Перейти к содержанию

Саджанці від SASHA.OK


SASHA.OK

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня! У мене питання? А звідки садженці? 

Не зовсім зрозуміле питання, конкретизуйте будь ласка що саме вас цікавить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо географічно, то Івано-Франківська обл. Тлумацький р-он.

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо географічно, то Івано-Франківська обл. Тлумацький р-он.

:hi:

Ні не географічно! Ви самі їх щепити чи це з якогось розподільника? Просто не раз вже купував саджанці і мав проблеми. Купував різні сорти а виростав один і той же :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні не географічно! Ви самі їх щепити чи це з якогось розподільника? Просто не раз вже купував саджанці і мав проблеми. Купував різні сорти а виростав один і той же :(

Я вас уверяю, что тут такого не случиться. Большая часть сада посажена именно саженцами от Александра. И очень доволен. Качество на высоте. И цена очень приятная. Так что советую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В прошлом году заказывал у Александра три смородины, крыжовник без колючек, абрикосу и две черешни. Всё принялось, отлично развивается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Хочу замовити:

Папіровка -2, Ренет Симеренко -2, Стенлей -2, Любська-1,Панда-1, Глобус-1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні не географічно! Ви самі їх щепити чи це з якогось розподільника? Просто не раз вже купував саджанці і мав проблеми. Купував різні сорти а виростав один і той же :(

Саджанці вирощують сам :hi:

Денис, Сергій дякую :az:

Доброго дня! Хочу замовити:

Папіровка -2, Ренет Симеренко -2, Стенлей -2, Любська-1,Панда-1, Глобус-1

Завтра планую робити відправку, тож передзвоніть мені, або напишіть мені свій номер телефону

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саджанці вирощують сам :hi:

Денис, Сергій дякую :az:

Завтра планую робити відправку, тож передзвоніть мені, або напишіть мені свій номер телефону

Саша только прошу Вас не сильно обрезайте корни, уж лучше пусть будет побольше посылка чем ну вы думаю поняли меня..:hi:Не в обиду написал просто думаю так будет для всех лучше и для Вас и для покупателя.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім хто замовив саджанці, чи тут в темі, чи в приват, відправив в п'ятницю зранку. Номера декларацій, а також номер карточки з сумою до оплати відправлю завтра, так як сьогодні немає сил.:hi:

Так, викопка - тяжка праця. У вас в колекції є айдаред і чи можна придбати черенки в серпні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, викопка - тяжка праця. У вас в колекції є айдаред і чи можна придбати черенки в серпні?

Айдаред є, черенки без проблем, тим більше що сам уже не вирощують даний сорт :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора дружина забрала посилку, замовляв в Олександра дерева та малину, Все на високому рівні.Дуже вдячний!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора дружина забрала посилку, замовляв в Олександра дерева та малину, Все на високому рівні.Дуже вдячний!

Дякую за відгук :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Александр, Вы продаете колоновидные деревья?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім хто замовляв саджанці, сьогодні відправив :hi:

Александр, Вы продаете колоновидные деревья?

З колоновидними зав'язав, так як вони носять в основному декоративну цінність :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Якраз хотів консультацію у тебе. Якщо не важко. Я не спец, а сад тримаю. Отож розтовкуй чи вірно мислю. Є дерева високорослі. Є середньорослі, Є карлики. До останніх якраз відносяться і колоновидні. Далі. Середньорослість та карликовість визначається як підвоєм так і привоєм? Звідки взагалі взялись ці карлики? Чи не ГМО часом? Відносно декоративності то я погоджуюсь. Та все ж деякий урожай дає. От хоча б реклама на сайті http://sad.usadbaonline.ru/ru/2014mar/grow/?utm_campaign=sad&?utm_source=gnezdo&utm_source=gnezdo&utm_medium=cpc&ls-art0=20&utm_content=227094&utm_term=10423

Тепер ще таке. Яку найбільш низькорослу грушу можеш порекомендувати? І останнє. Які черенки яблунь можеш запропонувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якраз хотів консультацію у тебе. Якщо не важко. Я не спец, а сад тримаю. Отож розтовкуй чи вірно мислю. Є дерева високорослі. Є середньорослі, Є карлики. До останніх якраз відносяться і колоновидні. Далі. Середньорослість та карликовість визначається як підвоєм так і привоєм? Звідки взагалі взялись ці карлики? Чи не ГМО часом? Відносно декоративності то я погоджуюсь. Та все ж деякий урожай дає. От хоча б реклама на сайті http://sad.usadbaonline.ru/ru/2014mar/grow/?utm_campaign=sad&?utm_source=gnezdo&utm_source=gnezdo&utm_medium=cpc&ls-art0=20&utm_content=227094&utm_term=10423

Тепер ще таке. Яку найбільш низькорослу грушу можеш порекомендувати? І останнє. Які черенки яблунь можеш запропонувати?

На рахунок плодоношення колоновидних яблунь, то я і не говорив що вони не плодоносять, або слабо плодоносять, навпаки в англії був отриманий рекордний урожай якраз в експерементальному саду з колоновидних яблунь. Просто смак таких яблук досить посередній, іншими словами це технічне яблуко на переробку.

На рахунок сили росту дерев, то основним фактором є всеж таки підщепа, на моє думку десь на 80-90% і тільки 10-20% прищепа (сорт). Але підщепа впливає не тільки на висоту дерева, а і на швидкість вступу в плодоношення, на розмір, забарвлення, смак плодів.  

"Взялись" ці підщепи ще задовго до "генної інженерії", букви які стоять перед цифрою означають де визвалась та чи інша підщепа, наприклад карликова підщепа М9 була виведена на Іст Моллінгській станції садівництва (Англія) більше ста років тому.  Серії підщеп які починаються на М або ММ це англійські, Р - польські, ПБ (РВ)- російські, ІС - українські :) і т.д.

Між іншим колоновидні яблуні можна щепити на любу підщепу, хоть на насінневу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Між іншим колоновидні яблуні можна щепити на любу підщепу, хоть на насінневу.

І тоді вона буде значно більшою? От є якась технологія французьке веретено чи щось подібне? То які сорти там приміняються?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І тоді вона буде значно більшою? От є якась технологія французьке веретено чи щось подібне? То які сорти там приміняються?

Так, дерево буде сильнорослим, але колоновидність зберігається.

Є способи формування крони "Французька вісь", а є "Струнке веретино" Ці формування досить подібні, і в обидвох випадках з постійних гілок є тільки центральний провідник (стовбур), а всі гілки постійно омолоджуються через сучки заміщення. Але для цього формування підходять тільки інтенсивні сорти (сорти які плодоносять на однорічних гілках) і прищепленні на карликових підщепах типу М9. Але такі сади потребують шпалери і фертигації (капельне зрошення з подачою добрив і мікроелементів)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Александр

Персики,малина,крыжовник на весну будут?

На жаль зимою саджанці не хочуть рости, тож як не виросли за літо - то і за зиму не виростуть :) Жарт

А якщо серйозно, то персика і агруса точно не буде, а малина не знаю що залишиться :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олександр а шовковиця у вас є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Дякую за вичерпну відповідь. І черенки яких сортів яблук можеш запропонувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Олександр а шовковиця у вас є.

Вибачте, SASHA.OK, що трохи впутався, От, venchyk, чого ж ви не написали трохи раніше. У мене звичайна, правда, чорна, але вислав би безкоштовно. Та вже попересаджував з своєї дачної діляки ці самосійні саджанці попід лісом. Тож звідти вже викопувати не буду.. :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...