуть? Спалять. Тому, зрозумійте, нікому не вигідно, щоб у медові був антибіотик, ні пасічнику ні експортеру. І ми повертаємо вам мед не тому, що хочемо заробити три гривні. Погодьтесь, це трохи смішні гроші, при наших обсягах.

Я дивуюсь Вам @Борода-1, як Ви можете так перекрутити мої слова, чи неправильно зрозуміти.

51 хвилину тому, Борода-1 сказав:

Але ж Ви проби не досліджуєте-це Вам не вигідно.

 

Якби ми не досліджували проби, то ми б просто катали мед від пасічника до нас і в зворотньому напрямку. Так як нам мед з антибіотиком непотрібен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, UkrUser сказав:

А якщо пасічник буде сам пломбувати свою тару, більше того, напише на тарі своє прізвище, пронумерує бочку, то, поясніть мені, як наш заготівельник зможе підмінити її. Я розумію так: експортер так само як і пасічник продає свій продукт. Ми впевнені у своїй якості і тому ми маркуємо свою продукцію. Чому цього не хоче зробити пасічник?

ви мабуть не читаєте повідомлення, адресовані вам. Почитайте мій попередній пост.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, UkrUser сказал:

Якщо пасічник відмовляється, то заготівельник чи експортер пише лист в вет.інспекцію, @Борода-1, не в лікарню. Після чого проводяться розслідування, на предмет причини потрапляння антибіотика в мед. Дана партія меду конфіскується, пасічник не зможе продати мед (майбутній, не цей, щ конфіскований), доти, поки він не доведе, що його мед належної якості.

Нет, происходит следующее - Вы просто попадаете на деньги, если Вы их уже отдали пасечнику и никаких законных методов возврата денег у Вас нет. 

Но Вы готовы идти на этот риск, ведь игра стоит свеч - в среднем Вы всегда в плюсе.

Законным способом вернуть деньги был бы суд, но для него нужен договор заготовитель-пасечник, акт приема-передачи с номерами тары и пломб и нарушение этого договора. Пока Ваш основной поставщик мелкий пасечник, таких договоров не будет, их никто не захочет с Вами заключать (культура не та - меньше бумажек, спокойнее спится), вот Вам и приходится идти на риск и пугать вот такими страшилками. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, ЮМос сказав:

1. Якщо мед залишається в пасічника до зясування результатів аналізу - в такому випадку пломбу ставить заготівельник. В її збереженні зацікавлений як пасічник (якщо мед дійсно якісний) так і заготівельник. Пошкодження пломби призводить до відмови від закупівлі меду зі сторони заготівеника.

Що зміниться, якщо цю пломбу поставить пасічник?

 

16 годин тому, ЮМос сказав:

2. Якщо мед доставлений пасічником до заготівельного пункту до зясування результатів аналізів. Уявимо собі, що виробник має пломбіратор, і ставить пломбу саме він, оскільки перш за все він зацікавлений в збереженні меду в такому стані, при якому бралися проби на аналіз. Пошкодження пломби і негативному результаті аналізу призведе до (як би) відмови заготівельником  від меду. Не будемо вдаватися в причини негативних аналізів, вони можуть бути різні: як обєктивні так і субєктивні. Що ж тоді робити виробнику з цим медом? Забирати назад - накладно. Здавати по значно заниженій ціні, яку запропонує (якщо запропонує) зоготівельник? Ймовірно, що останнє... 

Можете якось перефразувати. Я тричі перечитав і не можу зрозуміти логіки. Якщо пломбу поставив заготівельник і її порушив, то, логічно, що мед став його і пасічник за цей мед вже не відповідає. Але що зміниться, якщо цю пломбу буде ставити виробник, так як це робимо ми на експорт.

 

46 хвилин тому, Mаксим сказав:

Законным способом вернуть деньги был бы суд, но для него нужен договор заготовитель-пасечник, акт приема-передачи с номерами тары и пломб и нарушение этого договора. Пока Ваш основной поставщик мелкий пасечник, таких договоров не будет, их никто не захочет с Вами заключать (культура не та - меньше бумажек, спокойнее спится), вот Вам и приходится идти на риск и пугать вот такими страшилками. 

 

Коли особисто Ви здавали мед, то вам заготівельники не виписували закупівельні акти і акти прийому - передачі? Ми виписуємо. Більше того, ми по накладній приймаємо тару. Мої слова, як Ви сказали "страшилки" легко перевірити, достатньо просто зателефонувати до ветеринарів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зрозумійте, що пломбування тари від пасічника нічого не дасть, так як ми віримо тільки одній людині, яка відбирає проби. У нас на базі є така навчена людина, яка нічого не робить, крім того, що відбирає проби. Що буде, якщо до пасічника прийде заготівельник і буде відбирати проби за всіма правилами? Ви його виженете з двору. Уявіть, що він бере проби з 5-6 місці щупом до  самого дна з кожної ємності. Скільки меду він вам викрутить? А якщо ви вирішите запросити ще одного заготівельника?

17 годин тому, Kostya-Костя сказав:

За кордоном  все не так , фермер має договір та здає свій продукт прямо на заводи чи ресторани  і т.д..

 Добре, можете дізнатись, що треба зробити пасічнику, щоб його продукт потрапив до ресторану. А про договір з заводом я не зрозумів, що маєте на увазі. Хочете брати на себе зобов'язання здати на завод стільки-то меду? Я думаю ми проти не будемо. Тільки, що робити коли у вас такого обсягу не буде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поясніть мені таку річ: ви хочете довести мені, що заготівельники нечесні і проводять махінації з медом? Чому не хочете домовитись про особисту здачу меду напряму експортеру? У нас мінімальна партія 600 кг. Якщо ви думаєте, що вас обманюють, на предмет наявності антибіотика, то потратьте суму грошей на лабораторію і дізнайтесь правду. Зрозумійте, що лаборант не може сфальсифікувати результат, він не рахує кількість антибіотика через мікроскоп, як досліджують, наприклад, нозему. Просто кажучи, проби ставляться в спец.апарат, який досліджує ці проби. А результати періодично відвантажуються в інші лабораторії, наприклад, в Польщу чи Німеччину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, UkrUser сказал:


 

Якщо хтось не згоден з результатами, ви завжди можете отримати документ, який засвідчує скільки і який антибіотик знайдено у вашому меді.

знову нас роблят дурнями,  мед у Вас  вже довгий час , звідки ми знаємо чий то мед і скільки раз він поміняний чи скільки кулаків чи ложол антибіотику Ви , чи Ваш заготівельник  туди зі злості всипали? Як заготівельник взяв у пасічника мед , якщо Ваша лабораторія робить аналізи всіх проб висланих цим заготівельником ,  а  аналізи показали антибіотики?    Сто разів запитували -  Чому заготівельник не пломбував?  Запломбувати легко, наприклад- запломбуйте двері в комору де мед зберігається, або купіть три метри целофау, складіть той мед на нього, обгорніть і запломбуйте .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Борис К. давайте перед тим як написати, Ви перечитаєте і зрозумієте про що я тут пишу. Про який мед Ви пишете, від кого?

Пломби нічого не дадуть , зрозумійте. Це просто окозамилювання. Бо наш заготівельник не може взяти проби за всіма правилами, бо йому не дозволять зробити це самі пасічники, тому, що він навикручує щупом багато проб і зробить вам решето в бочці. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, UkrUser сказав:

Що зміниться, якщо цю пломбу поставить пасічник?

 

Можете якось перефразувати. Я тричі перечитав і не можу зрозуміти логіки. Якщо пломбу поставив заготівельник і її порушив, то, логічно, що мед став його і пасічник за цей мед вже не відповідає. Але що зміниться, якщо цю пломбу буде ставити виробник, так як це робимо ми на експорт.

 

Коли особисто Ви здавали мед, то вам заготівельники не виписували закупівельні акти і акти прийому - передачі? Ми виписуємо. Більше того, ми по накладній приймаємо тару. Мої слова, як Ви сказали "страшилки" легко перевірити, достатньо просто зателефонувати до ветеринарів. 

Не будемо розтирати соплі, як кажеть. Вся справа в порядності як одних так і других. Так що до прямої довіри нам ще дуже далеко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще хочеться висловитись з-приводу претензій "здавав на Бартнік проби - знайшли антибіотик, дав іншим - чисто", то можливо, що у вашому меді була невелика кількість антибіотику і в масі 20т вона просто розчиниться і кількість антибіотику стане прийнятною для іншого експортера, під його контракти. А для нас такий відсоток був неприйнятний. Для чого нам повертати чистий мед і казати що в ньому антибіотик, якщо затрати на його дослідження ми вже понесли? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, ЮМос сказав:

Вся справа в порядності як одних так і других.

Ось саме це я хочу і донести. Вся справа в порядності. Ніякі пломби чи маркування не дадуть гарантій, лише довіра. Тому я і прошу вас описати конкретні дії, конкретних людей, які, на вашу думку, вас обманули. Поки що було лише дві претензії з іменами від @Борода-1, в обох випадках пасічникам сплачено повну вартість за мед з антибіотиком, як за чистий. Хоча хто кого обманув у цих випадках - питання спірне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

UkrUser  не шантажуйте аналізами та експортом і не  ворогуйте з пасічниками !  Так як є факт обману пасічників.  Люди будуть завжди відноситись негативно до перепродажу будь-якого  важко виробленого продукту, та ще й з маніпуляціями цін . Все просто !  Створіть сприятливі умови та правила для здачі вам продукту.  Та якщо ви на форумі то тут є рада з якими можна ці привела узгодити .  ИМХО після цього вже є якісь гарантії  та довіра .  

6 хвилин тому, UkrUser сказав:

Ніякі пломби чи маркування не дадуть гарантій, лише довіра

ИМХО ви тут дуже помиляєтесь і наводить на думку , що вам і на далі такі умови вигідні ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Kostya-Костя сказав:

Створіть сприятливі умови та правила для здачі вам продукту.

Які умови для вас були б сприятливі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, UkrUser сказав:

Які умови для вас були б сприятливі?

для мене ? гарантія цін та  правдиві аналізи . Все !  і буде дружба ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Kostya-Костя сказав:

Так як є факт обману пасічників.

Факту немає, лише припущення. В цих двох випадках, описаних тут, міг обманути як заготівельник, так і пасічник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, UkrUser сказав:

Факту немає, лише припущення.

Ви розумієте , що Всі вірять пасічнику !   Не опирайтесь ! :)   і не допустіть більше такого ...     

Строгі правила запропонуйте та узгодьте з радою форума .  Зразу ж відпадуть  суперечки . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Kostya-Костя сказав:

гарантія цін

Насправді, ціну ніхто в світі і ні на що не може гарантувати. Ну, можливо на деякі продукти, які регулюються державою і то вони змінюються. Яку гарантію ви вимагаєте від нас?

15 хвилин тому, Kostya-Костя сказав:

правдиві аналізи

Аналізи лабораторія не може сфальсифікувати. Вона фізично не може це зробити. 

1 година тому, UkrUser сказав:

проби ставляться в спец.апарат, який досліджує ці проби. А результати періодично відвантажуються в інші лабораторії, наприклад, в Польщу чи Німеччину.

19 хвилин тому, Kostya-Костя сказав:

ИМХО ви тут дуже помиляєтесь і наводить на думку , що вам і на далі такі умови вигідні ! 

54 хвилини тому, UkrUser сказав:

Бо наш заготівельник не може взяти проби за всіма правилами, бо йому не дозволять зробити це самі пасічники, тому, що він навикручує щупом багато проб і зробить вам решето в бочці. 

Пломба, яку поставить пасічник, і тільки пасічник, і підпише бочки може бути гарантією непідміни чи додавання ще однією бочки з антибіотиком від заготівельника. Але не якості меду, навіть якщо ми вже дослідили проби, ми все-одно будемо досліджувати всю партію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ось це вже шедевр

4 часа назад, UkrUser сказал:

 

Пломби нічого не дадуть , зрозумійте. Це просто окозамилювання. Бо наш заготівельник не може взяти проби за всіма правилами, бо йому не дозволять зробити це самі пасічники, тому, що він навикручує щупом багато проб і зробить вам решето в бочці. 

сам написав   ЦЕ ПРОСТО ОКОЗАМИЛЮВАННЯ   всі ці проби дослідження просто окозамилювання цю Фразу буду цитувати завжди  А мед ганяють шукати ще і коли  рідкий і дирок не буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, UkrUser сказав:

Насправді, ціну ніхто в світі і ні на що не може гарантувати. Ну, можливо на деякі продукти, які регулюються державою і то вони змінюються. Яку гарантію ви вимагаєте від нас?

Я так розумію , що марно поки мати з вами розмову поки є можливість шантажу  та  змогу кинути. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Борис К. не проби і дослідження, а пломби окозамилювання. Якщо Вам важко зрозуміти мої слова, то попросіть мене я Вам окремо постараюсь пояснити, що саме я маю на увазі в цьому повідомленні, а потім робіть висновки. 

І ще одне: а мед довго залишається в рідкому стані?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пишу до пасічників .   Скільки є  по Україні  скупщиків (не заготівельників)  ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...