Перейти к содержанию

Бартнік / Бартник Хмельницька обл. м.Ізяслав


Рекомендуемые сообщения

@Мико Ваш попередній пост має наводити на якісь роздуми?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, UkrUser сказав:

Ні.
 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Цікаво було б знати, хто має відношення до псевдо асоціації експортерів?

Майте терпіння. Я ж казав, буде сайт, де ви про все дізнаєтесь

 

20 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

До речі, пан Анатолій підсумковим списком об'ємів експорту по фірмам поділився.

Доречі, експортні бази не така вже й таємниця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, UkrUser сказал:

Майте терпіння. Я ж казав, буде сайт, де ви про все дізнаєтесь

 

Доречі, експортні бази не така вже й таємниця.

А хто ж створив іншу асоціацію експортерів. Ваші конкуренти?

І чи має місце ціна у "Бартніка" для пасічника за кг. більша ніж дають заготовачі конкурентів на місці?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

Нас багато читають, з форума багато беруть інформацію друкованих видань і всім було б вигідно, як і експортерам так і виробникам говорити відверто врахувавши "конфеденційність інформації", яка Вас обмежує, з повагою один до одного, так як експортер так і пасічник залежать один від одного.

Саме відверто і з повагою один до одного. Чому ж до мене дзвонять і погрожують прокуратурою, якщо я тару не поверну. Навіть терміни встановлюють. А якщо починаєш розбиратися, то бачиш, що пасічник накачав меду незрілого ще й з антибіотиком. І ще й робить нас винуватими. Так, один без одного ми не можемо. Але давайте залишатися людьми і не втрачати обличчя.

Я писав, нам цікаві партії від 600 кг. А 10-20 т тим більше. До чого Ви?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

UkrUser  

в мене є для Вас запитання-я використовую для дизенфекції рамок  і вуликів перманганат калію( марганцовка).можуть в мене виникнути проблеми  при здачі меду?Чому фірми не створять памятку для пасічників по застосуванню антибіотиків,протикліщових препаратів і.т.д для уникнення проблем  при здачі меду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А хто ж створив іншу асоціацію експортерів. Ваші конкуренти?

Тема нова, самі про неї недавно дізналися.

@wwlo слушне зауваження. Спробую щось таке написати. А де Ви перманганат берете, його продаж заборонена. Теоретично, проблем ніяких не може бути, але я уточню в лабораторії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я можу зараз вказати вимоги до органічного ведення бджільництва, використовуючи ці засоби у вас точно проблем не буде. А якщо почекаєте, то з понеділка напишу список дозволених хім.препаратів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, UkrUser сказал:

Саме відверто і з повагою один до одного. Чому ж до мене дзвонять і погрожують прокуратурою, якщо я тару не поверну. Навіть терміни встановлюють. А якщо починаєш розбиратися, то бачиш, що пасічник накачав меду незрілого ще й з антибіотиком. І ще й робить нас винуватими. Так, один без одного ми не можемо. Але давайте залишатися людьми і не втрачати обличчя.

Я писав, нам цікаві партії від 600 кг. А 10-20 т тим більше. До чого Ви?

Це робочі моменти, які є з обох сторін, як зі сторони пасічників так зі сторони експортерів (заготівельників). Зі сторони пасічників їх чисельно більше, так як і пасічників більше. 

Так само і по ціні, є ціна "українська" на кг. меду і вона досить складно піддається чисельній логіці.

Про ціну кг. партії меду 20 т. для пасічників, вона може бути рівна ціні заготівельників?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

І чи має місце ціна у "Бартніка" для пасічника за кг. більша ніж дають заготовачі конкурентів на місці?

Буває, все залежить від  партії

Ось деякі вимоги до органічного бджільництва

6.8.7
Бджільництво – Профіликтика захворювань і ветеринарна медицина
 
 
1. Для захисту рам, вуликів і сот від шкідників можна використовувати тільки ті родентициди (використовуються лише в пастках) і відповідні продукти, перераховані в Додатку II.
2. Для дезінфекції пасік дозволено застосовувати фізичні методи, такі як пара або відкрите полум’я.
3. Знищення чоловічого виводка дозволено тільки для запобігання зараженню вароатозним кліщем.
4. Якщо, незважаючи на всі профілактичні заходи, сім'я захворює або заражається, її необхідно лікувати і, якщо потрібно, колонії необхідно розмістити на ізольованих пасіках.
5. В органічному виробництві можна використовувати ветеринарні лікарські препарати, якщо вони дозволені національним законодавством.
6. У разі зараження вароатозним кліщем дозволено використовувати мурашину кислоту, молочну кислоту, оцтову кислоту, щавельную кислоту, а також ментол, тимол, евкаліптол або камфору.
7. У разі застосування хімічно синтезованих алопатичних продуктів, сім’ї, на період застосування цих продуктів, повинні перебувати на ізольованих пасіках, а віск необхідно замінити на віск з органічних бджільницьких господарств. Відповідно до цих сімей застосовується період конверсії, зазначений у розділі 6.8.2.
8. Вимоги, зазначені в параграфі 7, не застосовуються до продуктів, перелічених у параграфі 6.
889/2008- Стаття  25
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, UkrUser сказал:

Я можу зараз вказати вимоги до органічного ведення бджільництва, використовуючи ці засоби у вас точно проблем не буде. А якщо почекаєте, то з понеділка напишу список дозволених хім.препаратів.

Якщо наші посівні медоноси під такий мед підуть, то яка проблема?

Якщо медоноси посівні не підходять, то Ви знаєте де в нашій місцевості такий мед можна отримати.

Питання в ціні, чи готові експортери давати за такий мед відповідну ціну, ну і вощиною потрібно лише забезпечити.

Пане, Сергій, Ви колись бачили, що за мед привозять на склади весною, яка у нього вологість, а який у липні, які у нього характеристики?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я лише вказав для @wwlo вимоги до органічного бджільництва, не більше. Він запитував за обробку рамок. Тему органічного бджільництва тут не розвиваю. Хоча ціна на органічний мед не менше 2.5$ у нас в Україні. Щоб здати оптом, наприклад нам на "Бартнік". Вощину ніби вже почали випускати. Так що ця тема зараз вже почала розвиватися. Є лише дві важкі перепони: місце для точка і сертифікація. До точка дійсно великі вимоги. Фактично, точок повинен бути на луках з дикоростучими медоносами, під лісом. А по сертифікації вагон і ще невелика теліжка вимог, де обумовлено все: від документів на ліс, з якого виготовлено вулик до нержавіючого дроту в рамках та до того, як ви повинні відноситися до трутневого розплоду в рамках.

Ага, ще за мед в липні і весною. Конкретно за цей випадок який я описую, то річ іде про мед зданий 2-3 місяці тому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@UkrUser,  пан Анатолій (@asaltan) стверджував то він входить в асоціацію експортерів і "Бартнік" те ж в цю ж організацію входить?

І яка буде назва, адже вже у нас є одна асоціація?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, UkrUser сказав:

А де Ви перманганат берете, його продаж заборонена.

Якщо Ви не схожі на наркомана (як фармацевти це визначають я не знаю) то перманганат Вам продадуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

@UkrUser,  пан Анатолій (@asaltan) стверджував то він входить в асоціацію експортерів і "Бартнік" те ж в цю ж організацію входить?

І яка буде назва, адже вже у нас є одна асоціація?

Чому буде, вона існує з 2008 року, якщо я не помиляюсь. Проявіть терпіння, буде сайт все прочитаєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, UkrUser сказал:

Чому буде, вона існує з 2008 року, якщо я не помиляюсь. Проявіть терпіння, буде сайт все прочитаєте.

Якщо вона існує, то вона повинна бути зареєстрована в Єдиному реєстрі і тут ніякої таємної інформації немає, а сайти у нас не настільки складна у виконанні річ і з 2008 р. він давно повинен був існувати.

http://biznes.org.ua/khersonska/kherson/asociaciya-ob-yednannya-ukrajinskih-eksporteriv-ta-pererobnikiv-medu

На скільки розумію мова йде про цю асоціацію в м. Херсон.

І ще не розуміє, що тут таємного є 60 з гаком організацій, які експортували в 2016 р. мед одні в асоціацію входять інші в неї не входять і все.

А як там справи з ліцензуванням на мед?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Wladimir_K сказав:

Цікаво було б знати, хто має відношення до псевдо асоціації експортерів?

Її зареєстрували ці люди:

КонкурАссоцЕкспМеду.pdf

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, asaltan сказал:

Її зареєстрували ці люди:

КонкурАссоцЕкспМеду.pdf

:hi:

То це пасічники вирішили попіаритися. А я думав, що у експортерів є 2 спілки, тоді було цікавіше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Wladimir_K сказав:

@UkrUser,  пан Анатолій (@asaltan) стверджував то він входить в асоціацію експортерів і "Бартнік" те ж в цю ж організацію входить?

І яка буде назва, адже вже у нас є одна асоціація?

Для  тих,  хто цiкавився Ларисою Бондаренко з 19 - 35 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

перманганат калію продається в державних аптеках по рецепту терапевта(сім.лікаря)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Для  тих,  хто цiкавився Ларисою Бондаренко з 19 - 35 

 

Особенно прикольно она лапшу вешает о причинах  низкой  оптовой цены на мед. Оказывается во всем виноваты "три скандала" :blink: ток не понятно, что за скандалы.     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2017 в 16:34, UkrUser сказав:

. @Борода-1 , Ви старша людина за віком за мене і я мушу просити пробачення наперед за свої слова. Я поважаю вік, але Ваші звинувачення, Ваші погрози... Будь ласка, залиште їх при собі. Цей пасічник, Березюк Василь, він обманув нашого заготівельника. І я думаю, з Вашої подачі. Він продав недозрілий мед з антибіотиком і спочатку погодився забрати його назад і повернути гроші, але потім передумав. Якщо Вам цікаво, вологість його меду 21.4. І його мед з метронідазолом. У Вашому регіоні чомусь метронідазолу багато. Так, Ви можете казати, що це заготівельник неправий, бо треба було брати правильно мед на проби. І що тару вони могли змінити. Я сумніваюсь, що пасічники не впізнають свою тару. До нас вся тара приходить підписана маркерами, які неможливо стерти. Ці написи ми потім зафарбовуємо...

 

Моя вина ,що я направо і наліво роздавав візитки пасічникам"так завних ваших заготоввачів " яких з ваших слів Ви "контролюєте" ,але навіть незнаєте їх номерів  телефонів  чи як їх величати - це з нонсес.Просто я Вам допомагав (в чому моя вина  а ще більше біда)вести я так розумію не зовсім прозорий бізнес.НІ,,Ні мені відсотка не потрібно...

Небуло таких наглих звинувачень -якби тара  була опечатувати ,після того як пасічник передав би зразкина  меду на дослідження .Ви не змоглиб робити махінаціїї.у своїй лабораторії .

Адже є вже прицидент коли.....аналізи можна робити  по різному http://moipchelki.ru/a-potryndet/moj-opyt-optovoj-prodazhi-meda.html лабораторія тож Ваша  .

Але думаю , що я свою місію вже виконав -тепер не здивуюсь ,якщо  зі сторони пасічників будуть також якісь вимоги до заготовачів меду...

Ну скажімо будуть вимагати хочаб вимог опечатувати мед а не малювати олівчиком на відрі якусь обріватуру. яку потім замальовуєте;)


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2017 в 18:44, UkrUser сказал:

 

@wwlo слушне зауваження. Спробую щось таке написати. А де Ви перманганат берете, його продаж заборонена. Теоретично, проблем ніяких не може бути, але я уточню в лабораторії.

Вообще никаких проблем с покупкой. У нас на рынке свободно продается. Большой спрос. Только не в том направлении , из-за чего запрещено.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, wwlo сказал:

перманганат калію продається в державних аптеках по рецепту терапевта(сім.лікаря)

У нас без рецепта продают, но не больше флакона в одни руки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чекаємо від пана Сергія ( @UkrUser), обіцяного переліку ветеринарних препаратів, якими експортер рекомендує використовувати на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...