Перейти к содержанию

Саджанці від SASHA.OK


SASHA.OK

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, timoncikk сказал:

Я другий, в чергу, маю бажання ще зробити замовлення

ось фото плодів (восени 2015 року замовляв) у Олександра саджанці малини

DSC02239 2.JPG

DSC02240 1.JPG

я ж замовив саджанці плодових дерев, прийнялись всі 100%, розвиток відмінний, людина робить роботу на совість, тому не дивуюсь позитивним відгукам, а лише зі своєї сторони бажаю здоров'я в нелегкій, але добрій праці!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовляв 14 шт саджанців, Черешні, Сливи, Яблуні, Груші, Вишні - прийнялись також - 100%

деякі - фото (біля черешні - 1 метр- планка)

DSC02244 6.JPG

DSC02243 5.JPG

DSC02245 7.JPG

DSC02246 3.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.06.2016 в 16:00, uam_63 сказал:

Я перший на черзі.emoji3.png

 

10 часов назад, timoncikk сказал:

Я другий, в чергу, маю бажання ще зробити замовлення

 

9 часов назад, miro сказал:

я ж замовив саджанці плодових дерев, прийнялись всі 100%, розвиток відмінний, людина робить роботу на совість, тому не дивуюсь позитивним відгукам, а лише зі своєї сторони бажаю здоров'я в нелегкій, але добрій праці!

Тоді ж я буду третім:az:

Зателефонував я Сашці весною, коли вже було зовсім пізно і продаж саджанців було зупинено так як їх вже розібрали, але Олександр мені не відмовив і надіслав мені безкоштовно 15 різніх саджанців попереджаючи що можуть деякі не прийнятись. Але дякуючи Саші, за його працю, за добре серце всі саджанці прижились і потихеньку ростуть :ay: Навіть можливо попробую і плоди його праці.Так що людина знає свою справу. Щиро дякую і бажаю доброї вдачі, здоров*я і поменьше таких "нахлібників" як я:umora:;)

 

P1080824.thumb.JPG.1122f44cea06d4645c59d6b2c0e4582b.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Четвёртый, когда начнёт принимать заявки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, valik1986 сказал:

Четвёртый, когда начнёт принимать заявки?

Первый, первый... как слышите? приём...smile149.gif это четвёртый...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дупло,дупло,я гнездо,как слышно,приём))))

и мне нада саженцы,буду пятый

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
В 02.09.2015 в 16:19, олександр сказал:

Хочу на осінь замовити малину. Зорінтуйте по цінах. Буду сьомим.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27 липня 2016 р. в 16:16, vit123 сказал:

Хочу на осінь замовити малину. Зорінтуйте по цінах. Буду сьомим.:az:

спутали Олксандрів. в хазяїна теми нік @Sacha.ok

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я тоді восьмий :).. Весною замовляв саджанці яблуні, прийнялись 100% , і помітно відрізняються від куплених на базарі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажите а когда нужно заказывать саженцы чтоб засадить дачу весной... Я не садовод но хочу чтоб дача не пустовала посадить пару яблонь, черешен, груш... Вобщем хочу на 5 сотках сделать маленький садочек...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошу вибачення що рідко відповідаю в темі, просто на даний час немає нормального інтернету, а з телефону не дуже зручно.

Надіслано від мого ASUS_Z007, використовуючи Tapatalk

Хочу на осінь замовити малину. Зорінтуйте по цінах. Буду сьомим.:az:

З мвлиною стався трохи казус, мені її скосили, тож що буде по малині мені ще важко сказати.

Надіслано від мого ASUS_Z007, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажите а когда нужно заказывать саженцы чтоб засадить дачу весной... Я не садовод но хочу чтоб дача не пустовала посадить пару яблонь, черешен, груш... Вобщем хочу на 5 сотках сделать маленький садочек...

Ну якщо ви плануєте садити сад весною, то і замовляти потрібно десь ближче до весни, орієнтовно в березні, адже чим раніше посадите саджанці, тис краща приживлюваність і розвиток саджанців.

Надіслано від мого ASUS_Z007, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.08.2016 в 14:09, Savnicks сказал:

А я тоді восьмий :).. Весною замовляв саджанці яблуні, прийнялись 100% , і помітно відрізняються від куплених на базарі

 

6 часов назад, BVL_Studio сказал:

Скажите а когда нужно заказывать саженцы чтоб засадить дачу весной... Я не садовод но хочу чтоб дача не пустовала посадить пару яблонь, черешен, груш... Вобщем хочу на 5 сотках сделать маленький садочек...

 

9 минут назад, SASHA.OK сказал:

Ну якщо ви плануєте садити сад весною, то і замовляти потрібно десь ближче до весни, орієнтовно в березні, адже чим раніше посадите саджанці, тис краща приживлюваність і розвиток саджанців.

Надіслано від мого ASUS_Z007, використовуючи Tapatalk

SASHA.OK у мене і в колегів які брали твої саджанці 100% прийом, в мене більше того скажу два саджанці які я купляв в Неслухові заболіли були, твої ж не зважаючи на сорт всі прижились і добре розвиваються хоч і спекотне літо, такщо я теж вистроююсь в чергу за новими саджанцями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.08.2016 в 08:30, miro сказал:

SASHA.OK у мене і в колегів які брали твої саджанці 100% прийом, в мене більше того скажу два саджанці які я купляв в Неслухові заболіли були, твої ж не зважаючи на сорт всі прижились і добре розвиваються хоч і спекотне літо

підтверджую- і в мене 100% :az:

одна яблунька трохи підсохла коли я здуру покосив в саду. але замульчував і  вичухалась. 

також мав пару саджанців з виставки там відсотків 75 всохло:blink:  

хоть я й поливав їх з осені, а Олександрові не поливав.

в мене взагалі щеплені вишня і черешня погано приймаються, замість грунту повний набір глини... 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

SASHA.OK   Доброго дня

Які саджанці плануєте продавати на осінь?

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

SASHA.OK   Доброго дня

Які саджанці плануєте продавати на осінь?

Дякую

Перелік сортів приблизно той що і минулого року, правда трохи є і зміни. Більш детально напишу десь в жовтні, так як зараз без інтернету, але до жовтня провайдер обіцяв кинути кабель, тож тоді і напишу, бо зараз писати з телефону досить незручно. Тож поки що прошу вибачення.

Надіслано від мого ASUS_Z007, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачайте не для продажі а може комусь знадобиться, думаю це можна зробити самому,зуби залишаться цілі:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Ну ось, варто трохи зазіватись - і вже не протиснешся.:umora: 

Приймайте в чергу. Витримають саджанці із заходу нашу південну спеку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Доброго дня Олександр!

коли будете список саджанців виставляти?

дякую

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Судя з того як наступаэ зима будем насаджуваты сад весною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.10.2016 в 16:06, Ksenya сказал:

Приймайте в чергу. Витримають саджанці із заходу нашу південну спеку?

Думаю що витримають на рівні з Вашими :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.09.2016 в 16:48, SASHA.OK сказал:

Перелік сортів приблизно той що і минулого року, правда трохи є і зміни. Більш детально напишу десь в жовтні, так як зараз без інтернету, але до жовтня провайдер обіцяв кинути кабель, тож тоді і напишу, бо зараз писати з телефону досить незручно. Тож поки що прошу вибачення.

Надіслано від мого ASUS_Z007, використовуючи Tapatalk

Хочу купити дві вишні та ще дещо, але вишні обов'язково. Коли продавати будете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, valik1986 сказал:

Судя з того як наступаэ зима будем насаджуваты сад весною

 

16 минут назад, Solo сказал:

Хочу купити дві вишні та ще дещо, але вишні обов'язково. Коли продавати будете?

Я всіх хто мене запитував, попереджав що саджанці почну реалізовувати не раніше другої половини жовтня, так як для того щоб саджанець був відповідної якості потрібно щоб він був фізфологічно стиглий і в ньому повинні відбутись певні процеси, зокрема відтік пластичних речовин з листя та інше, тож копати завжди починаю пізно, не дивлячись на те що інші вже давно торгують. Зараз уже можна потрожу починати копати, але почались дощі, тож тепер чекаю коли можна буде виїхати трактором в поле, а це вже не від мене залежить, а по прогнозу поки що нічого доброго не обіцяють, тож реалізація може відтягнутись ще на тиждень, а то і на два.

Тож прошу всіх замовників віднестись з розумінням, а кого не влаштовують терміни прошу шукати матеріал в іншому місці :hi:

Перелік сортів викладу сьогодні вечором, бо мушу трохи відлучитись від компа :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20161016_165336.jpg

 

вот накопал сегодня в лесу липы. А теперь думаю она это или нет. В верху на дереве листья меньше, а возле корней калировка. Кто может по фото определить?

и еще одно фото, в руке ветка (с права) с дерева.

IMG_20161016_165433.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...