Перейти к содержанию

Що б ви хотіли отримати від участі в СПУ?


mukola-s

Рекомендуемые сообщения

ИНТЕРЕСНОЕ КИНО КТО ЕСТЬ КТО https://youtu.be/vQwceKB4FZY

Ну, що нового він сказав. Про всі ці проблеми з відновленням документів "старої" спілки Веред сам розповідав. Вирішили, що нову створити легше.

Але яка, наприклад мені, різниця які документи будуть у спілки. Головне щоб вона працювала і були результати. Для Овдієнка це важливо, бо тепер він виявився за бортом. Тому й ковиряє - то Броніславовича не правильно відзначили, то плівка Вереда не така. А де ж його особисті заслуги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я колись в спілку вступив в першу чергу для отримання інформації взаємодопомоги   обміну досвідом і сприяння  успішног пасічникування 

 сьогодні  вступаючи в спілку багато пасічників хочуть від спілки отримувати кошти а не сприяння успішного  пасічникування

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

У мене одразу виникає питання:

- Ви у всьому задоволенні, у Вас немає проблем і все прекрасно - тоді громадські організації Вам не потрібні.

Але більшість пасічників і Ви в тому числі, переймається саме розв'язанням проблем, які самотужки їм не вирішити. Ці проблеми очевидні і багато з них вже викладено тільки в декількох попередніх повідомленнях. Але немає розуміння, як ці проблеми вирішувати. Перш, ніж винаходити власний велосипед, потрібно вивчити досвід країн, де такі проблеми вже вирішені і є результат. Перш за все це Німеччина і Польща, з якими українське бджільництво в останні роки налагоджує тісне співробітництво. І саме об'єднання бджолярів стали і є там рушієм всього. Звичайно, без загального по країні налагодження цивілізованих відносин в економіці, праві, коли відсутня корупція, коли держава стимулює розвиток бджільництва самі по собі об'єднання були б не такими ефективними. Саме це ми і маємо зараз у себе, тому і виникають безглузді з точки зору німця чи поляка дискусії -  "а що це мені дає", чи "що вони хочуть від нас".

Хочемо ми того чи ні, раніше чи пізніше, а об'єднуватись доведеться. Ну і звісно сплачувати членські внески.

На Крузі про 44-й Конгрес Апімондії в Південній Кореї доповідав Соломка В.О., який був у складі української делегації. Корейське бджільництво за останні роки відчутно прогресувало саме завдяки активній роботі Корейської асоціації бджільництва. Але там вона побудована за зовсім іншим принципом і виступає як координатор всієї галузі. До речі, їй підпорядковується наукова установа Інститут продуктів бджільництва(це як наш Інститут бджільництва).Презентація. Викладаю це, бо частина форумчан не змогла взяти участь в пленарному засіданні.

Навіть цієї інформації достатньо щоб впевнитись в необхідності об'єднань бджолярів. До цього вже впритул підходять і бджолярі-матководи, де проблеми селекції і породної свободи загострились вкрай гостро. Породне районування не діяло і не діє, а конфлікт назріває. Отже без правового врегулювання тут не обійтись. Тому саме спілки пасічників могли б стати ініціатором і провідником таких змін. Існуючий голова Спілки Веред Л. показав себе як людина здатна до такої роботи (передивіться безліч його відеовиступів в Ютуб).

Крім того, здається в наступному році закінчується строк дії Програми розвитку бджільництва до 2016 року. Тому на Крузі була доповідь Бугери С.І.(тимчасово виконує обов'язки дир. інст.) про Формування програми розвитку галузі бджільництва України на 2016-2020р. Можливо це тільки попередній прикид програми, але там ні слова про проблеми селекції і породи бджіл. Те що існуюче породне районування потрібно відміняти, а аборигенні породи захистити -  ясно як білий день. Як врегулювати діяльність матководів та селекціонерів і при цьому дати можливість реалізувати право свободи вибору кожному бджоляреві не порушивши при цьому права інших бджолярів.

Ясно одне, ми повинні бути активними і вирішувати самі, а інакше вирішать за нас.

... за об"явою  зібралися пасічники з району і сіл та під патронатом голови Спілки Пасічників України Вереда Л.І. створили ще одну ГО (громадську організацію) "Спілка пасічників С.....-ського краю". Характерно, що це автономна ГО з обраними головою спілки, радою спілки, ревізійною комісією. Внесок банка меду - 200 грн. Думаю, що це вносить корективи в життя і діяльність пасічників. Хай буде все це на добро, але все залежить від наявності здорового глузду та нових повноважень  "можновладців" новоствореної спілки.

Чого хорошого чекати від участі в новій спілці?

Захист бджіл від потрави силою  спілки - "легше й батька бити" гуртом.

 Оптова закупівля препаратів - що дешевше - гуртом.

Це, щоб пасічник купив, а от   щоб у пасічника купити - теж щось може бути, та поки що нема. Можливо в робочому порядку будемо щось вирішувати.

У мене виникло кілька питаннь:"А чому нова спілка? ще одна? Скільки їх в Україні може бути? А  чому не існуюча СПУ?  Адже кожен пасічник може бути членом спілки пасічників України, а на обласному рівні і в районах можуть діяти філії та осередки. Тоді це структура в якій є вертикаль управління на чолі з головою СПУ та її радою. То можливо на ряду із  створенням нових потрібно розбудовувати існуючу приспану структуру СПУ? Майбуть таки її діяльність заблокована "незгодними" членами ради. :hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я наприклад хотів би ,щоб спу пролобіювала  безмитний ввіз прицепів і груз. автомобілів для перевозки бджіл .Вони там за бугром коштують копійки (я маю на увазі б/у)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

...

То можливо на ряду із  створенням нових потрібно розбудовувати існуючу приспану структуру СПУ? Майбуть таки її діяльність заблокована "незгодними" членами ради. 

. Стара спілка мабуть на членах ради і закінчувалась, реанімовувати нічого.  Я думаю Веред діє правильно, сворюючи спочатку низові організації, а потім об'єднавчий з'їзд. Чи не це малось на увазі - 7 листопада.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Стара спілка мабуть на членах ради і закінчувалась, реанімовувати нічого.  Я думаю Веред діє правильно, сворюючи спочатку низові організації, а потім об'єднавчий з'їзд. Чи не це малось на увазі - 7 листопада.

майбуть... то припущення, а по факту є СПУ і ГО ВО ГО СПУ. тобто дві центрові і + новостворювані місцеві, крайові спілки, які увійдуть в обєднання. Я задумувався: "А чому не відродити структуру СПУ" і.... дійшов висновку, що є протиріччя між формою і начинкою (змістом). Організаційно-правова форма СПУ як оболонка підходить, а правовий статус на місцях бджолярів хромає. В будь якому питанні місцеві бджолярі в СПУ без центру не правочинні. а створивши  ГО "Спілка...місцева " як гром адська організма може підписати папіру і подати до суду на резидента, прокуцрора, чи ще якогось папугу чи хапугу, тощо.

Коротше кажучи може все чудити і без центральної спілки. І виникає питання:  Що має робити центральна спілка і які вона повинна мати статутні завдання? За що вона має відповідати?  За все і ні про що? Думаю, що за конкретні справи, які їй делегують низові громади спілок. 

То що Веред Л.І. докладає зусиль до розбудови спілок на всіх рівнях вважаю роботою потрібною, адже це і є той демократичний механізм самоорганізації бджолярів на місцях. І участь в спілках надасть бджолярам юридичного статусу громади, що підвищить їх впливовість у вирішенні своїх проблем і захисту прав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

відео дивитись до кінця :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот в том то и дело, что это только думкой и остается. Что лично мы сами делаем, чтоб исполнять законы? Становимся в очередь за плюшевыми матками, у не сертифицированного матковода? Даже не матковода, просто пасечника. Или становимся в очередь за халявными матками от Вани?. Да они все не плохие ребята. Но . Вот когда все мы начнем хоть немножко думать , и выполнять законы, тогда и не будет большой разницы. А так просто все это как в анекдоте. 

-----  Осенний вечер, Наташа Ростова на пианино наигрывает, поручик Ржевский водочку хлещет у камина. За окнами сыро, холодно. Потрескивают дрова.

---- Наташа, как Вы хорошо играите на пианино

-----  Бог с Вами поручик, так от нехрен делать по 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

відео дивитись до кінця :)

Борец с бакфастом :umora:.

Я в этой теме, всего год. Сам не являюсь участником ни местных (их просто нет), ни центральных объединений. Видео больше похоже на плач, выброшенного с лодки.

 То руководство которое сейчас потупило верно, так как у них просто не было документов и они возглавляли только название предыдущей организации.

Остальное покажет время. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

відео дивитись до кінця :)

В чем сила Палоночка? Сила в правді Артеме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В чем сила Палоночка? Сила в правді Артеме.

Отож бо і воно.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В чем сила Палоночка? Сила в правді Артеме.

А правда у кожного своя. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А правда у кожного своя. :IMHO:

Тонкий натяк зрозумів.(вже давніше);)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тонкий натяк зрозумів.(вже давніше);)

Ніякого натяку. Є просто відчуття, що кожен показує частинку медалі (навіть не цілу сторону). :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1. Защита прав пчеловода.

2. Создание кооператива по сбыту продукции и приобретению вощины, лекарств по оптовым ценам.

3. Инновации в пчеловодстве.Передача прогрессивных методов производства продуктов пчеловодства.

4. Контроль за районированием рас пчел.

5. Подготовка и переподготовка пчеловодов ( постоянно действующие семинарские и лекционные занятия).

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спілки пасічників як небуло так і нема10000000000000000 процентів підтримую Овдієнка. а ви шо товариші пасічники промисловики мовчите . невже все в шоколаді. про повну жопу в бдільництві після перегляду інтервю ана Вереда трошки раніше писав. все на самоплив. адміни хочте баньте . але ви в та ких самих умовах як і всі ми. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Борец с бакфастом :umora:.

Я в этой теме, всего год. Сам не являюсь участником ни местных (их просто нет), ни центральных объединений. Видео больше похоже на плач, выброшенного с лодки.

 То руководство которое сейчас потупило верно, так как у них просто не было документов и они возглавляли только название предыдущей организации.

Остальное покажет время. 

когда определітєсь какая у вас породо пчол. ТОДІ  і будете говорити хто борець із бакфастом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помнится мне, кто-то тут за Вереда волосы кое где рвал....

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Пане Овдієнко, ваше відношення до свиней є предвзяте:IMHO:. Залиште тварину в спокої, тим паче що наявність у Вас такої кількості свиней на робочому столі,наштовхує  на деякі роздуми:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

перш за все спілка повинна бути самодостатньою. і в її самоосатності маємо сприяти ми рядові пасічники цієї спілки. сплачуючи внески продаючи через спілку свою продукцію. спілка повинна перейти від щонедільних зборів пенсіонерів і балаболства до реальних справ. сприяти пасічникам у всьому . від придбання реманенту до допомоги збуту продукції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

відео дивитись до кінця :)

А мене цікавить абсолютно інше питання, ніж Овдієнка з його ненавистю до Броніславовича та і до всіх хоч мало-мальськи розумніших за нього.

А хто і коли обирав отих делегатів на "з"їзд"?! :dntknw::crazy: Я, наприклад, дякуючи Артемію, вперше про це почув від нього!

Отож заявляю особистий  протест проти всіх, хто говорить від імені пасічників України ! :UA:І майбутній з"їзд вважатиму (і не лише один я!) неправомірним!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

перш за все спілка повинна бути самодостатньою. і в її самоосатності маємо сприяти ми рядові пасічники цієї спілки. сплачуючи внески продаючи через спілку свою продукцію. спілка повинна перейти від щонедільних зборів пенсіонерів і балаболства до реальних справ. сприяти пасічникам у всьому . від придбання реманенту до допомоги збуту продукції.

Нормально. Але за пенсіонерів - :refery::hunter:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спілки пасічників як небуло так і нема10000000000000000 процентів підтримую Овдієнка. а ви шо товариші пасічники промисловики мовчите . невже все в шоколаді. про повну жопу в бдільництві після перегляду інтервю ана Вереда трошки раніше писав. все на самоплив. адміни хочте баньте . але ви в та ких самих умовах як і всі ми. 

Та ніби-то й нема за що банити - хіба що я не правильно зрозумів ваш допис. 

Розумієте, спілка  така річ, для якої нам не потрібен ні Веред ні Овдієнко, а наше бажання об'єднуватися. І це необов'язково має бути СПУ.

Мені особисто незрозуміло як позиція і відео Овдієнка наближають нас до світлого майбутнього в плані працюючого СПУ. 

Крім того у мене особисто фундаментальні протиріччя з нинішніми керівниками СПУ та самим автором відео в плані районування місцевих порід і себе особисто не бачу в організації, яка хоче мені диктувати яких бджіл тримати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

когда определітєсь какая у вас породо пчол. ТОДІ  і будете говорити хто борець із бакфастом.

Это тут к чему?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що тут сказати....  переміш мислення совка і буржуя.

Я вбачаю в наших  бажаннях перекласти  всі  негаразди: ціноутворення, збут продукції, поатачання і т.п. на якусь  спілку - на будь-яку. АЛЕ!  спілка це громадська організація - неприбуткова - в ринкових умовах не вписується своїм статутсом під такі завдання. Спілка - це клуб, не більше і не менше. І  отих внесків наших вистачить хіба що  на мін.воду.

Хоча в наших бажаннях є і прояви капіталізму особливо в тому, що ми повинні самі себе організувати. І з цим не можливо не погодитись. І для цього ми маємо кооперуватись для вирішення наших негараздів. Шлях вирішення в кооперації.  Шукати обман потрібно не в мінюсті, а в наших підходах, в нашому мисленні, думках, головах і серцях і душах. Нам заважає наш совковий світогляд. Чи не так пане Овдієнко? Бізнес проект СПУ націлений на кошти центрального бюджету країни. Спускаймося на землю і руцями,.. руцями.

Мені дуже цікаво: які обсяги коштів ви ревізували в СПУ?

За яку ідею ми в вашій особі боремось, пане Овдієнко? Можете сказати? Ні. Її не існує.  Ви скажете що пасічникам потрібна спілка.  Це не ідея. Що має робити СПУ? Скажіть свою думку, можна на відео. Тільки без поросят. Ми ж не ідіоти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Хоча в наших бажаннях є і прояви капіталізму особливо в тому, що ми повинні самі себе організувати. І з цим не можливо не погодитись. І для цього ми маємо кооперуватись для вирішення наших негараздів. Шлях вирішення в кооперації.  Шукати обман потрібно не в мінюсті, а в наших підходах, в нашому мисленні, думках, головах і серцях і душах. Нам заважає наш совковий світогляд. Чи не так пане Овдієнко? Бізнес проект СПУ націлений на кошти центрального бюджету країни. Спускаймося на землю і руцями,.. руцями.

Мені дуже цікаво: які обсяги коштів ви ревізували в СПУ?

За яку ідею ми в вашій особі боремось, пане Овдієнко? Можете сказати? Ні. Її не існує.  Ви скажете що пасічникам потрібна спілка.  Це не ідея. Що має робити СПУ? Скажіть свою думку, можна на відео. Тільки без поросят. Ми ж не ідіоти...

Тоже хотелось бы услышать ответы на эти вопросы. А вообще пересмотрев все видео автора, выводы напрашиваются сами собой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Що б ви хотіли отримати від участі в СПУ?

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...