Перейти к содержанию

Бартнік / Бартник Хмельницька обл. м.Ізяслав


Рекомендуемые сообщения

У "Бартніка" на даний час 34 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

У "Бартніка" на даний час 34 грн. за кг.

Доповнюйте, будь ласка "у лідера медового ринку Бартніка".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Mаксим сказал:

Доповнюйте, будь ласка "у лідера медового ринку Бартніка".

Згідно статистичних даних 2 підприємства експортували в 2016 р. меду досить багато і це факт незаперечний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Нащет бартника ,не устраивает цена и пусть наведут порядок со своими заготовителями,кидают людей , типа -у тебя антибиотик нашли,давай плати,или дешевле заберем,случай не один .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.02.2017 в 12:00, Wladimir_K сказал:

У "Бартніка" на даний час 34 грн. за кг.

 

В 23.02.2017 в 13:03, Mаксим сказал:

Доповнюйте, будь ласка "у лідера медового ринку Бартніка".

Ну якщо у лiдера 34

то здамо не лiдеру, але по 38 i без папiрцiв 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стосовно препаратів. Поки що, я не знаю випадків псевдопозитивного результату на вміст антибіотиків у препаратах, які їх не містять.  Але категорично не рекомендую використовувати біпін (амітраз). Вважається, що він накопичується у воскові, і це може призвести до того, що навіть терапевтична (рекомендована) доза цього самого біпіну викличе загибель сімей. Використовуйте протикліщові смужки, чергуючи акарицидний препарат, для того, щоб не допустити звикання кліщів. Недавно прочитав, що деякі хім.препарати негативно впливають на репродуктивну функцію маток, через що вони відкладають незапліднені яйця. Але це ще до кінця не доведено.

Взагалі, я за освітою ветлікар і прихильник натуральних (але не гомеопатичних!) методів лікування. Використовуйте щавелеву, мурашину кислоти, тимол. На точках проводьте посадку рослин із сильним запахом, таких як волоський горіх, чебрець (той самий тимол), пижмо, полин (пижмо і полин можна використовувати в димарях і КАС-81), бузина, глід (його можна використати як природню огорожу). Хто використовує багатокорпусну систему - ставте будівельну рамку. Ці всі заходи дозволять зменшити чисельність кліщів на пасіці. Погано, що лише на невеликий термін, адже для успішної боротьби потрібна загальнодержавна програма профілактики варроатозу, як це організовано, наприклад, в Ізраїлі. Там всі пасічники проводять обробку проти кліща в один день. Чого у нас, нажаль, немає.

В 07.03.2017 в 19:20, охотник пчел сказав:

Нащет бартника ,не устраивает цена и пусть наведут порядок со своими заготовителями,кидают людей , типа -у тебя антибиотик нашли,давай плати,или дешевле заберем,случай не один .

Чомусь у нас, на Хмельниччині, багато меду з вмістом метронідазолів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А яка ціна меду у "Бартніка" за 1 кг. соняшника на пасічника?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А яка ціна меду у "Бартніка" за 1 кг. соняшника на пасічника?

Середня 36

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2017 в 16:34, UkrUser сказав:

. @Борода-1 , Ви старша людина за віком за мене і я мушу просити пробачення наперед за свої слова. Я поважаю вік, але Ваші звинувачення, Ваші погрози... Будь ласка, залиште їх при собі. Цей пасічник, Березюк Василь, він обманув нашого заготівельника. . Якщо Вам цікаво, вологість його меду 21.4. І його мед з метронідазолом. У Вашому регіоні чомусь метронідазолу багато. Так, Ви можете казати, що це заготівельник неправий, бо треба було брати правильно мед на проби. І що тару вони могли змінити. Я сумніваюсь, що пасічники не впізнають свою тару. До нас вся тара приходить підписана маркерами, які неможливо стерти. Ці написи ми потім зафарбовуємо....

Шановний UkrUser,відносно вологості  меду то це "косяк" Ваших заготовачів(відповідно і Ваш як контролера) ,якщо після відбору проб Ваші заготовачі попідписували  відра маркерами ,"які неможливо стерти"то дефакто ,вони вже провірили вологість меду ,адже це елементарна перша процедура яка робиться  рефрактометром на місці, і якщо велика вологість- ніхто його не купляє.

Тож дайте відповідь  чому таке елементарне дослідження на вологість Ваш заготовачі не провіряли на пасіці у бджоляра?

я так думав, що  алгоритм мв бути такий:

1.Приїзджать до пасічника-провіряють на вологість

2..якщо вологість підходить беруть проби на антибіотики

3.підписують  маркерами ,що не можливо  стерти

4.після дослідження на антиботики і негативного результату

5.приїзджаїте та заберать доброякісний мед(бо ж якщо Ви найшли в меді антибіотики або він має високу вологу-Ви ж за нього гроші не дасте-адже проводили досліження -чи не так?)

Підскажіть в якому пункті не правий бджоляр?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Мико сказал:

Та нi  Це вони, прийняли не зрiлй мед , вiд пасичникiв , в гонитвi за наживою 

@Мико, яка нажива, ми повернемо цей мед назад пасічнику, або заготівельнику. І пасічник сам знав, що мед його неякісний, бо спочатку хотів повернути кошти за нього, але потім передумав. Думаю, що його хтось переконав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, UkrUser сказал:

Це вони, гади, накачали незрілого меду.

Я б звичайно буд трохи політкоректніший, враховуючи те, що знаходжусь на пасічному форумі і сам пасічникую, проте Ваше обурення в якійсь мірі поділяю.

Є навіть технологія зі збільшення врожаю, коли мед відкачується недозрівшим та "дозріває" у бідонах з відкритими кришками (а в цей час бджоли замість випаровування та запечатування летять за новим нектаром). Вода в такому "медові" приходить у норму, чого не скажеш про ферментацію.

Мед має бути медом, зауваження про пасічників-ділків слушне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так хто ж гад в цiй ситуацii . Я наприклад не купую рiч, котра не вiдповiдае моiм вимогам ,але при цьoму гадом продавця не називаю . 

А як же Ваші славнозвісні нуки
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, mitar2007 сказал:


А як же Ваші славнозвісні нуки

Повiрив на слово ,але слово не вiдповiдае дiйсностi ,а грощi просив вiдправити передплатою 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Мико сказал:

Повiрив на слово ,але слово не вiдповiдае дiйсностi ,а грощi просив вiдправити передплатою 

Так може з медом така сама ситуація, повірили на слово.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такими підходами ми далеко можемо зайти. Давайте поважати один одного.

Перевага заготівельників і експортерів в тому, що їх мало і вони всі інформовані про стан ринку, а от до пасічників в переважній більшості інформація доходить повільно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, UkrUser сказав:

Звичайно ж наших заготівельників. Це вони, гади, накачали незрілого меду. Чи після відкачки кришку не закрили і мед відсирів.

Ну це не аргумент.Відповідь :сам дурак -у Вашому репуртуарі:)

Питання тільки в тому ,як вам вдалось закупити знайти "мед у водІ" ой Вибачте -воду у меді ,на якому етапі?

Це ще раз підверджує Що так звані попередні забори проби на антиботики та вологість(я так розумію) це чиста формальність та профанація для  "замилювання очей" чи "для відволікання уваги  пасічника" для придання значимості своїй персоні(всеж таки представники-ФІРМИ )

Бож вже після першого  елементарного дослідження можна було б встановити високу вологість меду .

я так розумію з Ваших слів Ваші заготовачі все ж таки маркируть відра меду  після оплати , а чому це не роблять після забору проб(а ще краще пломбувати) ,щоб не було ніяких інсинуацій....бо як тільки мед попадає до Ваших рук Ваша лабораторія може видати результат який зручний Вам,як в такому випадку захиститись пасічнику?

Грунтуючись на на Ваших попередніх свідченнях можна зробити висновки (повторюсь)

1.Попередні забори проб меду -профанація

2.Ніхто дослідження попередніх проб не проводить

3.Проводять досліження меду тільки після накопичення партії меду(малі партії досліджувати нерентабельно)

дивує тільки алогчність- навіщо досліджували на антибіотики(і знайшли ш таки тріхопол) якщо з Ваших слів, до того часу біло відомо про "високу вологість меду".

4."Знайшовши"антибіотики в меді -компесація(сума яку вимагають від бджоляра) дивним чином рівняєть ціні тарі:dntknw:

5.Тара не опломбовується тому і так як дослідження проводяться в приватній лабораторії це джерело для подальших махінацій

тому бджоляр безправний:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.03.2017 в 22:45, Борода-1 сказав:

Ваша лабораторія може видати результат який зручний Вам,як в такому випадку захиститись пасічнику?

Ви знаєте, які ми використовуємо методи досліджень? Які апарати ми використовуємо? Де перевіряються наші дослідження? Ні. Не знаєте. Але це Вам не заважає стверджувати, що ми обманюємо пасічників. Ми фізично не можемо це зробити. Це по-перше. По-друге дайте відповідь самі собі: маючи підписаних контрактів, наприклад на 30 транспортів (600 тонн) Ви будете обманювати пасічників? А якщо Ви працюєте з 1996 р. постійно збільшуючи експортні обсяги? Вам же десь треба брати цей мед. За скільки розійдеться чутка, про те, що "Бартнік" обманює? Мабуть зразу, як це сталося з "Чернігівмед"

 

В 10.03.2017 в 22:45, Борода-1 сказав:

2.Ніхто дослідження попередніх проб не проводить

Дослідження проводяться 100%, лише тих проб, які надійшли від наших заготівельників. Проби напряму від пасічників, які надійшли поштою, на антибіотики ми не досліджуємо. Лише на ботанічний склад.

 

В 10.03.2017 в 22:45, Борода-1 сказав:

Проводять досліження меду тільки після накопичення партії меду(малі партії досліджувати нерентабельно)

Так. Це правда. І така практика не тільки у нас. Ми починаємо досліджувати партії від 20т. Якщо в ній антибіотику немає - добре. Якщо є - розбиваємо по пасічниках.

 

В 10.03.2017 в 22:45, Борода-1 сказав:

"Знайшовши"антибіотики в меді -компесація(сума яку вимагають від бджоляра) дивним чином рівняєть ціні тарі

Я ніколи не цікавився скільки коштує пластикове відро. Нам пластик не потрібен. У нас бочка нова 700 грн. Є трохи використаних бочок, які зробили коло закордон і повернулися. Такі зараз продаємо по 300. Це до того, що деякі пасічники тут казали, що нас треба простимулювати переходити на бочки. То я стимулюю. Порахуйте самі для себе скільки вам обійдеться грошей купити тари на 300 кг меду. Це рівняється одній бочці. Тепер до цієї суми додайте ще 1/3 вартості, так як третина пластику до вас не повернеться. Вона просто поб'ється у нас на складах. Ну як, відра дешевше купувати?

 

В 10.03.2017 в 22:45, Борода-1 сказав:

5.Тара не опломбовується

А чому Ви не пломбуєте свою продукцію? Чекаєте, що це зробимо ми? Ми можемо, але що це змінить. Я дуже сумніваюся, що навіть наші досвідчені заготівельники будуть відбирати проби за всіма правилами, в період масових здач. У нових пасічників-можливо, у постійних-ні. Максимум з пару відер.

 

В 10.03.2017 в 22:45, Борода-1 сказав:

тому бджоляр безправний:hi:

До мене сьогодні дзвонив бджоляр, який хотів продати 200 кг меду. Ми менше 600 кг не приймаємо, тому домовились, що він переговорить з його знайомими пасічниками і спробує назбирати партію. Далі розмова мене трохи шокувала. Людина хотіла щоб ми приїхали, розрахувалися на місці, не хотіла давати документи (бо субсидії). Повторюсь: мова йде про кілограми меду, не тонни. Насправді бджоляр сьогодні далеко не безправний. Він може продати продукції на 160 тис.грн при цьому не заплативши жодних податків. Це 50 мінімальних зарплат в Україні. При чому він не витрачається на транспортування меду до пункту здачі, не витрачає ні кошти ні нерви на податкову і на ведення звітних документацій. Не витрачається на сертифікації пасік, на проведення якихось лабораторних досліджень якісних показників меду. До слова, мене завжди бісить бачити напівголого діда пасічника в жару біля вулика, без головного убору. Можливо ви таким чином вихваляєтесь, стоячи голим між бджіл. Але знайте люди пітніють, з них опадає волосся і шматочки шкіри і куди це все потрапляє? Уніформа вона, знаєте, не лише для захисту організму від бджіл. Адже мед не може проходити термічну обробку.

Нажаль, у нас, в Україні, такий образ пасічника. І ви ще кажете, що ви не захищені, і що вам держава не допомагає? Найбільша допомога - це, фактично, повне звільнення від податків, від звітності, від усяких перевірок. Адже ви виробляєте харчову продукцію, на яку існує маса дозволів і перевірок, санітарно-технічних умов. Але тільки не бджільництва. Вірніше, ці перевірки і сертифікації є, але їх виконує експортер. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.03.2017 в 22:04, Wladimir_K сказав:

Перевага заготівельників і експортерів в тому, що їх мало і вони всі інформовані про стан ринку, а от до пасічників в переважній більшості інформація доходить повільно.

Яка інформація потрібна від експортера пасічнику? Я не розумію, правда. Вважаєте, що кожен пасічник зобов'язаний знати обсяги експорту меду з України, її середню ціну. Знати, які зміни зміни відбулися в аграрному секторі Аргентини у цьому році, що призвело до змін ціни? Ні, я не вважаю пасічника селюком малоосвіченим і можливо,пасічник може пофілософствувати в міжсезоння, але давайте кожен буде займатися своєю роботою. Пасічники будуть підвищувати свій рівень, а експортери свій. Пасічник виробляє продукцію. експортер продає. 

Інша справа, коли пасічнику потрібна актуальна інформація про нові розробки в бджільництві, нові методи ведення бджільництва, нові препарати, то тут більше можливостей про них дізнатися у експортера і про них розповісти пасічнику. З іншого боку, у пасічника можуть виникнути ідеї про нові продукти бджільництва, які можуть викликати інтерес, як на внутрішньому ринку, чи зовнішньому. 

Доречі про нові розробки і Апімондію. Цього року Апімондія проходить в Туреччині. До мене дійшли чутки, що Апімондія 2021 планується в Уфі, на Росії. Хтось щось чув з цього приводу? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, UkrUser сказал:

Яка інформація потрібна від експортера пасічнику? Я не розумію, правда. Вважаєте, що кожен пасічник зобов'язаний знати обсяги експорту меду з України, її середню ціну. Знати, які зміни зміни відбулися в аграрному секторі Аргентини у цьому році, що призвело до змін ціни? Ні, я не вважаю пасічника селюком малоосвіченим і можливо,пасічник може пофілософствувати в міжсезоння, але давайте кожен буде займатися своєю роботою. Пасічники будуть підвищувати свій рівень, а експортери свій. Пасічник виробляє продукцію. експортер продає. 

Інша справа, коли пасічнику потрібна актуальна інформація про нові розробки в бджільництві, нові методи ведення бджільництва, нові препарати, то тут більше можливостей про них дізнатися у експортера і про них розповісти пасічнику. З іншого боку, у пасічника можуть виникнути ідеї про нові продукти бджільництва, які можуть викликати інтерес, як на внутрішньому ринку, чи зовнішньому. 

Доречі про нові розробки і Апімондію. Цього року Апімондія проходить в Туреччині. До мене дійшли чутки, що Апімондія 2021 планується в Уфі, на Росії. Хтось щось чув з цього приводу? 

А Ви впевнені, що 80% пасічників знають, яка ціна у Вас на даний на кг. меду? Чи Ви впевнені, що пасічника не повинна цікавити ціна на оптовому ринку і в світі, а виробляти мед за звичкою?

І чому ціна меду у нас як стрімко падає так стрімко і зростає?

У нас якщо є мед то ціни немає, якщо меду немає то ціна є.

Пасічник виробник і якщо в 2016 р. він здав по 1$, то чи він спрацював в розвиток?

А на рахунок Апімондії не впевнений, що навіть 1% пасічників України мають фінансову змогу відвідати цей захід.

До речі, яка ціна прийому на даний час у "Бартніка".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, UkrUser сказав:

Дослідження проводяться 100%, лише тих проб, які надійшли від наших заготівельників. Проби напряму від пасічників, які надійшли поштою, на антибіотики ми не досліджуємо. Лише на ботанічний склад.

 

 

я так так зрозумів, що проби які відібрані заготівельниками крім дослідження на ботанічний склад  всеж таки досліджуються на вологість та на антибіотики ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, UkrUser сказав:

Насправді бджоляр сьогодні далеко не безправний. Він може продати продукції на 160 тис.грн при цьому не заплативши жодних податків. Це 50 мінімальних зарплат в Україні. При чому він не витрачається на транспортування меду до пункту здачі, не витрачає ні кошти ні нерви на податкову і на ведення звітних документацій. Не витрачається на сертифікації пасік, на проведення якихось лабораторних досліджень якісних показників меду. До слова, мене завжди бісить бачити напівголого діда пасічника в жару біля вулика, без головного убору. Можливо ви таким чином вихваляєтесь, стоячи голим між бджіл. Але знайте люди пітніють, з них опадає волосся і шматочки шкіри і куди це все потрапляє? Уніформа вона, знаєте, не лише для захисту організму від бджіл. Адже мед не може проходити термічну обробку.

Нажаль, у нас, в Україні, такий образ пасічника. І ви ще кажете, що ви не захищені, і що вам держава не допомагає? Найбільша допомога - це, фактично, повне звільнення від податків, від звітності, від усяких перевірок. Адже ви виробляєте харчову продукцію, на яку існує маса дозволів і перевірок, санітарно-технічних умов. Але тільки не бджільництва. Вірніше, ці перевірки і сертифікації є, але їх виконує експортер. 

Відносно преференцій державою бджолярам то хотів бе відмітити ,що вони задекларовані не для того що завдяки такій "допомозі" пасічники збагачувались:) (в чому я дуже сумніваюсь).

А тому що пасічники за свій кошт (замітьте за свої гроші) виконують стратегічну задачу держави - опиляють рослини.

Ну й підтримують Ваш бізнес.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Борода-1 сказал:

Відносно преференцій державою бджолярам то хотів бе відмітити ,що вони задекларовані не для того що завдяки такій "допомозі" пасічники збагачувались:) (в чому я дуже сумніваюсь).

А тому що пасічники за свій кошт (замітьте за свої гроші) виконують стратегічну задачу держави - опиляють рослини.

Ну й підтримують Ваш бізнес.

А чому державі не зробити подати для пасічників  і сертифікацію пасік й меду. Думаю, як продукт на експорт так і внутрішній ринок мед в Україні фактично перестане існувати, так само і велика кількість пасічників і експортерів.

Чи за мед хтось стане платити більше, а от витрати зростуть врази і воно вже точно стане збитковим і зовсім непривабливим?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, UkrUser сказал:

За скільки розійдеться чутка, про те, що "Бартнік" обманює?

швидше нiж ви мiркуете 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

До речі, яка ціна прийому на даний час у "Бартніка".

вiдповiдi не буде :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цитата

До мене сьогодні дзвонив бджоляр, який хотів продати 200 кг меду. Ми менше 600 кг не приймаємо, тому домовились, що він переговорить з його знайомими пасічниками і спробує назбирати партію. Далі розмова мене трохи шокувала. Людина хотіла щоб ми приїхали, розрахувалися на місці, не хотіла давати документи (бо субсидії). Повторюсь: мова йде про кілограми меду, не тонни. Насправді бджоляр сьогодні далеко не безправний. Він може продати продукції на 160 тис.грн при цьому не заплативши жодних податків. Це 50 мінімальних зарплат в Україні. При чому він не витрачається на транспортування меду до пункту здачі, не витрачає ні кошти ні нерви на податкову і на ведення звітних документацій. Не витрачається на сертифікації пасік, на проведення якихось лабораторних досліджень якісних показників меду. До слова, мене завжди бісить бачити напівголого діда пасічника в жару біля вулика, без головного убору. Можливо ви таким чином вихваляєтесь, стоячи голим між бджіл. Але знайте люди пітніють, з них опадає волосся і шматочки шкіри і куди це все потрапляє? Уніформа вона, знаєте, не лише для захисту організму від бджіл. Адже мед не може проходити термічну обробку.

Нажаль, у нас, в Україні, такий образ пасічника. І ви ще кажете, що ви не захищені, і що вам держава не допомагає? Найбільша допомога - це, фактично, повне звільнення від податків, від звітності, від усяких перевірок. Адже ви виробляєте харчову продукцію, на яку існує маса дозволів і перевірок, санітарно-технічних умов. Але тільки не бджільництва. Вірніше, ці перевірки і сертифікації є, але їх виконує експортер. 

Про яку ви захищення ведети мову . чим захищає держава що не опадковує так само і фермера неопадатковує до 160 тис.Ваш розказ сказочка старої склірозної бабки.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...