Перейти к содержанию

Покупки на Алиэкспресс


Виталик К.

Рекомендуемые сообщения

Переглядаєш цю тему і мабуть скоро просвистимо всі пасіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання до людей які часто мають справу з Алі. прийшли мені мої мисочки але з 200 мисочок ~ 25% з ось такими дефектами 

Я написав продавцеві що якщо він поверне мені 25% від заплаченої суми, то я не буду мати претензій до нього

Тож питання до "бувалих" чи варто відкривати спор, чи марна справа?


Открываем спор(!)
В споре "причина" качество гавно25%,
Предлагаемый вариант решения спор возврат 30% средств.
Незабываем подкладывать фото и видео.

Из опыта - нефиг с ними переписываться. Переписка только через спор или в споре. Китаезы по натуре мошенники.

З.Ы. когда приходит "оставьте оценку/отзыв" - ставим 1* и негативный отзыв.

потом этот китаец всем возвращает деньги и просит извинения , и просит , что бы отсвили хороший отзыв про него. Таким образом он бесплатно подымает себе рейтинг. 

Только потом 1* и негативный отзыв.в этом случае еще оч.большой вопрос в контексте раскрутки сайта...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По іншому товару, на який теж відкритий спор прийшло ось таке повідомлення: "Привіт, друже. На жаль для вашої проблеми. Ми можемо повернути вам гроші, не могли б ви сказати нам ваш PayPal рахунок, ми можемо повернути гроші на свій PayPal, це нормально для вас? Суперечка важливий для нас. Якщо ви цього не зробите отримати PayPal акаунт, ви можете подати заяву на PayPal рахунок в PayPal. Інтернет: https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/home~~HEAD=pobj Якщо ви згодні повернути гроші, PayPal, Чи не могли б ви скасувати суперечка в першу чергу? Дякую. " Може хто підкаже, що відповісти китайцям?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, pchel сказал:

По іншому товару, на який теж відкритий спор прийшло ось таке повідомлення: "Привіт, друже. На жаль для вашої проблеми. Ми можемо повернути вам гроші, не могли б ви сказати нам ваш PayPal рахунок, ми можемо повернути гроші на свій PayPal, це нормально для вас? Суперечка важливий для нас. Якщо ви цього не зробите отримати PayPal акаунт, ви можете подати заяву на PayPal рахунок в PayPal. Інтернет: https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/home~~HEAD=pobj Якщо ви згодні повернути гроші, PayPal, Чи не могли б ви скасувати суперечка в першу чергу? Дякую. " Може хто підкаже, що відповісти китайцям?

Спор не закрывать пока не будет уведомления, что он решен в Вашу пользу. На PayPal не стоит соглашаться т.к. оплата была не через эту систему. И, насколько я помню, жители Украины могут через PayPal оплачивать покупки, но не могут получать деньги, т.е. деньги будут возвращены перечислившему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Rustem сказав:

Спор не закрывать пока не будет уведомления, что он решен в Вашу пользу. На PayPal не стоит соглашаться т.к. оплата была не через эту систему.

З стамесками-свистульками PayPal не было. Сказали деньги мы вам возвращаем и всё.

Спасибо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо ви отримали товар і не підтвердили його отримання, а відкрили спір, то кошти продавець не отримав. Кошти вам поверне Аліекспрес. Причому тут ПайПал?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ЮМос сказав:

Якщо ви отримали товар і не підтвердили його отримання, а відкрили спір, то кошти продавець не отримав. Кошти вам поверне Аліекспрес. Причому тут ПайПал?

В тому то й справа, що товар я не отримав. Запросив подовжити захист покупця на 10 днів, продовжили  але товар не прийшов. Запросив ще на 5 днів тиша. Закінчився захист відкрив спір. Написали якщо через Пай Пай тоді повернуть гроші. За свистики сьогодні гроші повернулися на приватівську карточку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви повинні були знати, що спір потрібно відкривати за декілька днів ДО закінчення захисту, а не після...  Якщо  строк доставки посилки закінчився,  ви не підтвердили факт її  отримання і  протягом цього періоду не мали претензій до продавця, то Алі сприймає цю ситуацію такою, що товар доставлений і виплачує кошти продавцеві.

ХЗ, Може й повезе вам повернути кошти. Доказів, що ви не отримали товар малувато буде.  Можливо по відстеженню трека щось можна зробити? Звертаю вашу увагу іще раз: кошти повертає не продавець, але Алі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, ЮМос сказав:

Ви повинні були знати, що спір потрібно відкривати за декілька днів ДО закінчення захисту, а не після...

Це все мені відомо. Після закінченні захисту покупця пройшло декілька годин. Подумав: Зараз сума невелика але бувають замовлення і серйозніші. Тому вирішив якраз зараз пройти всю цю процедуру, що б на далі вже знати, що чекатиме тебе в таких випадках. Мене цікавило тільки одне питання, чому продавець, а я думаю, що спілкуюся з ним, погоджується повернути кошти (дає згоду), але пропонує мені Пай Пей. Зазвичай кошти повертаються на той рахунок звідки була здійснена проплата за товар. Я так розумію, що Аліекспрес втручається в спір тоді якщо продавець і покупець не знайшли порозуміння між собою.

Останнє з нашої переписки:

Sorry for yoru problem,friend.  We can refund to you as a compensation, after you get the payment, could you please leavea  positive feedback to us? Thank you

Через перекладач:

На жаль для вашої проблеми, друг. Ми можемо повернути до вас в якості компенсації, після того, як ви отримаєте компенсацію, не могли б ви вийти позитивний результат впливу до нас? Дякую

Але я щось нічого не зрозумів. Будуть повертати здається. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, pchel сказал:

Це все мені відомо. Після закінченні захисту покупця пройшло декілька годин. Подумав: Зараз сума невелика але бувають замовлення і серйозніші. Тому вирішив якраз зараз пройти всю цю процедуру, що б на далі вже знати, що чекатиме тебе в таких випадках. Мене цікавило тільки одне питання, чому продавець, а я думаю, що спілкуюся з ним, погоджується повернути кошти (дає згоду), але пропонує мені Пай Пей. Зазвичай кошти повертаються на той рахунок звідки була здійснена проплата за товар. Я так розумію, що Аліекспрес втручається в спір тоді якщо продавець і покупець не знайшли порозуміння між собою.

Останнє з нашої переписки:

Sorry for yoru problem,friend.  We can refund to you as a compensation, after you get the payment, could you please leavea  positive feedback to us? Thank you

Через перекладач:

На жаль для вашої проблеми, друг. Ми можемо повернути до вас в якості компенсації, після того, як ви отримаєте компенсацію, не могли б ви вийти позитивний результат впливу до нас? Дякую

Але я щось нічого не зрозумів. Будуть повертати здається. 

вони гроші вам можуть скинути на PeyPal. Шукайте людину яка має пейпал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Adler сказав:

вони гроші вам можуть скинути на PeyPal. Шукайте людину яка має пейпал.

За 2 дол. нехай буде як буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи навіть шкода китайця              тим більше такий свисток теж трохи коштує...

22.PNG

33.PNG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто ще не купив те що хотів на Алі будуть хороші скидки 29-30.03.17

lily tian
2017-03-23 17:47
Дорогой друг,
Спасибо за ваши сообщения.
Цена будет 15.98 $ на 29-м и 30-м Марта.
Потому что есть большие скидки на 2 дней в Aliexpress.
Имеют хороший день
Эйлса
[оригинал]
Dear friend?
Thank you for your messages.
The price will be 15.98$ on 29th & 30th March.
Because there is a big discount on the 2 days in the Aliexpress.
Have a nice day
Ailsa
 
 

 
Здраствуйте! Как купить по 15,98$ ?
Me
2017-03-23 12:59
previous1next
Go to Page  Go
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.03.2017 в 14:30, Шульц сказал:

Трохи навіть шкода китайця              тим більше такий свисток теж трохи коштує...

22.PNG

33.PNG

Симпатичні свистки .:)  

Куди Алі гроші вертає ? На рахунок з якого вони прийшли , чи якийсь інший ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, vovchik v сказал:

Куди Алі гроші вертає ? На рахунок з якого вони прийшли ?

 

Ну да!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці на алі начались супер скидки. Наприклад цоколь, тримач мисочки і бігудь 4,3 грн-шара )) до того були десь 7 грн.
Знав би що такі ціни будуть не спішив би собі заказувать ((

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Семеныч сказал:

Про свистки вроде утихло и пока скидки, повторю вопрос.

Питайте у китайців! Я колись питав то сказали що немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, що відгукнулись. Та не вмію я питати китайців. Ну, нема-то й нема:dntknw:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Семеныч сказал:

Дякую, що відгукнулись. Та не вмію я питати китайців. Ну, нема-то й нема:dntknw:.

Давайте ще раз запитаємо у цього продавця!

https://ru.aliexpress.com/store/group/Bee-Tool/2178150_509293858.html?spm=2114.12010608.0.0.MrQ56K&aff_platform=aaf&cpt=1490862431906&sk=eub6yrrBy&aff_trace_key=8ed10b9352c2465690b6991cb4b7f244-1490862431906-00257-eub6yrrBy

Здраствуйте! Скажите у Вас есть в продаже такой изолятор для маточников?
UT8p3bBXYBbXXagOFbXK.jpg_140x140.jpg
Me
2017-03-30 01:33
previous1next
Go to Page  Go
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дешевий фонарик для прививки рекомендую https://ru.aliexpress.com/item/PROBE-SHINY-3000LM-CREE-XM-L-Q5-LED-Headlamp-Headlight-Flashlight-Head-Light-Lamp-l70128/32792427394.html?spm=2114.13010608.0.0.N1PVSy

Правда без зарядного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Кагарлик сказав:

Дешевий фонарик для прививки рекомендую

Справді, для прививки має буть гарним, тільки не зрозумів який там акумулятор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Кагарлик сказал:

Дешевий фонарик для прививки рекомендую

Будешь заказывать- и мне закажи!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Seos сказал:

Справді, для прививки має буть гарним, тільки не зрозумів який там акумулятор.

  • Производитель:QvvCev
  • Тип изделия:Фара
  • Тип батареи:Литиево-ионная
  • Режим переключения:Высокий / средний / низкий
  • Размер модели:18220-4
  • Сертификация:CE,CCC
  • Угол луча:180°
  • Цель:for fishing,camping,hunting,
  • Источник света:Светодиод
  • Водонепроницаемый:Да
  • Мощность:8W
  • Модель светодиодных шариков:Q5
  • color:black
  • other name:hoofdlamp,linternas frontales cabeza,head flashlight
  • Lumens:lumen headlamp
  • light color:White light
  • Package Content:1 x LED Head lamp (with build-in battery)1 x home AC charger
  •  

Він дуже легенький і добре держить зарядку, швидко заряджається. Я торік намучився з батарейками типу ААА які тільки не купляв, а тут вмонтований аккумулятор. Заказав собі цей так як зарядка у мене є. А в кого немає зарядки треба шукать із зарядним:IMHO:

https://ru.aliexpress.com/item/Powerful-Q5-Lumen-1600-Led-Headlamp-torch-Zoomable-Focus-Frontale-Head-Lamp-Flashlight-Headlight-for-Fishing/32761437831.html?spm=2114.13010308.0.0.VTDmzC

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Кагарлик Та я це читав. Як правило такі ліхтарики працюють від ліонолітіївих акамуляторів 18650, або трьох елементів типу ААА, але в цьому вони явно не використовуються судячи з його вигляду, от і цікаво на якому чуді він працює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...