Перейти к содержанию

Саджанці від SASHA.OK


SASHA.OK

Рекомендуемые сообщения

Заказываю: яблоня - Квинти 1, Деличия 1; груша - Coscia 1, Азиатская 1; абрикос - Ананасный 1; персик - Ред Хейвен 1. Спасибо.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Извиняюсь, немного изменю заказ: яблоня - Квинти 1, Деличия 1; груша - Coscia 2, Азиатская 2; абрикос - Ананасный 1; Эрли Блаш 1, Голд Рич 2; персик - Ред Хейвен 1. Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Можна ще зробити замовлення?  Писав Вам в лс, але Ви не відповідаєте.

ЗАМОВЛЕННЯ №1

АБРИКОС

Ерлі Блаш

ХАрогем

ВИШНЯ

Чорнокорка

ЧЕРЕШНЯ

Генеральська

Санберст

ГРУША

Крупноплідна

Ніколай Крюгер

ЗАМОВЛЕННЯ №2

ВИШНЯ

Чорнокорка

АБРИКОС

Голд Річ

ПЕРСИК

Ред Хейвен - 2 шт

Т-3 Вайн Голд

  ЧЕРЕШНЯ

Наолеон Рожевий

Все по одному садженцю (крім Ред Хейвен - 2 шт)

ДЯкую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, timoncikk сказав:

Можна ще зробити замовлення?

:hi:

6 годин тому, timoncikk сказав:

Писав Вам в лс, але Ви не відповідаєте.

Через це і просив робити замовлення тут в темі. Бо в "лічці" я прочитаю на протязі дня з телефона і думаю вечором відповісти з компа, а потім забуваю. А потім попробуй знайди те повідомлення між іншими. А тут все простіше і коли прийде час відправляти замовлення зайшов і переписав по порядку і збираєш замовлення :az::wave:

В 28.08.2017 в 23:13, SASHA.OK сказав:

Джунамі (обм)

Смиральда (обм)

Дані сорти прошу не замовляти :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А орієнтовно, на коли планується відправка?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, timoncikk сказав:

А орієнтовно, на коли планується відправка?:ah:

Орієнтовно за два тижні :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
В 29.08.2017 в 09:06, Bee_Keeper сказал:

Саша, будь ласка, прийміть замовлення:

Груша: Абат Фетель - 2 шт, Крупноплідна - 1шт

Смородина чорна: Тісель - 10шт

Порічка: Ровада - 2шт

Саша, вибачаюсь. Змінюю замовлення. Трапились саджанці груш за безплатно, посадив новий ряд під шпалеру. Але один сорт, якого в мене немає, все ж таки потрібен.

Замовлення:

Груша: Абат Фетель - 1 шт.

Смородина чорна: Тісель - 10шт

Порічка: Ровада - 2шт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Замовлення:

Яблуня

Ліголь - 1шт.

Голден Делішес - 1шт.

Вишня

Любська - 1шт.

Панда - 1шт.

Персик

Ред Хейвен - 1шт.

Смородина

Бен Хоп - 1шт.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення

яблуня 

Байя Маріса (обм)

Голден Делішес Рейндерс

Груша

Аббат Фетель (обм)

Улюблена Клаппа

Персик

Канадіан Хармони

Черешня

Черешня Семберст

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийміть, будьласка, замовлення:

Яблуня

Делікатес 1

Чемпіон Рено 1

Флоріна 2

Топаз 1

Джонаголд Декоста 1

Джонаголд Бурекамп Ерлі Квін 1

Мутсу 2

Фуджі 1

Смиральда (обм) 1

Груша

Улюблена Клаппа 1

Дельбараю RX 12-47 2

Ноябрська 1

Кучерянка 1

Аббат Фетель (обм) 1

Слива

Синичка 1

Киргизька Превосходна 3

Стенлей 1

Черешня

Санберст 1

Каріна 1

Вишня

Любська 1

Панда 1

Чорнокорка 1

Абрикос

Ерлі Блаш 2

Ананасний 1

Харогем 1

Чорний Принц 1

Смородина

Ювілейна Копаня 1

Вернисаж 1

Порічка

Ровада 2

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, ZSV сказав:

Прийміть, будьласка, замовлення:

Приняв, але є одне но

43 хвилини тому, ZSV сказав:

Смиральда (обм) 1

 

В 11.10.2017 в 22:15, SASHA.OK сказав:
В 28.08.2017 в 23:13, SASHA.OK сказав:

Джунамі (обм)

Смиральда (обм)

Дані сорти прошу не замовляти

Поясню ситуацію, з двома сортами, а саме Джунамі і Смиральдою, як виявилось, вийшла трохи путанина, тож я змушений їх зняти з продажі :ah:

Ну і ще один момент. Я планував цього тижня починати викопку, але погода внесла трохи свої корективи, тож викопка буде проводитись по мірі можливості :hi:

Сам процес викопки саджанців постараюсь відзняти і викласти :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, SASHA.OK сказал:

Сам процес викопки саджанців постараюсь відзняти і викласти

SASHA.OK, к вам как к специалисту есть вопрос, Почему на персиках, после снятия урожая, повяли, а потом посохли листья? Плодородят второй год. Заблаговременно спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, kontroler сказал:

SASHA.OK, к вам как к специалисту есть вопрос, Почему на персиках, после снятия урожая, повяли, а потом посохли листья? Плодородят второй год. Заблаговременно спасибо.

Я звичайно не Саша і тема не моя,але я з однієї літератури перексерив собі якими препаратами і коли потрібно обробляти (персик/нектар), щоб не було курчавості листя і грибка. Згідно цієї інструкції я обробляю дерева по мірі розвитку і всі ці хвороби пропали. Фото.

20170502_184634.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, kontroler сказав:

SASHA.OK, к вам как к специалисту есть вопрос, Почему на персиках, после снятия урожая, повяли, а потом посохли листья? Плодородят второй год. Заблаговременно спасибо.

Персиком зайнявся не так давно, тож такої практики не маю.

Але всеж якщо б Ви описали більш детально проблему, то можливо і хтось інший Вам дасть відповідь :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здравствуйте. Примите и мой заказ пожалуйста.

Абрикос

Ананасний -1шт.

Черешня

Присадибна-1шт.

Каріна-1шт.

Слива

Киргизька Превосходна-1шт.

Яблуня

Папіровка-1шт.

Флоріна-1шт.

Чемпіон Рено-1шт.

Хоней Крісп-1шт.

Голден Делішес Рейндерс-1шт.

Персик

Т-3 Вайн Голд-1шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день!

Є  питання . Чи витримують молоді пагонці черешні морози - 20-25 грд. Може чимось їх замотати. Що порадите?

image.thumb.png.23f3cf4f96100d2eadfbac9a0950fbbf.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Savnicks сказав:

Добрий день!

Є  питання . Чи витримують молоді пагонці черешні морози - 20-25 грд. Може чимось їх замотати. Що порадите?

Доброго вечора.

Багато в чому залежить від сорту а також від того наскільки підготовленим пішло дерево в зиму, а також скільки часу тримає мороз. Але в принципі тепратура в 20-25 градусів морозу не є насільки критичним, в мене канадський сорт Санберст витримав був пониження температури до 36 градусів морозу і при цьому навіть мав поодинокі плоди, хоча того року були попідмерзали і навіть деякі сорти яблуні і груші. :ah:

На рахунок утеплення, то утеплювати можна те що виділяє тепло щоб його зберегти а дерево тепла не виділяє, а так утплення може хіба що дещо "збити" різі коливання, але при довготривалому пониженні температури користі буде мало :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.10.2017 в 22:09, kontroler сказал:

SASHA.OK, к вам как к специалисту есть вопрос, Почему на персиках, после снятия урожая, повяли, а потом посохли листья? Плодородят второй год. Заблаговременно спасибо.

Я не большой специалист и не занимаюсь сильно просто для себя . Курчавость это болезнь которая провоцируется холодом и большой влагой , у нас в этом году было такое и персик болел . Я обрабатывал , но эффекта мало . Дожди быстрей смывали чем лекарство действовало . Когда наступила благоприятная погода , то всё само прошло . Как по мне надо выбирать подходящий сорт , но это всего моё мнение :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, blek-269 сказав:

 Курчавость это болезнь которая провоцируется холодом и большой влагой , у нас в этом году было такое и персик болел . 

Кучерявість проявляється весною, а тут проблема виникла після збору плодів.

В 23.10.2017 в 22:09, kontroler сказав:

на персиках, после снятия урожая, повяли, а потом посохли листья?

Хоча можливо це запізнілі наслідки курчавості.

14 хвилини тому, blek-269 сказав:

Я обрабатывал , но эффекта мало . Дожди быстрей смывали чем лекарство действовало .

Змиваються препарати контактної дії, тож бажано обробляти ще і системними фунгіцидами.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, SASHA.OK сказал:

Доброго вечора.

Багато в чому залежить від сорту а також від того наскільки підготовленим пішло дерево в зиму, а також скільки часу тримає мороз. Але в принципі тепратура в 20-25 градусів морозу не є насільки критичним, в мене канадський сорт Санберст витримав був пониження температури до 36 градусів морозу і при цьому навіть мав поодинокі плоди, хоча того року були попідмерзали і навіть деякі сорти яблуні і груші. :ah:

На рахунок утеплення, то утеплювати можна те що виділяє тепло щоб його зберегти а дерево тепла не виділяє, а так утплення може хіба що дещо "збити" різі коливання, але при довготривалому пониженні температури користі буде мало :IMHO:

Дякую за відповідь . на фото це "санберст"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.10.2017 в 21:19, SASHA.OK сказал:

Сам процес викопки саджанців постараюсь відзняти і викласти

Якщо копаєте лопатою, то покажіть як копається обрикоса, алича, магалебка, особливо коли на полі багнюка. Вирощування саджанців тяжка праця, ато багато хто жаліється що на пасіці гне спину, а на справді спина гнеться на окуліровці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Savnicks сказав:

Добрий день!

Є  питання . Чи витримують молоді пагонці черешні морози - 20-25 грд. Може чимось їх замотати. Що порадите

Не пересаджуйте теплолюбні рослини восени і набагато знизите ризик підмерзання або вимерзання. Посаджене весною за літо добре вкорінюється і в зиму йде більш підготовленим до зимівлі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Anatolij сказав:

Якщо копаєте лопатою, то покажіть як копається обрикоса, алича, магалебка, особливо коли на полі багнюка.

Раніше викопував лопатою, це було нереально важко, тож і вирішив придбати викопочний плуг як ось тут на відео

Але і тепер не все так просто. В п'ятницю почав копати, то ще смородину встиг більш-менш нормально викопати, а як тільки дійшов до дерев то трохи мороснув дощ і вийшло що один ряд персика (якого і так не багато мав) покалічив, так як трактор МТЗ-82 почало заносити в сторону ряда. Знайомий в сусідньому районі копає Т-150 гусеничним , то йому легше. :(

23 години тому, Anatolij сказав:

Вирощування саджанців тяжка праця, ато багато хто жаліється що на пасіці гне спину, а на справді спина гнеться на окуліровці.

Цього року вперше за більш як 15 років практики почав задумуватись над тим щоб залишити цей "бізнес", що напевно і буду робити але поступово і зосереджуватись на бджолах, так як не крути, але трохи легше. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, язичник сказав:

Не пересаджуйте теплолюбні рослини восени і набагато знизите ризик підмерзання або вимерзання. Посаджене весною за літо добре вкорінюється і в зиму йде більш підготовленим до зимівлі

В принципі згідний, та і в літературі такі рекомендації часто зустрічаються. Але особисто я тільки персик і абрикос стараюсь садити весною, хоть і не завжди, а всі інші культури саджу тільки осінню, так як дерево посаджене осінню і весною дуже суттєво відрізняються в розвитку, та і зими зараз далеко не ті, як ті про які описується в літературі. Хоча ризик залишається завжди, так само як і ризик того що дерево посаджене весною "загнеться" при недогляді від дисбалансу транспірації і забезпечинні коренями води :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, SASHA.OK сказав:

ризик того що дерево посаджене весною "загнеться" при недогляді від дисбалансу транспірації і забезпечинні коренями води :IMHO:

На форумі може йти мова про рослини, які садять пасічники на приватних садибах. Тобто, догляд беззаперечно у найкращому вигляді і про весняну нестачу вологи мова не може йти. А от восени як поталанить- будуть достатні дощі, то все  чудово, а от зі штучним поливом проблемніше, бо восени у садок навідуються зрідка або взагалі забувають до весни.  Великий вплив на успіх весняної посадки мають деякі дрібниці. Наприклад, якщо деревце притрамбовувати ногами, то коріння опиняється у майже сухій землі, бо трамбована земля погано вбирає воду і потребує постійного зволоження малими дозами  води

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...