Перейти к содержанию

Саджанці від SASHA.OK


SASHA.OK

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Cap63 сказал:

Я не зрозумів. Мені чекати чи як?

Я ж написав що ваше замовлення приняв, а вже після нього написав що поки що припиняю приймати замовлення на малину 

А чекати чи ні - вирішувати вам,  можете послухати Романовича, а він поганого не порадить :al: :umora:

55 минут назад, Мико сказал:

Навiщо чекати .Поiхати на базар та купити. Або ярмарка виробникiв "Сад i город"

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, SASHA.OK сказал:

Я ж написав що ваше замовлення приняв, а вже після нього написав що поки що припиняю приймати замовлення на малину 

А чекати чи ні - вирішувати вам,  можете послухати Романовича, а він поганого не порадить

Ви мабуть  не прочитали приватне повідомлення . Я просив назвати суму до сплати і номер рахунку. Романович, маток на базарі теж можна купить:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також прошу всіх замовників вказувати номер свого телефону, так як по телефону можна оперативно все обговорити і уточнити, та і для відправлення також потрібний телефон та і не соромтесь і дзвоніть мені, правда бажано вечором :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Cap63 сказал:

Ви мабуть  не прочитали приватне повідомлення . Я просив назвати суму до сплати і номер рахунку. 

 

Після того як я складу замовлення я вам відправлю реквізити :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, SASHA.OK сказал:

Після того як я складу замовлення я вам відправлю реквізити :hi:

Тепер все стало на свої місця. Дякую.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Bob12 ви так і не вказали свої дані :ah:

Cap63 теж вкажіть свої дані і номер телефону в приват :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Cap63 сказал:

Тепер все стало на свої місця. Дякую.:hi:

Очень рад, что всё стало на свои места и на рынок ехать не придётся, ни за саженцами, ни за матками 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Очень рад, что всё стало на свои места и на рынок ехать не придётся, ни за саженцами, ни за матками 

И я рад,что Вы рады :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні зранку відправив всім замовникам саджанці, максимум в п"ятницю всі повинні отримати. Тільки що закінчив розсилку повідомлень з номерами накладних і сумами до оплати і вирішив відписатись в темі. :wave:

Якщо в когось виникнуть якісь питання то прошу звертатись :ah:

На даний час уже немає вишні Любська, сливи Стенлей а також малини, по деяких сортах черешні і груші залишились менші саджанці :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні посадив малину. Будем ждати врожаю. Спасибі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Дякую за саджанці .Принагідно хочу поцікавитись,чи немає у Вас саджанців яблуні Ріхард. Уже двічі куплені на ринку саджанці як Ріхард ,такими не виявились...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, samitnyj сказал:

Дякую за саджанці .Принагідно хочу поцікавитись,чи немає у Вас саджанців яблуні Ріхард. Уже двічі куплені на ринку саджанці як Ріхард ,такими не виявились...

Дуже прошу :hi:

Ріхарда немає :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, SASHA.OK сказал:

 

Ріхарда немає :dntknw:

А не підкажете чи цей сорт можна купити, чи зустрічається на ринку ? Бо вже з 5 років профукав через недобросовісних продавців . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, samitnyj сказал:

А не підкажете чи цей сорт можна купити, чи зустрічається на ринку ? Бо вже з 5 років профукав через недобросовісних продавців . 

Ну в розсадниках я не зустрічав,:dntknw: трохи старий сорт :ah:  Ну а на базарах ви назву знайдете, а сам сорт нявряд чи:umora: :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

то якщо можна, ось таку техніку їм уздрів

та доречі,бачу тут старі яблуні реабілітовані, в мене теж є такі старі але вони діаметр стовбура такий як я ,я так думаю жи то нема шо вже реабілітовувати, мабуть треба зрізати повністью

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачайте Михайло що трохи довго не відповідав, був трохи "занятий" :umora: минулого четверга зробили мені операцію по видаленню грижі на позвоночнику :ah: тож я поки що не зовсім в "робочому" стані, правда вже бігаєм потрохи :ay:

В 11.12.2016 в 17:22, miro сказал:

то якщо можна, ось таку техніку їм уздрів

Та там чого тільки не побачиш :blink:

В 11.12.2016 в 17:22, miro сказал:

та доречі,бачу тут старі яблуні реабілітовані, в мене теж є такі старі але вони діаметр стовбура такий як я ,я так думаю жи то нема шо вже реабілітовувати, мабуть треба зрізати повністью

Ну це як старій жінці зробити "пластику", вроді би виглядає ще непогано, але все ж не те :ah::umora:

Але якщо ви позрізаєте старі дерева, то не спішіть з посадкою нових, не забувайте про грунтовтому і перед посадкою нових потрібно провести рекультивацію.  Ну і змінити культуру потім не погано, якщо там росли зерняткові то садіть кісточкові :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, SASHA.OK сказал:

Вибачайте Михайло що трохи довго не відповідав, був трохи "занятий" :umora: минулого четверга зробили мені операцію по видаленню грижі на позвоночнику :ah: тож я поки що не зовсім в "робочому" стані, правда вже бігаєм потрохи :ay:

Та там чого тільки не побачиш :blink:

Ну це як старій жінці зробити "пластику", вроді би виглядає ще непогано, але все ж не те :ah::umora:

Але якщо ви позрізаєте старі дерева, то не спішіть з посадкою нових, не забувайте про грунтовтому і перед посадкою нових потрібно провести рекультивацію.  Ну і змінити культуру потім не погано, якщо там росли зерняткові то садіть кісточкові :IMHO:

дякую за пораду, Дай Бог скорого одужання,пильнуйте себе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

дякую за пораду, Дай Бог скорого одужання,пильнуйте себе

Дякую вам. :az: :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.12.2016 в 17:22, miro сказал:

 мабуть треба зрізати повністью

Поки будуть підростати нові дерева, старі дерева можна омолодити і ще тривалий час отримувати пристойні врожаї при належному догляді

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, язичник сказал:

Поки будуть підростати нові дерева, старі дерева можна омолодити і ще тривалий час отримувати пристойні врожаї при належному догляді

старий сад посаджений був в 1956-1958р.р., минулого року при зрізі старих яблунь три штуки при підрізі одразу впали,причина тому стовбур підгнив,і це вже майже кожна яблуня,мені і самому жаль,але цього року на пасіці при огляді бдж. щасливо закінчилось, зайшов в зруб, а біля вулика впав конор з яблуками,це ще одна із пяти які родять, решту вже все,трохи пізно взявся за те все,але на то є причини,ну і по рекомендації Олександра новий яблуневий сад саджу на новому місці,а на старому знов же по його рекомендації садитиму кісточковий,вишня слива,черешня та залишу горіхи які поприймались,бо старі горіхи теж при вітрах ламаються ,і ще з горіхами не зрозуміло, там де вони хороші тобто великі і скорлупа мягка, постійно бє грім, треба мабуть облаштувати громовідвід,один горіх згорів був лише лишився в низу стовбур,з роками один паросток який був відріс збоку вже родить горіхи.Вище пасіки насадив аронію, прийнялась, малину та червону ліщину,там де ходять люди і вирізують граб то я саджу липу і каштан,нехай росте комусь буде,хтось колись мені насадив липи, а я комусь насаджаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, miro сказал:

а на старому знов же по його рекомендації садитиму кісточковий

Старі дерева можна зрізати на висоті 1-2м. За пару років будуть родити і нікому не загрожуватимуть. Горіхи любить блискавка, бо дерева високі, і горіх дуже любить вологу і має глибоке коріння. На місці старих дерев бажано кілька років садити грядки з багатим підживленням для оздоровлення і рекультивації землі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, язичник сказал:

Старі дерева можна зрізати на висоті 1-2м. За пару років будуть родити і нікому не загрожуватимуть. Горіхи любить блискавка, бо дерева високі, і горіх дуже любить вологу і має глибоке коріння. На місці старих дерев бажано кілька років садити грядки з багатим підживленням для оздоровлення і рекультивації землі

дякую за пораду, я постараюсь сфотографувати їх, оціните і підскажете де саме зрізати:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.12.2016 в 19:27, miro сказал:

дякую за пораду, я постараюсь сфотографувати їх, оціните і підскажете де саме зрізати:ah:

Будь ласка, але мабуть буде доречніше розглядати це питання у відповідній темі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Друзі, вітаю всіх з Новим 2017 Роком 

Хай буде Новий Рік схожий на диво,

Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!

Щоб здійснилися задуми і мрії,

І щастям повнились надії!

:az::az::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...