Перейти к содержанию

Електронна петиція до Президента України "Збережемо бджолу-трудівницю!"


Рекомендуемые сообщения

снимите или отзовите петицию, ее надо изменить, доработать, ... одним словом здесь обсудить на форуме, а же потом выкладывать на сайт президента. Я в таком виде подписывать ее не буду.

Я підпишу всі петиції, де закликається зберегти бджолу. На мою думку, краще нехай пройде 100 "недосконалих" петицій, ніж одна ідеальна. Результат буде кращий. Вода камінь точить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чи невважажаєти Ви проблемою для бджільництва використання пестицидів які містять НЕОНЕКОТИНОЇДИ?

Наскільки мені відомо, то в Європі їх заборонили, в росії теж, в США теж збираються заборонити. А в нас мабуть ніхто і недумає про це. Якраз їх заборона і буде вагомик кроком для збереження бджіл.

 НЕОНіКОТИНОЇДИ в Україні заборонені і вже з 2015 року  не імпортуються. (За даними голови СПУ Л.ВЕРЕДа з відеоінтерв"ю). Я вважаю, що це його заслуга. Він вибігав, догукався і добився.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я підпишу всі петиції, де закликається зберегти бджолу. На мою думку, краще нехай пройде 100 "недосконалих" петицій, ніж одна ідеальна. Результат буде кращий. Вода камінь точить.

вы можете подписываться хоть сто раз, на заборе тоже много подписей, а толку с того. Здесь выпал не шанс, но может возможность что то изменить на государственном уровне, донести важность проблемы,актуальность, пути решения, хотя я думаю напишите выгоду в цифрах и уже завтра "загребущя рука" чиновника национализирует всю "отрасль" и возможно полезет к вам в карман за то что ваши пчелы опускают хоботки в цветки без справки чиновника с печатью.

Уважаемый папа Валера отзывайте петицию (если такая возможность предусмотрена) и выставляйте текст на ВЕЧЕ форумчан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 НЕОНіКОТИНОЇДИ в Україні заборонені і вже з 2015 року  не імпортуються. (За даними голови СПУ Л.ВЕРЕДа з відеоінтерв"ю). Я вважаю, що це його заслуга. Він вибігав, догукався і добився.

Якщо дійсно так, то знімаю перед ним шляпу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитав те що ви пропонуєти в петиції -

ПРОПОНУЮ:
1. Всім добрим людям і керівникам всіх рівнів, дотичних до проблемі існування бджоли, робити все можливе для збереження цього надзвичайно корисного для людини виду комах.
2. Ввести в склад Уряду 1-2-х фахівців, які будуть координувати на державному рівні вирішення актуальних проблем нашого бджільництва.
3. В кожній області на рівні облдержадміністрації за рахунок місцевих бюджетів мати бодай одного фахівця по бджільництву.

 

1. Всім добрим людям і всім керівникам всіх рівні, що нічого робити як залучатись  до проблемами бджільництва, чи що?

2. Ввести в склад  уряду додаткових фахівців. Ну призначачать вони когось із своїх на "хлібне місце" які будуть проїдати безтолку державні кошти. І що нам від цього буде легше?

3. Теж саме, що й пункт 2. Крім збільшення бюрократів нічого не дасть.

Ці спеціалісти посидять місяці чи два, дадуть їм якісь повноваження. Вони почнуть їздити по пасіках. А нам доведеться їм ще й хабарі давати.

Ідея з петиціїю загалом непогана.

Але невже в нас немає якихось конкретних простих і зрозумілих для кожного пасічника проблем які ми усі розом моглиб обговорити, добре продумати і запропонувати на розгляд Президенту у вигляді петиції?

Хто що може запропонувати?

Компенсація 50% витрат за закупівлю інвентаря для пасіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хренотень какая-то, товарищ Корж.

Петицию написал сам, а подписывать мне?!

А посоветоваться? Сделать обсуждение?!

Короче - сам написал, сам и подписывай.

От петиции совком несет за три версты - дайте нам на шею нового барина... Ой не можем без ярма.

Тьфу! Вот же хренотень.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хренотень какая-то, товарищ Корж.

Петицию написал сам, а подписывать мне?!

А посоветоваться? Сделать обсуждение?!

Короче - сам написал, сам и подписывай.

От петиции совком несет за три версты - дайте нам на шею нового барина... Ой не можем без ярма.

Тьфу! Вот же хренотень.

 

 

Ну, предложи свой вариант...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Предлагаю не предлагать президенту плодить чиновников на уровне министерств и уровне облгосадминистраций.

Предлагаю поставить вопрос о беспроцентных кредитах для пчеловодов

Например, если ты пчеловод, то имеешь право купить лысоньскую медогонку, взяв беспроцентный кредит у государства на срок от года до пяти лет. Конкретный кредит под конкретную покупку.

Предлагаю покупку химикатов фермерами производить только через общества пчеловодов. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Согласен с народом, петиция просто ни о чем. Нет конкретных проблем и путей их решения.

Реального исполнения Закона Украины о пчеловодстве.

 

  •  
 
 
09:00

Статья 16. Перевозки
(кочевка) пасек

 

Перевозки (кочевка) пасек
к медоносных угодий осуществляется соответствии с ветеринарно-санитарными
правилами по согласованию с владельцами или пользователями земельных участков.

  •  
 
 
09:03

Раздел VI ОХРАНА ПЧЕЛ: Статья
27. Обеспечение охраны пчел.
содействие
беспрепятственному перевозке (кочевки) пасек;
организации
государственной поддержки пчеловодства.

 

 

 

 

  •  
 
 
09:07

Статья
30. Охрана ареалов расселения пчел(вся)                                
Статья
37. Информирование об опасных, стихийные гидрометеорологические явления и
опасные работы:
Физические и юридические
лица, применяющие средства защиты растений для обработки медоносных растений,
обязаны не позднее чем за трое суток до начала обработки через средства
массовой информации предупредить об этом пчеловодов, пасеки которых находятся
на расстоянии до десяти километров от обрабатываемых площадей. При этом сообщается
дата обработки, название препарата, степень и срок действия токсичности
препарата.

 

 

  •  
 
 
09:07

Нарушение
законодательства в области пчеловодства влечет дисциплинарную,
административную, гражданско-правовую или уголовную ответственность согласно
законам Украины.

 

Статья 39. Возмещение
вреда, причиненного вследствие нарушение законодательства о пчеловодстве

 

Вред, причиненный
вследствие нарушения законодательства об пчеловодство, возмещается в порядке и
размерах, установленных законодательством Украины.

 

Раздел
VII ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ЗА НАРУШЕНИЕ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА В ОБЛАСТИ ПЧЕЛОВОДСТВА

 

  •  
 
 
09:09
Это только самые основные для меня. А вообще закон написан неплохо, весь. Но для меня б и этого хватило.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Предлагаю не предлагать президенту плодить чиновников на уровне министерств и уровне облгосадминистраций.

Предлагаю поставить вопрос о беспроцентных кредитах для пчеловодов

Например, если ты пчеловод, то имеешь право купить лысоньскую медогонку, взяв беспроцентный кредит у государства на срок от года до пяти лет. Конкретный кредит под конкретную покупку.

Предлагаю покупку химикатов фермерами производить только через общества пчеловодов. 

Щось мені важко зрозуміти, як це має допомогти пересічному пасічнику, 99% з яких мають вже медогонки і все інше обладнання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось мені важко зрозуміти, як це має допомогти пересічному пасічнику, 99% з яких мають вже медогонки і все інше обладнання. 

Можно провести опрос среди пасечников - кому нужен беспроцентный кредит (в долларах или евро) на срок от одного до 5 лет на сумму от одной тысячи до, например, 300 тысяч евро. С условием отчета о целевом назначении - то есть не диван итальянский купить на эти деньги, а оборудование - медогонку ли, линию ли, погрузчик дизельный....что-то еще.

Я бы не отказался от беспроцентного кредита. Как это поможет? - сэкономит время, ускорит развитие..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 НЕОНіКОТИНОЇДИ в Україні заборонені і вже з 2015 року  не імпортуються. (За даними голови СПУ Л.ВЕРЕДа з відеоінтерв"ю). Я вважаю, що це його заслуга. Він вибігав, догукався і добився.

Препараты против рапсового цветоеда биская, актара, в описании ясно написано что это неоникотиноиды. что то тут не сходится???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  не диван итальянский купить  

А если диван - неотъемлемая часть инвентаря на пасеке?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А если диван - неотъемлемая часть инвентаря на пасеке?

У меня хоть и не итальянский диванчик ,а наш Щорсовский ,но без него не представляю, как бы я занимался пчеловодством 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня хоть и не итальянский диванчик ,а наш Щорсовский ,но без него не представляю, как бы я занимался пчеловодством 

Ну так я об этом и говорю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 НЕОНіКОТИНОЇДИ в Україні заборонені і вже з 2015 року  не імпортуються. (За даними голови СПУ Л.ВЕРЕДа з відеоінтерв"ю). Я вважаю, що це його заслуга. Він вибігав, догукався і добився.

Якщо дійсно так, то знімаю перед ним шляпу. 

Неонекотиноїди це клас речовин, які входять в групу препаратів,  які  найдієвіше працюють при підвищених температурах. Як правильно вище зазначили ті самі інсектициди як Біская (фірми Bayer) і Актара (фірми Syngenta) активно культивуються і їх ввезення в Україну в числі заборон просто напросто відсутнє. 100% інформація. Так що Санич, одягайте шляпу назад ))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Предлагаю не предлагать президенту плодить чиновников на уровне министерств и уровне облгосадминистраций.

Предлагаю поставить вопрос о беспроцентных кредитах для пчеловодов

Например, если ты пчеловод, то имеешь право купить лысоньскую медогонку, взяв беспроцентный кредит у государства на срок от года до пяти лет. Конкретный кредит под конкретную покупку.

Предлагаю покупку химикатов фермерами производить только через общества пчеловодов. 

О-о! Пішла конкретика - це вже надихає.

Україні необхідно на державному рівні  законодавчими актами підвищити  статус бджолярських громадських організацій установ, закладів, фондів, кооперативів... що в  свою чергу підвищить статус бджоляра пасічника  і як виробничника і борця за бджолу і екологію. На це держава має  виділити в бюджеті окрему стрічку з маломальськими  коштами.

Не чиновників із кумів та бюрократів, а дієвих людей з нашого бджолярського кругу, лідерів, які дійсно борються за бджільництво, бджолу і пасічника, посадовців які мають конкретні результати роботи на організаторських посадах, яким люди довіряють і можуть їх обрати на демократичних засадах бажає висувати народ наверх, але не на посади, а делегувати їм права і повноваження для представлення їх інтересів у вирішенні нагальних питань. Від держави тут потрібно трішки коштів для забезпечення  виконання ними делегованих повноважень (оплата відряджень, зарплата на час виконання і т.д.).

 А щодо конкретних коштів, то бджолопродукція  має бути дотаційною. Здав  тону меду - одержуй дотацію в 10000 грн. Де взяти ці кошти? Із продажі валюти від експорту хоча би. Все таки 3-тє місце за обсягами експорту меду в світі і 3-тє місце серед аграрних галузей України по надходженню валюти в країну.  

Такі заходи  розвиватимуть бджільництво як аграрну галузь. Підвищать рівень конкуренції середовища, а значить і якість продукції.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Панове, тут хтось дійсно розраховує на допомогу держави?

Невже досі дорослі люди не зрозуміло , що в нашій країні Держава - це інститут права, який заважає людям жити, а не допомагає!

На сьогодні в бджільництві вбачаю дві вкрай нагальні проблеми: реалізація продуктів бджільництва (зовнішній ринок) ти правовий захист бджільництва, або я би краще назвав це необхідністю взаємодії з с/г виробниками. Маю глибоке переконання, що обидва питання можно вирішити власними силами. 

Але це потребує реального обєднання по інтересам задля досягнення спільної мети, а це вибачте трошки не про українців бо "в сусіда хата біла та жінка мила".

І ще. Вибачте, але хтось не так давно обіцяв на всю країну про: закінчення АТО за 2 тижні, нову бурківку за власний кошт, продаж бізнесу...

Продовжувати?

 

 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продовжувати?

Сумку, сумку забули. Сумка за 600 тисяч з гаком (:ah:) мене добила більше, ніж все попереднє. Просто в голові не вкладається. І чим воно краще за овоща, англійською мовою?

В цій темі таки зібрались фантазери :blink: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цій темі таки зібрались фантазери :blink: 

Особливо про дотацію: 

Здав  тону меду - одержуй дотацію в 10000 грн.

А податочок заплатити із зданої тонни меду - 15-20%  не хочете?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лишь бы не мешали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно провести опрос среди пасечников - кому нужен беспроцентный кредит (в долларах или евро) на срок от одного до 5 лет на сумму от одной тысячи до, например, 300 тысяч евро. С условием отчета о целевом назначении - то есть не диван итальянский купить на эти деньги, а оборудование - медогонку ли, линию ли, погрузчик дизельный....что-то еще.

Я бы не отказался от беспроцентного кредита. Как это поможет? - сэкономит время, ускорит развитие..

Зрозуміло, що ніхто не відмовиться. Але доцільності в цьому немає. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 А щодо конкретних коштів, то бджолопродукція  має бути дотаційною. Здав  тону меду - одержуй дотацію в 10000 грн.

Ага. І будуть заготівельники, які бджіл в очі не бачили, отримувати ще й по 10000 грн. В корумпованій державі по іншому просто не вийде. :IMHO: Як мінімум, я бачив як ця процедура працює в заготівельників телят. Селянину, щоб отримати дотацію, то потрібно пройти сім кругів пекла, тому більшість на неї плювала, зате заготівельники, які гівна ніколи не нюхали, браво рапортували і отримували дотації за сотні зданих голів ВРХ. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Президент це виконавча влада, це те що ми маємо знати як громадяни. 

Законів вистачає, якщо чоловік ледачий зібрати докази отруєння його бджіл, з чого він взяв що чиновник обл.держадміністрації буде за нього щось робити, тим більше що господарі цього агрохолдингу який отруїв бджіл десь у Києві. (не далеко від того ж президента, члени верховної ради, голосують за подані ним закони ).Якщо отруїв бджіл простий фермер, тим більше винен бджоляр, не познайомився з чоловіком....

В любому випадку субсидії вкрадуть, вкрадуть разом з тією кучею господарів пасік які при совку були головами облбджолконторами, і до сьогодні по великому рахунку являються такими...

Перевезення бджіл, є правила дорожнього руху, їх мабуть потрібно міняти а не кожен рік указ президента по сприянню перевезенню...

PS/ Любе звернення до президента, це крок до узурпації влади, не ведіться на це.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Президент це виконавча влада, це те що ми маємо знати як громадяни. 

 

PS/ Любе звернення до президента, це крок до узурпації влади, не ведіться на це.  

Краще б він був лише символічною представницькою фігурою, не в нашій ментальності любити царя.

Щодо узурпації, скоріше навпаки, ідея хороша, як елемент прямої демократії, наскільки сама по собі демократія є хорошою ідеєю і наскільки вона є фікцією. Кращого поки що не винайшли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...