Перейти к содержанию
  • Объявления

Wladimir_K

Бартнік / Бартник Хмельницька обл. м.Ізяслав

В теме 917 сообщений

26 минут назад, UkrUser сказал:

Яка інформація потрібна від експортера пасічнику? Я не розумію, правда. Вважаєте, що кожен пасічник зобов'язаний знати обсяги експорту меду з України, її середню ціну. Знати, які зміни зміни відбулися в аграрному секторі Аргентини у цьому році, що призвело до змін ціни? Ні, я не вважаю пасічника селюком малоосвіченим і можливо,пасічник може пофілософствувати в міжсезоння, але давайте кожен буде займатися своєю роботою. Пасічники будуть підвищувати свій рівень, а експортери свій. Пасічник виробляє продукцію. експортер продає. 

Інша справа, коли пасічнику потрібна актуальна інформація про нові розробки в бджільництві, нові методи ведення бджільництва, нові препарати, то тут більше можливостей про них дізнатися у експортера і про них розповісти пасічнику. З іншого боку, у пасічника можуть виникнути ідеї про нові продукти бджільництва, які можуть викликати інтерес, як на внутрішньому ринку, чи зовнішньому. 

Доречі про нові розробки і Апімондію. Цього року Апімондія проходить в Туреччині. До мене дійшли чутки, що Апімондія 2021 планується в Уфі, на Росії. Хтось щось чув з цього приводу? 

А Ви впевнені, що 80% пасічників знають, яка ціна у Вас на даний на кг. меду? Чи Ви впевнені, що пасічника не повинна цікавити ціна на оптовому ринку і в світі, а виробляти мед за звичкою?

І чому ціна меду у нас як стрімко падає так стрімко і зростає?

У нас якщо є мед то ціни немає, якщо меду немає то ціна є.

Пасічник виробник і якщо в 2016 р. він здав по 1$, то чи він спрацював в розвиток?

А на рахунок Апімондії не впевнений, що навіть 1% пасічників України мають фінансову змогу відвідати цей захід.

До речі, яка ціна прийому на даний час у "Бартніка".

Поделиться сообщением

44 хвилини тому, UkrUser сказав:

Дослідження проводяться 100%, лише тих проб, які надійшли від наших заготівельників. Проби напряму від пасічників, які надійшли поштою, на антибіотики ми не досліджуємо. Лише на ботанічний склад.

я так так зрозумів, що проби які відібрані заготівельниками крім дослідження на ботанічний склад  всеж таки досліджуються на вологість та на антибіотики ?

Поделиться сообщением

1 година тому, UkrUser сказав:

Насправді бджоляр сьогодні далеко не безправний. Він може продати продукції на 160 тис.грн при цьому не заплативши жодних податків. Це 50 мінімальних зарплат в Україні. При чому він не витрачається на транспортування меду до пункту здачі, не витрачає ні кошти ні нерви на податкову і на ведення звітних документацій. Не витрачається на сертифікації пасік, на проведення якихось лабораторних досліджень якісних показників меду. До слова, мене завжди бісить бачити напівголого діда пасічника в жару біля вулика, без головного убору. Можливо ви таким чином вихваляєтесь, стоячи голим між бджіл. Але знайте люди пітніють, з них опадає волосся і шматочки шкіри і куди це все потрапляє? Уніформа вона, знаєте, не лише для захисту організму від бджіл. Адже мед не може проходити термічну обробку.

Нажаль, у нас, в Україні, такий образ пасічника. І ви ще кажете, що ви не захищені, і що вам держава не допомагає? Найбільша допомога - це, фактично, повне звільнення від податків, від звітності, від усяких перевірок. Адже ви виробляєте харчову продукцію, на яку існує маса дозволів і перевірок, санітарно-технічних умов. Але тільки не бджільництва. Вірніше, ці перевірки і сертифікації є, але їх виконує експортер. 

Відносно преференцій державою бджолярам то хотів бе відмітити ,що вони задекларовані не для того що завдяки такій "допомозі" пасічники збагачувались:) (в чому я дуже сумніваюсь).

А тому що пасічники за свій кошт (замітьте за свої гроші) виконують стратегічну задачу держави - опиляють рослини.

Ну й підтримують Ваш бізнес.

Изменено пользователем Борода-1

Поделиться сообщением

14 минуты назад, Борода-1 сказал:

Відносно преференцій державою бджолярам то хотів бе відмітити ,що вони задекларовані не для того що завдяки такій "допомозі" пасічники збагачувались:) (в чому я дуже сумніваюсь).

А тому що пасічники за свій кошт (замітьте за свої гроші) виконують стратегічну задачу держави - опиляють рослини.

А чому державі не зробити подати для пасічників  і сертифікацію пасік й меду. Думаю, як продукт на експорт так і внутрішній ринок мед в Україні фактично перестане існувати, так само і велика кількість пасічників і експортерів.

Чи за мед хтось стане платити більше, а от витрати зростуть врази і воно вже точно стане збитковим і зовсім непривабливим?

Поделиться сообщением

5 часов назад, UkrUser сказал:

За скільки розійдеться чутка, про те, що "Бартнік" обманює?

швидше нiж ви мiркуете 

Поделиться сообщением

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

До речі, яка ціна прийому на даний час у "Бартніка".

вiдповiдi не буде :dntknw:

Поделиться сообщением

Цитата

До мене сьогодні дзвонив бджоляр, який хотів продати 200 кг меду. Ми менше 600 кг не приймаємо, тому домовились, що він переговорить з його знайомими пасічниками і спробує назбирати партію. Далі розмова мене трохи шокувала. Людина хотіла щоб ми приїхали, розрахувалися на місці, не хотіла давати документи (бо субсидії). Повторюсь: мова йде про кілограми меду, не тонни. Насправді бджоляр сьогодні далеко не безправний. Він може продати продукції на 160 тис.грн при цьому не заплативши жодних податків. Це 50 мінімальних зарплат в Україні. При чому він не витрачається на транспортування меду до пункту здачі, не витрачає ні кошти ні нерви на податкову і на ведення звітних документацій. Не витрачається на сертифікації пасік, на проведення якихось лабораторних досліджень якісних показників меду. До слова, мене завжди бісить бачити напівголого діда пасічника в жару біля вулика, без головного убору. Можливо ви таким чином вихваляєтесь, стоячи голим між бджіл. Але знайте люди пітніють, з них опадає волосся і шматочки шкіри і куди це все потрапляє? Уніформа вона, знаєте, не лише для захисту організму від бджіл. Адже мед не може проходити термічну обробку.

Нажаль, у нас, в Україні, такий образ пасічника. І ви ще кажете, що ви не захищені, і що вам держава не допомагає? Найбільша допомога - це, фактично, повне звільнення від податків, від звітності, від усяких перевірок. Адже ви виробляєте харчову продукцію, на яку існує маса дозволів і перевірок, санітарно-технічних умов. Але тільки не бджільництва. Вірніше, ці перевірки і сертифікації є, але їх виконує експортер. 

Про яку ви захищення ведети мову . чим захищає держава що не опадковує так само і фермера неопадатковує до 160 тис.Ваш розказ сказочка старої склірозної бабки.:IMHO:

Изменено пользователем targal

Поделиться сообщением

10 годин тому, targal сказав:

Ваш розказ сказочка старої склірозної бабки.

І Ви хочете, щоб після цього Вас поважали?:wave:

Поделиться сообщением

21 година тому, Wladimir_K сказав:

А Ви впевнені, що 80% пасічників знають, яка ціна у Вас на даний на кг. меду? Чи Ви впевнені, що пасічника не повинна цікавити ціна на оптовому ринку і в світі, а виробляти мед за звичкою?

Думаю, що хто має мед і ціну знає. Я ніде не писав, що пасічник мусить виробляти мед "за звичкою". Я написав, що він може пофілософствувати у міжсезоння, але розвиватись пасічник мусить як пасічник, а не досконально знати всі нюанси експортних операцій. Насправді, працювати "за звичкою"-найбільше зло, адже повторюючи з року в рік одне і теж і очікувати інший, кращий результат є дурницею. Результат буде теж "за звичкою". Так і експортеру зовсім необов'язково досконально знати методи пасічникування. Орієнтуватись - так. 

У нас якщо є мед то ціни немає, якщо меду немає то ціна є.

Воно так з усіма товарами і послугами. Не звернули увагу? Якщо дефіцит - то і ціна росте. Якщо надлишок - то падає. І ще одне: Ви неуважно читали про Аргентину, сонях, сою, дощі і посуху. ;)

А на рахунок Апімондії не впевнений, що навіть 1% пасічників України мають фінансову змогу відвідати цей захід.

Річ не в матеріальному становищі. Звісно, це погано що прості пасічники (не з 10 вуликами), які більш-менш професійно займаються бджільництвом, не мають змоги побувати на такому заході. Річ у місці проведення. Доречі, а чого дід Василь на Росію поперся?

20 годин тому, Борода-1 сказав:

Саме так, щоб збагачувалися. Можете поцікавитися які є сертифікації меду, скільки податків платить звичайна людина, яка працює в офісі. Які є взагалі перевірки харчових продуктів. Яку звітність подає звичайна ФОП, наприклад 3 групи. Подумайте, що добре що у нас такого немає. Можете порахувати скільки б втратив пасічник, якби у нього ці всі перевірки були.

20 годин тому, Борода-1 сказав:

Думаю, на передостанньому місці в думках у пасічника це те, що він запилює рослини і на останньому, що він підтримує бізнес експортера. Перше, про що думає будь-яка людина - це він сам і його сім'я. Інше - в порядку його пріоритетів.

20 годин тому, Wladimir_K сказав:

А чому державі не зробити подати для пасічників  і сертифікацію пасік й меду. Думаю, як продукт на експорт так і внутрішній ринок мед в Україні фактично перестане існувати, так само і велика кількість пасічників і експортерів.

Чи за мед хтось стане платити більше, а от витрати зростуть врази і воно вже точно стане збитковим і зовсім непривабливим?

Якщо введуть сертифікацію пасік, я думаю, що бджільництво поділиться на пасічників - любителів, які будуть виробляти мед для себе і великих промисловців, які фактично будуть монополістами. 

16 годин тому, Мико сказав:

швидше нiж ви мiркуете 

Думаю Ви неуважно читаєте те, що я пишу і суть того, що я пишу. В тім і річ, що швидко. 

Изменено пользователем UkrUser

Поделиться сообщением

Ми експортуємо мед по одній з найменших цін у світі і якщо пасіки почнуть контролювати, то з нашим "справним чиновницьким підходом" цих органів собівартість виробництва зросте в рази і відповідно ціна. Поцікавтесь, що сталося у нас в районі з колишніми колгоспними пасіками, у нас купа серйозних агрохолдингів, але пасіки нікому не потрібні.

Чому не думали?

Чи думаєте великі промислові пасіки будуть експортувати мед через експортерів чи самостійно мед на пряму і приклади такі вже є?

В експортері в першу чергу повинна цікавити ціна і якість надання послуг, тому і ці теми створенні для того, щоб пасічник знав цю ціну.

Ви спробуйте отримати з пасіки мед для здачі на опт і тоді зможете це відчути. У кінці травня пасічників цікавить 2 питання, що робити з медом й кому краще здати і де що цвіте, щоб вивезти пасіку на нові медоноси.

Поделиться сообщением

16 часов назад, targal сказал:

що не опадковує так само і фермера неопадатковує до 160 тис.

Але в податковаму кодексi написано 100 мiнимумiв 

I нiхто змiн до податкового кодексу не вводив 

Просто ввели в оману народ 

пiднявши мiнiмальну зарплатню 

Поделиться сообщением

В 3/7/2017 в 19:20, охотник пчел сказал:

Нащет бартника ,не устраивает цена и пусть наведут порядок со своими заготовителями,кидают людей , типа -у тебя антибиотик нашли,давай плати,или дешевле заберем,случай не один .

Да и меня кинули( дешевле типа забрали)-    перекупу типа должет 3-4 тысячи гривасей(у меня на пару тышь  у него тара моя осталась)-- думаю  рискуют они так людей кинуть. Ссылаються что это не они --ну тогда если не они получается сама фирма--но мне от этого не холодно не жарко--а думаю работают они в связке--так что ребята перекупы не завидую я Вам в ближайшем будущем! Другими словами Вы крадёте  кусок хлеба  у моих детей --ну а там пусть каждый Сам решает что делать с тем человечком который по своей жадности попутал многое в этом мире!

Поделиться сообщением

5 часов назад, Мико сказал:

Але в податковаму кодексi написано 100 мiнимумiв 

I нiхто змiн до податкового кодексу не вводив 

Просто ввели в оману народ 

пiднявши мiнiмальну зарплатню 

Це за нас так переживають

11 час назад, asaltan сказал:

І Ви хочете, щоб після цього Вас поважали?:wave:

Ви себе поважайте а мене не потрібно.

Поделиться сообщением

5 годин тому, Владимир@ сказав:

Да и меня кинули( дешевле типа забрали)-    перекупу типа должет 3-4 тысячи гривасей(у меня на пару тышь  у него тара моя осталась)-- думаю  рискуют они так людей кинуть. Ссылаються что это не они --ну тогда если не они получается сама фирма--но мне от этого не холодно не жарко--а думаю работают они в связке--так что ребята перекупы не завидую я Вам в ближайшем будущем! Другими словами Вы крадёте  кусок хлеба  у моих детей --ну а там пусть каждый Сам решает что делать с тем человечком который по своей жадности попутал многое в этом мире!

Знову, конкретики 0. Просто так пишете, аби написати?

@Wladimir_K хто Вам сказав, що експортери хочуть ввести сертифікацію пасік? Чому Ви так думаєте?

Поделиться сообщением

4 минуты назад, UkrUser сказал:

@Wladimir_K хто Вам сказав, що експортери хочуть ввести сертифікацію пасік? Чому Ви так думаєте?

А де я таке писав в останніх повідомленнях?

Раніше була інформація в інтернеті на цю тему і ми вже її тут обговорили і всі вже забули. Так само, як і від цієї ідеї відмовилося міністерство.

Поделиться сообщением

єкспортери хочуть ввести сертифікацію пасік? А чом би й ні. По перше цеб рішило багато питань.

Ветеринари би робили свою роботу а не доїли грошей. По друге  офіційне трактування промислова пасіка  чи любительська  дає ряд преференцій для промисловика.Взіти тільки приклад отримання племсетрифікату на пасіку- отримання субвенції та дотації. але власники про це мовчать щоб не казати правди рядовим пасічникам.Один з таких власників  казав честно що ділиться відкатом але отримує те що 99 процентів пасічників ніколи не утримають.

Поделиться сообщением

28 хвилин тому, UkrUser сказав:

В 16.03.2017 в 17:04, Борода-1 сказав:

я так так зрозумів, що проби які відібрані заготівельниками крім дослідження на ботанічний склад  всеж таки досліджуються на вологість та на антибіотики ?

Так  І Ви лукавите ,тому що не даєте відповіді на контректні питання:dntknw:

Изменено пользователем Борода-1

Поделиться сообщением

19 часов назад, UkrUser сказал:

А почему не написать-это моё субьективное мнение по моей ситуации(я выводы сделал)---тему познал так сказать---Вот и написал своё понимание по этой теме----  А конкретно там всё написано--работать с этим человеком и с этой фирмой не буду---а то что я считаю своим я  себе верну!

Поделиться сообщением

20 часов назад, UkrUser сказал:

Вы конкретики хотите? оно вам надо? перекидали кучу людей,схема одна и таже, конкретно надо посылать таких заготовителей,и другим пасечникам передавать чтоб делали тоже самое.

Поделиться сообщением

@Владимир Ваші пости досить важко читати виправте пунктуацію.

Поделиться сообщением

В 27.01.2017 в 17:39, UkrUser сказал:

Я зрозумів, що Ви зовсім нічого не зрозуміли з того, що я написав Вам в особистому повідомленні. Передайте пасічнику, що його тара у нас, ми її повернемо і з ним більше співпрацювати не будемо. А за мед йому сплатили повну вартість

Ось так  "Я зрозумів , що Ви не зрозуміли", а я також не розумію, ящо мед забрали , то значить він був якісний інакше я НЕ РОЗУМІЮ навіщо він Вам , гроші віддали повністю це також означає що мед був якісний, інакше я НЕ РОЗУМІЮ навіщо він Вам, тару Ви також повернете і тут мені хочеться сказати , що я  ЗОВСІМ  НЕ РОЗУМІЮ  для чого ви портили людині нерви, але це було б неправдою тому що я  ДОБРЕ РОЗУМІЮ   цю методику мілкого здирництва. Я зіштовхувався з нею сам,  В моєму випадку дійшло до ідіотської претензії, що мед генномодифікований, а  сміх заключався в тому, що мед брали окаційний, і на запитання чи 100 років тому, коли почали рости ті окації біля яких я стояв було хоч слово таке і який придурок буде генномодифікувати окацію мені промукали що вони не знають , але аналізи так показали. Далі розкажу ще таке:  в Городокському та Ярмолинецькому районах  Хмельницької області офіційно  зареєстровані спілки пасічників і на зборах які ми проводимо з завидною регулярністю жаліються на данний шаблон - проби взяли - все добре - мед забрали -ще щось винні (посуду чи гроші) - все зле..  Мені хотілось би думати що це хитрощі персоналу ну дуже просто мають відвести посуду, то з шофером переморгнулись мол ми подзвонимо ати з дядька який здав 2 тонни знімеш по дві гривні , дядько і так 50тисяч отримає , а в нас сьогодні 20  дядьків ( самі ж хвалятся, що лідери), але один факт говорить про те , що  Бартнік дуже в курсі  цих справ. Нам розповідав голова  Городокської спілки,  сам він хімік - біолог, герой Майдану, поранеий сильно, людина абсолютно чесна і гідна, так ось в нього була точно така ситуація , а він мав  телефон Бартніка , то подзвонив до того то Бартнік не здивувався ,  а відповів ,що у Вас там щось трішки було але ми заберемо і все повернемо. Так що в цій фірмі це вже система . Попробуйте хтось без домовленості ,новачок, привезти їм мед, а ще краще найняти  чужий травнспорт іпобачите чи знайдуть у ньому антибіотики і яку ціну Вам  запропонують, а Ви ввже розгрузились і машина поїхала, бо аналізи то не зразу. Тому алгоритм співпраці з Бартніком тільки такий --Вам підходить ціна-- Вам  в будь-який спосіб доставляють посуду-- Ви набираєте мед -- беруть зразки -- ОПЛОМБОВУЮТ ПОСУДУ -- проводят долідження--платят гроші -- забирають мед 

Особливо подобається  фраза ,що ми з ним більше співпрацювати не будемо, то це від Лукавого - будуть і з ним і з іншими аби тільки повелися. Ну не велика журба  - цього не пощіпали то інший віддав по2 гривні . Вони то добре знають  за ким грішок.А ось пасічник то точно НЕ БУДЕ ще і десятому закаже.

Поделиться сообщением

В 27.01.2017 в 18:12, UkrUser сказал:

Таки варіант ми виключаємо, адже у винагороду заготівельника включені ризики по антибіотику. Іншими словами - якщо він купив мед з антибіотиком то і сам мусить його забрати.

то чого ж Ви дзвоните до пасічника  і робите з нього дурного?  Заготівельник мед взяв?  Навар його?   Ризики його? Ви його вчили як правильно брати проби ?А може не вчили??? А пасічник Вас взагалі знає? він знає тільки заготівельника , то чого Ви  дзвоните?

А може пасічник те зробив а мож те ? А  може заготівельник з пяну  позривав ті пломби та й надзюрив в той мед то Ви також будети дзвонити до пасічника  давай назад трохи грошей?

Ви ж самі пишите ,що якщо заготівельник взяв мед то він його. То чого він у Вас на складі,  а не віддали заготівельнику?  А якщо пасічник віддасть трохи грошей то мед стане добрим? і вже ви його заготівельнику не віддасте?

Вже навіть  тут на форумі відгукнулись багато людей яких Бартнік катав по цій схемі а насправді їх тисячі

Поделиться сообщением

В 27.01.2017 в 19:30, UkrUser сказал:

Добре, давайте ви скажете в чому неправий заготівельник. Один нюанс, я особисто ходив у лабораторію і переконався, що мед від цього пасічника з антибіотиком. Можу навіть дати назвати, коли до нас потрапили проби.

В мене одне запитання ВИ АБСОЛЮТНО ДОВІРЯЄТЕ СВОЇЙ ДРУЖИНІ?  Бо довіра до заготівельника у Вас безмежна, що він приніс на склад , звідки приніс? Він святий винен тільки пасічник ( бо Ви  ж самі ходили в лабораторію, а це аргумент)

Поделиться сообщением

13 часа назад, Борис К. сказал:

Ось так  "Я зрозумів , що Ви не зрозуміли", а я також не розумію, ящо мед забрали , то значить він був якісний інакше я НЕ РОЗУМІЮ навіщо він Вам , гроші віддали повністю це також означає що мед був якісний, інакше я НЕ РОЗУМІЮ навіщо він Вам, тару Ви також повернете і тут мені хочеться сказати , що я  ЗОВСІМ  НЕ РОЗУМІЮ  для чого ви портили людині нерви, але це було б неправдою тому що я  ДОБРЕ РОЗУМІЮ   цю методику мілкого здирництва. Я зіштовхувався з нею сам,  В моєму випадку дійшло до ідіотської претензії, що мед генномодифікований, а  сміх заключався в тому, що мед брали окаційний, і на запитання чи 100 років тому, коли почали рости ті окації біля яких я стояв було хоч слово таке і який придурок буде генномодифікувати окацію мені промукали що вони не знають , але аналізи так показали. Далі розкажу ще таке:  в Городокському та Ярмолинецькому районах  Хмельницької області офіційно  зареєстровані спілки пасічників і на зборах які ми проводимо з завидною регулярністю жаліються на данний шаблон - проби взяли - все добре - мед забрали -ще щось винні (посуду чи гроші) - все зле..  Мені хотілось би думати що це хитрощі персоналу ну дуже просто мають відвести посуду, то з шофером переморгнулись мол ми подзвонимо ати з дядька який здав 2 тонни знімеш по дві гривні , дядько і так 50тисяч отримає , а в нас сьогодні 20  дядьків ( самі ж хвалятся, що лідери), але один факт говорить про те , що  Бартнік дуже в курсі  цих справ. Нам розповідав голова  Городокської спілки,  сам він хімік - біолог, герой Майдану, поранеий сильно, людина абсолютно чесна і гідна, так ось в нього була точно така ситуація , а він мав  телефон Бартніка , то подзвонив до того то Бартнік не здивувався ,  а відповів ,що у Вас там щось трішки було але ми заберемо і все повернемо. Так що в цій фірмі це вже система . Попробуйте хтось без домовленості ,новачок, привезти їм мед, а ще краще найняти  чужий травнспорт іпобачите чи знайдуть у ньому антибіотики і яку ціну Вам  запропонують, а Ви ввже розгрузились і машина поїхала, бо аналізи то не зразу. Тому алгоритм співпраці з Бартніком тільки такий --Вам підходить ціна-- Вам  в будь-який спосіб доставляють посуду-- Ви набираєте мед -- беруть зразки -- ОПЛОМБОВУЮТ ПОСУДУ -- проводят долідження--платят гроші -- забирають мед 

Особливо подобається  фраза ,що ми з ним більше співпрацювати не будемо, то це від Лукавого - будуть і з ним і з іншими аби тільки повелися. Ну не велика журба  - цього не пощіпали то інший віддав по2 гривні . Вони то добре знають  за ким грішок.А ось пасічник то точно НЕ БУДЕ ще і десятому закаже.

Вот и схема(конкретика так сказать)-Владимир

постараюсь писать повнимательней!

Поделиться сообщением

В 17.03.2017 в 22:49, Борода-1 сказав:

тому що не даєте відповіді на контректні питання:dntknw:

А скільки мені ще разів написати, що всі проби отримані від наших заготівельників ми досліджуємо на 100%? 

@Борис К. Вас трохи важко зрозуміти. Ніби багато написали і навіть щось негативне, але про що Ваш опус - незрозуміло. Ні до яких пасічників ми не дзвонимо, ми з ним розрахувалися повністю за його мед з антибіотиком, як за чистий. Питання тільки по тарі. Читайте уважно про що я пишу. Якщо наш заготівельник зірве пломби і, як Ви сказали "надзюрить" туди, то мед стане його. Ми йому його повернемо. Де Ви прочитали, що його мед у нас на складі? Для чого я пишу 100 разів одне і те саме?

Ось так і народжуються чутки і плітки. Один щось почув, незрозумів, переказав по - своєму.

І ще я хочу запитати вдруге. А чому пасічник, як виробник, не пломбує свій товар? Адже, за логікою, саме пломба пасічника гарантує збереження продукту. 

В 19.03.2017 в 19:45, Борис К. сказав:

Вже навіть  тут на форумі відгукнулись багато людей яких Бартнік катав по цій схемі а насправді їх тисячі

Покажіть мені хоча б одне повідомлення, де пасічнику не виплатили грошей в повному обсязі.

Трохи про антибіотики. Чи усвідомлюєте ви, учасники цього форуму, що заготівельник зобов'язаний зробити, коли виявиться, що в медові, який він отримав від пасічника, знайдено антибіотики?

В 19.03.2017 в 20:06, Борис К. сказав:

Бо довіра до заготівельника у Вас безмежна

Довіра у нас до нашої лабораторії. Тільки там приймаються рішення по якості меду

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти