Перейти к содержанию

Сьогодні на пасіці "Осінь 2015 та зимівля 2015/16"


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Половина рамки расплода - две рамки пчелы.
Что, правда?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а я как раз сегодня последний раз дал по 250 грамм стимуляционных :) , с красным молотым перцем . всё , теперь числа с двадцатого закорм - дам разом 5-6 литров сиропа . потом обработка от клеща и весну ждать .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ, підкажіть, як змусити перенести мед із верхніх корпусів вниз (гніздо 300). Десь прочитав, що треба перекрити гніздо від корпусів плівкою, залишивши невелику щілину для проходу. Так вони несуть мед із гнізда вгору - протилежний ефект.

Взяти пасічного ножа і вкоротити чарунки.
або вилочкою зрушити структуру. :IMHO1:
Так і робив. Але вони не вибирають, а доливають!
а ви відкачайте мед додайте трошки води і мед в кормушки . вот і весь перенос.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а ви відкачайте мед додайте трошки води і мед в кормушки . вот і весь перенос.
А краще продати, купити сахару і загодувати вдвічі більше сімей :umora:;) Проте "геморою" більше :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а ви відкачайте мед додайте трошки води і мед в кормушки . вот і весь перенос.
А краще продати, купити сахару і загодувати вдвічі більше сімей :umora:;) Проте "геморою" більше :(
для чого питаєте поради якщо потім із неї насміхаєтесь. вам неможна нічого порадити ви все знаєте. сахаром неможна годувати бджіл бо він шкідливий. а вот цукром можна.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а я как раз сегодня последний раз дал по 250 грамм стимуляционных :) , с красным молотым перцем . всё , теперь числа с двадцатого закорм - дам разом 5-6 литров сиропа . потом обработка от клеща и весну ждать .
А я думаю, що це неправильно. Я про закорм. Адже той сироп перероблятимуть зимові бджоли... :dntknw: А потрібно щоб основну масу сиропу переробили літні бджоли, що не підуть в зиму. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не могу одного понять - как совместить закормку и понятие "много рассплода". Ведь если много места для матки - значит размажут сироп по рамках, в том числе и рассплодных. Пока будут кормить рассплод - часть сиропа употреблят как самый последний взяток и большой риск что на зиму не будет полномедных рамок. :dntknw: Что-то я упускаю. :IMHO1:
Sanich, Секрет тут полягає у тому, що повномедні рамки тимчасово поступово прибираються із гнізда. А в другій половині вересня поступово повертаються, виставляючи за заставну звільнені від розплоду і тому маломедні. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже несколько семей хочу так зимовать. На сегодня есть так: Гнездо с расплодом внизу накрыто положком. Вверху над ним стоят рамки маломёдки покрытые плёнкой. Ячейки с мёдом незапечатанным почистят и перенесут в гнездо. Некоторые вскрою сам, а некоторые вскроют сами. Через неделю поставлю 2-й корпус вниз под гнездо. Без всяких разделений положками или плёнками. Дочистят. Клуб, надеюсь сядет промеж корпусов и до похолодания (декабрь) поднимется на рамки верхнего корпуса. Нижний с маломёдками или уже с сушью будет служить подушкой увеличения подрамочного пространства. Эта схема мне представляется естественной.
Живець , а я корпусні на 230 лишаю в двох корпусах по 5-7 рамок в кожному корпусі. Ставлю в кожному заставні, на нижній , де матка - РР. Верхні всі трохи темніші нижніх. І так закормлюю. Періодично запечатану черву переношу нагору, а під засів ставлю відповідні рамки. Повномедні, як і повідомляв, потроху відбираю до пори, до часу. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а ви відкачайте мед додайте трошки води і мед в кормушки . вот і весь перенос.
А вiн забродить ,от i "геморой"
А краще продати, купити сахару і загодувати вдвічі більше сімей :umora:;) Проте "геморою" більше :(
Просто бiльше роботи А "геморой "буде коли вiн (мед з водою ) забродить в кормушках на другий день
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а ви відкачайте мед додайте трошки води і мед в кормушки . вот і весь перенос.
А вiн забродить ,от i "геморой"
А краще продати, купити сахару і загодувати вдвічі більше сімей :umora:;) Проте "геморою" більше :(
Просто бiльше роботи А "геморой "буде коли вiн (мед з водою ) забродить в кормушках на другий день
На другий день це щось швидко, я так робив то жодного разу не забродив.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а я как раз сегодня последний раз дал по 250 грамм стимуляционных :) , с красным молотым перцем . всё , теперь числа с двадцатого закорм - дам разом 5-6 литров сиропа . потом обработка от клеща и весну ждать .
А я думаю, що це неправильно. Я про закорм. Адже той сироп перероблятимуть зимові бджоли... :dntknw: А потрібно щоб основну масу сиропу переробили літні бджоли, що не підуть в зиму. :IMHO:
в нашей местности активный период для пчёл длится до ноября месяца , поэтому перерабатывать сироп зимовальная не будет . хуже другое - когда положительные температуры в январе вызывают активизацию маток и они начинают сеять . это вызывает сильное прослабление семей .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

підскажіть як правильно закормить в Б.К. і лишити магазинні рамки. з Б.К. тільки другий рік, в тому році лишав корпус на 300, скорочував і кормив. золотарник на кінець цвітіння щось почав виділяти, не дивлячись на тривалу посуху і бджола складає мед в гніздо і на низ магазинної рамки і печатають :dntknw: такого ще не бачив, наприску в магазині немає, тобто 2-3-х сантиметрова смуга печатного з низу рамки. можливо гніздо на верх і закормлювати, а коли похолодає то гагазини забрати. хоча хтось писав що під гніздовий корпус в зиму лишає магазинний корпус, чи можна в магазинному лишити рамки на зиму?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так і робив. Але вони не вибирають, а доливають!

Можливо мед зацукрований,то тоді велика проблема.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стоит сильная жара, вчера в тени было 36-37. Наверняка побили рекорд. Пару дней назад утром снова наблюдал работы пчел на пади, деревья гудят во всю. Правда у нас зимовка не такая как на севере но риски возможны. Заказал пробирки проверю мед, на содержание избытка минеральных солей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На весах помаленьку уходим в минуса. В качестве стимулирующей подкормки отдал весенний забрус. На следующей неделе отдам летний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На весах помаленьку уходим в минуса. В качестве стимулирующей подкормки отдал весенний забрус. На следующей неделе отдам летний.
чи не потрапить у стільники весняний мед що швидко кристалізується. напр. ріпак. якби непочалась кристалізація зимових запасів. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На весах помаленьку уходим в минуса. В качестве стимулирующей подкормки отдал весенний забрус. На следующей неделе отдам летний.
чи не потрапить у стільники весняний мед що швидко кристалізується. напр. ріпак. якби непочалась кристалізація зимових запасів. :IMHO1:
Я про це також думав, але якщо врахувати, що я дав не більше ніж по 0,5-1 кг меду в кришечках, який вони будуть вибирати поступово, то більшість меду піде на поточні розходи. А як щось і попаду в зимовий, то дуже мало і розміщений буде компактно, отож проблеми не повинно бути. Весною розкажу про результат. Більше мені непокоїть аби падь не попала у вулики, але поряд немає хвойних лісів, то може пронесе.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але поряд немає хвойних лісів

у нас в городе без хвойных лесов пади хватает, на липах, вязах, тополях...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стоит сильная жара, вчера в тени было 36-37. Наверняка побили рекорд. Пару дней назад утром снова наблюдал работы пчел на пади, деревья гудят во всю. Правда у нас зимовка не такая как на севере но риски возможны. Заказал пробирки проверю мед, на содержание избытка минеральных солей.
не згадую проблем з падевим медом,нозема в 70-ті була при кавказянках.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стоит сильная жара, вчера в тени было 36-37.
У нас ураганный ветер ,даже ночью дует :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полоски поставив, лишаки меду видув.

Мед виявився дуже темним, як чиста гречка, хоча її не було, стою біля невеликого акацієво-соснового ліску, є і слабеньке різнотрав'я по балці, Звідки темний мед? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полоски поставив, лишаки меду видув.

Мед виявився дуже темним, як чиста гречка, хоча її не було, стою біля невеликого акацієво-соснового ліску, є і слабеньке різнотрав'я по балці, Звідки темний мед? 

Скоріш всього падь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если рядом сосновый лесок, или дубовая роща,то 100% падь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полоски поставив, лишаки меду видув.

Мед виявився дуже темним, як чиста гречка, хоча її не було, стою біля невеликого акацієво-соснового ліску, є і слабеньке різнотрав'я по балці, Звідки темний мед? 

Сосна падь дає Мед не для зимівлі, зараз на Заході такий мед цінять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас жара до 37, але обіцяють з четверга похолодання і дощі будемо чекати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...